Связаться с нами

  • (097) ?601-88-87
    (067) ?493-44-27
    (096) ?830-00-01

Статьи

Настільна гра Го в скриньці (бук, пластик), Philos, арт. 3215

Давня гра Go, маючи елементарні правила і невелика кількість компонентів, вважається найглибшою грою в світі Давня гра Go, маючи елементарні правила і невелика кількість компонентів, вважається найглибшою грою в світі. На сайті вона посідає перше місце серед стратегічних ігор, і на нашу думку, цілком заслужено. Крім того, це одна з найпопулярніших ігор світу - в Китаї, Кореї та Японії тільки ледачий не знає, як грати в Го.

Настільна гра Го - гра філософії, розрахунку, гармонії і балансу. На відміну від шахів, в кінці гри ви побачите на полі не приреченого короля з жалюгідними залишками свити, а два потужних держави, співіснують в гармонії на одній ігровій дошці. Недарма в Го грають не тільки прості любителі настільних ігор, а й бізнесмени, філософи і дипломати.

Правила настільної гри Го ясні навіть дитині: гравці по черзі ставлять на перетинання ліній камені свого кольору. Камені - це варта, яка охороняла ваші кордону, або розвідники, які пробралися в табір супротивника. Якщо ви оточили каміння супротивника своїми каменями, то знімаєте його камені з дошки і забираєте собі. Однак, в кінці гри має значення не те, скільки каменів ви зняли з поля, а то, скільки ви отримали порожній території, оточеній вашої вартою - камінням.

У грі Го існує свій етикет, а для приємної партії вважаються важливими якість ігрової дошки, матеріал, з якого зроблені камені і чаші для них і навіть те, який звук видають камені, коли їх ставлять на дошку У грі Го існує свій етикет, а для приємної партії вважаються важливими якість ігрової дошки, матеріал, з якого зроблені камені і чаші для них і навіть те, який звук видають камені, коли їх ставлять на дошку. Також, по грі написана величезна кількість літератури. Як кажуть самі японці, правила Го можна вивчити за кілька хвилин, але пізнавати глибини цієї великої гри можна десятиліттями.

Коротка характеристика настільної гри Го в скриньці (бук, пластик), Philos, арт. 3215:

  • Розмір шкатулки (бук): 310 х 150 х 78 мм. Ігрове поле конструктивно з'єднується зі скринькою і утворює з нею єдине ціле.
  • Розмір осередку ігрового поля: 15,5 х 14,5 мм (ігрове поле 19 х19 ліній, складне).
  • Діаметр каменю: 13 мм. У комплекті 181 камінь чорного кольору і 180 каменів білого кольору, виготовлених з пластика. У комплекті передбачений єдиний контейнер для зберігання каменів.
  • Правила настільної гри Го російською мовою ми прикладаємо до кожного примірника гри.

Зверніть увагу, що в нашому магазині представлено кілька рішень оформлення настільної гри Го. Крім Го в скриньці є ще 1 складаний варіант: Го в валізці червоного дерева. Якщо ж у вас є можливість розмістити не складається Гобан розмірами 47.5 х 44.5 х 10 см, то Го - Турнірний набір подарує вам безліч годин приємної гри і стане справжньою окрасою вашого будинку: в набір входять класичний Гобан з клена і витончені чаші червоного дерева для зберігання великих важких каменів.

Новости