Связаться с нами

  • (097) ?601-88-87
    (067) ?493-44-27
    (096) ?830-00-01

Статьи

Міжнародний сервіс грошових переказів PaySend

З виведенням грошей з картки на картку за Росії проблем давно вже немає З виведенням грошей з картки на картку за Росії проблем давно вже немає. Банки, системи грошових переказів готівкою ісервіси card2card. А ось коли потрібно перевести гроші з російської карти на зарубіжну (що в ближнє зарубіжжя, що в далеке, кудамногіе банки кошти просто не відправляють), то тут відразу все стає досить складно і перш за все - дорого.

Так, для цієї мети можна використовувати той же PayPal, але, по-перше, далеко не всі користуються PayPal, а по-друге, там стягується немаленька комісія - близько 4,25%. Одна справа, коли потрібно відправити невелику суму і комісія при цьому великої ролі не грає, і зовсім інша - коли відправляєш немаленьку суму і втрачати на переведення більше чотирьох відсотків якось зовсім не хочеться.

Час від часу з'являються нові сервіси транскордонних переводов.Когда я дізнаюся, що запустили новий такойсервіс, то обов'язково вивчаю, як це працює, які можливості вони надають і, що найголовніше, яку комісію при цьому беруть.

Деякий час назад мені порадили сервіс PaySend.com - обіцяли прості, швидкі, а головне, недорогі перекази грошей за кордон з карти на карту. Я його повивчати, сподобалося, тепер користуюся.

Тому давайте в цьому огляді і подивимося, що собою являє цей сервіс, - цілком можливо, що деяким з моїх читачів він також стане в нагоді.

Головна сторінка сервісу.

Комісія тут фіксована - 49 рублів. (При перекладі з Європи комісія € 1,5, з США - $ 2.) На карту одержувача гроші зазвичай надходять протягом декількох секунд, хоча, звичайно, терміни зарахування залежать від банку одержувача: у деяких банків можуть бути затримки до трьох робочих днів.

Курс обміну приблизно відповідає банківським курсам: наприклад, ось зараз на сайті використовується курс євро 65,95, в моєму банку "Авангард" курс покупки євро - 65,65. Також кілька разів фіксував випадки, коли курс на PaySend був навіть нижче, ніж у банку.

Ну і зрозуміло, що якщо переклад йде в одній і тій же валюті, то ніякої обмін не проводиться.

Далі потрібно натиснути кнопку "Почати переклад". Якщо ви ще не зареєстровані на сервісі, то вам запропонують зареєструватися, для чого потрібно ввести номер телефону.

Якщо ви ще не зареєстровані на сервісі, то вам запропонують зареєструватися, для чого потрібно ввести номер телефону

Якщо ви вже зареєстровані, то потрібно залогінитися на сервісі за допомогою номера телефону.

На одного користувача встановлюється місячний ліміт в 500 000 рублів. Максимальна сума разового переказу за кордон - 66 003 рубля (близько € 1000).

При перекладі за кордон потрібно буде вказати не тільки номер карти, але і термін її дії, ім'я та прізвище одержувача. При перекладі з російської на російську карту досить вказати тільки номер карти.

При перекладі з російської на російську карту досить вказати тільки номер карти

При першому перекладі вас попросять заповнити дані відправника - ім'я, прізвище, дата народження, поштовий індекс і адреса. Ці дані будуть записані в ваш профіль, і наступного разу вони введуть автоматично.

Введені вами дані карти також запам'ятовуються і будуть доступні в розділі "Мої карти".

Я перекладав гроші на іспанські, латвійські, угорські та французькі карти - у всіх випадках кошти зараховувалися буквально за пару секунд.

Переказ коштів через PaySend на даний момент можна робити більш ніж в 40 країн: в усі країни Європи, в Росію, Україну, Казахстан, Азербайджан, Грузію і Вірменію. Відправлення поки доступна тільки користувачам з Росії, Казахстану, країн Європи та США.

Окремо наголошую, що PaySend без проблем дозволяє переводити гроші на українські банківські карти - я в свій час з цим намучився.

Обіцяють, що найближчим часом сервіс стане доступний і для країн ближнього Азії (Киргизстан, Узбекистан, Таджикистан) і Африки (Нігерія, Лівія).

Ось повний список всіх країн.

Ось повний список всіх країн

Ну і тепер давайте порівняємо. У скільки нам обійдеться переклад 66 003 рублів за кордон через PayPal?

У скільки нам обійдеться переклад 66 003 рублів за кордон через PayPal

Через PayPal при перекладі 66 003 рублів одержувачу прийде € 963,15.

А через PaySend?

Скільки виграли? € 37,35 при перекладі тисячі євро. По-моєму, це дуже навіть добре.

А через Western Union Online? (Там комісія береться окремо, я суму скорегував. Ну і порівняйте комісії - 49 рублів у PaySend і 2534 у WU.)

)

У порівнянні з WU економія € 45,97!

У PaySend є і мобільний додаток під Google Play і iTunes .

Завантажуєте, встановлюєте, вводите реєстраційні дані (номер телефону і пароль) - в додатку з'являються всі ваші дані: прив'язані карти, історія операцій і так далі.

Завантажуєте, встановлюєте, вводите реєстраційні дані (номер телефону і пароль) - в додатку з'являються всі ваші дані: прив'язані карти, історія операцій і так далі

Ну і, відповідно, в ньому точно так же можете робити будь-які перекази на карти в зарубіжних банках підтримуваних країн.

Ну і, відповідно, в ньому точно так же можете робити будь-які перекази на карти в зарубіжних банках підтримуваних країн

Одержувачу можна відправити безкоштовне SMS про переведення.

Одержувачу можна відправити безкоштовне SMS про переведення

Все дуже просто, дуже швидко, а головне - дуже економно. Всі цифри показуються, ніяких "сюрпризів" у вигляді прихованих комісій.

З'ясовував, чому виходить так дешево. У PaySend свій картковий процесинг PaySend Processing LLC, який може обслуговувати будь-який банк в світі по картах Visa / MasterCard і ChinaUnionPay. Є свої банки в Росії і Великобританії, також є банки-партнери у всіх країнах, де відкриті коридори перекладів. Тобто при обробці перекладів PaySend не платить ніяких комісій посередникам - гроші переводяться безпосередньо між банками-партнерами, що входять в систему PaySend.
PaySend підключений до декількох валютних бірж і купує відповідні валютні пари під клієнтські запити в режимі онлайн за поточним ринковим курсом - тому курс цілком вигідний.

Важливе питання при використанні будь-якого сервісу переказу грошових коштів - безпека.

PaySend.com має міжнародний сертифікат безпеки PCI DSS. Підтримує 3D Secure (SMS-повідомлення від банку, щоб зловмисник, навіть маючи на руках вашу карту, не зміг зробити переклад). Для користувачів, у яких картка може не підтримувати 3D Secure, передбачена верифікація з тимчасової блокуванням випадкової дрібної суми - ви повинні в своєму банкінгу побачити цю суму і вказати її для перевірки.

У скільки нам обійдеться переклад 66 003 рублів за кордон через PayPal?
Скільки виграли?
А через Western Union Online?

Новости

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно