Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

Налаштування голосового набору тексту на Android

 1. Включаємо голосовий набір в настройках
 2. Як користуватися голосовим уведенням
 3. Які настройки доступні при розпізнаванні голосу андроїдом
 4. Інші способи підключити голосовий набір на Андроїд

Голосове введення тексту на Андроїд - це зручно навіть при звичайному наборі смс, а якщо вам потрібно набирати великі обсяги тексту в день або вирішувати ділові питання паралельно з іншими робочими обов'язками, то ця функція стане просто незамінною.

Включаємо голосовий набір в настройках

В ОС Андроїд є стандартна функція диктування слів голосом, яку можна включити в настройках, без скачування додаткових додатків. Система автоматично додасть значок мікрофона на електронну клавіатуру, і ви зможете користуватися нею тоді, коли вам потрібно.

Як включити голосовий набір на Андроїд:

 1. Через головне меню зайдіть в «Налаштування». Там виберіть пункт «Мова і клавіатура» (в деяких моделях «Мова і введення»), а потім - «Клавіатура Android» (або ж «Клавіатура і способи введення»).
 2. У цьому підменю знайдіть і натисніть «Голосовий введення».
 3. Система запропонує вам вибрати, де ви хотіли б бачити клавішу мікрофона, яка і відповідає за розпізнавання мови. Ви можете розмістити її на основній клавіатурі або ж в меню символів.

Якщо включений введення вам більше не потрібен, і ви хочете його відключити, в цьому ж меню виберіть кнопку «Відключити» або зніміть галочку з відповідного пункту.

Як користуватися голосовим уведенням

Як включити цю функцію, ми вже розібралися, тепер потрібно зрозуміти, як нею користуватися. Вона буде доступна практично у всіх меню і додатках, в яких можна використовувати електронну клавіатуру.

 1. Щоб почати диктовку тексту, натисніть на текстовий екран або на ту частину тексту, яка вже була введена. Висвітитися стандартна електронна клавіатура.
 2. Натисніть на значок мікрофона на головному екрані, або ж перейдіть в розкладку символів, якщо ви перенесли клавішу з мікрофоном туди під час налаштування.
 3. На екрані відобразиться меню для запису вашого голосу і напис: «Говоріть». Надикто потрібний текст в мікрофон смартфона, і він автоматично перетворює голос в текст.

Надикто потрібний текст в мікрофон смартфона, і він автоматично перетворює голос в текст

Знаки пунктуації потрібно промовляти словами: «Знак питання», «Кома», «Точка». Намагайтеся говорити чіткіше, інакше програма може неправильно зрозуміти ваші слова, відповідно, перетворити їх в схожі за звучанням.

Зазвичай на ОС Андроїд введений голосом текст відображається підкресленим. Його можна відредагувати і продовжити роботу.

Які настройки доступні при розпізнаванні голосу андроїдом

Налаштувати роботу стандартного голосового введення на Android можна в меню «Мова та введення», в який можна потрапити через «Налаштування», або ж натиснувши на «шестерінку» налаштувань прямо в меню, яке висвітилося після натискання мікрофона (зазвичай кнопка налаштувань знаходиться зліва від слова «Говоріть»).

Налаштування розпізнавання мови. Тут можна зробити наступне:

 • Вибрати мову. Розпізнавання доступно і в офлайн режимі, але за замовчуванням у вас буде встановлено тільки російську мову (або ж російський + англійський). Для інших мов функція буде працювати або тільки при підключенні до Інтернету , Або тоді, коли ви скачаєте потрібні мови. Завантажити потрібні мовні пакети можна в меню налаштувань мови та введення, натиснувши на «Розпізнавання мови офлайн».
 • Налаштувати розпізнавання «О'кей Google». Після настройки цього пункту, ви зможете використовувати менеджер пошукової системи при відкритій системі Google, тільки сказавши: «О'кей Google». А потім треба вимовити, що вам потрібно знайти в пошуковій системі.
 • Включити можливість керування голосом за провідної гарнітури або Bluetooth-пристроїв.
 • Налаштувати розпізнавання нецензурних слів. Програма автоматично включає пункт «Приховувати розпізнані нецензурні слова».
 • Включити або вимкнути озвучування результатів в стандартному режимі або в режимі підключеної гарнітури.

Правильно налаштований голосовий набір буде приносити більше користі і радувати вас своєю функціональністю.

Інші способи підключити голосовий набір на Андроїд

Крім «рідного» способу перетворення голосу в текст, можна використовувати інші способи. Наприклад, встановити з Маркета спеціальні програми для розпізнавання мови. Приклади таких програм - VoiceButton, Cyberon Voice Comander. Якщо ви хочете перетворити текст в мова, потрібно або налаштувати «Синтез мови» в меню «Мова та введення», або завантажити програми з такою функцією, наприклад, SWOX Classic TTS або Voxdox.

Поскаржитись на контент

Новости

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,