Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

МТС тарифи Алтайський край 2019 для телефону

 1. тарифи
 2. Тарифи з пакетами послуг
 3. Мій Безлімітіще
 4. хайп
 5. ультра
 6. Тарифи для інтернету
 7. коннект 4
 8. для планшета
 9. для ноутбука
 10. Домашній інтернет і телебачення
 11. спеціалізовані тарифи
 12. Контракти для бізнесу

Оператор МТС - провідний оператор в сфері надання послуг стільникового і дротового зв'язку. В Алтайському краї МТС пропонує тарифи, які будуть зручні кожного клієнта. Великий вибір сприяє підбору найбільш зручного та вигідного тарифу для безмежного спілкування і серфінгу в інтернеті або контракти для тих, хто мало користується стільниковим зв'язком.

тарифи

Оператор МТС - провідний оператор в сфері надання послуг стільникового і дротового зв'язку

Контракти по передоплаті

MTS дає можливість своїм клієнтам користуватися послугами зв'язку без обов'язкової плати.

На кожному контракті включені базові послуги, які є безкоштовними:

 • Пакет SMS повідомлень СМАРТ - списання щоденної плати починається з 15 дня, до цього часу послуга повністю безкоштовна. Опція знижує ціну вихідного SMS-повідомлення. Після промо-періоду за 2 рубля в день клієнт може відправити 10 СМС, в результаті вартість 1 SMS складає 20 к.
 • Трафік для інтернету 3 Мб по опції МІНІБ зі 100% знижкою. У разі перевищення місячного обсягу активується платна опція Суперб Смарт.

До підключення доступні тарифні плани:

 • супер МТС
 • Щосекундний.

Перший дає можливість користувачам не платити за розмови з абонентами МТС з самого початку з'єднання і по Алтайському краю. За кожну хвилину дзвінка на номери інших операторів в домашньому регіоні списується 1,50 р., З похвилинною тарифікацією.

Додатково можна підключити сервіс «Дзвони безкоштовно на МТС Росії 100». Вона щодня надає 100 хвилин на дзвінки всередині мережі по всій країні за оплату в 2,5 рубля в день.

Тариф посекундна дає можливість своїм користувачам розмовляти з абонентами будь-яких операторів, оплачуючи тільки 3 копійки за секунду виклику. Тарифікація ведеться посекундно. Ідеально підійде для тих, хто мало телефонує.

Тарифи з пакетами послуг

Для абонентів, які використовують весь спектр послуг стільникового зв'язку - дзвінки, повідомлення, мобільний інтернет, МТС надає пакетні тарифні плани. Компанія розробила кілька пакетів. Розглянемо лінійку SMART. Вона представлена ​​трьома варіантами:

Назва ТП Смарт Смарт Міні Наш Смарт Абонентська плата 12 р. на добу 8 р. на добу 600 р. в місяць Пакет включених хвилин 600 300 1000 Пакет SMS 600 300 1000 Пакет інтернету 5 Гб 2 Гб 20 Гб Особливості Хвилини витрачаються при дзвінках на номери інших операторів і МТС інших регіонів. Невикористані хвилини, інтернет і СМС переходять на наступний місяць. Дзвінки на місцеві номери всередині мережі безлімітні. Хвилини витрачаються при дзвінках на номери інших операторів регіону і міжміські номери МТС Передбачено підключення 5 номерів, які будуть витрачати хвилини і трафік основного номера.

«Наш Смарт» передбачає можливість віддавати пакети хвилин друзям і близьким. Послуга називається «Загальний пакет» і коштує 50 р. у місяць. Сплативши головний номер, клієнт отримує пакет зв'язку, і всі підключені номера будуть на зв'язку. Максимальне число додаткових номерів - 5.

Мій Безлімітіще

Мій Безлімітіще - тариф-конструктор, дозволяє зібрати необхідний пакет послуг.

Залежно від обраного набору відрізнятиметься вартість пакета. Можливі варіанти готових рішень наведені в таблиці:

Хвилини і SMS Інтернет Вартість, р. в місяць 350 5 330 10 390 20 600 30 690 550 5 480 10 540 20 750 30 840 750 5 630 10 690 20 900 30 990 950 5 780 10 840 20 1050 30 1140

При цьому в перший місяць користування МТС дає привілеї міняти ліміти на свій розсуд без збільшення вартості в 390 р., Якщо Ви не оберете більш дешевий варіант.

хайп

Тариф спеціально розроблений для просунутих користувачів соцмереж та популярних інтернет-ресурсів. При щомісячній оплаті 370 р. в місяць клієнт отримає повний безліміт на ряд затребуваних соціальних мереж, чатів та ігрових сервісів.

Крім цього, для користування інтернетом в хайп передбачено 7 Гбайт на місяць (не включаючи хайповие джерела - для них діє повний безліміт); 100 хвилин для дзвінків і 200 СМС на номери місцевих операторів зв'язку.

ультра

Ультра створена для тих клієнтів, які споживають великі обсяги хвилин і інтернет-трафіку і часто переміщаються по Росії. У контракт входить:

 • абонентська плата 1700 р. щомісяця;
 • 15 Гбайт інтернет-трафіку при знаходженні на території країни;
 • 3500 хвилин вихідних дзвінків на номери російських абонентів. Хвилини витрачаються також при внутрішньомережевих дзвінків при знаходженні в будь-якій точці Росії;
 • 3500 СМС на номери всіх російських операторів.

Це контракт з преміум обслуговуванням і дає своєму власникові ряд переваг перед іншими абонентами.

Тарифи для інтернету

Крім тарифних планів для дзвінків, виділяються пакети, що спеціалізуються на використанні мобільного інтернету. Такі сім-карти будуть працювати в планшетах, модеми, навігаторах, роутерах і інших пристроях з підтримкою виходу в інтернет.

коннект 4

Тариф купується при покупці модему з підтримкою LTE (4G). Ціна комплекту складе 2600,00 р. В тариф включено 100 Гбайт трафіку на перший день після активації. Протягом наступних 14 днів можна використовувати до 60 Гбайт.

Щоб продовжити користування тарифом, необхідно підключити один з пакетів:

Назва Абонентська плата, р. щомісяця Трафік, Гбайт Інтернет-MINI 400 8 Інтернет-MAXI 500 15 Інтернет-VIP 700 30

Опції діють на території Алтайського краю. Для користування інтернетом за межами покриття домашньої можна підключити послугу «Вся Росія» з щодобового платою 50 рублів.

для планшета

Контракт дає своєму власникові 10 Гб трафіку і одне безлімітне напрямок на вибір:

 • МТС телебачення;
 • Соціальні мережі;
 • Відео на ютубі;
 • Відео виклик.

Кожен напрямок можна підключити за плату в 75 р., Крім TV, його вартість 150 р. у місяць.

для ноутбука

За 700 р. в місяць користувачеві надається безлімітний доступ в мережу з обмеженням по швидкості в 4 Мбіт / сек. Якщо швидкості недостатньо купите турбо-кнопку на 3 або 6 годин максимальної швидкості.

Домашній інтернет і телебачення

Разом з послугами рухомого зв'язку МТС надає і сервіси фіксованого зв'язку - домашній інтернет і телебачення. Підключення доступно в Барнаулі, Бійську, Власіха, Південному і Сибірському.

Можна підключити тільки інтернет, тільки ТВ або комплексну пропозицію, в якому інтернет і цифрове телебачення будуть об'єднані в одне. Вигідніше купувати саме пакети, абонентська плата на них знижена. На території Алтайського краю МТС пропонує наступні пакети:

Назва пакету Абонентська плата Що включено Інтернет 30 + Цифрове ТБ 580 руб. в місяць Провідний інтернет зі швидкістю до 30 Мбіт / сек, а також 103 каналу, в тому числі HD. Інтернет 50 + Цифрове ТБ 640 руб. в місяць Провідний інтернет зі швидкістю до 50 Мбіт / сек, також 103 каналу, в тому числі HD. Інтернет 50 + Інтерактивне ТБ 640 руб. в місяць Домашній інтернет зі швидкістю до 50 Мбіт / сек і 140 каналів, в тому числі HD. Інтернет 100 + Інтерактивне ТБ 740 руб. в місяць Провідний інтернет зі швидкістю до 100 Мбіт / сек і 140 каналу, в тому числі HD.

При використанні цифрового телебачення можна купити або взяти в оренду телевізійну приставку. Оренда обладнання обійдеться в додаткові 10 р. у місяць. Вартість покупки складе 2900 рублів. Є можливість підключити телебачення через CAM-модуль. Оренда така ж, як у приставки - 10 руб., Покупка коштує 1300 руб.

При необхідності можна підключити приставки для додаткових телевізорів:

 • при підключенні цифрового телебачення вартість оренди 1 додаткової приставки складе 160 р. у місяць;
 • при підключенні інтерактивного телебачення вартість складе 270 р.

спеціалізовані тарифи

Додатково оператор випустив тарифний план «Розумне пристрій» для гаджетів, які використовують мобільний інтернет - в розумних годиннику, сигнализациях і подібні пристрої. У перший рік обов'язковий платіж складе 470 руб. за весь період, після закінчення року тариф буде обходитися в 55 рублів щомісяця. Він включає в себе:

 • 300 Мбайт інтернет-трафіку;
 • 30 хвилин вихідних дзвінків на місцеві дзвінки;
 • 30 СМС-повідомлень на домашні номери.

Контракти для бізнесу

Корпоративні клієнти в Барнаулі і в усьому Алтайському краї можуть підключити вигідні умови для користування стільниковим зв'язком. Лінійка тарифів для юридичних осіб складається з контрактів:

Назва ТП Розумний Бізнес М Розумний Бізнес L Розумний Бізнес XL Розумний Бізнес Безліміт Щомісячний платіж в місяць 450 р. 800 р. 1400 р. 2500 р. Пакет включених хвилин 800, на місцевий МТС - безліміт. 1500 хвилин на всі російські номери, місцевий МТС - безліміт. 4000 хвилин на всі російські номери, місцевий МТС - безліміт. Безліміт на всі російські номери. Пакет SMS 1000 2000 3000 5000 Пакет інтернету 9 Гбайт 15 Гбайт 20 Гбайт 30 Гбайт Особливості Безлімітні месенджери, діє по всій Росії, красивий номер безкоштовно. Безлімітні месенджери, діє по всій Росії, красивий номер безкоштовно, 10 хвилин безкоштовних вхідних в міжнародному роумінгу і 50 Мбайт трафіку в місяць в найбільш відвідуваних країнах.

В огляді представлені всі тарифи МТС в 2019 році, розроблені для Алтайського краю.Перевірте за номером звідки дзвонили
дізнатися

Новости

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,