Связаться с нами

  • (097) ?601-88-87
    (067) ?493-44-27
    (096) ?830-00-01

Статьи

Лікуємо помилку - стався крах плагіна Adobe Flash

  1. Виправляємо помилку краху плагіна Adobe Flash в FireFox:

Ось уже майже як місяць я не можу нормально працювати в браузері FireFox так як він починає їсти дуже багато оперативної пам'яті і при це все одно часто падає і повільно працює Ось уже майже як місяць я не можу нормально працювати в браузері FireFox так як він починає "їсти" дуже багато оперативної пам'яті і при це все одно часто падає і повільно працює.

Питав у своїх знайомих і друзів як у них йдуть справи і як з'ясовувалося я не один такий везунчик.

Так уже склалося що безліч плагінів для FireFox потрібні для роботи кожен день і без них просто вже складно уявити браузер. Наприклад той же RDS бар, iMacros, ColorZilla, MeasureIT ... Не буду сперечатися що безліч з цих плагінів є і в браузері Chrome, але більшість з них не мають такий функціонал як хотілося б.

У будь-якому випадки часті падіння Adobe Flash плагіна, а через певний відрізок часу і самого браузера FireFox дуже заважає роботі, особливо коли починаєш щось писати і в цей момент "падає" браузер. І потрібно терміново вирішувати цю проблему.

Корисна порада! Якщо у вас часто падає браузер FireFox і при цьому ви втрачаєте тексти або статті які пишіть на форумі, сайті, блозі, то досить встановити плагін TextArea Cache і після цього зможете відновити будь-який текст.

І я вирішив виправити ці проблеми, але знайти відповідь виявилося не так просто серед безлічі шлаку і коментарів. Але все таки через безліч спроб і помилок я знайшов потрібні мені відповіді на мої запитання і тепер хочу поділитися ними з вами, та якщо у мене повторитися така проблема, то я скористаюся цим матеріалом.

І так ...

Виправляємо помилку краху плагіна Adobe Flash в FireFox:

Я не буду говорити про те, що можливо варто оновити Adobe Flash до останньої версії і все буде в порядку, так як я йому сам оновлював кілька разів і проблема була на місці. Не буду писати вам про те, що потрібно оновити драйвера на відеокарту (так саме такий шлак я і читав, коли шукав варіанти вирішення даної проблеми). Давайте відразу приступимо відразу до корисних способів.

1 1. Клацніть правою кнопкою миші на флеш програвачі та виберіть "Параметри"

Потім перейдіть як показано на скрині на першу вкладку (дисплей намальований) і приберіть галочку з "Включити апаратне прискорення"

Усе! Можете перезавантажувати FireFox і тестувати свій браузер, якщо через n-час (через яке зазвичай у вас падав adobe) все працює в нормальному режимі і флеш працює без збоїв, то я вас вітаю!

Але, на жаль особисто мені цей спосіб не допоміг, але судячи з коментарів на форумі багатьом достатньо було просто прибрати галочку і все працювало як годинник, саме з цього я просто не міг пропустити цей крок.

2. Чи дійсно робочий спосіб, це відключення всіх плагінів (немає в цьому нічого страшного, при включенні все встане на свої місця і ваші дані не куди не пропадуть)

Я спочатку відключав плагіни поступово, але це занадто багато часу забирало на тести і перезапуск браузера. Та й хто знає може все таки справа не в них, а щоб не сумніватися я відключив повністю всі плагіни.

Зробити це можна натиснувши на комбінацію клавіш:

CTRL + SHIFT + A

І після цього у віконці відключаємо по черзі всі плагіни і тільки після цього перезавантажуємо браузер.

І вуаля, все літає на стільки швидко і працює без гальм, що вам може показати що це не FireFox, а Chrome: В

Але, навіщо нам без плагінів FireFox? Згоден, такий варіант мало кого влаштує і тепер нам потрібно активувати по ОДНОМУ плагіну і дивитися на роботу браузера і adobe плеєра. Звичайно це не так швидко, але в підсумку приділивши 10-20 хвилину часу ви заощадите собі надалі багато нервів.

Пробуйте і ви обов'язково знайдете проблемний плагін.

UPD 06.2014 3. Знайшов в мережі ще один метод боротьби з падінням флеш плеєра.

Знайшов в мережі ще один метод боротьби з падінням флеш плеєра

Для початку ставимо плагін " FlashBlock "- він повністю відключає flash елементи на сайтах.

Тобто спочатку після установки плагіна він забороняє всі флеш елементи на сайтах, аля робота тільки по white list. Той же вк , Youtube та інші сайти не будуть показувати флеш, поки ви самі цього не захочете.

Для того щоб flash заробив:

1. Просто натискаємо на flash і він стане активним.
2. Заносимо сайт (на яких вам точно flash потрібен) в білий список

Ось таким простим способом ми мінімально користуємося плагіном Adobe Flash, а значить і падати він буде в рази менше.

Якщо у вас будуть питання або доповнення, залишайте коментар я завжди радий допомогти або вислухати чужу думку.

Зверніть увагу на пости:


Новости

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно