Связаться с нами

  • (097) ?601-88-87
    (067) ?493-44-27
    (096) ?830-00-01

Статьи

Лікуємо помилку - стався крах плагіна Adobe Flash

  1. Виправляємо помилку краху плагіна Adobe Flash в FireFox:

Ось уже майже як місяць я не можу нормально працювати в браузері FireFox так як він починає їсти дуже багато оперативної пам'яті і при це все одно часто падає і повільно працює Ось уже майже як місяць я не можу нормально працювати в браузері FireFox так як він починає "їсти" дуже багато оперативної пам'яті і при це все одно часто падає і повільно працює.

Питав у своїх знайомих і друзів як у них йдуть справи і як з'ясовувалося я не один такий везунчик.

Так уже склалося що безліч плагінів для FireFox потрібні для роботи кожен день і без них просто вже складно уявити браузер. Наприклад той же RDS бар, iMacros, ColorZilla, MeasureIT ... Не буду сперечатися що безліч з цих плагінів є і в браузері Chrome, але більшість з них не мають такий функціонал як хотілося б.

У будь-якому випадки часті падіння Adobe Flash плагіна, а через певний відрізок часу і самого браузера FireFox дуже заважає роботі, особливо коли починаєш щось писати і в цей момент "падає" браузер. І потрібно терміново вирішувати цю проблему.

Корисна порада! Якщо у вас часто падає браузер FireFox і при цьому ви втрачаєте тексти або статті які пишіть на форумі, сайті, блозі, то досить встановити плагін TextArea Cache і після цього зможете відновити будь-який текст.

І я вирішив виправити ці проблеми, але знайти відповідь виявилося не так просто серед безлічі шлаку і коментарів. Але все таки через безліч спроб і помилок я знайшов потрібні мені відповіді на мої запитання і тепер хочу поділитися ними з вами, та якщо у мене повторитися така проблема, то я скористаюся цим матеріалом.

І так ...

Виправляємо помилку краху плагіна Adobe Flash в FireFox:

Я не буду говорити про те, що можливо варто оновити Adobe Flash до останньої версії і все буде в порядку, так як я йому сам оновлював кілька разів і проблема була на місці. Не буду писати вам про те, що потрібно оновити драйвера на відеокарту (так саме такий шлак я і читав, коли шукав варіанти вирішення даної проблеми). Давайте відразу приступимо відразу до корисних способів.

1 1. Клацніть правою кнопкою миші на флеш програвачі та виберіть "Параметри"

Потім перейдіть як показано на скрині на першу вкладку (дисплей намальований) і приберіть галочку з "Включити апаратне прискорення"

Усе! Можете перезавантажувати FireFox і тестувати свій браузер, якщо через n-час (через яке зазвичай у вас падав adobe) все працює в нормальному режимі і флеш працює без збоїв, то я вас вітаю!

Але, на жаль особисто мені цей спосіб не допоміг, але судячи з коментарів на форумі багатьом достатньо було просто прибрати галочку і все працювало як годинник, саме з цього я просто не міг пропустити цей крок.

2. Чи дійсно робочий спосіб, це відключення всіх плагінів (немає в цьому нічого страшного, при включенні все встане на свої місця і ваші дані не куди не пропадуть)

Я спочатку відключав плагіни поступово, але це занадто багато часу забирало на тести і перезапуск браузера. Та й хто знає може все таки справа не в них, а щоб не сумніватися я відключив повністю всі плагіни.

Зробити це можна натиснувши на комбінацію клавіш:

CTRL + SHIFT + A

І після цього у віконці відключаємо по черзі всі плагіни і тільки після цього перезавантажуємо браузер.

І вуаля, все літає на стільки швидко і працює без гальм, що вам може показати що це не FireFox, а Chrome: В

Але, навіщо нам без плагінів FireFox? Згоден, такий варіант мало кого влаштує і тепер нам потрібно активувати по ОДНОМУ плагіну і дивитися на роботу браузера і adobe плеєра. Звичайно це не так швидко, але в підсумку приділивши 10-20 хвилину часу ви заощадите собі надалі багато нервів.

Пробуйте і ви обов'язково знайдете проблемний плагін.

UPD 06.2014 3. Знайшов в мережі ще один метод боротьби з падінням флеш плеєра.

Знайшов в мережі ще один метод боротьби з падінням флеш плеєра

Для початку ставимо плагін " FlashBlock "- він повністю відключає flash елементи на сайтах.

Тобто спочатку після установки плагіна він забороняє всі флеш елементи на сайтах, аля робота тільки по white list. Той же вк , Youtube та інші сайти не будуть показувати флеш, поки ви самі цього не захочете.

Для того щоб flash заробив:

1. Просто натискаємо на flash і він стане активним.
2. Заносимо сайт (на яких вам точно flash потрібен) в білий список

Ось таким простим способом ми мінімально користуємося плагіном Adobe Flash, а значить і падати він буде в рази менше.

Якщо у вас будуть питання або доповнення, залишайте коментар я завжди радий допомогти або вислухати чужу думку.

Зверніть увагу на пости:


Новости

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно