Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

Курс криптовалюта Bitcoin Cash (біткоіни Кеш) перспективна монета форк BCH.

 1. біткоіни кеш
 2. Як отримати Bitcoin Cash?
 3. Майнінг
 4. Bitcoin Cash гаманець
 5. Курс біткоіни Кеш

Bitcoin Cash з'явився зовсім не як результат розколу в біткоіни-співтоваристві - це подія для багатьох стало великою несподіванкою

Bitcoin Cash з'явився зовсім не як результат розколу в біткоіни-співтоваристві - це подія для багатьох стало великою несподіванкою. Тривалий шлях досягнення консенсусу між протиборчими таборами Майнер і розробників битка був пройдений і хард-форк пройшов без розколу. Але чому ж у підсумку, ми маємо нову монету з невизначеними перспективами і що таке біткоіни кеш?

біткоіни кеш

Альткоін, створений за образом і подобою біткоіни, під назвою Bitcoin Cash з'явився на світ 1 серпня, в акурат, коли в мережі битка стався хард-форк. Але Майнер підтримали практично одноголосно Сегвей і перейшли на нове ПЗ, звідки ж взявся цей самий біткоіни кеш? Насправді все набагато складніше, ніж здається, щоб розібратися у всіх тонкощах доведеться заглибитися в історію ...

Головна криптовалюта, незважаючи на свою привабливість у вигляді активного зростання курсу, все ж була недосконалою. Проблема масштабованості біткоіни вже давно була насущним питанням: блоки були переповненими, транзакції підтверджувалися довго і за це стягувалася солідна комісія. Вирішити проблему не вдавалося з однієї причини - представники біткоіни-спільноти мали різні погляди на те, як це можна зробити. Розробники, будучи повністю на стороні біткоіни, запропонували софт-форк, Майнер необхідно заробляти, тому вони були за хард-форк.

Прийти до спільного рішення, яке задовольняло б усіх вдалося, але цілі то у всіх були різні! Якщо представники битка не хотіли ніяких розділень, то Майнер відкрито виступали за поділ мережі. Коли ж запланований SegWit пройшов без поділу ланцюга біткоіни, то всі здивувалися, коли з нізвідки з'явився ще один молодший брат битка, який і отримав назву Bitcoin Cash. А виник він, завдяки зусиллям великого пулу ViaBTC, який створив на основі битка альткоін, що копіює його історію до 1 серпня.

Біткоіни Кеш - цифрова готівка, яка, на відміну від біткоіни, позиціонується як зручний платіжний засіб. Це можливо завдяки низьким комісіям за транзакції і швидким підтвердженням (по крайней мере, так було заплановано).

В цілому ж Bitcoin Cash не є який-небудь принципово нової криптовалюта. Яка пропонує нам супер-інноваційне рішення - потреби в створенні такої монети вже точно не було. З біткоіни він має спільну історію, але кілька модифікований за своїми характеристиками:

 • Місткий блок з розміром 8 МБ
 • Транзакції захищені від повторів і стирання
 • При транзакціях підписуються вхідні значення, а також вирішені проблеми хешування

Ініціатори створення монети впевнені, що цих переваг цілком достатньо для того, щоб не тільки конкурувати з біткоіни, але і поширитися в маси як засіб взаєморозрахунку. Чи буде майбутнє у Bitcoin Cash покаже час, а поки монета входить в ТОП по капіталізації, яка в даному випадку оцінюється в понад, ніж 5 $ млн., Але і тут все не так добре, як здається.

Всі 5 лямов доларів в невідому монету зі старту ніхто не інвестував - Bitcoin Cash може отримати кожен бажаючий, причому абсолютно безкоштовно, адже історія монети повністю копіюють історію битка, а отже, всі хто мав біткоіни до 1 серпня може отримувати халявні монети. Про це і про те, чому я не раджу інвестиції в криптовалюта Bitcoin Cash, я розповім далі.

Як отримати Bitcoin Cash?

Можливо, Bitcoin Cash мало кого зацікавив би, але тут наклюнулісь відмінна можливість заробити: ті, хто володів битками до 1 серпня, просто так на рівному місці змогли заволодіти новими монетами. Правда, зробити це можуть тільки власники ключів, тобто ті користувачі, які зберігали монети біткоіни на своїх десктопних гаманцях (і деяких онлайн) і ті, кому це дозволили зробити біржі.

Одна з умов «видобутку» біткоіни кеш з нізвідки - відсутність транзакцій до 1 серпня, під час і після нього. Як отримати біткоіни кеш? Хоч монети і повністю халявні, але, щоб їх отримати, доведеться повозитися:

 • Створіть новий біткоіни-гаманець і переведіть на нього битки, які є у вас на основному гаманці.
 • Заведіть гаманець, який підтримує Bitcoin Cash і увійдіть в нього з використанням ключів від гаманця, на якому були біткоіни.
 • Якщо вам пощастило, то в порожньому гаманці з'явиться рівно стільки нових монет, скільки було біткоіни до перекладу.

Якщо ви на момент запуску Bitcoin Cash зберігали біткоіни на біржі, то можливість отримання монет також є. Деякі торговельні майданчики погодилися виплатити користувачам додатковий профіт у вигляді нового альткоіна.

Майнінг

Здобиччю Bitcoin Cash шляхом генерації блоків сьогодні займається парочка великих пулів, які, власне, його і замутили. А ось сторонні Майнер не сильно зацікавлені в створенні нових монет - швидкість знаходження блоків занадто низька (від 1 до 3 годин), а винагорода не таке вже й вражаюче, можна сказати, що це сущі копійки.

У підсумку, логічно, що Майнер такий видобуток не цікава, потужність мережі мізерна, транзакції підтверджуються повільно, а біржі не хочуть приймати монету, яка поки що не має підтримку серед достатньої кількості Майнер. Ось тому майбутнє у монети дуже невизначене і якщо ви отримали халявні Bitcoin Cash, то краще їх злити поки вони хоч щось коштують.

Ось тому майбутнє у монети дуже невизначене і якщо ви отримали халявні Bitcoin Cash, то краще їх злити поки вони хоч щось коштують

Bitcoin Cash гаманець

Багато популярних гаманці відмовилися підтримувати Bitcoin Cash, але знайшлися ті, хто все ж дав можливість зберігати і оперувати монетами нового альткоіна. Зокрема, за підтримку Bitcoin Cash висловилися Jaxx, Coinomi, Freewallet, XAPO. Інтерфейс для користування біткоіни кеш надають і деякі апаратні гаманці , Такі як Ledger і Trezor. Є і окремий гаманець під назвою Bitcoin cash wallet.

Звичайно ж, це далеко не повний список гаманців і в майбутньому ситуація може змінитися - якщо Bitcoin Cash заявить про себе більш голосно, його Майнінг стане рентабельним, а великі біржі візьмуть монету в свій арсенал, то варто очікувати того, що підтримку для альта нададуть і інші сервіси.

Курс біткоіни Кеш

Буквально зі старту, в першу добу після появи, Bitcoin Cash на біржі Bittrex торгувався за ціною 1300 $ за 1 ВСС. Але цей успіх був тимчасовим, зовсім скоро ціна почала падати і дійшла до 273 $. На даний момент курс дещо піднявся і складає 300 $, але і ця ціна дуже скоро може стати неактуальною. Як відзначають експерти, різке падіння курсу початок спостерігатися після того, як деякі біржі відкрили введення / виведення монети - очевидно, що бажаючих Bitcoin Cash купити було менше, ніж тих, хто його зливав. Звичайно ж, далеко не всі встигли продати альткоін і якщо ситуація з Майнінг не полагодили, то варто очікувати того, що масовий продаж халявних монет продовжиться.

Bitcoin Cash з'явився несподівано і на сьогоднішній день його перспективи досить туманні. По-перше, не було потреби в такій монеті, а по-друге, зацікавленості в ній не спостерігається ні з боку Майнер, ні з боку користувачів ( купити криптовалюта з невизначеним майбутнім хочуть тільки кріптоекстрімали). У той же час не можна сказати, що Bitcoin Cash приречена на зникнення - маємо яскравий приклад у вигляді ефіріум класик, який всупереч очікуванням існує до наших днів, хоч і не користується особливою популярністю.

Передплачуйте і завжди будьте в курсі останніх новин:

 1. Канал телеграм (Інвестиції з Ganesa)
 2. Чат телеграм
 3. вКонтакте

Але Майнер підтримали практично одноголосно Сегвей і перейшли на нове ПЗ, звідки ж взявся цей самий біткоіни кеш?
Як отримати Bitcoin Cash?
Як отримати біткоіни кеш?

Новости

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,