Связаться с нами

  • (097) ?601-88-87
    (067) ?493-44-27
    (096) ?830-00-01

Статьи

Музика для відео в Інстаграм. Де скачати легально і все таке ...

  1. обманюємо алгоритми
  2. Самий незвичайний варіант для музики в Instagram
  3. підсумок

Ви не повірите, але у будь-якої пісні і музичного треку є свій творець-автор-виконавець, якому ця сама пісня і належить. Ці дивні люди часом сильно засмучуються, коли їх творчість використовується безкоштовно і без дозволу, особливо в комерційних цілях. Тут в силу вступають закони про авторські права і типи ліцензій на контент, докладніше про які можна почитати тут , Для загального розвитку і про всяк випадок.

Не так давно Instagram встав на захист авторських прав, через що багато хто зіткнувся з подібною проблемою.

Годинами сиділи над роликом, робили монтаж під музичну доріжку або ж ламали голову над тим, як завантажити музику з Вконтакте, завантажити її в iPhone, щоб потім додати її в iMovie, а потім Instagram надіслав приблизно таке повідомлення:

Годинами сиділи над роликом, робили монтаж під музичну доріжку або ж ламали голову над тим, як завантажити музику з Вконтакте, завантажити її в iPhone, щоб потім додати її в iMovie, а потім Instagram надіслав приблизно таке повідомлення:

Ваше відео в Instagram видалив автоматичний парсер через порушення авторських прав на використану пісню.

Зазвичай в цей момент починається паніка. Ще б стільки часу вбито даремно, та й якось непріятненько отримувати догану із занесенням від Instagram, так і профілю не довго позбутися. Але якщо перейти в подробиці віддаленого поста, можна натиснути кнопку «У мене є права на цю музику», і «Я повністю усвідомлюю наслідки від порушення правил». Після цього публікація буде відновлена ​​і ролик буде знову опублікований.

Чесно кажучи, я не знаю алгоритму подій, які відбуваються далі. Цілком можливо, що подібні запити збираються в аналог log-файлу, що записує кожен оскаржений користувачем пост і відправляються далі правовласникам. Принаймні я б так і вчинив. Тому може так статися, що через місяць-два, а може й рік, до вас звернеться великий і страшний музичний лейбл з рахунком за використання його музики, або просто видалять ваш профіль за порушення правил.

Паразайт - зручний сервіс автопостінга, аналітики і роботи з особистими повідомленнями в Інстаграме.

Переходьте за посиланням , Щоб отримати тиждень безкоштовного використання!

Так. Ваш аккаунт можуть видалити за те, що ви використовуєте музику на яку у вас немає прав. Тому варто подумати двічі перед подібними витівками. Чи варта гра свічок?

Чи варта гра свічок

І що робити?

Найперший і простий варіант обійти закони про авторські права - взяти музику, яку ці самі закони не захищають. Ви не почулося, в інтернеті повно музики «без авторських прав», точніше з вільною ліцензією на поширення. Де її знайти? В google Джерел маса просто пошукайте в гуглі, наведу лише деякі з них загугли:

Досить, мабуть. Якщо ви думаєте, що серед подібної музики часто-густо різні убогі треки, від яких відмовилися самі творці ще при народженні, ви помиляєтеся. Вистачає класної і якісної музики, головне зрозуміти, що ви шукайте.

обманюємо алгоритми

Найпростіший спосіб - записати музику на диктофон і використовувати її. Або ж під час зйомки ролика заздалегідь включити потрібний трек на задньому плані, ніяких проблем з використанням такої музики виникнути не повинно, але її якість буде так собі. Хоча історія вже знає прецеденти, коли віддалялося відео з концертів на вимогу правовласників.

Інший варіант - трохи прискорити або уповільнити музику. Подібний фокус спрацьовує не кожен раз, але хто заважає нам спробувати? Відредагований трек Instagram не розпізнає, а ви позбавите себе чудових годин пошуку нової композиції.

Зустрічав поради в стилі «Увімкніть своє відео на ноутбуці і запишіть його на відео з телефону», тоді на музику Instagram лаятися перестане. Взагалі не варіант, я і так плачу кожен раз, дивлячись як ролики з Full HD або 4K перетворюються в замилений незрозуміло що в стрічці, а тут подвійне стискання. Якість кінцевої публікації буде нижче плінтуса.

Самий незвичайний варіант для музики в Instagram

Пісню, виявляється, можна купити! Наприклад ось тут https://audiojungle.net/ зібрано понад 500.000 пісень і звукових ефектів вартістю від 1 $. Більшість музики правда коштує в районі 19 $, але в деяких випадках ціна може доходити і до 39 $. Не самий бюджетний варіант, зате самий цивілізований.

https://licensing.jamendo.com/ru/catalog - ще один каталог з 200.000 треків, які можна придбати легально. Ціни бюджетні, вибір великий.

Додатковий варіант безкоштовного отримання легальної музики - дружба з музикантами. Вони просто можуть поділитися з вами якимось невикористовуваними треками, або навіть написати щось спеціально для вас, що правда за гранню фантастики.

І так, завжди можна використовувати «стару» музику, яка є громадським надбанням. Зазвичай чекати не так вже й довго, всього-то +50 років з дня смерті автора / виконавця. Правда щось мені підказує, що актуальних хітів там знайти навряд чи вийде.

підсумок

Щоб ви не робили з музикою і контентом в Instagram - робіть це правильно. Порушувати авторські права на перший погляд просто і дешево, але світ цифрової дистрибуції контенту розвивається і наслідки можуть виявитися набагато дорожче і жорсткіше, ніж здавалися на перший погляд.

Не думаю, що ви були б раді ситуації, в якій хтось почне розміщувати ваш контент від свого імені в іншому акаунті :)

Кращий блог про Instagram в соціальних мережах. Підписався на свіжі статті?

Telegram-канал
Група Вконтакті
Сторінка в Facebook
Youtube-канал

Чи варта гра свічок?
І що робити?
Де її знайти?
Подібний фокус спрацьовує не кожен раз, але хто заважає нам спробувати?
Підписався на свіжі статті?

Новости

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают