Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

Новини ВКонтакте: платформа подкастів, статистика по рекламі з заявками та офлайн-оплата через VK Pay

 1. платформа подкастів
 2. Тестування офлайн-оплати через VK Pay
 3. мобільний відеоплеєр
 4. HR-проект «Коли вона у тебе перша»
 5. Статистика для реклами з заявками
 6. Темна тема в мобільному додатку
 7. Кому не потрібна ступінь MBA?

Cossa зібрала найважливіші поновлення ВКонтакте з початку вересня. Так, соцмережа почала в закритому режимі тестувати свою платформу подкастів і нічний режим в мобільному додатку, оновила мобільний відеоплеєр і додала детальну статистику для реклами за заявками. Крім того, ВКонтакте вперше тестує офлайн-оплату через VK Pay і запускає HR-проект спільно з «Антірабством».

платформа подкастів

Минулого тижня стало відомо , Що ВКонтакте готується до запуску платформи для розміщення і прослуховування подкастів. У ньому беруть участь близько 100 авторів подкастів.


Щоб приєднатися до тестування, співтовариству потрібно подати заявку . При цьому брати участь можуть тільки ті автори, які вже випускають подкасти. Учасники тестування можуть ознайомитися з функціональністю нової платформи: завантажити і оформити подкаст, налаштувати імпорт RSS і вивчити можливості статистики.

Автори подкастів зможуть безкоштовно розміщувати випуски у ВКонтакте. Подкастер зможуть вивчати реакцію слухачів (лайки, коментарі, репости), отримувати детальну статистику і можливості просування.

Тестування офлайн-оплати через VK Pay

ВКонтакте вперше протестує офлайн-оплату через VK Pay на виставковому проекті-перфомансе «Покрас лампасами. \ Життя \ одного художника. Вхід вільний. »В Москві. Для оплати буде досить відсканувати QR-код товару і підтвердити переказ в додатку соцмережі.

Також кожен може підтримати проект Покраса лампасами за допомогою краудфандінговой платформи «Цілі» . За словами художника, всі зібрані кошти підуть на оплату витрат по монтажу і виробництва виставки, а також на подальший розвиток проекту. А ще за винагороду на певну суму користувачі отримають сувеніри від Покраса лампасами.

Виставка художника пройде до 27 вересня 2018 року в Новому Манежі.

мобільний відеоплеєр

Оновлений мобільний відеоплеєр ВКонтакте підтримує субтитри. Дивитися ролики з ними вже можуть всі глядачі, а додавати записи - поки тільки деякі партнери. В майбутньому ВКонтакте обіцяє додати цю можливість для всіх користувачів.

В майбутньому ВКонтакте обіцяє додати цю можливість для всіх користувачів

Також серед нових функцій відеоплеєра: перемотування на 10 секунд двічі торкнувшись, зміна швидкості відтворення, вибір пріоритетного якості, режим перегляду відео без полів і підтримка технології AirPlay - можливості транслювати ролик c телефону на телевізор через Apple TV. Крім того, у відеоплеєра на iOS змінився дизайн: меню виконано в спокійних сірих відтінках, а поворот екрану і перемикання в повноекранний режим відбувається плавніше.


Нарешті, в рамках експерименту ВКонтакте запускає сервіс відеорекомендацій. Зараз команда соцмережі тестує різні алгоритми - добірки з пропонованими роликами будуть вдосконалюватися на постійній основі.

У компанії відзначили, що в середньому один користувач соцмережі щодня дивиться близько 15 роликів. Всього ж відео ВКонтакте кожен день збирають понад 550 млн переглядів. 80% з них відбувається з мобільних пристроїв.

Нові функції доступні в мобільному додатку VK для iOS і Android.

HR-проект «Коли вона у тебе перша»

HR-компанія «Антірабство» і ВКонтакте запустили проект «Коли вона у тебе перша» , Який допоможе молодим фахівцям і студентам без досвіду знайти роботу. У спеціальній групі будуть публікуватися актуальні вакансії та стажування, а також корисні поради для успішного старту кар'єри.

Автор проекту Олена Володимирська каже: «Ми зрозуміли, що навіть ті дорослі, які не помилились з вибором професії, зробили багато помилок, коли робили свої перші кар'єрні кроки. Для якихось якісних змін у всій системі працевлаштування нам потрібно починати раніше і вчити людей усвідомлено планувати свою кар'єру вже на старті. Тому і запустили публічний проект з Лайфхак для молоді, які ми накопичили, пропрацювавши сотні кейсів з дорослими ».

Раніше «Антірабство» представило сервіс «Формула успішної співбесіди» , Який допомагає підготуватися до інтерв'ю за допомогою нейромережі.

Статистика для реклами з заявками

На початку липня ВКонтакте запустила новий формат рекламних записів - «Збір заявок» . Він дозволяє отримувати дані про клієнтів прямо з оголошень в соцмережі.

Тепер в кабінетах рекламодавців з'явилася детальна статистика для такої реклами. Дані про кількість отриманих заявок та їх середньої вартості будуть доступні прямо в інтерфейсі всіх нових рекламних кампаній і оголошень формату «Збір заявок».

Дані про кількість отриманих заявок та їх середньої вартості будуть доступні прямо в інтерфейсі всіх нових рекламних кампаній і оголошень формату «Збір заявок»

Темна тема в мобільному додатку

За даними vc.ru , ВКонтакте тестує темну тему в мобільному додатку для iOS. Соцмережа зазначила, що поки вона доступна тільки учасникам програми VK Testers. Невідомо, коли нічний режим з'явиться у всіх користувачів.


Нагадаємо, в березні цього року ВКонтакте додала темну тему в VK Messenger .

Про діджітале в зручному форматі ➜ читайте нас в Telegram

Кому не потрібна ступінь MBA?

Тим, хто:

 • Чи не хоче бути керівником ні зараз, ні в майбутньому;
 • Чи не хоче вчитися новому і готовий до стагнації на ринку праці, де сьогодні кожен другий ходить на тренінги і підвищує кваліфікацію;
 • До сих пір вірить, що університетської скоринки досить для того, щоб її всюди брали з розпростертими обіймами.

Якщо ти не з таких, потрап на кращу дистанційну програму MBA в Росії і СНД. Ти освоїти весь спектр знань і компетенцій, необхідний для успішного керівника і підприємця. Навіщо? щоб отримати підвищення в зарплаті, посади і знаннях.

Реклама


Навіщо?

Новости

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно