Связаться с нами

  • (097) ?601-88-87
    (067) ?493-44-27
    (096) ?830-00-01

Статьи

Музика для відео в Інстаграм. Де скачати легально і все таке ...

  1. обманюємо алгоритми
  2. Самий незвичайний варіант для музики в Instagram
  3. підсумок

Ви не повірите, але у будь-якої пісні і музичного треку є свій творець-автор-виконавець, якому ця сама пісня і належить. Ці дивні люди часом сильно засмучуються, коли їх творчість використовується безкоштовно і без дозволу, особливо в комерційних цілях. Тут в силу вступають закони про авторські права і типи ліцензій на контент, докладніше про які можна почитати тут , Для загального розвитку і про всяк випадок.

Не так давно Instagram встав на захист авторських прав, через що багато хто зіткнувся з подібною проблемою.

Годинами сиділи над роликом, робили монтаж під музичну доріжку або ж ламали голову над тим, як завантажити музику з Вконтакте, завантажити її в iPhone, щоб потім додати її в iMovie, а потім Instagram надіслав приблизно таке повідомлення:

Годинами сиділи над роликом, робили монтаж під музичну доріжку або ж ламали голову над тим, як завантажити музику з Вконтакте, завантажити її в iPhone, щоб потім додати її в iMovie, а потім Instagram надіслав приблизно таке повідомлення:

Ваше відео в Instagram видалив автоматичний парсер через порушення авторських прав на використану пісню.

Зазвичай в цей момент починається паніка. Ще б стільки часу вбито даремно, та й якось непріятненько отримувати догану із занесенням від Instagram, так і профілю не довго позбутися. Але якщо перейти в подробиці віддаленого поста, можна натиснути кнопку «У мене є права на цю музику», і «Я повністю усвідомлюю наслідки від порушення правил». Після цього публікація буде відновлена ​​і ролик буде знову опублікований.

Чесно кажучи, я не знаю алгоритму подій, які відбуваються далі. Цілком можливо, що подібні запити збираються в аналог log-файлу, що записує кожен оскаржений користувачем пост і відправляються далі правовласникам. Принаймні я б так і вчинив. Тому може так статися, що через місяць-два, а може й рік, до вас звернеться великий і страшний музичний лейбл з рахунком за використання його музики, або просто видалять ваш профіль за порушення правил.

Паразайт - зручний сервіс автопостінга, аналітики і роботи з особистими повідомленнями в Інстаграме.

Переходьте за посиланням , Щоб отримати тиждень безкоштовного використання!

Так. Ваш аккаунт можуть видалити за те, що ви використовуєте музику на яку у вас немає прав. Тому варто подумати двічі перед подібними витівками. Чи варта гра свічок?

Чи варта гра свічок

І що робити?

Найперший і простий варіант обійти закони про авторські права - взяти музику, яку ці самі закони не захищають. Ви не почулося, в інтернеті повно музики «без авторських прав», точніше з вільною ліцензією на поширення. Де її знайти? В google Джерел маса просто пошукайте в гуглі, наведу лише деякі з них загугли:

Досить, мабуть. Якщо ви думаєте, що серед подібної музики часто-густо різні убогі треки, від яких відмовилися самі творці ще при народженні, ви помиляєтеся. Вистачає класної і якісної музики, головне зрозуміти, що ви шукайте.

обманюємо алгоритми

Найпростіший спосіб - записати музику на диктофон і використовувати її. Або ж під час зйомки ролика заздалегідь включити потрібний трек на задньому плані, ніяких проблем з використанням такої музики виникнути не повинно, але її якість буде так собі. Хоча історія вже знає прецеденти, коли віддалялося відео з концертів на вимогу правовласників.

Інший варіант - трохи прискорити або уповільнити музику. Подібний фокус спрацьовує не кожен раз, але хто заважає нам спробувати? Відредагований трек Instagram не розпізнає, а ви позбавите себе чудових годин пошуку нової композиції.

Зустрічав поради в стилі «Увімкніть своє відео на ноутбуці і запишіть його на відео з телефону», тоді на музику Instagram лаятися перестане. Взагалі не варіант, я і так плачу кожен раз, дивлячись як ролики з Full HD або 4K перетворюються в замилений незрозуміло що в стрічці, а тут подвійне стискання. Якість кінцевої публікації буде нижче плінтуса.

Самий незвичайний варіант для музики в Instagram

Пісню, виявляється, можна купити! Наприклад ось тут https://audiojungle.net/ зібрано понад 500.000 пісень і звукових ефектів вартістю від 1 $. Більшість музики правда коштує в районі 19 $, але в деяких випадках ціна може доходити і до 39 $. Не самий бюджетний варіант, зате самий цивілізований.

https://licensing.jamendo.com/ru/catalog - ще один каталог з 200.000 треків, які можна придбати легально. Ціни бюджетні, вибір великий.

Додатковий варіант безкоштовного отримання легальної музики - дружба з музикантами. Вони просто можуть поділитися з вами якимось невикористовуваними треками, або навіть написати щось спеціально для вас, що правда за гранню фантастики.

І так, завжди можна використовувати «стару» музику, яка є громадським надбанням. Зазвичай чекати не так вже й довго, всього-то +50 років з дня смерті автора / виконавця. Правда щось мені підказує, що актуальних хітів там знайти навряд чи вийде.

підсумок

Щоб ви не робили з музикою і контентом в Instagram - робіть це правильно. Порушувати авторські права на перший погляд просто і дешево, але світ цифрової дистрибуції контенту розвивається і наслідки можуть виявитися набагато дорожче і жорсткіше, ніж здавалися на перший погляд.

Не думаю, що ви були б раді ситуації, в якій хтось почне розміщувати ваш контент від свого імені в іншому акаунті :)

Кращий блог про Instagram в соціальних мережах. Підписався на свіжі статті?

Telegram-канал
Група Вконтакті
Сторінка в Facebook
Youtube-канал

Чи варта гра свічок?
І що робити?
Де її знайти?
Подібний фокус спрацьовує не кожен раз, але хто заважає нам спробувати?
Підписався на свіжі статті?

Новости

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,