Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

Найкращий хостинг для wordpress існує? Так! Перевірено!

 1. Uptime серверів 99,9%
 2. Ціни на хостинг
 3. Щоденне автоматичне резервне копіювання сторінок, банки данних
 4. Щоденна антивірусна перевірка
 5. Захист сайтів від злому
 6. Цілодобова грамотна техпідтримка
 7. Кращий хостинг для wordpress
 8. Промокод на знижку 5%

Який хостинг краще вибрати для сайту

Який хостинг краще вибрати для сайту? Особисто я в далекому 2009 році свій вибір зробив на користь Reg.ru. І жодного разу за весь цей час не пошкодував. Для мене це найкращий хостинг для wordpress. Будь-сайт прекрасно працює. Цього року їм виповнилося десять років. Я їх клієнт вже виходить більше семи років. І йти не собіраюсь.Ето вже друга стаття про хостинги Росії. Перша була досить давно про недорогий Ruskyhost , Яким продовжую користуватися донині. У цій статті мова піде про хостинг трохи вище середнього цінового діапазону. Reg.ru - найбільший реєстратор доменних імен. Так само це один з лідерів послуг хостингу в Росії. Його основна перевага - висока надійність і безпеку.

Uptime серверів 99,9%

Чисто для тесту перевіряв сервера хостера на доступність сервісом host-tracker.com.
Чисто для тесту перевіряв сервера хостера на доступність сервісом host-tracker За весь час перевірки (шість місяців) Аптайм сайту склав 99,92%. Сайт був недоступний трохи більше трьох годин. Причому половина цього часу з моєї вини. Дане тестування яскраво свідчить про надійність хостингу.

Ціни на хостинг

Ціни на хостинг середні Ціни на хостинг середні. На скронях вказані ціни при оплаті 36 місяців. Чим довше ви будете користуватися хостингом, тим дешевше будете за нього платити.

Існують різні знижки та акції. Наприклад знижки починаються при оплаті вже всього трьох місяців.

При замовленні на шість місяців отримуєте 5% знижку, дванадцять - 15% і якщо 36 місяців, то вже 45%!

Можна звичайно знайти в мережі хостерів з мінімальними цінами, а й працювати вони будуть так само, як і стоять.

При замовленні на рік в подарунок отримаєте один домен в зонах RU або РФ. Якщо на три роки, то буде вже чотири подарункових домену.

Якщо вам потрібно більше, то недорого домени в зоні ru можна придбати всього за 189 рублів тут .

Щоденне автоматичне резервне копіювання сторінок, банки данних

Reg Reg.ru автоматично робить щоденні бекапи ваших сайтів, баз даних і зберігає їх місяць. Якщо робота сайту була порушена, ви дуже швидко зможете в автоматичному режимі відновити сайт одним натисканням кнопки. Так само можете завантажити бекапи на свій комп'ютер. При будь-якому форс-мажорі у вас завжди під рукою будуть файли і бази даних ваших сайтів. Не важко буде відновити ваше дітище.

Щоденна антивірусна перевірка

В автоматичному режимі на хостингу проводиться антивірусна перевірка всіх сайтів клієнтів антивірусом Virusdie. При виявленні зараження на пошту відразу прийде повідомлення.
В автоматичному режимі на хостингу проводиться антивірусна перевірка всіх сайтів клієнтів антивірусом Virusdie Так само при необхідності два рази на добу доступний ручний запуск антивіруса. При виявленні зараження буде показаний список хворих файлів і доступна процедура їх лікування в автоматичному режимі. Коли мої сайти на акаунті були заражені, даний режим впорався на відмінно. Однак це не панацея. Так само рекомендується перевірити свій сайт іншими антивірусними засобами. З найбільш популярних можу порекомендувати антивірус від Яндекса Manul (проект закритий) або Ai-bolit. Саме Manul знайшов шелл на моєму блозі, який пропустив антивірус хостера. Про це я писав у цієї статті .

Захист сайтів від злому

Якщо не зраджує пам'ять, в минулому році влітку був масовий злом сайтів на wordpress і joomla. Хакери підбирали брутфорсом логін-пароль до адмінок сайтів. При вдалому підборі сайт заражався і брав участь в розсилці спаму. Reg.ru миттєво зреагував і в якості захисту додав додаткову авторизацію для адмінок сайтів на цих cms. І на пошту тут же прийшов лист про масові спроби злому. Коли зломи припинилися, додаткова авторизація була відключена.
Ось і буквально днями на один з моїх сайтів на joomla намагалися знову зламати. Хостер знову відреагував і злому не відбулося. Ip гадениш полетів в бан. Ти хто такий? Давай до побачення!

Цілодобова грамотна техпідтримка

Відмінною особливістю всіх якісних хостерів є якісна цілодобова технічна підтримка. І reg.ru тут не виняток. Відповідають досить швидко і по суті. При необхідності перенесуть ваш сайт від іншого хостера. Або допоможуть з лікуванням сайту (на жаль, швидше за все не безкоштовно). Загалом в техпідтримку хлопці грамотні, але нічого зайвого за безкоштовно робити швидше за все не стануть. На жаль. Будь-яка робота повинна бути оплачена. Однак в якому напрямку необхідно рухатися обов'язково підкажуть.

Кращий хостинг для wordpress

Хостинг від reg.ru - кращий хостинг для wordpress. Дуже якісний і надійний за адекватною збалансованою ціною. Якщо ви хочете спати спокійно і не переживати за свої сайти, замовляйте надійний хостинг у Reg.ru і буде вам щастя. Перевірено на своїх сайтах! Тепер і ви знаєте де краще купити хостинг для wordpress.

Промокод на знижку 5%

Промокод A5D6-971A-8627-3761 надає 5% знижки на замовлення домену та / або хостингу.


З повагою Денис Іванов, автор блогу dendrblog.ru


Стаття допомогла? Подякуй автора, адже він намагався


Знайшли помилку? Покажіть автору блога. Виділіть мишкою і натисніть shift + enter на клавіатурі.

Ти хто такий?

Новости