Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

Купівля посилань - найважливіші тренди 2018 року

 1. Закупівля посилань для просування сайту: 5 переваг
 2. Загальне знайомство з посиланнями: класифікація
 3. 1.Арендние
 4. 2. Вічні
 5. 3. Крауд-посилання
 6. Купівля посилань за 4 кроку
 7. Крок 1. Аналізуємо конкурентів + ​​визначаємо кількість
 8. Крок 2. Складаємо анкор-лист
 9. Крок 3. Робимо ТЗ для копірайтерів
 10. Крок 4. Отримуємо посилання
 11. Нюанси, про які потрібно знати
 12. замість висновку

Всім привіт! Сьогоднішня тема - покупка посилань. Кому призначена стаття? Власникам веб-проектів, які хочуть зробити бізнес рентабельним і стабільним. Інформація також корисна фахівцям, які займаються просуванням сайтів за допомогою закупівлі вічних посилань.

Прочитайте уважно текст, щоб дізнатися:

 1. Чи актуальна покупка посилань в 2018 році?
 2. Які бувають посилання?
 3. Як скласти анкор-лист?
 4. Як написати статтю?
 5. Як закупити посилання?

Це загальні питання, всі деталі в статті.

Варто відразу сказати, що на просторах инета величезна кількість статей на цю тему. Чому варто прочитати мою? Тому що я детально вивчила близько 25 авторитетних джерел, прослухала 11-годинну конференцію гуру в цьому питанні, протягом 2-х років сама купую посилання для 5 компаній. Тобто тут вибрано найважливіше і найцінніше, ніякої «води» і «лірики».

Стаття в тему: «Як написати експертну статтю? 5 кроків до якісної тексту »

З чим можна порівняти самостійне вивчення цього питання? Уявіть, що вас на матраці віднесло у відкрите море. Берег видно і, начебто, все близько, але гребти до нього довго і виснажливо (нагадує мене на початку шляху). Я вам пропоную комфортабельний катер, який доставить вас на сушу швидко, просто і точно за адресою.

Інакше буде як в анекдоті:

Давайте почнемо. Не буду довго говорити про те, що таке покупка посилань. Всього кілька слів. Це посилання на чужому веб-ресурсі, яка веде на ваш сайт. Навіщо це потрібно - читайте нижче.

Закупівля посилань для просування сайту: 5 переваг

Не впевнені, що потрібно витрачати час і кошти на цей захід? Розвіємо всі сумніви, вивчивши головні переваги такої реклами веб-ресурсу.

Просування сайту через покупку посилань - це реальна можливість:

 • підвищити авторитетність сайту;
 • зробити бренд більш впізнаваним;
 • зайняти місце в ТОП-3 пошукових систем;
 • залучити потенційних клієнтів;
 • наздогнати і обійти конкурентів.

Що в підсумку отримує власник сайту? Нових клієнтів і, відповідно, більше продажів і прибутку.


Загальне знайомство з посиланнями: класифікація

Відразу варто розібратися, які бувають посилання. Розділяють їх по 2-ма критеріями: за способом закупівлі та терміну дії.

Таким чином виділяють наступні типи посилань для покупки:

1.Арендние

Платити за розміщення таких посилань потрібно щомісяця, тобто як за орендовану квартиру. У чому переваги? Коштують недорого і при цьому не потрібно відразу викладати значну суму. Якщо пропадуть, фінансові втрати будуть мінімальними.

Які мінуси? Невигідно для довгострокових проектів. Якщо забудете заплатити - виселять, як з орендованої квартири. Крім цього, майданчики для закупівлі низької якості і виставляються орендні посилання в футере або сайндбаре, але не в тексті. Тобто для пошукових систем це виглядає неприродно.

Розміщувати їх можна вручну або в автоматичному режимі через спеціальні сервіси (Seopult, Sape, Webeffector і ін.). У будь-якому випадку цей процес доведеться тримати на контролі.

2. Вічні

Назва говорить сама за себе, тобто купуємо посилання 1 раз і назавжди (ну, принаймні надовго). Це безумовно більш привабливий варіант в порівнянні з попереднім. Чим? Розповідаю. Посилання розміщується безпосередньо в тексті, що для пошукових систем є максимально природним. Як результат - підвищення ранжирування і трафіку.

До недоліків можна віднести високу вартість і відсутність гарантій, що це дійсно назавжди. Тобто все тримається на чесному слові. Власник веб-ресурсу може видалити посилання через, наприклад, пару років або взагалі продати сайт, не піклуючись про свої зобов'язання.

3. Крауд-посилання

Досить нове поняття, але не менш цікаве. Як працює? Наприклад, я купила собі туфлі, зробила фото і виклала його в соц. мережі або на форумі. До зображенні прописую невеликий захоплений відгук + джерело, де це чудо придбала. Що отримуємо? Дуже органічно вписану посилання на потрібний нам сайт.

Умови покупки такі ж, як і для вчених: 1 раз і назавжди. Єдиний недолік такої покупки - потрібно багато часу, щоб знайти якісні майданчики, набити рейтинг, скласти корисний і природний пост. Але при цьому, особисто я вважаю, якщо регулярно займатися купівлею крауд-посилань результат буде приголомшливим. Чому? Тому що основний обмін інформацією зараз саме на таких ресурсах + короткі повідомлення читаються легше і швидше.

Кожен варіант має свої плюси і мінуси. Вибирайте оптимальний для вас і дійте.

Купівля посилань за 4 кроку

Найчастіше просування сайту здійснюється саме через закупівлю зовнішніх посилань, тому цей спосіб і розглянемо більш детально.

Пропоную покрокову інструкцію:

Крок 1. Аналізуємо конкурентів + ​​визначаємо кількість

Щоб зрозуміти, скільки потрібно закупити посилань саме для вашого сайту, раджу підглянути за конкурентами з ТОПу. Допоможе нам у цьому спеціальний плагін і сервіс.

Діємо за наступною схемою:

 • Встановлюємо в браузері розширення SerpStat.
 • Вводимо в рядок пошуку тематику нашого сайту (наприклад, осушувач повітря), дивимося конкурентів з ТОПу. Наприклад, Розетка може похвалитися 218 тис. Посилань (див. Малюнок 1), але це не наш конкурент. Нам потрібна компанія, яка спеціалізується на продажу саме осушувачів повітря (наприклад, малюнок 2).
 • Вибираємо кілька компаній, що займають лідируючі позиції в Яндекс і Google. Дивимося кількість посилань, встановлюємо діапазон (наприклад, від 500 до 300 тис.).
 • Далі визначаємо необхідну кількість посилань в залежності від виділеного бюджету і створюємо графік покупок. Наприклад, 600 посилань на рік, на місяць - 50, тобто можна закуповувати кожен день по 2 посилання (крім вихідних).

Малюнок 1

малюнок 2

Дізнатися, які домени посилаються на сайт-конкурент можна через сервіс SerpStat. Це просто, швидко і безкоштовно.

Виглядає звіт так:

Крок 2. Складаємо анкор-лист

Так як пошукові системи (Google, Yandex) пильно стежать за кожною зовнішньої посиланням, перед покупкою слід скласти продуманий до дрібниць анкор-лист. Це можна зробити тільки після збору СЯ.

Детальну інформацію читайте в статті «Як скласти семантичне ядро з нуля? »

Зверніть увагу, посилання діляться на:

 • Анкорний (5-10%) - безпосередньо ключові слова. Наприклад, «як купити посилання», «купити трансформатор» і т.д. Таких анкоров має бути мінімум, так як для користувачів і пошукових систем вони виглядають неприродно.
 • Безанкорние (70-80%) - в які не входить ключ. Наприклад, «тут, тут, дивитися, читати, завантажити» та ін.
 • Брендові (15-20%) - природно, це назва компанії або сайту, також може використовуватися знамените ім'я фахівця.

Вони повинні все бути присутнім в списку. В дужках вказано який відсоток рекомендують використовувати в анкор-листі.

Отже, ось покрокове керівництво по складанню анкор-листа:

1.Аналізіруем сайти з ТОП-10 + збираємо природні запити.

 • Забиваємо в пошуковий рядок Яндекс і Google головний ключ. Вибираємо близько 15 сайтів-конкурентів. Тепер потрібно підглянути їх анкор-лист. Використовуємо вже відомий нам сервіс SerpStat і дивимося анкор конкурентів.

 • Вибираємо найприродніші для нашого веб-проекту запити. Наприклад, я знову взяла ключ осушувачі повітря і вже з 1-го сайту-конкурента змогла вибрати ряд відповідних анкоров (див. Малюнок нижче). Далі робимо те ж саме з іншими ресурсами і в результаті отримуємо досить значний список (від 100). Що ще можна робити в процесі збору - дивитися звідки йдуть ці посилання. Тобто ми відразу складаємо список ресурсів, де можна безкоштовно розмістити наші анкор.

2. Збираємо брендові анкор

 • Зібрали природні запити, переходимо до брендовим. У анкор-листі розкручених сайтів, як видно на скрині нижче, досить багато брендових анкоров. Такі анкор, як правило, формуються: 1. по URL (https.site.ru, www.site.ru, site.ru); 2. по назві (TEXTUM); 3. по імені (Павлюк Оксана). Варіацій тут вийде трохи - приблизно до 5-7 штук.

3. Знаходимо анкорний посилання

 • Що далі? Анкорний посилання, тобто з ключами. Тут важливо, щоб текст анкора точно відповідав тому, куди він веде. Наприклад, натискаючи на замовити ремонт ноутбука, користувач повинен потрапляти на сторінку, де можна це зробити.
 • Наступна вимога - природність. Як цього добитися? Беремо базовий ключ і розбавляємо його іншими словами, при необхідності - схиляємо. Оптимальна довжина анкора - 3-5 слів. Наприклад, ключ купити крем. Розбавляємо його і розширюємо - купити натуральний крем можна тут.
 • У анкор-лист потрібно додавати анкор з точним входженням, розбавлені + синоніми (для дитячий диван - диван для дітей / дитини). Підсумок - чим різноманітніші анкор, тим краще. Зверніть увагу, для кожної сторінки розбавляти ключі потрібно різними словами. Тому що пошукові системи однакові анкор склеюють і вважають за 1, тобто результатів від такого просування сайту не буде.

4. Розподіляємо анкор по сторінках сайту

 • Тепер у нас є 3 списку (з природними, брендовими, анкорний текстами), приступаємо до розподілу. Які розділи краще просувати через покупку посилань? Питання непросте. Полегшуємо завдання - знову звертаємося до успішних конкурентів (дивимося на сервісі SerpStat розділ Сторінки-лідери).

Далі потрібно розкидати анкор по сторінках. Принцип простий. Щоб було простіше зрозуміти, зробила у вигляді інфографіки. Дивіться нижче.

Крок 3. Робимо ТЗ для копірайтерів

Ми самі займаємося купівлею посилань і написанням статей, тому нам не потрібно звертатися до інших фахівців. Все в одному місці і все під рукою, як то кажуть.

Отже, складаючи ТЗ для копірайтерів, ми вносимо такі вимоги:

 • Вибрати цікаву і пізнавальну тему для користувачів.
 • Написати заманює заголовок + Анонс максимальним об'ємом 255 ЗБП.
 • Мова написання - простий і зрозумілий мінімум для 90% цільової аудиторії.
 • Правильно прописати мета-теги title, description і keywords (докладніше тут ).
 • Обсяг статті - 2500 ЗБП (це також є вимогою біржі Miralinks).
 • гармонійно вставити посилання з анкором в першому і останньому абзаці статті.
 • Підібрати барвисті тематичні картинки і уникализировать їх.
 • Перевірити текст на унікальність через спеціальні сервіси (якість - від 95%)

Щоб знайти класну тему, раджу при виборі задавати собі питання: Що я хочу дізнатися ?, Чи мені це цікаво ?, Чи є щось, чого я ще не знаю ?. Тобто переносите все на себе. Адже написання якісних статей для людей - це головна вимога для сучасного контенту.

Даруємо вам шаблон ТЗ для покупки посилань - завантажуйте тут .

Крок 4. Отримуємо посилання

Посилання можна отримувати 3-ма способами: природно, безкоштовно і за гроші.

Варіант №1 Природний є максимально органічним. Це коли клієнти задоволені товаром / послугами і самі рекламують вас іншим користувачам. Так би мовити, старе, але шалено ефективне сарафанне радіо. Супер-спосіб, який заслужено люблять пошуковики.

Спосіб №2 Безкоштовний також досить привабливий, так як не вимагає фінансових вкладень. Де взяти безкоштовні посилання? Шукати каталоги, форуми і сайти, де можна залишати коментарі з посиланнями на інші веб-ресурси. Тут, до речі, допоможе список доменів, що посилаються на ваших конкурентів.

Платний варіант №3 покупки посилань можна здійснити 2-ма способами:

 • Перший - домовитися безпосередньо з власником ресурсу, який вас зацікавив. Цей метод особливо затребуваний за кордоном, де Google регулярно банить сервіси для покупки посилань.
 • Другий - купити на спеціалізованих біржах. Це найбільш популярний метод покупки посилань серед українських і російських SEO-фахівців. Існує багато бірж: Sape, MainLinks, Xap, Seopult і ін. Але ми, перепробувавши все, віддали перевагу Miralinks.

Що головне при купівлі посилань на біржі? Знайти хорошу платформу.

Ось кілька параметрів для відбору:

 • Відвідуваність - від 300-500 осіб на місяць.
 • ТІЦ - від 40 і PR - від 2.
 • Географія - відповідає території обслуговування компанії.
 • Тематика - повинна повністю збігатися зі спеціалізацією сайту.
 • Місце розміщення - ідеальний варіант публікація на головній сторінці.
 • Юзабіліті сайту - повинен бути простим і зрозумілим для користувачів.
 • Якість майданчика - швидко відкривається, без помилок і агресивної реклами.

Єдине правило для цифрових показників (відвідуваність, ТІЦ, PR) - чим більше, тим краще. Але при цьому відсоток посилальними (співвідношення числа проіндексованих сторінок до числа посилань) повинен бути невеликим, максимум 30%. Так як покупка посилань на заспамленності майданчиках - заздалегідь програшний варіант.

Нюанси, про які потрібно знати

Ми вже розглянули питання: які, навіщо і як правильно виконати покупку посилань. Але для повноти картини не вистачає ще кількох деталей.

Ловіть 5 відсутніх елементів:

 1. Купівля посилань не врятує сайт з неякісним дизайном, контентом, товарами / послугами і т.д. Цей захід тільки допоможе швидше втопити його.
 2. Чим більше сторонніх веб-ресурсів буде посилатися на сторінку вашого сайту, тим більш привабливою вона буде для пошукових систем.
 3. Пошукові системи Google і Yandex не терплять маніпуляцій, тому регулярно створюють нові розумні алгоритми (Пінгвін, Минусинськ), здатні оцінювати саме ЯКІСТЬ. Тобто робимо акцент не на кількості посилань, а на авторитетність стороннього ресурсу, цінність тексту і природність.
 4. Не потрібно відразу завалювати сайт посиланнями з сторонніх ресурсів. Краще починати купувати невелику кількість (наприклад, 1-2 в день), поступово збільшуючи їх кількість.
 5. Важливо рівномірно розподіляти посилання. Обов'язково - на головну, для розділу + на сторінку товару / послуги.
 6. Запам'ятайте, неприродно вписані анкор в кращому випадку просто не будуть враховані, в гіршому - знизять рейтинг сайту.

Все, пазл під назвою «покупка посилань» готовий.

На допомогу пропонуємо чек-лист для перевірки текстів на «профпридатність»: частина 1 і частина 2 .

замість висновку

Ще одна важлива порада наостанок, якщо ви слабо розбираєтеся в цьому питанні - довірте покупку вічних посилань професіоналам. Це дозволить заощадити нерви, час, гроші і при цьому принесе результат.

PS Купівля зовнішніх посилань була і залишається актуальною, але все розвивається і новий спосіб просування сайтів вже дихає в спину. Це контент-маркетинг. Даний прийом, я впевнена, скоро стане головним показником якості, стабільності і авторитетності ресурсу. Хотілося б сказати більше, але це вже зовсім інша історія ... Слідкуйте за новинами нашого блогу, щоб не пропустити важливу інформацію.

Залишайте коментарі, поради, діліться досвідом з купівлі посилань! Буду також вдячна за теми, які ви б хотіли дізнатися докладніше. Дякуємо за увагу)

Кому призначена стаття?
Які бувають посилання?
Як скласти анкор-лист?
Як написати статтю?
Як закупити посилання?
Чому варто прочитати мою?
Що в підсумку отримує власник сайту?
У чому переваги?
Які мінуси?
Чим?

Новости