Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

МТС тарифи Алтайський край 2019 для телефону

 1. тарифи
 2. Тарифи з пакетами послуг
 3. Мій Безлімітіще
 4. хайп
 5. ультра
 6. Тарифи для інтернету
 7. коннект 4
 8. для планшета
 9. для ноутбука
 10. Домашній інтернет і телебачення
 11. спеціалізовані тарифи
 12. Контракти для бізнесу

Оператор МТС - провідний оператор в сфері надання послуг стільникового і дротового зв'язку. В Алтайському краї МТС пропонує тарифи, які будуть зручні кожного клієнта. Великий вибір сприяє підбору найбільш зручного та вигідного тарифу для безмежного спілкування і серфінгу в інтернеті або контракти для тих, хто мало користується стільниковим зв'язком.

тарифи

Оператор МТС - провідний оператор в сфері надання послуг стільникового і дротового зв'язку

Контракти по передоплаті

MTS дає можливість своїм клієнтам користуватися послугами зв'язку без обов'язкової плати.

На кожному контракті включені базові послуги, які є безкоштовними:

 • Пакет SMS повідомлень СМАРТ - списання щоденної плати починається з 15 дня, до цього часу послуга повністю безкоштовна. Опція знижує ціну вихідного SMS-повідомлення. Після промо-періоду за 2 рубля в день клієнт може відправити 10 СМС, в результаті вартість 1 SMS складає 20 к.
 • Трафік для інтернету 3 Мб по опції МІНІБ зі 100% знижкою. У разі перевищення місячного обсягу активується платна опція Суперб Смарт.

До підключення доступні тарифні плани:

 • супер МТС
 • Щосекундний.

Перший дає можливість користувачам не платити за розмови з абонентами МТС з самого початку з'єднання і по Алтайському краю. За кожну хвилину дзвінка на номери інших операторів в домашньому регіоні списується 1,50 р., З похвилинною тарифікацією.

Додатково можна підключити сервіс «Дзвони безкоштовно на МТС Росії 100». Вона щодня надає 100 хвилин на дзвінки всередині мережі по всій країні за оплату в 2,5 рубля в день.

Тариф посекундна дає можливість своїм користувачам розмовляти з абонентами будь-яких операторів, оплачуючи тільки 3 копійки за секунду виклику. Тарифікація ведеться посекундно. Ідеально підійде для тих, хто мало телефонує.

Тарифи з пакетами послуг

Для абонентів, які використовують весь спектр послуг стільникового зв'язку - дзвінки, повідомлення, мобільний інтернет, МТС надає пакетні тарифні плани. Компанія розробила кілька пакетів. Розглянемо лінійку SMART. Вона представлена ​​трьома варіантами:

Назва ТП Смарт Смарт Міні Наш Смарт Абонентська плата 12 р. на добу 8 р. на добу 600 р. в місяць Пакет включених хвилин 600 300 1000 Пакет SMS 600 300 1000 Пакет інтернету 5 Гб 2 Гб 20 Гб Особливості Хвилини витрачаються при дзвінках на номери інших операторів і МТС інших регіонів. Невикористані хвилини, інтернет і СМС переходять на наступний місяць. Дзвінки на місцеві номери всередині мережі безлімітні. Хвилини витрачаються при дзвінках на номери інших операторів регіону і міжміські номери МТС Передбачено підключення 5 номерів, які будуть витрачати хвилини і трафік основного номера.

«Наш Смарт» передбачає можливість віддавати пакети хвилин друзям і близьким. Послуга називається «Загальний пакет» і коштує 50 р. у місяць. Сплативши головний номер, клієнт отримує пакет зв'язку, і всі підключені номера будуть на зв'язку. Максимальне число додаткових номерів - 5.

Мій Безлімітіще

Мій Безлімітіще - тариф-конструктор, дозволяє зібрати необхідний пакет послуг.

Залежно від обраного набору відрізнятиметься вартість пакета. Можливі варіанти готових рішень наведені в таблиці:

Хвилини і SMS Інтернет Вартість, р. в місяць 350 5 330 10 390 20 600 30 690 550 5 480 10 540 20 750 30 840 750 5 630 10 690 20 900 30 990 950 5 780 10 840 20 1050 30 1140

При цьому в перший місяць користування МТС дає привілеї міняти ліміти на свій розсуд без збільшення вартості в 390 р., Якщо Ви не оберете більш дешевий варіант.

хайп

Тариф спеціально розроблений для просунутих користувачів соцмереж та популярних інтернет-ресурсів. При щомісячній оплаті 370 р. в місяць клієнт отримає повний безліміт на ряд затребуваних соціальних мереж, чатів та ігрових сервісів.

Крім цього, для користування інтернетом в хайп передбачено 7 Гбайт на місяць (не включаючи хайповие джерела - для них діє повний безліміт); 100 хвилин для дзвінків і 200 СМС на номери місцевих операторів зв'язку.

ультра

Ультра створена для тих клієнтів, які споживають великі обсяги хвилин і інтернет-трафіку і часто переміщаються по Росії. У контракт входить:

 • абонентська плата 1700 р. щомісяця;
 • 15 Гбайт інтернет-трафіку при знаходженні на території країни;
 • 3500 хвилин вихідних дзвінків на номери російських абонентів. Хвилини витрачаються також при внутрішньомережевих дзвінків при знаходженні в будь-якій точці Росії;
 • 3500 СМС на номери всіх російських операторів.

Це контракт з преміум обслуговуванням і дає своєму власникові ряд переваг перед іншими абонентами.

Тарифи для інтернету

Крім тарифних планів для дзвінків, виділяються пакети, що спеціалізуються на використанні мобільного інтернету. Такі сім-карти будуть працювати в планшетах, модеми, навігаторах, роутерах і інших пристроях з підтримкою виходу в інтернет.

коннект 4

Тариф купується при покупці модему з підтримкою LTE (4G). Ціна комплекту складе 2600,00 р. В тариф включено 100 Гбайт трафіку на перший день після активації. Протягом наступних 14 днів можна використовувати до 60 Гбайт.

Щоб продовжити користування тарифом, необхідно підключити один з пакетів:

Назва Абонентська плата, р. щомісяця Трафік, Гбайт Інтернет-MINI 400 8 Інтернет-MAXI 500 15 Інтернет-VIP 700 30

Опції діють на території Алтайського краю. Для користування інтернетом за межами покриття домашньої можна підключити послугу «Вся Росія» з щодобового платою 50 рублів.

для планшета

Контракт дає своєму власникові 10 Гб трафіку і одне безлімітне напрямок на вибір:

 • МТС телебачення;
 • Соціальні мережі;
 • Відео на ютубі;
 • Відео виклик.

Кожен напрямок можна підключити за плату в 75 р., Крім TV, його вартість 150 р. у місяць.

для ноутбука

За 700 р. в місяць користувачеві надається безлімітний доступ в мережу з обмеженням по швидкості в 4 Мбіт / сек. Якщо швидкості недостатньо купите турбо-кнопку на 3 або 6 годин максимальної швидкості.

Домашній інтернет і телебачення

Разом з послугами рухомого зв'язку МТС надає і сервіси фіксованого зв'язку - домашній інтернет і телебачення. Підключення доступно в Барнаулі, Бійську, Власіха, Південному і Сибірському.

Можна підключити тільки інтернет, тільки ТВ або комплексну пропозицію, в якому інтернет і цифрове телебачення будуть об'єднані в одне. Вигідніше купувати саме пакети, абонентська плата на них знижена. На території Алтайського краю МТС пропонує наступні пакети:

Назва пакету Абонентська плата Що включено Інтернет 30 + Цифрове ТБ 580 руб. в місяць Провідний інтернет зі швидкістю до 30 Мбіт / сек, а також 103 каналу, в тому числі HD. Інтернет 50 + Цифрове ТБ 640 руб. в місяць Провідний інтернет зі швидкістю до 50 Мбіт / сек, також 103 каналу, в тому числі HD. Інтернет 50 + Інтерактивне ТБ 640 руб. в місяць Домашній інтернет зі швидкістю до 50 Мбіт / сек і 140 каналів, в тому числі HD. Інтернет 100 + Інтерактивне ТБ 740 руб. в місяць Провідний інтернет зі швидкістю до 100 Мбіт / сек і 140 каналу, в тому числі HD.

При використанні цифрового телебачення можна купити або взяти в оренду телевізійну приставку. Оренда обладнання обійдеться в додаткові 10 р. у місяць. Вартість покупки складе 2900 рублів. Є можливість підключити телебачення через CAM-модуль. Оренда така ж, як у приставки - 10 руб., Покупка коштує 1300 руб.

При необхідності можна підключити приставки для додаткових телевізорів:

 • при підключенні цифрового телебачення вартість оренди 1 додаткової приставки складе 160 р. у місяць;
 • при підключенні інтерактивного телебачення вартість складе 270 р.

спеціалізовані тарифи

Додатково оператор випустив тарифний план «Розумне пристрій» для гаджетів, які використовують мобільний інтернет - в розумних годиннику, сигнализациях і подібні пристрої. У перший рік обов'язковий платіж складе 470 руб. за весь період, після закінчення року тариф буде обходитися в 55 рублів щомісяця. Він включає в себе:

 • 300 Мбайт інтернет-трафіку;
 • 30 хвилин вихідних дзвінків на місцеві дзвінки;
 • 30 СМС-повідомлень на домашні номери.

Контракти для бізнесу

Корпоративні клієнти в Барнаулі і в усьому Алтайському краї можуть підключити вигідні умови для користування стільниковим зв'язком. Лінійка тарифів для юридичних осіб складається з контрактів:

Назва ТП Розумний Бізнес М Розумний Бізнес L Розумний Бізнес XL Розумний Бізнес Безліміт Щомісячний платіж в місяць 450 р. 800 р. 1400 р. 2500 р. Пакет включених хвилин 800, на місцевий МТС - безліміт. 1500 хвилин на всі російські номери, місцевий МТС - безліміт. 4000 хвилин на всі російські номери, місцевий МТС - безліміт. Безліміт на всі російські номери. Пакет SMS 1000 2000 3000 5000 Пакет інтернету 9 Гбайт 15 Гбайт 20 Гбайт 30 Гбайт Особливості Безлімітні месенджери, діє по всій Росії, красивий номер безкоштовно. Безлімітні месенджери, діє по всій Росії, красивий номер безкоштовно, 10 хвилин безкоштовних вхідних в міжнародному роумінгу і 50 Мбайт трафіку в місяць в найбільш відвідуваних країнах.

В огляді представлені всі тарифи МТС в 2019 році, розроблені для Алтайського краю.Перевірте за номером звідки дзвонили
дізнатися

Новости

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,