Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

Нові ставки судового збору 2017

 1. Нові ставки судового збору 2017
 2. Читайте також:
 3. Рекомендуємо поділитися з друзями в соціальних мережах:

Оновлене 16.02.2017 15:55 Переглядів: 1167 Отримати

Нові ставки судового збору 2017

Згідно зі змінами Закону «Про судовий збір» судовий збір справляється у відповідному розмірі прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня календарного року, в якому відповідна заява або скарга подається до суду, - у відсотковому співвідношенні до ціни позову та у фіксованому розмірі Згідно зі змінами Закону «Про судовий збір» судовий збір справляється у відповідному розмірі прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня календарного року, в якому відповідна заява або скарга подається до суду, - у відсотковому співвідношенні до ціни позову та у фіксованому розмірі.

Законом «Про государтвенной бюджеті на 2017 року» у 2017 році прожитковий мінімум для працездатних осіб з 1 січня встановлено в розмірі 1600 грн.

Ставка судового збору 2017 при подачі до суду позовної заяви майнового характеру, поданого:

 • юридичною особою - 1,5% ціни позову, але не менше 1 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб (від 1600 грн.)

 • фізичною особою або ФОП - 1% ціни позову, але не менше 0,4 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб і не більше 5 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб (від 640 до 8000 грн.).

Ставка судового збору 2017 при подачі до суду позовної заяви немайнового характеру, поданого:

 • юридичною особою або ФОП - 1 розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб (1600 грн.)

 • фізичною особою - 0,4 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб (640 грн.)


Ставка судового збору 2017 при подачі до суду позовної заяви:

 • про розірвання шлюбу - 0,4 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб (640 грн.)

 • про розподіл майна при розірванні шлюбу - 1% ціни позову, але не менше 0,4 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб і не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб (від 640 до 4800 грн.)

Ставка судового збору 2017 при подачі до суду позовної заяви про видачу судового наказу; заяви у справах окремого провадження; заяви про забезпечення доказів або позову; заяви про перегляд заочного рішення; заяви про скасування рішення третейського суду; заяви про видачу виконавчого листа на примусове виконання рішення третейського суду; заяви про видачу виконавчого документа на підставі рішення іноземного суду; заяви про роз'яснення судового рішення, поданого:

 • юридичною особою або фізичною особою - підприємцем - 0,5 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб (800 грн.)

 • фізичною особою - 0,2 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб (320 грн.)

Ставка судового збору 2017 при подачі до суду позовної заяви про захист честі та гідності фізичної особи, ділової репутації фізичної або юридичної особи, а саме:

 • немайнового характеру - 0,4 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб (640 грн.)

 • про відшкодування моральної шкоди - 1,5 відсотка ціни позову, але не менше 1 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб (від 1600 грн.).

Ставка судового збору 2017 при подачі апеляційної скарги на рішення суду; заяви про приєднання до апеляційної скарги на рішення суду; апеляційної скарги на судовий наказ, заяви про перегляд судового рішення за нововиявленими обставинами - від 352-1760 грн.

Ставка судового збору 2017 при подачі касаційної скарги на рішення суду; заяви про приєднання до касаційної скарги на рішення суду - від 384 до 1920 грн.

Ставка судового збору 2017 при подачі заяви про перегляд судових рішень Верховним Судом України - від 416 до 2080 грн.

Ставка судового збору 2017 при подачі апеляційної та касаційної скарги на рішення суду; заяви про приєднання до апеляційної чи касаційної скарги на рішення суду:

 • юридичною особою або фізичною особою - підприємцем (1 розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб - 1600 грн)

 • фізичною особою (0,2 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб - 320 грн.)

Ставка судового збору 2017 при подачі в господарський суд:

 • позовної заяви майнового характеру (1,5% ціни позову, але не менше 1 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб і не більше 150 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб - від 1600 до 240000 грн)

 • позовної заяви немайнового характеру (1 розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб - 1600 грн).

Ставка судового збору 2017 при подачі заяви про вжиття заходів та забезпечення позову; заяви про видачу виконавчого документа на підставі рішення іноземного суду; заяви про скасування рішення третейського суду; заяви про видачу виконавчого листа на примусове виконання рішення третейського суду; заяви про роз'яснення судового рішення - від 1760 грн.

Ставка судового збору 2017 при подачі касаційної скарги на рішення суду; касаційних скарг у справі про банкрутство - від 1920 грн.

Ставка судового збору 2017 при подачі заяви про перегляд судових рішень Верховним Судом України - від 1920 грн.

Ставка судового збору 2017 при подачі апеляційної та касаційної скарги на рішення суду; заяви про приєднання до апеляційної чи касаційної скарги на рішення суду - 1 розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб (1600 грн.)

Ставка судового збору 2017 при подачі заяви про затвердження плану санації до порушення провадження у справі про банкрутство - 2 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб (3200 грн.).

Ставка судового збору 2017 при подачі заяви про порушення справи про банкрутство - 10 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб (16000 грн.).

Ставка судового збору 2017 при подачі заяви кредиторів, які звертаються з грошовими вимогами до боржника після оголошення про порушення справи про банкрутство, а також після повідомлення про визнання боржника банкрутом; заяви про визнання угод (договорів) недійсними та спростування майнових дій боржника в межах провадження у справі про банкрутство; заяви про розірвання мирової угоди, укладеної у справі про банкрутство, або визнання її недійсною - від 1600 до 3200 грн.

Ставка судового збору 2017 за подання до адміністративного суду адміністративного позову майнового характеру, який представлений:

 • суб'єктом владних повноважень, юридичною особою - 1,5% ціни позову, але не менше 1 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб (від 1600 грн.)

 • фізичною особою або фізичною особою - підприємцем - 1% ціни позову, але не менше 0,4 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб і не більше 5 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб - від 640 від 8000 грн.

Ставка судового збору 2017 за подання до адміністративного суду адміністративного позову немайнового характеру, який поданий:

 • суб'єктом владних повноважень, юридичною особою або фізичною особою - підприємцем - 1 розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб (1600 грн)

 • фізичною особою - 0,4 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб (640 грн.)

Ставка судового збору 2017 при подачі апеляційної скарги на рішення суду, заяви про приєднання до апеляційної скарги на рішення суду, заяви про перегляд судового рішення за нововиявленими обставинами - від 704-1760 грн. до необмежена.

Ставка судового збору 2017 при подачі касаційної скарги на рішення суду, заяви про приєднання до касаційної скарги на рішення суду - від 768-1920 грн до необмежена.

Ставка судового збору 2017 при подачі заяви про перегляд судового рішення Верховним Судом України - від 832 - 2 080 грн. до необмежена.

Ставка судового збору 2017 при подачі апеляційної та касаційної скарги на ухвалу суду; заяви про приєднання до апеляційної чи касаційної скарги на ухвалу суду - 1 розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб (1600 грн.).

Ставка судового збору 2017 при подачі заяви про забезпечення доказів або позову, заяви про видачу виконавчого документа на підставі рішення іноземного суду, заяви про зміну чи встановлення способу, порядку і строку виконання судового рішення - 0,3 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб (480 грн .).

Ставка судового збору 2017 разі прийняття судом постанови про накладення адміністративного стягнення - 0,2 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб (320 грн.).

Читайте також:

Адвокат у кримінальних справах
Адвокат по ДТП

Якщо ви затримані поліцією
сімейний адвокат
Право на захист
Представництво в суді
Консультація по кримінальних справах

Рекомендуємо поділитися з друзями в соціальних мережах:

Ваша думка важлива для нас! Будь ласка, оцініть матеріал або поділіться ним в соціальних мережах, клікнувши на відповідне кнопці.

Новости

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,