Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

Курс Астрології. Система будинків Плацідуса

 1. Значення руху Сонця по небу
 2. Знаки і вдома
 3. Вплив знаків на будинки
 4. Будинок Вогню, Овна і Марса
 5. Асцедент в знаках Зодіаку
 6. Асцендент в Овні
 7. Асцендент у Тельці
 8. Асцендент в Близнюках
 9. Асцендент в Раку
 10. Асцендент у Леві
 11. Асцендент в Діві
 12. Асцендент в Терезах
 13. Асцендент в Скорпіоні
 14. Асцендент у Стрільці
 15. Асцендент в Козерозі
 16. Асцендент у Водолії
 17. Асцендент в Рибах
 18. історичний фон
 19. позначення будинків
 20. приклади тлумачень
 21. конспект уроку
 22. Розподіл будинків відповідно до хрестами
 23. I будинок

Будинки являють собою основні символи, використовувані в тлумаченні гороскопу Будинки являють собою основні символи, використовувані в тлумаченні гороскопу. Одночасно вони є причиною багатьох труднощів з точки зору астрології. Основна ідея значення будинку відносно проста: в залежності від позиції планет по відношенню до горизонту нашого місця народження вони по-різному впливають на нашу життєву активність і спосіб сприйняття в певних сферах життя. Цей факт однозначно визнається всіма фахівцями. Однак на практиці ми стикаємося з різними поглядами на систему побудови будинків. У нашому курсі ми не будемо займатися розглядом всіх існуючих точок зору, а виберемо систему будинків Плацідуса, яка використовується в астрології найчастіше.

Люди, як істоти, що живуть на Землі, підвладні земним законам, які визначають їхнє життя. Астрологічний розподіл на будинку також пов'язано з Землею і її законами. Тому значення будинків завжди відноситься до конкретних подій нашого життя. Правда, іноді нам здається, що деякі події просто мають місце і ми не надаємо на них ніякого впливу. Будинки впливають на наш характер і надають нашому житті форму. Завжди існує зв'язок між подіями нашого життя і нашої особистістю. У цьому світлі астрологічні будинку можна було б визначити як дзеркала нашої особистості; зовнішній світ і наше безпосереднє оточення виконують функцію дзеркала нашого внутрішнього життя, в якому ми бачимо самих себе.

Це дзеркало показує нам друзів, яких ми свідомо обираємо. Наш вибір виявляє те, що ми цінуємо у інших людей, то, що нам в них не подобається, а також те, чому ми можемо у них навчитися. Людина звертається всередину себе, щоб знайти джерело власних емоцій. Будинки, таким чином, являють собою дзеркала нашої душі. Розуміння цих взаємозалежностей може допомогти нам змінити свою позицію і дати багато нової інформації. Людина усвідомлює тоді, що не тільки він є частиною свого оточення, але також і оточення є частиною його. Такий погляд на світ надає життю новий вимір і робить її більш динамічною.

Спостерігаючи власні реакції на зовнішній світ, ми створюємо образ власного внутрішнього життя. Зміст нашої підсвідомості стає видимим за допомогою проекції.

Про проекції ми говоримо тоді, коли людина дізнається власні підсвідомі емоції в іншій людині, предметі або ситуації.

Коли ми сумуємо, все навколишнє здається нам позбавленим сенсу і порожнім. Однак це означає не те, що наше оточення впливає на наш настрій, а то, що нами оволодіває певне почуття. Коли ми закохані, ми бачимо прекрасні, позитивні риси нашого обранця, але не виключено, що він ними не володіє. Це ефект наших глибинних бажань і очікувань по відношенню до коханої людини, які ми на нього проектуємо. Якщо людина розуміє це, він може дізнатися про самого себе дуже багато. При цьому слід зрозуміти, що проекції не є чимось поганим чи негативним. Вони висловлюють конкретні психічні реакції, які можуть допомогти людині в пізнанні самого себе і власних підсвідомих реакції і поведінки.

Астрологія. Вправа

Спробуйте описати ситуацію, в якій Ви проектували свої почуття на інших.

У чергових двох уроках ми постараємося з'ясувати, яким чином будинку представляють в гороскопі зовнішні умови, що дозволяють зробити видимими дзеркала нашої душі.

Значення руху Сонця по небу

Сонце сходить на сході Сонце сходить на сході. Точка горизонту, в якій Сонце сходить, називається Асцендентом.

Латинське ascendere означає "сходити".

Протягом дня Сонце рухається вгору в напрямку полуденної точки, щоб близько 12 години досягти своєї найвищої позиції Протягом дня Сонце рухається вгору в напрямку полуденної точки, щоб близько 12 години досягти своєї найвищої позиції. Найвищу позицію Сонця на небі ми називаємо МС (Medium Соеli).

Латинське Medium Coeli, скорочено МС, означає "середина неба".

Після полудня Сонце опускається все нижче, щоб перед настанням сутінків зайти на заході Після полудня Сонце опускається все нижче, щоб перед настанням сутінків зайти на заході. Точка заходу Сонця називається в гороскопі Десцендент.

Латинське descendere означає "заходити".

Після заходу Сонця Земля покривається темрявою Після заходу Сонця Земля покривається темрявою. Близько опівночі Сонце досягає своєї найнижчої точки, точки півночі. У гороскопі ми називаємо її IC (Imum Соеli).

Латинське Imum Coeli, скорочено IС, означає "нижнє небо".

Поєднуючи Асцендент і Десцендент, ми отримуємо горизонтальну лінію. Поєднуючи МС і IC, ми отримуємо вертикальну лінію. Кожну з чотирьох отриманих таким чином частин ми розділимо ще на три частини, що дає нам 12 ділянок, або будинків.

Знаки і вдома

Будинки пов'язані з 12 знаками Зодіаку Будинки пов'язані з 12 знаками Зодіаку. Перший будинок відповідає знаку Овна, другий - знаку Тельця і ​​т.д. Оскільки знак Тельця концентрується на матеріальних справах, другий будинок являє фінансові справи і матеріальну впевненість. Розподіл будинків на стихії і хрести відповідає поділу знаків.

Таким чином:

 • будинки Вогню - 1, 5, 9 - відповідають знакам Овен, Лев і Стрілець;
 • будинки Землі - 2, 6, 10 - відповідають знакам Телець, Діва і Козеріг;
 • будинки Повітря - 3, 7, 11 - відповідають знакам Близнюки, Терези і Водолій;
 • будинки Води - 4, 8, 12 - відповідають знакам Рак, Скорпіон і Риби.

Будинки приймають колорит і функцію стихії, до якої належать. Для прикладу: три будинки Вогню представляють життєві ситуації, в яких виявляються, відповідно, дію (1), воля (5) і сила духу (9).

Розподіл будинків з точки зору хрестів виглядає наступним чином:

 • кутові будинки (кардинальний знак) - 1, 4, 7 і 10 (аналогічно до знаків Овен, Рак, Терези, Козеріг);
 • будинки наступні (фіксований хрест) - 2, 5, 8 і 11 (аналогічно до знаків Телець, Лев, Скорпіон, Водолій);
 • будинки падаючі (рухливий хрест) - 3, 6, 9 і 12 (аналогічно до знаків Близнюки, Діва, Стрілець, Риби).

Хрест, до якого належить даний будинок, визначає напрямок і мета конкретних подій, які відбулися в певних обставинах.

Чотири кутових будинку приводять людину до ситуації, в якій він аналізує і розвиває власну позицію (I будинок, будинок Овна, Асцендент) по відношенню до інших (VII будинок, будинок Терезів, Десцендент) і намагається на основі свого життєвого досвіду (IV будинок, будинок рака, IC) створювати власну особистість (Х будинок, будинок Козерога, МС) Чотири кутових будинку приводять людину до ситуації, в якій він аналізує і розвиває власну позицію (I будинок, будинок Овна, Асцендент) по відношенню до інших (VII будинок, будинок Терезів, Десцендент) і намагається на основі свого життєвого досвіду (IV будинок, будинок рака, IC) створювати власну особистість (Х будинок, будинок Козерога, МС). Іншими словами, людина намагається знайти власне "Я" (Х), відкриваючи свій внутрішній зміст (IV) і встановлюючи контакти з іншими людьми (VII).

Кутові будинку вказують на розвиток характеру людини і його призначення в світі.

Астрологія. Вправа

Будинки пов'язані зі знаками. Спробуйте зробити огляд всіх 12 будинків разом з відповідними їм знаками. Супроводжуйте свій огляд коротким описом, наприклад:

 • I - будинок Овна, презентація, перший контакт;
 • II - будинок Тельця, матеріальна і духовна впевненість, гроші, матеріальні цінності;

Вплив знаків на будинки

Знак на вершині даного будинку забарвлює значення цього будинку, так само як знак, в якому знаходиться дана планета, забарвлюється енергією цієї планети.

Знак на Асценденте (в I будинку) так само важливий, як і сонячний знак, а ступінь його впливу навіть більш видима і распознаваема. Відбувається так тому, що він визначає враження, яке ми виробляємо на інших людей. Не можна сказати, що один з них краще, а інший гірше. Кожен знак має свої сильні сторони, які ми повинні розвивати. Про складнощі ми можемо говорити тільки тоді, коли природа нашого висхідного знака (Асцендента) рішуче відрізняється від нашого сонячного знака. Це вказує на конфлікт між нашою внутрішньою стихією і тим, як нас сприймають інші. Це не має нічого спільного ні з щирістю, ні з нещирістю; це пов'язано тільки з реальним конфліктом між сторонами нашої особистості, які практично неможливо об'єднати. У повсякденному житті таким людям часто здається, що в них живуть дві душі. На перший погляд вони сповнені ініціативи і енергії, навіть агресивні (Асцендент в Овні), в дійсності ж виявляється, що вони надзвичайно спокійні і вразливі відлюдники (Сонце в знаку Риб).

Щоб Ви краще зрозуміли дію Асцендента, ми опишемо далі перший будинок з перебувають на його вершині Асцендентом.

Будинок Вогню, Овна і Марса

Асцендент - це знак, що з'являється над горизонтом в момент нашого народження. Знаки Зодіаку так само, як і Сонце, щоранку з'являються на небосхилі (над горизонтом). Схід Сонця віщує початок нового дня, а знак Зодіаку, що знаходиться на Асценденте, визначає спосіб, яким певна особа починає свої дії.

I будинок символізує спосіб, яким ми уявляємо себе в кожному новому оточенні I будинок символізує спосіб, яким ми уявляємо себе в кожному новому оточенні. Це є частиною нашої особистості. Ця особистість дозволяє нам відповідати на всі виклики долі таким способом, який визначається знаком Зодіаку. Знаки Вогню часто реагують швидше, ніж знаки Землі, знаки Повітря жадають перш за все всі обговорити, а знаки Води воліють відкласти справу на потім.

Асцендент - це покажчик до тлумачення гороскопу. Знак на Асценденте надає колорит першому враженню, яке виробляє дана людина, його положення по відношенню до зовнішнього світу і його "маскам". I будинок символізує, крім того, наш фізичний стан, наш зовнішній вигляд і випромінюється нами енергію.

I будинок, знак Овна і планета Марс пов'язані між собою. Їх пов'язує спільна енергія, яка представляє силу першого імпульсу.

На зовнішність і поведінку даної особи впливає не тільки знак Зодіаку, що знаходиться на вершині I будинку, але і планети в I будинку. Вплив планети збільшується, якщо вона розташована поблизу вершини I будинку.

Вершина - це точка, в якій лінія будинку перетинає пояс Зодіаку.

Присутність багатьох планет в I будинку надає характеру даної людини незвичайні риси.

Як правило, людина може безпосередньо розташовувати енергією планет, які знаходяться в його першому будинку, або тих планет, які через аспекти пов'язані з Асцендентом або з управителем будинку (див. Слід. Уроки).

Сонце знаходиться в екзальтації в I будинку. Людина, яка має Сонце саме в цьому будинку або в близькому аспекті з Асцендентом, виробляє (часто справедливо) враження людини, надзвичайно впевненого в собі.

Особи з сильним I будинком мають велику потребу в прояві своєї присутності в світі. Така людина хоче просто "бути", і він не намагається приховати це від інших. Прагнення до досягнення і збереження певного суспільного становища у таких людей розвинене дуже сильно, особливо тоді, коли вони мають в своєму першому будинку такі планети, як Сонце, Марс або Юпітер. Ці планети розвивають, крім того, прагнення до концентрації на власному "Я", а також прагнення виділятися серед інших і дотримуватися власної думки.

Кожен раз, коли ми знайомимося з ким-небудь, ми спостерігаємо насамперед Асцендент. Тільки при подальшому знайомстві ми відкриваємо більш глибокі, щирі риси цієї людини.

Приклад Асцендента Марлона Брандо (рід. 03.04.1924г. В Омасі, США):

 • Брандо отримав популярність перш за все як актор, але ми знаємо також про його діяльності щодо поліпшення життя американських індіанців. Він має Стрільця на своєму Асценденте, що робить його людиною відкритим, щирим, але іноді досить жорстоким. Він є людиною, переконаним в справедливості своїх поглядів, людиною, який в боротьбі за права індіанців не раз виявляв свою наполегливість.

Асцедент в знаках Зодіаку

Щоб показати Вам вплив окремих знаків на Асцендент, ми даємо інтерпретацію знаків. Оскільки будинок Асцендента є важливим будинком і визначається в гороскопі найпершим, ми дамо опис різних знаків Зодіаку на Асценденте.

Асцендент в Овні

Ви є людиною, яка спочатку діє, а потім думає. Чи маєте тенденцію слідувати власним імпульсам і охоче змагатися з іншими. Ви любите незалежність, тому співпрацювати з Вами іноді досить важко. Ви намагаєтеся жити активно і енергійно. Буваєте легковажні, але вмієте також проявляти сміливість. Намагайтеся контролювати свою поведінку! Ви не любите демонструвати свою смуток і іноді жартуєте над собою. Вас люблять в суспільстві завдяки Вашій позитивному погляду на світ, а також завдяки тому, що Ваше поганий настрій ніколи не відбивається на інших.

Асцендент у Тельці

Ви справляєте враження людини спокійного і впевненого в собі. Ви можете заспокоїти тих, кого легко вивести з рівноваги. Навіть тоді, коли Вами керують бурхливі почуття, Ви не проявляєте цього зовні. Ви дієте розважливо і спокійно. Коли Ви переконані в справедливості своєї думки, Ви можете бути надзвичайно наполегливі. Навколишні цінують Вашу дружелюбність і вміння викликати прихильність до себе. Ви буваєте ліниві і пасивні.

Асцендент в Близнюках

Ви любите дискутувати, встановлювати контакти, активно слухати і приймати участь в розмові. Унаслідок вродженої рухливості Вам важко довго перебувати в одному місці. Коли Ви відчуваєте себе обмеженими, як, наприклад, в школі, Ви нервуєте. Ви не можете дуже довго концентруватися на одну дію. Любіть різноманітність. Можете бути талановитим письменником або любителем літератури. Ви цінуєте все те, що збуджує Ваш розум, завжди будете виглядати молодше свого віку, що доставить Вам клопоти в юні роки, але буде оцінено пізніше.

Асцендент в Раку

Впевненість і стабільність - це цілі Вашого життя. Ви прив'язані до своєї звичної середовищі. Тому вводячи в неї якісь зміни, Ви дотримуєтеся найвищу обережність і не даєте застати себе зненацька. Ви не надто відверті по відношенню до інших людей, але коли ви зважитеся на одкровення, Ви одаряєте свого партнера абсолютно повною довірою. Тоді Ви готові віддавати і намагаєтеся бути надзвичайно дбайливим. Відсутність впевненості в собі проявляється у надмірній реакції на критику та гострі зауваження. У цьому випадку Ви замикається в своєму панцирі і справляєте враження байдужого людини.

Асцендент у Леві

З найбільшим бажанням Ви уявляєте себе як сильну і впевнену в собі особистість, особливо тоді, коли не все гаразд. Ви горді до такої міри, що навіть коли ви відчуваєте себе глибоко ображеним, що не показуєте це. Коли Ви переконуєтеся, що люди ставляться до Вас ввічливо, Ви можете бути надзвичайно гідною людиною. Однак Ви буваєте також надмірно вперті, коли зачеплена Ваша гордість. Асцендент в знаку Лева сприяє поліпшенню зовнішнього вигляду людини. Ви доглянуті і елегантні. У більш старшому віці Ви будете користуватися довірою інших людей.

Асцендент в Діві

Ви завжди дуже обережні, врівноважені і ніколи не поспішайте. Якщо Ви не зумієте зрозуміти цілі будь-якого заходу, Ваш інтерес до нього різко падає. У всьому, що Ви робите, Ви шукаєте конкретної мети. Ви відчуваєте себе щасливим, допомагаючи іншим або діючи в ім'я того, у що глибоко вірите. Ви вірите в сенс роботи. Робота підвищує Ваше добре самопочуття. Іноді Ви кілька соромливі і не можете постояти за власні інтереси. По суті Ви людина надзвичайно м'який і розташовує до себе.

Асцендент в Терезах

Ви одягаєтеся елегантно і модно, але завжди без надмірностей. Ви хочете бути людиною, улюбленим в суспільстві, і тому готові йти на компроміси навіть тоді, коли мова йде про справи важливі речі. Ви повинні навчитися тому, коли і як слід рішуче наполягати на своєму. Ви є людиною компанійським, і тому Вас цінують Ваші знайомі. Навіть тоді, коли Ваша поведінка стає дратівливим, Ви можете якимось незрозумілим чином зберегти доброзичливе ставлення до себе оточуючих. Ви не переносите сварок і неприємностей.

Асцендент в Скорпіоні

Уже в молодості Ви виявляєте незвичайне розуміння внутрішнього світу інших людей. Вас цікавить внутрішній світ і причини вчинків людини. Незважаючи на те що у Вас самих труднощі з вираженням почуттів, Ви можете без особливих зусиль розкрити емоційні таємниці інших людей. У разі необхідності Ви виявляєте незвичайну наполегливість. Справляєте враження людини врівноваженого, який з певною дистанцією ставиться до інших. Вас нелегко вивести з рівноваги. Ви хочете жити насиченим життям, і це бажання доводить Вас до крайнощів в переживаннях.

Асцендент у Стрільці

у Вас глибока потреба вести власну, незалежну життя, і Ви стаєте неспокійні, коли інші намагаються обмежувати Вас будь-яким чином. Ви людина відкрита і досить щирий. Буваєте жорстокі. Людей, однак, не ображає Ваша щирість, коли вони знають, що Вами керує не злість. Ви бажаєте жити за власними планами. Не любите бути зобов'язані. Відкритий простір і свіже повітря благотворно впливають на Вас. Іноді Ви справляєте враження мораліста і людини, що не терпить заперечень.

Асцендент в Козерозі

Ві справляєте враження людини практичного и врівноваженого. До Всього підходіте з обережністю. Чи спріймаєте життя серйозно и бажаєте, щоб до Вас ставити так само. Щоб досягті важлівої мети, Ви Готові до важкої роботи. Вам Важко розслабітіся, и з рокамі це посілюється. В молодості Ві віглядаєте Досить серйозно для своих років, но з часом це перестану створюваті Вам проблеми. Ві поважаєте тих, хто досяг успіху в жітті, и намагаєтеся Вчитися у них. Ви вважаєте, що життя не завжди легка і що вона вимагає напруженої роботи.

Асцендент у Водолії

Ви намагаєтеся ставитися до всіх людей, як до самого себе. Ви не можете прийняти неввічливої ​​відносини, насилу приймаєте авторитет влади, тому часто перебуваєте в конфлікті з батьками або вчителями. З тієї причини, що самі Ви керуєтеся розумом, а не почуттями, Вам важко зрозуміти тих, хто дозволяє емоціям домінувати над своїм життям. Ви завжди відкриті до нових думок і переживань. Однак нове Ви приймаєте нелегко. Спочатку Ви хочете самостійно оцінити його корисність. Якщо це неможливо, Ви, як правило, від нього відмовляєтеся.

Асцендент в Рибах

На перший погляд Ви людина несміливий і замкнутий в собі. Ви надзвичайно вразливі, і тому Вас легко поранити. Ви повинні уникати людей з песимістичним поглядом на світ, оскільки ви схильні до впливу їх почуттів. Час від часу Ви йдете в свої мрії і творчість, наприклад музику і мистецтво. Ви людина дуже важливий, провідний спокійний спосіб життя. Ви допомагаєте тим, хто в Вас потребує. Ви повинні звернути увагу на те, щоб Вами не скористалися інші.

Астрологія. Вправа

Чому Асцендент так само важливий, як і знак Сонця?

історичний фон

Ви вже знаєте, що поряд зі знаками і планетами в астрології існують будинки, звані також полями або секторами.

Положення планет в знаках пов'язано з рухом Землі навколо Сонця.

Положення будинків залежить від обертання Землі навколо її власної осі.

За багато століть існування астрології з'явилося багато теорій, що стосуються розподілу астрологічних будинків. Найпопулярніші з них були сформульовані в Німеччині німцем Кохом і італійським ченцем Плацідусом де Тіто. У нашому курсі ми будемо використовувати найбільш поширену систему Плацідуса. З'ясування всіх відмінностей, що існують між системами, забрало б у нас занадто багато часу.

Антична астрологія свідчила, що вдома визначають конкретні події в навколишньому даної людини дійсності. Так, II будинок відноситься до фінансових справах, V будинок - до потомству, Х будинок - до громадському статусу і т.д. Згодом ці поняття були розширені і пристосовані до умов, що змінюються життєвих умов. Все частіше стали брати до уваги психологічне значення будинків. VII будинок, наприклад, традиційно розуміється як будинок, який символізує чоловіка, приятеля і особа, що виражає відкриту ворожість. В даний час він вважається сектором, що визначає положення людини по відношенню до свого оточення. При цьому вважається, що зовнішні обставини пов'язані з особистістю людини.

В даний час людина сприймається як центральна точка життя, втілює свої власні життєві обставини. Випливає з цих обставин досвід людина сприймає в залежності від його власного світогляду. Спосіб переживання досвіду визначається знаком Зодіаку, який знаходиться в будинку. Так, наприклад, знак Козерога в IV будинку означає сімейне життя з традиційною структурою. Знак Водолія в IV будинку визначає сім'ю, члени якої живуть відносно незалежно один від одного і в якій приятелі є милими гостями. Кожен знак надає характерний для себе колорит зовнішнім обставинам.

Планети в будинку вказують на специфічні можливості, пов'язані з цими обставинами. Сонце в IV будинку робить людину центром сім'ї та її улюбленцем. Коли в IV будинку знаходиться Юпітер, ми говоримо про позитивний вплив одного з батьків. Кожен з будинків може користуватися певними цінностями. Ці цінності можуть збагачуватися через характеристики відповідного йому знака і через планети, які знаходяться в цьому будинку.

Даний малюнок ілюструє трирівневу структуру гороскопу Даний малюнок ілюструє трирівневу структуру гороскопу!

1. Зодіак, або пояс звірів: 12 знаків, поміщених на зовнішній частині схеми.

2. Розподіл на будинку: 12 будинків, або полів, що знаходяться на внутрішній частині гороскопу.

3. Планети: 10 планет, керуючих конкретними будинками.

Знаки Зодіаку символізують споконвічні життєві основи, виражають циклічність життя.

Будинки надають життю форму, визначають обставини, в яких певні риси стають видимими.

Планети становлять силу і енергію, завдяки яким життя може проявлятися.

Іншими словами:

 • планети символізують силу;
 • знак надає цій силі напрямок;
 • будинок є областю, в якій ця сила стає помітною.

Кожному знаку відповідає певна планета і будинок. Це означає, що ці три рівні аналогічні. Так, наприклад, знак Терезів (символ об'єднання і гармонії) є аналогічним VII дому (символ подружжя і партнерства), який, в свою чергу, аналогічний планеті Венері (необхідність з'єднання і зв'язку з іншою людиною).

Ця аналогія не означає, однак, що Венера завжди знаходиться в знаку Терезів і в VII будинку. Венера може також, наприклад, перебувати в знаку Лева і в XI будинку. У гороскопі можуть спостерігатися всі можливі комбінації знака, будинки і планети, і тому кожен гороскоп відрізняється від іншого.

позначення будинків

У цьому уроці ми займемося позначенням будинків на схемі гороскопу; розрахунком розподілу гороскопу на будинку ми займемося також в останніх двох уроках курсу. Просимо старанно виконати всі наведені нижче дії.

Що стосується труднощів слід ще раз прочитати рекомендації. Спочатку це завжди здається важким, але, виконавши кілька вправ, Ви помітите, що це не так вже й складно. Просимо Вас при цьому користуватися додається схемою гороскопу, яка знаходиться тут (Радимо Вам зробити кілька додаткових копій, оскільки спочатку можуть траплятися помилки).

Почнемо з позначення знаків Зодіаку на зовнішньому кільці гороскопу Почнемо з позначення знаків Зодіаку на зовнішньому кільці гороскопу. Рухаємося в напрямку, протилежному руху годинникової стрілки. Знак Асцендента слід вписати в поле, найбільш висунуте на Схід (з лівого боку).

Якщо Асцендентом є, наприклад, 12 ° .04 'Лев, потрібно заповнити свій гороскоп наступним чином:

Після позначення знака Асцендента (в даному випадку це знак Лева) ми можемо вписати всі наступні знаки Зодіаку (див. Рис.). Після Діва, Терези, потім Скорпіон і т.д.

Вихідною точкою Зодіаку є 0 ° Овна, але в індивідуальному гороскопі ця точка позначається через Асцендент.

Залежно від часу і місця народження Асцендент може перебувати в будь-якому з 12 знаків.

Кожен знак Зодіаку займає простір, відповідне 30 ° Кожен знак Зодіаку займає простір, відповідне 30 °. Якщо Ваш Асцендент знаходиться в 12 ° .04 'знака Лева, то Ваш Десцендент потрапляє на 12 ° .04' знака Водолія, протилежної Льву. Відзначте 12 ° знака Лева і 12 ° знака Водолія в чернетці. З'єднайте ці дві точки довгою лінією (див. Рис.) І позначте градуси на зовнішній стороні кола гороскопу. Аналогічно з'єднайте МС з IC.

Позначте інші вершини, II (+ VIII), III (+ IX), ХI (+ V), XII (+ VI), але не поєднуйте вищевказані точки. У центрі гороскопу, відразу за малим кільцем, впишіть номера, від 1 до 12, починаючи з Асцендента (в напрямку, протилежному руху годинникової стрілки) і закінчуючи над Асцендентом.

Знак, що знаходиться на вершині даного будинку, надає йому своє забарвлення.

Для прикладу розглянемо гороскоп Сільвії, що знаходиться тут .

Ім'я: Сільвія Ім'я: Сільвія

Дата народження: 01.12.1959

Час народження: 21 годину, 30 хвилин.

Місце народження: Ситтард (Нідерланди)

Час за Гринвічем: 20 годину, 30 хвилин.

Північна широта: 51 ° .00 '

Восточноя довгота: 5 ° .52 '

Коли ми добре придивимося до гороскопу Сільвії, то зауважимо, що вершина першого будинку знаходиться в знаку Лева, вершина II будинку падає майже точно на початок знака Діви, а вершина III будинку проходить через знак Діви. У III будинку знаходиться також частина знака Терезів, 25 °. Це, однак, не означає, що Терези визначають колорит цього будинку. Цей будинок набуває колорит знака Діви, оскільки його вершина доводиться на знак Діви. Існує тільки один виняток і то тільки тоді, коли в гру вступає знак включений.

Про включення знака ми говоримо, коли бачимо, що він цілком поміщається в даному будинку.

У гороскопі Сільвії вершина IV будинку доводиться на 25 ° .10 'знака Терезів, але знак Скорпіона повністю знаходиться в IV будинку. Скорпіон, таким чином, є знаком, включеним в IV будинок. Це визначає свої особливості в тлумаченні. А саме, це означає, що знак, що знаходиться на вершині будинку, не є єдиним знаком, що додає колорит цього будинку. У такому випадку існує також вплив включеного знака, але воно не так сильно відчувається даними людиною. Тлумачення подібних комбінацій ми розглянемо в наступному уроці, коли більш детально розглянемо тему IV будинку.

Поряд з колоритом, який таким чином надається будинкам конкретними знаками, вплив на його дію багатодітній родині і присутні в ньому планети і їх аспекти. Крім того, кожен з будинків має свого "управителя" (планету, управлющую знаком, що знаходиться на вершині даного будинку). Управителі будинків також грають важливу роль в тлумаченні будинків.

Тему управителів будинків, а також аспектів ми розглянемо в одному з чергових уроків.

Приклади відомих людей з Асцендентом у Леві:

 • Пабло Пікассо (1881 р.н.)
 • Поль Гоген (1848 р.н.)
 • А. Матісс (1869 р.н.)
 • Е. Мане (+1832 р.н.)
 • Олександр II (1818 р.н.), цар Росії
 • Олександр III (1845 р.н.), цар Росії
 • Тіто (1892 р.н.), президент колишньої Югославії
 • Геббельс (1897 р.н.), шеф пропаганди Німеччини часів Гітлера

Астрологія. Вправа.

В якому знаку знаходиться Ваш Асцендент? Спробуйте описати, які з рис, що належать Вашому Асценденту, Ви знаходите в своєму характері.

приклади тлумачень

Планети, що знаходяться в I будинку, визначають дуже багато в зовнішності, характері і долю людини. Їх енергія сильна і легко помітна. Ці планети можуть впливати на стан і поведінку даної особи і навіть змінювати значення Асцендента. тому ми займемося аналізом становища планет в I будинку. Слід при цьому, однак, підкреслити, що дані нижче короткі тлумачення виконують, скоріше, роль покажчиків і що не варто трактувати їх як повні і вичерпні.

Сонце в I будинку: Ви людина енергійна і володієте сильною волею. Ви приймаєте свій характер як щось дане, і тому Вас сприймають як людину дуже переконливого. Ви випромінюєте життєлюбність і впевненість в собі і проявляєте потреба у визнанні. Ви не повинні ставитися до всіх своїх невдалим намірам як до особистого поразки. Людина не може бути фахівцем у всіх областях.

Місяць в I будинку: Ви з легкістю сприймаєте враження і почуття інших людей і в рівній мірі легко пристосовуєтеся до нових обставин. Ваша поведінка свідчить про великий вразливості, ніж Ви часто підкуповує людей. Ви безпомилково відчуваєте всі зміни настрою в своєму оточенні. У Вас високо розвинений опікунська інстинкт. Своєю популярністю Ви зобов'язані гарному контакту з середовищем, в якій обертаєтеся, і з людьми протилежної статі.

Меркурій в I будинку: Ви людина уважний, цікавиться світом і повний життя. Налагодження контактів, збір і аналіз інформації приносить Вам задоволення. Іноді Вас характеризує внутрішній неспокій і зміна настрою. Ви не створені для доведення своїх підприємств до кінця. Як правило, не приховуєте того, що думаєте. Ви любите пожартувати, відрізняєтеся спритністю і гостротою розуму.

Венера в I будинку: Ви виявляєте свою доброзичливість до кожного зустрічного людині. Ви дуже жива людина, з доброзичливим поглядом на світ і приємний в спілкуванні. Ви любите справляти враження на оточуючих своїм елегантним виглядом, і це Вам часто вдається. Ви є прекрасним посередником. Ви пробуєте досягти своєї мети за рахунок м'якого і доброзичливого ставлення. Однак Ви повинні приділяти більше уваги захисту власних інтересів.

Марс в I будинку: Ви людина енергійна, який без вагань встає на захист своїх інтересів. Іноді Ви все псуєте, реагуючи занадто імпульсивно. Ваша поведінка і слова нерідко свідчать про брак такту. Ви не дозволяєте "дути собі на кашу", що часто вимагає від Вас сміливості і несприйнятливості. Часто Ви проявляєте ініціативу, хочете незалежно йти по життю.

Юпітер в I будинку: Ви дивитеся на світ оптимістичним доброзичливим поглядом. Ви радієте свободи і прагнете до насиченої подіями життя. Те, що Ви завжди готові простягнути руку потребуючому і підбадьорити його, а також проявити свої знання, говорить про необхідність розширення Вашої життєвого середовища. Ваша позиція може, однак, іноді створювати Вам репутацію розумника чи мораліста.

Сатурн в I будинку: Ваше ставлення до життя серйозно і тому іноді справляєте враження людини дуже серйозного і замкнутого в собі, що аж ніяк не призводить інших в гарний настрій. Під маскою холоду Ви приховуєте невпевненість, а в розмовах з іншими Ви часто наголошуєте ступінь своєї відповідальності, щоб справити на співрозмовників враження. Вам потрібно багато любові. Коли Ви її не одержуєте, Ви замикається у власному панцирі, щоб зі злістю і невпевненістю дивитися на світ.

Уран в I будинку: Будь-якою ціною Ви прагнете зробити те, що Вам хочеться. Ви хочете розвиватися в повній незалежності від інших. Ви хочете бути самим собою. Іноді Ви буваєте примхливі і здатні на все, а іноді показуєте приклад винахідливості і геніальності. Ви приносите багато клопоту авторитетам, наприклад учителям і батькам, і не переносите наказів.

Нептун в I будинку: Ви людина надзвичайно вразливий, який легко піддається настрою оточуючих. Коли Ви перебуваєте в суспільстві людей, схильних до стресу, з негативним поглядом на світ, це може привести до проблем. Тому Ви повинні навчитися розділяти власні і чужі емоції. Ви проводите миле і доброзичливе враження. В одну мить Ви розумієте проблеми інших людей, намагаєтеся ніколи їх не поранити. Ваша чутливість може знайти вихід у артистичній творчості, в музиці або спіритизму.

Плутон в I будинку: Ви людина надзвичайно сильний психічно. Хочете бути шановані іншими людьми і прагнете до ситуацій, де Ви могли б здійснювати над ними владу або керувати. Ви живете дуже інтенсивно і до всього ставитеся дуже серйозно. У Вас є тенденція впадати в крайнощі, що нерідко лякає інших. Ви майстерно проявляєте те, що глибоко приховано. Це дає Вам можливість маніпулювати людьми. Ваша особистість випромінює щось, що приковує увагу інших навіть тоді, коли Ви не зайняті нічим особливим.

конспект уроку

Розподіл будинків відповідно до стихіями

вогонь; I, V, IХ: життєві ситуації, в яких Ви відкриваєте або висловлюєте свою особистість у спосіб, визначений через стихію вдома.

земля; II, VI, Х: матеріально обумовлені або конкретно пофарбовані життєві ситуації.

повітря; III, VII, XI: життєві ситуації, пов'язані з інтелектом і встановленням контактів.

вода; IV, VIII, XII: духовно чи емоційно забарвлені життєві ситуації.

Розподіл будинків відповідно до хрестами

будинки кутові: I, IV, VII, Х: життєві ситуації, в яких знаходять місце певні події.

будинки наступні: II, V, VIII, XI: життєві ситуації, в яких в результаті внутрішньої потреби людина шукає впевненості.

будинки падаючі: III, VI, IХ, XII: життєві ситуації, в яких людина чогось вчиться.

I будинок

Кутовий будинок, пов'язаний зі знаком Овна і планетою Марс Визначає явища фізичні, структуру, опірність, умови, темперамент, стан, манери.

питання:

 • Яку позицію Ви займаєте спочатку по відношенню до зовнішнього світу?
 • Яке враження Ви справляєте на інших при першому знайомстві?
 • Як би Ви хотіли бути сприймаються іншими людьми?

Далі ...

В якому знаку знаходиться Ваш Асцендент?
Яке враження Ви справляєте на інших при першому знайомстві?
Як би Ви хотіли бути сприймаються іншими людьми?

Новости

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно