Связаться с нами

  • (097) ?601-88-87
    (067) ?493-44-27
    (096) ?830-00-01

Статьи

Лічильник liveinternet

  1. Як встановити лічильник
  2. Статистика liveinternet
  3. Як дізнатися відвідуваність чужого сайту

Счетчик посещений liveinternet (LI, ЛайвІнтернет) дає можливість дізнатися кількість відвідувачів вашого блогу, а також знати величезну кількість інформації, необхідної для просування Вашого інтернет-ресурсу Счетчик посещений liveinternet (LI, ЛайвІнтернет) дає можливість дізнатися кількість відвідувачів вашого блогу, а також знати величезну кількість інформації, необхідної для просування Вашого інтернет-ресурсу. Якщо він встановлений на сайті, а як правило він встановлений на більшості сайтів рунета, то можна дізнатися відвідуваність чужого сайту, навіть якщо він прихований від відвідувачів.

Як встановити лічильник

Для початку заходимо за адресою і в лівому повернемо кутку натискаємо посилання «Отримати лічильник». Відкривається вікно реєстрації, яке необхідно заповнити. Приклад заповнення:

Якщо щось незрозуміло, як заповнювати відповідні поля, то зліва від поля знаходиться посилання-знак питання-натисніть і побачите короткі пояснення щодо заповнення. Що стосується закриття статистики. Справа звичайно ваше, але краще статистику закрити, тому що це дозволяє легко аналізувати ваше просування (особливо по пошуковим фразам) конкурентами.

Рекомендую галочку в чекбоксі «Отримувати по email новини сервісу» зняти - інакше задовбали листами. А ось «Участь в рейтингу«, можна вибрати і взяти участь. Після заповнення натискаємо кнопку «далі >>»

Відкривається сторінка редагування.

Відкривається сторінка редагування

Тут перевіряємо правильність заповнення інформації. Якщо все правильно, то тиснемо кнопку «Зареєструватися».

Нас перекидають на сторінку для отримання коду лічильника. Натискаємо кнопку «Отримати html-код лічильника». Натискаємо і потрапляємо на сторінку вибору типу лічильника. Вибираєте зовнішній вигляд -щоб підходив по дизайну до вашого блогу, розмір і т.д. Бажано уважно почитати всю сторінку, щоб розібратися що і як він показує.

Після вибору вподобаного варіанту внизу сторінки натискаємо кнопку «Отримати html-код лічильника». І ось ми бачимо код, який і необхідно встановити у себе на блозі.

Копіюємо відповідний код, який вставляємо на свій блог в зручному місці. У wordpress - в панелі управління, на вкладці «зовнішній вигляд», знайти віджет «текст», перетягнути його в потрібне місце і вставити в поле тексту html - код лічильника.

Можна його вставити і по-іншому, наприклад, в підвал. Для цього заходимо в адмінку. На вкладці «Зовнішній вигляд» вибираємо «Редактор». На сторінці натискаємо «footer.php» і вставляємо код лічильника liveinternet.

php» і вставляємо код лічильника liveinternet

Внизу натискаємо кнопку «Оновити файл».

Заходимо на свій сайт і бачимо картинку лічильника.

Поле завершення реєстрації за вказаною електронною адресою буде надіслано повідомлення про реєстрацію, в якому вам повідомлять про зареєстрованих даних і як отримати доступ до основної статистикою (не тільки про кількість відвідувачів).

Але найцікавіше в тому, що статистика liveinternet дозволяє подивитися практично все. Наприклад, скільки було відвідувачів, і на які сторінки вони дивилися, тривалість сесій, варіанти поводження і багато, і багато іншого ...

Статистика відвідуваності вашого інтернет-ресурсу доступна за адресою:

Статистика liveinternet

Заходимо в статистику свого блогу (по ссилочку вгорі), попередньо вводимо пароль. Відкривається безліч параметрів.

У лівій частині представлений список параметрів за якими можна дивитися статистику. Наприклад, зараз показана статистика відвідуваності, найбільш цікавий параметр - «Відвідувачі».

Не менш цікавий параметр - по пошуковим фразам.

Натискаємо на посилання «по пошуковим фразам» Натискаємо на посилання «по пошуковим фразам».

Натискаємо на посилання «по пошуковим фразам»

І відразу видно по яким пошуковим фразам були відвідування (і кількість відвідувань). Наприклад, на даний момент було п'ять заходів по пошуковій фразі «перенесення сайту з хостингу на Денвер». До речі, кількість заходів не дорівнює кількості відвідувачів (один відвідувач може зайти кілька разів) і з'ясувати це можна якщо натиснути на це посилання.

Взагалі-то цей сервіс дозволяє проаналізувати безліч параметрів - в одній статті і не розкажеш.

Можна досліджувати і поведінкові чинники. Як відомо місце в пошуковій видачі залежить від 1) релевантності сторінки, 2) кількості та якості зовнішніх зворотних посилань, 3) поведінки користувача. Тут можна подивитися, наприклад, «Середня тривалість (хв.)» - скільки часу переглядав відвідувач сторінку. Якщо довго, то такий ресурс цікавий і пошуковик його підніме в своїй видачі. Або, наприклад, «Тривалість сесій» - відразу видно скільки часу проводять у вас на сайті.

Як дізнатися відвідуваність чужого сайту

Статистика Liveinternet істотно може допомогти і при дослідженні блогу конкурента. Головне, щоб він був встановлений на його ресурсі. Варто зазначити, що такий лічильник настільки популярний, що він стоїть практично на всіх російськомовних сайтах (російська розробка). І якщо його не видно, то це не означає, що його там немає.

Якщо він на ресурсі є, але прихований, або не показує кількість відвідувачів, це легко впізнається. Досить в адресному рядку браузера ввести рядок (природно замінивши site.ru на адресу досліджуваного сайту.

[Stextbox id = "MyStyle»] http://counter.yadro.ru/hit?t27.1;uhttp://site.ru [/ stextbox]

Інший варіант - поставити розширення в браузер Google Crome «Статистика сайтів від LiveInternet.ru». Після встановлення розширення в правому верхньому куті браузера з'явиться емблемка LiveInternet. Заходьте на будь-який інтернет-ресурс, натискаєте іконку і дивіться відвідуваність.

Заходьте на будь-який інтернет-ресурс, натискаєте іконку і дивіться відвідуваність

Ось і стало все видно. Сподіваюся стало зрозуміло, як дізнатися відвідуваність чужого сайту.

Якщо і це не допомогло, тоді хоч оцінимо відвідуваність за допомогою іншого сервісу. АЛЕ у нього статистика тільки по російськомовному гугл, але зате там так красиво все видно і на додачу ще багато чого цікавого можна подивитися.

Для таких справ я поставив собі в Хром плагін RDS. А далі роблю так. Заходжу на сайт (приклад буде на власному) і раптом мені захотілося оцінити відвідуваність. Натискаю кнопку плагіна в правому верхньому куті.

Натискаю кнопку плагіна в правому верхньому куті

І в вікні натискаю на рейтинг.

І в вікні натискаю на рейтинг

І бачимо заповітний графік відвідуваності.

Автор блогу http://delajblog.ru/

Ru/hit?

Новости

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно