Связаться с нами

  • (097) ?601-88-87
    (067) ?493-44-27
    (096) ?830-00-01

Статьи

Ласкаво просимо, Казахстан!Кумизхана, бешбармак, кактал, Алаколь ..... Ми знаємо ці слова від наших партнерів з Казахстану, які стали нашими добрими друзями і з якими нас пов'язує багаторічне партнерство.

Наша компанія, Japan Partner, більше 12 років працює на ринку експорту товарів з Японії. Починалося все з продажу старих автомобілів, але поступово потреби наших партнерів розширювалися і тепер ми експортуємо все, починаючи від цілих автомобілів і запасних частин і закінчуючи меблями і побутовою технікою, в загальному все, що увійде в контейнер. Казахстан займає першу строчку серед колишніх країн СНД, за кількістю відправлених контенйеров з товарами з Японії.

Перше місце серед товарів, конечто ж, займають автомобільні запчастини. Куплені на аукціонах автомобілі, разібіраются на нашому дворі кваліфікованими фахівцями. Територіально, компанія Japan Partner перебувати в центрі найбільшого острова Хонщю, многи великі аукціони знаходяться в достатній близькості від нашого ярда.

Обладнані гаражі дозволяють швидко і якісно розібрати, промаркувати і упакувати автозапчастини у відповідності із запитами найвимогливіших клієнтів. Багато компаній пропонують стандартний метод аналізу машин і розпилу кузовів, наш же «коник» в тому що ми можемо зробити «художній розбір і розпил». Якщо буде потрібно, наш механік може дати раду з розбору, а логіст - по завантаженню. Японія - країна порядку і закону, і для того, що б не порушуючи законодавство ми могли робити розбір автомобілів, нам довелося отримати велику кількість ліцензій і сертіфіатов, що дозволяють нам легально займатися цією діяльністю. Ні для кого не секрет, що громадяни деяких держав (в основному з Пакистану, Афганістану, Бразилії, Перу, Ірану прожівающіe в Японії і займаються автомобільним бізнесом) так само пропонують свої послуги з експорту автозапчастин, але в більшості, вони не мають ні дозволів на такого роду діяльність, ні ліцензій на демонтаж аеробагов, відкачування фреону та інших важливих операцій. Після посилення в 2014 році закону про утилізацію старих автомобілів і наступних перевірок, многоие не ліцензовані організації були закриті, а майно було заарештовано, вантажам в порту було відмовлено в митниці і навантаження на судно.

Останнім часом все більшим попитом користуються змішані контейнера, автозапчастини разом зі спецтехнікою, човнами, катерами, човновими моторами і іншими товарами. Команда досвідчених менеджерів може порадити Вам який товар буде користуватися попитом у Вашому регіоні.

Спецтехніка незмінно користується великим попитом не тільки в Казахстані, але і в інших країнах світу, але з країн колишнього СНД Казахстан займає одне з перших місць, нарівні з Росією і Білоруссю щодо ввезення, старих навантажувачів, екскаваторів, асфальтоукладальників і ковзанок, а так само міні спец техніки - снігоприбиральні машини, віброплити, фрези для земляних робіт і т.д. Наша компанія має можливість купувати спецтехніку не тільки на аукціонах Японії, але і у дилерів і приватних продовцов. Така можливість дозволяє економити на витратах на території Японії, за рахунок чого собівартість товару не буде високою.

Те ж саме відноситься і до човнів, прогулянковим катерам і човновим моторам, можливість купувати безпосередньо від приватних продавців і невеликих компаній, що спеціалізуються на цих товарах, возволіт вам зробити ціни, «по кишені» навіть клієнтам зі скромними можливостями.

Крім усього у нашій компанії тісно налагоджені зв'язки з транспортними компаніями, довгий бездоганне співробітництво дає можливість доставляти контейнера до пункту призначення в короткі терміни. Близькість до одного з головних портів Японії дозволяє економити на транспортних витратах по доставці контейнера в порт.

Великим плюсом є можливість доставляти контейнера не тільки в болшие міста, такі як Астана і Алмата, а й Кокшетау і навіть Уральськ. До віддалених населених пунктів ми оформляємо викупні конетйнера, що дозволяє після експлуатації їх продати.

Наші фахівці із завантаження дадуть ефективні рекомендації і завантажать ваш контейнер максимально дбайливо і ефективно, воізбежаніе пошкоджень товару і останку не заповненого простору.

Різногабаритних вантажі розташовуються таким чином, що б простір було максимально заповнене. Завантаження може проходити як в присутності Клінта, так і так і без. Ми врахуємо всі прохання та рекомендацію і завантажимо в точності з Вашими побажаннями.

Всі товари, що відправляються нашою компанією проходять ретельну перевірку на радіацію, фотографії дозиметра з показниками рівня радіації долучаються до загальних фотографій завантаження конейнера. Чи не сумлінні компанії не обтяжують себе такою перевіркою і у одержувача вантажу по прибуттю може виникнути безліч проблем, в разі виявлення радіації при ввезенні в країну.

Всім відомий такий аукціон як YAHOO JAPAN, на якому можна придбати практично будь-яку річ. За допомогою нашого сайту http://www.auction-jp.com/ ви без зусиль зможете знайти все необхідне і при наявності депозиту безпосередньо брати участь в торгах. Автозапчастини, колеса, електротовари, човнові мотори, човни, оригінальні сільськогосподарські агрегати, комп'ютери, телефони, рибальські приналежності, аудіосистеми, предмети для краси і здоров'я, товари для рукоділля, одяг і взуття, це і багато іншого купують наші партнери.

Компанія Japan Partner пропонує послуги посередника для покупок з цього унікального аукціону, оргранізовивает доставку до нашого офісу, з наступним завантаженням у Ваш контейнер, а так само інформаційну підтримку і допомогу в перекладі коментарів до товару. Весь час котре потрібно для збору товару для заповнення контейенра, все покупки збираються і хроняться на нашому дворі абсолютно безоплатно.

Компанія Japan Partner пропонує своїм клієнтам придбати якісне моторне, трансмісійне і гідравлічне масло. Унікальна особливість його в тому, що виробляється для внутрішнього ринку, а не на експорт, завод перебувати на території Японії. Масло виробляється з урахуванням всіх стандартів і за новітніми технологіями очистки. Більш детально з продуктом ви можете ознайомитися на нашій сторінці http://www.japan-partner.ru/cvt-and-atf-oil.php Масло може бути відправлене як окремим коненером, так і в змішаному, додатково до основного вантажу.

Якщо Ви налаштовані на ділове співробітництво з нашою компанією Japan Partner, ми можемо відправити Вам бізнес-запрошення для відвідування цієї прекрасної країни. Ми розмістимо Вас в житлових приміщеннях, обладнаних усім необхідним.

Так само Ви можете приїхати разом зі своєю сім'єю і поєднати «приємне з корисним», бізнес і відпочинок. Японія прекрасна країна і ми, з задоволенням покажемо вам пам'ятки і красиві місця, в знак нашої поваги і з надією на довгу співпрацю. А японський шопінг і ресторани не залишить нікого байдужим.

Нашим постійним партнерам ми сприяємо в отриманні японських автомобільних прав і надаємо автомобіль компанії в безоплатне користування на весь час перебування у нас в гостях.

Будемо раді бачити вас у нас в гостях!

Всю детальну інвормацію в можете отримати по телефону в Японії: +818033598978

а так само по SKYPE: cis.japanpartner

наш e-mail: [email protected]

Контактна особа: Егучі Олена

Новости

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно