Связаться с нами

  • (097) ?601-88-87
    (067) ?493-44-27
    (096) ?830-00-01

Статьи

Однофамільці Леніна, Сталіна, Берії та інших вождів бояться декомунізації прізвищ

  1. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
  2. АВТОР:
  3. Орфографічна помилка в тексті:

28 квітня 2018, 7:00 Переглядів: 28 квітня 2018, 7:00 Переглядів:   Без Леніна

Без Леніна. Однофамільці вождів підтримують декомунізацію.

По країні пронеслася вихором декомунізація , Але в ній продовжують жити звичним життям однофамільці ідеологів комунізму. Як з'ясувала "Сегодня", зараз в Україні числиться як мінімум 112 осіб з прізвищем Ленін і 25 Сталіних. Ще 105 українців носять прізвище Енгельс і 99 - Маркс. Понад 30 людей в Україні живуть під прізвищем Берія, а ще 54 в документах ставлять підпис Радянський. Озброївшись держреєстром підприємців України, ми розшукали українців з подібними гучними прізвищами. Іншими словами, їх паспортні дані підтверджені Мін'юстом. Як зізналися нам деякі з опитаних нами, вони напівжартома-напівсерйозно побоюються, що після декомунізації назв вулиць і марок продуктів влада візьметься і за прізвища.

Сім'я Леніних з п'яти чоловік проживає в Тернополі. Ленін-молодший, 38-річний айтішник Андрій, заявив "Сегодня", що вважає однофамільця-революціонера таким же тираном, як Гітлер.

"До декомунізації та знесення пам'ятників Леніну я ставлюся так само, як ставився б до зносу пам'ятників Гітлеру", - говорить Андрій.

Але додає, що незручностей у повсякденному житті прізвище йому не доставляє. А його батько, 66-річний Олександр Ленін, який працює таксистом, розповів нам, що одного разу прізвище допомогла йому уникнути штрафу.

"Зупиняє мене автоінспектор за перевищення. Віддаю йому документи, подумки готуюся до сплати штрафу. А він мені, мовляв, шкода карати водія з таким прізвищем? І віддав документи!".

Ленін-старший каже, що його рід йде корінням в Архангельську область РФ.

"Там є ціле село, де майже все Леніни, - говорить Сан Санич. - Міняти прізвище не будемо - нехай рід продовжується".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Аналітик з Кривого Рогу, 27-річний Дмитро Сталін, запевнив нас, що його прізвище не має ніякого відношення до грузинського генераліссімуссу.

"У нього був псевдонім. Моє прізвище - болгарська, з наголосом на букву" і ", в роду були ковалі, тому корінне слово - сталь".

Дмитро каже, що в дитинстві прізвище навіть в якійсь мірі шкодила.

"У шкільні роки на мене хотіли перекладати лідерські обов'язки. А я не хотів, тому що насправді звичайний скромний хлопець, - розповідає Сталін. - Але зате зараз, в більшості держорганів, якщо я приходжу у справі, мені кажуть:" Не хвилюйтеся , товариш Сталін, все зробимо за п'ять хвилин ", - це радує".

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "Однофамільці вождів: Ленін в таксі і трепет від Сталіна". інші Останні новини України дивіться в блоці "Останні новини"

АВТОР:

Ігор Сєров

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Орфографічна помилка в тексті:

Послати повідомлення про помилку автора?

Виділіть некоректний текст мишкою

Дякуємо! Повідомлення відправлено.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

А він мені, мовляв, шкода карати водія з таким прізвищем?

Новости