Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

Mobile-review.com Огляд Bluetooth-аксесуара HTC mini +

 1. Live-фотографії HTC mini + На перший погляд може здатися, що HTC mini + - штука зовсім марна. Судіть...
 2. Екран, інші характеристики
 3. Робота в зв'язці зі смартфоном
 4. Підключення до ПК
 5. висновок

Live-фотографії HTC mini +

На перший погляд може здатися, що HTC mini + - штука зовсім марна. Судіть самі, перед нами Bluetooth-гарнітура в форм-факторі кнопкового телефону, не супер-компактна, з екраном і клавіатурою. Відразу виникає безліч питань - навіщо ця штука зроблена, для виконання яких завдань? Втім, варто почати розбиратися, і ось уже HTC mini + не здається настільки марним, тим більше за відсутності безлічі аналогічних за можливостями аксесуарів. У цьому матеріалі я розповім вам про всі функції HTC mini +, а також про те, як ця «штуковина» працює і сприймається в цілому.

У цьому матеріалі я розповім вам про всі функції HTC mini +, а також про те, як ця «штуковина» працює і сприймається в цілому

Дизайн, габарити, управління

Виглядає HTC mini +, як звичайний кнопковий телефон. Ну добре, як трохи дивний, витончений, витягнутий у висоту телефон. Як написали в Instagram, де я виклав фото аксесуара поруч з Nokia 105, «сюди б начинку якогось старого якісного апарату від Nokia, і вийшов би забійний телефон». Виглядає HTC mini + дійсно класно і незвично. Тонкий, вузький і високий корпус з пластика, пофарбованого в колір «металік», круглі чорні клавіші, квадратний дисплей - все елементи, кольори підібрані вдало і гармонійно. Відразу і не скажеш, що перед нами насправді аксесуар, а не повноцінний, хай і з базовими можливостями, телефон.

Відразу і не скажеш, що перед нами насправді аксесуар, а не повноцінний, хай і з базовими можливостями, телефон

За розмірами аксесуар можна порівняти з недорогими бюджетними трубками - 118,7 x 39,8 x 7,15 мм, в руці лежить відмінно, тримати під час розмови його також дуже зручно за рахунок мінімальної ваги. А за рахунок невеликої товщини корпусу пристрій без зусиль поміщається в будь-кишені. Це важливо, тому що один з основних сценаріїв використання HTC mini + - заміна смартфона в кишені. Передбачається, що якщо найчастіше ви використовуєте смартфон для дзвінків, його можна буде кинути в сумку або рюкзак, а в кишені носити підключений до нього HTC mini + і саме з нього здійснювати дзвінки і відповідати на вхідні.

Передбачається, що якщо найчастіше ви використовуєте смартфон для дзвінків, його можна буде кинути в сумку або рюкзак, а в кишені носити підключений до нього HTC mini + і саме з нього здійснювати дзвінки і відповідати на вхідні

На корпусі є всі необхідні для зручної роботи з аксесуаром елементи - гойдалка гучності на правому ребрі, клавіші відбою і прийому дзвінка, чотирьохпозиційним кільце з вписаною в нього кнопкою під екраном, а також цифрова клавіатура. Клавіші в ній роздільні, виконані з чорного пластику. З акуратною розміткою дрібним шрифтом і приємним білим підсвічуванням клавіш. Правда, я не зовсім зрозумів, для чого на кнопки нанесені букви відразу двох алфавітів, адже набирати на HTC mini + повідомлення все одно не можна.

Правда, я не зовсім зрозумів, для чого на кнопки нанесені букви відразу двох алфавітів, адже набирати на HTC mini + повідомлення все одно не можна

Зате набирати на клавіатурі номера дуже зручно, хоча навряд чи це доведеться часто робити, навіть використовуючи аксесуар, адже тут зберігаються останні виклики, вчинені з смартфона.

Зате набирати на клавіатурі номера дуже зручно, хоча навряд чи це доведеться часто робити, навіть використовуючи аксесуар, адже тут зберігаються останні виклики, вчинені з смартфона

Екран, інші характеристики

Аксесуар оснащений невеликим OLED-екраном з чотирма градаціями сірого. Діагональ дисплея - 1.5 '', роздільна здатність - 128x128 пікселів. Сказати щось ще про екран можна - найпростіший дисплей, який, втім, відмінно вписується в дизайн аксесуара і дозволяє комфортно з ним працювати.

Для зв'язку зі смартфоном можна використовувати Bluetooth або NFC. Ємність вбудованого акумулятора в HTC mini + складає 320 мАг, і її має вистачати, за заявою виробника, приблизно на 9 годин в режимі розмови. Заряджається пристрій через microUSB роз'єм на нижньому торці.

Нижче наведені характеристики HTC mini + з офіційного сайту:

 • Габарити: 118,7 x 39,8 x 7,15 мм
 • Дисплей: OLED, 1,5-дюйма, 4 градації сірого, дозвіл 128X128
 • Особливості: повідомлення про дзвінки, SMS та ін., Дистанційне керування додатком ТВ і музикою на смартфоні, управління презентаціями на ПК, лазерна указка
 • Інтерфейси: Bluetooth (2.1 + EDR), NFC
 • Акумулятор: незнімний, 320 мАг
 • Час роботи:
  - в режимі розмови: 9 годин
  - в режимі очікування: 95 годин
 • Сумісність: HTC One, HTC One mini, HTC Butterfly, HTC Desire 300, HTC Desire 500, HTC Desire 600, HTC Desire 601, HTC One max

Робота в зв'язці зі смартфоном

На російськомовному сайті компанії HTC mini + називається смарт-пультом, з якоїсь позиції це вірне визначення, але, якщо судити за можливостями, в першу чергу, перед нами бездротова гарнітура. Аксесуар підключається до смартфону за допомогою Bluetooth або NFC, в першому випадку потрібно ввести HTC mini + в режим видимості для інших пристроїв з Bluetooth і почати пошук на смартфоні, у другому - піднести спинками один до одного аксесуар і смартфон. Після того, як зв'язок між смартфоном і HTC mini + встановлена, ви побачите на екрані останнього меню з шістьма іконками.

Після того, як зв'язок між смартфоном і HTC mini + встановлена, ви побачите на екрані останнього меню з шістьма іконками

Головного екрану тут немає, дане меню є основним. У верхній частині екрану показані поточний час і рівень заряду. Якщо у вас на смартфоні є пропущені дзвінки, нові текстові повідомлення або події календаря, на HTC mini + вони показані цифрами біля відповідних іконок.

C допомогою HTC mini + можна здійснювати виклики через смартфон, при цьому сам смартфон може лежати де поруч в сумці або валізі. Також можуть телефонувати Вам і текстові повідомлення. Змінити тип повідомлень і мелодії на вхідний дзвінок і нове повідомлення на аксесуарі можна. Зате можна скористатися журналом викликів або розділом «Часті» для швидкого набору необхідного номера, щоб не набирати його вручну. Окремою адресної книги немає.

Також HTC mini + дозволяє управляти відтворенням музики на смартфоні, можна ставити трек на паузу, міняти треки і переміщатися по часу всередині треку. Ще можна використовувати аксесуар як пульт дистанційного керування телевізором або ТВ-приставкою за умови, що у вас для цих завдань налаштоване додаток на смартфоні.

Наступна можливість - дистанційна зйомка з камери смартфона. Працює просто - коли на смартфоні у вас запущена камера. Можна робити знімки центральною клавішею на клавіатурі HTC mini +. За допомогою чотирьохпозиційного кільця на корпусі HTC mini + можна переміщатися по меню смартфона, взагалі-то, це зроблено для гортання презентацій, які ви показуєте на екрані телевізора або проекторі, підключеному до смартфону через HDMI-кабель, але можна використовувати цю функцію і для інших завдань : гортати текст (якщо він перевертається по горизонталі), сторінки книги в додатку і так далі.

І ще одна функція, називається «Де телефон?». Натискаєте кнопку на HTC mini +, і смартфон, до якого підключений аксесуар, починає пищати, щоб вам легше було його знайти в кімнаті серед речей.

Натискаєте кнопку на HTC mini +, і смартфон, до якого підключений аксесуар, починає пищати, щоб вам легше було його знайти в кімнаті серед речей

Підключення до ПК

Щоб підключити пристрій до комп'ютера, спочатку потрібно завантажити додаток HTC mini + remote. Взяти його можна тут . Далі переводимо аксесуар в режим видимості і шукаємо на комп'ютері новий пристрій (на комп'ютері або ноутбуці у вас повинен бути Bluetooth). Після того, як система «побачить» аксесуар, залишається запустити HTC mini + remote і натиснути там кнопку «Підключити». Процедура не найпростіша, але і не суперскладна, а ось функцій, які за допомогою аксесуара можна виконувати на ПК, зовсім небагато, а точніше, одна. Після успішного підключення на екрані HTC mini + ви побачите чотири стрілочки і за допомогою чотирьохпозиційного кільця зможете гортати вліво-вправо і вгору-вниз вміст на екрані ПК або ноутбука, будь то сторінка в браузері, книга або презентація.

висновок

Вартість HTC mini + в офіційному інтернет-магазині HTC становить 3 490 рублів. Чимало, скажімо прямо, але ж перед нами не просто гарнітура або якийсь бюджетний телефон - це дійсно незвичайний аксесуар, нехай і дуже специфічний, що підходить для вузького кола людей, ймовірно. Але якщо при експлуатації смартфона у вас раз у раз з'являється думка про те, що було б непогано мати другий, простий телефон для дзвінків, вдаючись до допомоги смартфона лише пару раз за день, то варіант з HTC mini + варто розглянути. Це зручний пристрій для розмов з додатковими можливостями.

Це зручний пристрій для розмов з додатковими можливостями

Артем Лутфуллін ( [email protected] )
Артем Лутфуллін (  artem@mobile-review Twitter Instagram
Опубліковано - 19 лютого 2014 р

Поділитися:

Ми в соціальних мережах:


Є, що додати ?! Пишіть ... [email protected]

Відразу виникає безліч питань - навіщо ця штука зроблена, для виконання яких завдань?
І ще одна функція, називається «Де телефон?

Новости