Связаться с нами

  • (097) ?601-88-87
    (067) ?493-44-27
    (096) ?830-00-01

Статьи

Лазерне гравірування клавіатури ноутбука

  1. Заводське якість - російські букви чітко і надовго
  2. Довговічність лазерного гравірування
  3. Чи готові Ви особисто переконатися в ефективності лазерного гравірування?

Лазерне гравірування клавіатури ноутбука
• Русифікація клавіатури з підсвічуванням - 1000 / 1-3 дня
• Лазерне гравірування клавіатури Macbook - 1500р / 1-3 дня
• Гравіювання звичайної клавіатури - 1500р / 1-3 дня

Вибір лептопа - відповідальний і серйозний крок. Це не просто дорога покупка, але і Ваш майбутній вірний портативний помічник.

Сьогодні ринок IT-технологій надає широкий вибір самих різних моделей і марок ноутбуків. Більшість виробників випускає ноутбуки, локалізовані для кожної окремої країни. У російських магазинах на прилавках лежать ноутбуки з уже русифікованої клавіатурою. Буває, що якісь дуже вдалі моделі офіційно не поставляються в Росію і купити їх можна тільки за кордоном. Такі ноутбуки доводиться русифікувати.

Такі ноутбуки доводиться русифікувати


Багато також віддають перевагу іноземним ноутбуків, тому що вони частіше виявляються дешевше, ніж імпортовані в Росію. Клавіатура ноутбука в таких випадках не має російських букв, що, безсумнівно, дуже засмучує власників. Операційну систему і програми теж треба русифікувати - як це зробити розповідається в статті Русифікація Windows XP, Vista і 7 або як встановити російську мову для Windows .
Проте, відсутність звичного російського алфавіту - це не причина відмовлятися від роботи на ноутбуці. Є кілька варіантів вирішення проблеми - установка нової до лавіатури з російським алфавітом, наклеювання наклейок з російськими буквами або найефективніший із способів - лазерне гравіювання.

Заводське якість - російські букви чітко і надовго

Щоб зрозуміти, чому лазерне гравіювання - це найнадійніший сп осіб русифікації клавіатури, слід роз'яснити докладніше, що ж являє собою ця процедура в цілому.

Лазерне гравіювання - це метод нанесення букв (малюнків) за допомогою лазерного променя. Під впливом лазера змінюється структура матеріалу або випаровуються мікрочастинки з його поверхні. У другому випадку, колір отриманих букв буде залежати від кольору самого матеріалу і його підкладки.
Нанесення російських букв на клавіатуру способом гравіювання проівзодітся у відповідності з вашими пожеланіямм, літери можуть бути оригінальними і унікальні ми, що підкреслюють ваш власний стиль. Таке рішення актуально у випадках, коли власники ноутбуків бажають якимось чином підкреслити індивідуальність свого лептопа, зробити його відмінним від інших.
При лазерного гравіювання можна вибрати шрифти для букв і, таким чином, домогтися максимальної відповідності російських букв з уже наявними на клавіатурі англійськими, німецькими і т.д.

Нанесені за допомогою лазерного гравіювання букви мають чіткі краї, не мають зазубрин, ви самі можете вибрати колір букв. За якістю лазерне гравіювання відповідає заводському, клавіатуру буде складно відрізнити від офіційно локалізованої. І, що найголовніше, літери не стираються з часом в процесі експлуатації ноутбука.

Сьогодні гравірування клавіатури ноутбука є однією з найпопулярніших послуг, яку ми із задоволенням надаємо нашим клієнтам. Маючи солідний досвід роботи і спілкування з клієнтами, ми з твердою впевненістю можемо сказати: гравірування клавіатури ноутбука - рішення далекоглядних і ощадливих людей. Ті, хто вибрав для себе цей спосіб русифікації клавіатури ноутбука ні на хвилину не пошкодували про це і ось чому:
• російські літери «лягли» на клавіатуру ідеально, не порушивши дизайну лептопа;
• процедура гравірування зайняла не більше години;
• букви залишилися чіткими і яскравими навіть після активної і тривалої роботи з лептопом;
• вартість процедури виправдала себе на 100% - змін і коригувань вносити не треба було.

Довговічність лазерного гравірування

Для того щоб переконатися в тому, що гравірування - це дійсно надійно, спробуємо порівняти її з іншими способами. Отже, русифікувати клавіатуру можна за допомогою:
1. прозорих наклейок на клавіші (спосіб досить дешевий і простий, недолік в тому, що наклейки швидко відклеюються, літери на них втрачають чіткі обриси; часто виникає плутанина через розкладки клавіатури відмінною від тієї, до якої ми звикли);

2. непрозорі наклейки (мінус - закривають службові символи: розділові знаки, значки і т.д .; так само, як і в першому випадку, наклейки швидко «затираються» і відклеюються);

3. покупка нової клавіатури для ноутбука - дорожче лазерного гравірування і довше за часом, особливо якщо доводиться замовляти клавіатуру.
Роблячи висновок, можна сказати, що русифікація клавіатури за допомогою лазерного гравіювання - не тільки прийнятно щодо ціни, але і, що важливо, зручно. Судіть самі: Ви приносите ноутбук до нас в сервісний центр, і протягом дня майстер швидко і бездоганно чітко виконує гравіювання. Лазерне гравірування клавіатури - і ваш ноутбук готовий до роботи з красивим і рідним російським алфавітом. І все це за прийнятну плату плюс рекомендації і поради фахівців по догляду за клавіатурою абсолютно безкоштовно!

Чи готові Ви особисто переконатися в ефективності лазерного гравірування?

Ми русіфіціруем клавіатуру Вашого ноутбука так, що ніхто не запідозрить, що в справі була задіяна лазерне гравіювання. Разом з оновленою клавіатурою лептопа Ви отримаєте і професійну підтримку наших фахівців. З клієнтами у нас склалися особливі теплі відносини. Лазерне гравірування клавіатури у нас може стати лише першим кроком на шляху до тривалого і приємному співпраці. Наш сервісний центр - це як сімейний лікар, який знає все про своїх пацієнтів і готовий надати швидку допомогу в будь-який час: починаючи від діагностики і закінчуючи повним відновленням лептопа.
Звертайтеся до нас, наші майстри завжди раді надати кваліфіковану допомогу в ремонті та вдосконаленні Ваших лептопів. А почати нашу співпрацю можна з лазерного гравірування клавіатури - виявлену нами майстерність Вас приємно здивує і порадує!


Чи готові Ви особисто переконатися в ефективності лазерного гравірування?

Новости