Связаться с нами

  • (097) ?601-88-87
    (067) ?493-44-27
    (096) ?830-00-01

Статьи

Ласкаво просимо, Казахстан!Кумизхана, бешбармак, кактал, Алаколь ..... Ми знаємо ці слова від наших партнерів з Казахстану, які стали нашими добрими друзями і з якими нас пов'язує багаторічне партнерство.

Наша компанія, Japan Partner, більше 12 років працює на ринку експорту товарів з Японії. Починалося все з продажу старих автомобілів, але поступово потреби наших партнерів розширювалися і тепер ми експортуємо все, починаючи від цілих автомобілів і запасних частин і закінчуючи меблями і побутовою технікою, в загальному все, що увійде в контейнер. Казахстан займає першу строчку серед колишніх країн СНД, за кількістю відправлених контенйеров з товарами з Японії.

Перше місце серед товарів, конечто ж, займають автомобільні запчастини. Куплені на аукціонах автомобілі, разібіраются на нашому дворі кваліфікованими фахівцями. Територіально, компанія Japan Partner перебувати в центрі найбільшого острова Хонщю, многи великі аукціони знаходяться в достатній близькості від нашого ярда.

Обладнані гаражі дозволяють швидко і якісно розібрати, промаркувати і упакувати автозапчастини у відповідності із запитами найвимогливіших клієнтів. Багато компаній пропонують стандартний метод аналізу машин і розпилу кузовів, наш же «коник» в тому що ми можемо зробити «художній розбір і розпил». Якщо буде потрібно, наш механік може дати раду з розбору, а логіст - по завантаженню. Японія - країна порядку і закону, і для того, що б не порушуючи законодавство ми могли робити розбір автомобілів, нам довелося отримати велику кількість ліцензій і сертіфіатов, що дозволяють нам легально займатися цією діяльністю. Ні для кого не секрет, що громадяни деяких держав (в основному з Пакистану, Афганістану, Бразилії, Перу, Ірану прожівающіe в Японії і займаються автомобільним бізнесом) так само пропонують свої послуги з експорту автозапчастин, але в більшості, вони не мають ні дозволів на такого роду діяльність, ні ліцензій на демонтаж аеробагов, відкачування фреону та інших важливих операцій. Після посилення в 2014 році закону про утилізацію старих автомобілів і наступних перевірок, многоие не ліцензовані організації були закриті, а майно було заарештовано, вантажам в порту було відмовлено в митниці і навантаження на судно.

Останнім часом все більшим попитом користуються змішані контейнера, автозапчастини разом зі спецтехнікою, човнами, катерами, човновими моторами і іншими товарами. Команда досвідчених менеджерів може порадити Вам який товар буде користуватися попитом у Вашому регіоні.

Спецтехніка незмінно користується великим попитом не тільки в Казахстані, але і в інших країнах світу, але з країн колишнього СНД Казахстан займає одне з перших місць, нарівні з Росією і Білоруссю щодо ввезення, старих навантажувачів, екскаваторів, асфальтоукладальників і ковзанок, а так само міні спец техніки - снігоприбиральні машини, віброплити, фрези для земляних робіт і т.д. Наша компанія має можливість купувати спецтехніку не тільки на аукціонах Японії, але і у дилерів і приватних продовцов. Така можливість дозволяє економити на витратах на території Японії, за рахунок чого собівартість товару не буде високою.

Те ж саме відноситься і до човнів, прогулянковим катерам і човновим моторам, можливість купувати безпосередньо від приватних продавців і невеликих компаній, що спеціалізуються на цих товарах, возволіт вам зробити ціни, «по кишені» навіть клієнтам зі скромними можливостями.

Крім усього у нашій компанії тісно налагоджені зв'язки з транспортними компаніями, довгий бездоганне співробітництво дає можливість доставляти контейнера до пункту призначення в короткі терміни. Близькість до одного з головних портів Японії дозволяє економити на транспортних витратах по доставці контейнера в порт.

Великим плюсом є можливість доставляти контейнера не тільки в болшие міста, такі як Астана і Алмата, а й Кокшетау і навіть Уральськ. До віддалених населених пунктів ми оформляємо викупні конетйнера, що дозволяє після експлуатації їх продати.

Наші фахівці із завантаження дадуть ефективні рекомендації і завантажать ваш контейнер максимально дбайливо і ефективно, воізбежаніе пошкоджень товару і останку не заповненого простору.

Різногабаритних вантажі розташовуються таким чином, що б простір було максимально заповнене. Завантаження може проходити як в присутності Клінта, так і так і без. Ми врахуємо всі прохання та рекомендацію і завантажимо в точності з Вашими побажаннями.

Всі товари, що відправляються нашою компанією проходять ретельну перевірку на радіацію, фотографії дозиметра з показниками рівня радіації долучаються до загальних фотографій завантаження конейнера. Чи не сумлінні компанії не обтяжують себе такою перевіркою і у одержувача вантажу по прибуттю може виникнути безліч проблем, в разі виявлення радіації при ввезенні в країну.

Всім відомий такий аукціон як YAHOO JAPAN, на якому можна придбати практично будь-яку річ. За допомогою нашого сайту http://www.auction-jp.com/ ви без зусиль зможете знайти все необхідне і при наявності депозиту безпосередньо брати участь в торгах. Автозапчастини, колеса, електротовари, човнові мотори, човни, оригінальні сільськогосподарські агрегати, комп'ютери, телефони, рибальські приналежності, аудіосистеми, предмети для краси і здоров'я, товари для рукоділля, одяг і взуття, це і багато іншого купують наші партнери.

Компанія Japan Partner пропонує послуги посередника для покупок з цього унікального аукціону, оргранізовивает доставку до нашого офісу, з наступним завантаженням у Ваш контейнер, а так само інформаційну підтримку і допомогу в перекладі коментарів до товару. Весь час котре потрібно для збору товару для заповнення контейенра, все покупки збираються і хроняться на нашому дворі абсолютно безоплатно.

Компанія Japan Partner пропонує своїм клієнтам придбати якісне моторне, трансмісійне і гідравлічне масло. Унікальна особливість його в тому, що виробляється для внутрішнього ринку, а не на експорт, завод перебувати на території Японії. Масло виробляється з урахуванням всіх стандартів і за новітніми технологіями очистки. Більш детально з продуктом ви можете ознайомитися на нашій сторінці http://www.japan-partner.ru/cvt-and-atf-oil.php Масло може бути відправлене як окремим коненером, так і в змішаному, додатково до основного вантажу.

Якщо Ви налаштовані на ділове співробітництво з нашою компанією Japan Partner, ми можемо відправити Вам бізнес-запрошення для відвідування цієї прекрасної країни. Ми розмістимо Вас в житлових приміщеннях, обладнаних усім необхідним.

Так само Ви можете приїхати разом зі своєю сім'єю і поєднати «приємне з корисним», бізнес і відпочинок. Японія прекрасна країна і ми, з задоволенням покажемо вам пам'ятки і красиві місця, в знак нашої поваги і з надією на довгу співпрацю. А японський шопінг і ресторани не залишить нікого байдужим.

Нашим постійним партнерам ми сприяємо в отриманні японських автомобільних прав і надаємо автомобіль компанії в безоплатне користування на весь час перебування у нас в гостях.

Будемо раді бачити вас у нас в гостях!

Всю детальну інвормацію в можете отримати по телефону в Японії: +818033598978

а так само по SKYPE: cis.japanpartner

наш e-mail: [email protected]

Контактна особа: Егучі Олена

Новости

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно