Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

Мережеві IP відеореєстратори Dahua 【Bezpeka-Shop】 купити за низькою ціною в Києві, Україні

 1. Функції і переваги відеореєстратора
 2. вибір маршрутизатора
 3. Який реєстратор вибрати?

IP-відеореєстратори Dahua - серія пристроїв, що дозволяють пов'язувати інформацію, зібрану з декількох камер, в рамках єдиної системи безпеки. IP-відеореєстратори цього класу використовують пакетну передачу даних за допомогою мережевих протоколів, а також стандарти підключення Ethernet.

Торгова марка Dahua - провідний виробник в сфері створення охоронних систем. У лінійці компанії - як базові IP-відеореєстратори NVR, так і професійні моделі (на 32 IP-камери) для великих об'єктів: торговельних центрів, складів та ін. Устаткування Dahua - це поєднання помірної ціни і високої якості.

Функції і переваги відеореєстратора

Відеореєстратор - пристрій, який координує потоки відео. Іншими словами, мережевий реєстратор дає можливість вивести на один екран зображення відразу з усіх камер, які до нього підключені.

Функції IP-відеореєстраторів не обмежуються звичайної маршрутизацією даних. Залежно від модифікації, відеореєстратор (NVR) від Dahua здатний:

 • записувати зображення;
 • передавати сигнал з високошвидкісного каналу 3G / 4G;
 • активувати шлейф сигналізації та ін.

Запис картинки проводиться в безперервному режимі, але деякі моделі IP-відеореєстраторів здатні фіксувати зображення за розкладом або за сигналом детектора руху.

IP-відеоспостереження незамінне для організації віддаленого контролю. Мережеві IP-відеореєстратори Dahua здатні транслювати картинку в режимі реального часу, використовуючи бездротову технологію 3G. Власник об'єкта дізнається про те, що відбувається на об'єкті, за допомогою планшета або смартфона. Натисканням кнопки зображення виводиться на екран кишенькового гаджета і дозволяє перевірити, чи все в порядку вдома, на роботі тощо.

IP-відеореєстратори Dahua - серія пристроїв, що дозволяють пов'язувати інформацію, зібрану з декількох камер, в рамках єдиної системи безпеки

вибір маршрутизатора

Компанія Dahua пропонує IP-відеореєстратори для вирішення різних завдань. При виборі обладнання важливо звернути увагу на наступні характеристики:

 • тип підключення (проводове, бездротове);
 • кількість камер;
 • харчування по кручений парі (для провідних моделей).

Бездротові реєстратори NVR дозволяють створити охоронну систему без використання кабелів. Така апаратура відрізняється привабливим зовнішнім виглядом, а відсутність проводів підвищує безпеку її використання і гарантує довгий термін служби.

Провідні моделі Network Video Recorder добре себе зарекомендували при обслуговуванні великих за площею об'єктів. Кручена пара впевнено передає сигнал на відстань 300 м.

При виборі системи безпеки враховуйте площу обслуговується об'єкта. Якщо 3-4 камери дозволять охопити офіс, будинок або квартиру, то реєстратори на 32 камери підійдуть для організації охорони торгового центру або підприємства.

Опція PoE (живлення по кручений парі) заряджає камеру по сполучної проводці. Ця функція спрощує схему електрифікації охоронного комплексу.

Який реєстратор вибрати?

Гіпермаркет Bezpeka-Shop надає послуги по монтажу, запуску та обслуговування систем безпеки. Вибрати й купити IP-відеореєстратор для оснащення охоронної системи не складе труднощів, а якщо у вас виникнуть питання, фахівці гіпермаркету нададуть вам консультацію в режимі онлайн.

Який реєстратор вибрати?

Новости