Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

Купівля посилань - найважливіші тренди 2018 року

 1. Закупівля посилань для просування сайту: 5 переваг
 2. Загальне знайомство з посиланнями: класифікація
 3. 1.Арендние
 4. 2. Вічні
 5. 3. Крауд-посилання
 6. Купівля посилань за 4 кроку
 7. Крок 1. Аналізуємо конкурентів + ​​визначаємо кількість
 8. Крок 2. Складаємо анкор-лист
 9. Крок 3. Робимо ТЗ для копірайтерів
 10. Крок 4. Отримуємо посилання
 11. Нюанси, про які потрібно знати
 12. замість висновку

Всім привіт! Сьогоднішня тема - покупка посилань. Кому призначена стаття? Власникам веб-проектів, які хочуть зробити бізнес рентабельним і стабільним. Інформація також корисна фахівцям, які займаються просуванням сайтів за допомогою закупівлі вічних посилань.

Прочитайте уважно текст, щоб дізнатися:

 1. Чи актуальна покупка посилань в 2018 році?
 2. Які бувають посилання?
 3. Як скласти анкор-лист?
 4. Як написати статтю?
 5. Як закупити посилання?

Це загальні питання, всі деталі в статті.

Варто відразу сказати, що на просторах инета величезна кількість статей на цю тему. Чому варто прочитати мою? Тому що я детально вивчила близько 25 авторитетних джерел, прослухала 11-годинну конференцію гуру в цьому питанні, протягом 2-х років сама купую посилання для 5 компаній. Тобто тут вибрано найважливіше і найцінніше, ніякої «води» і «лірики».

Стаття в тему: «Як написати експертну статтю? 5 кроків до якісної тексту »

З чим можна порівняти самостійне вивчення цього питання? Уявіть, що вас на матраці віднесло у відкрите море. Берег видно і, начебто, все близько, але гребти до нього довго і виснажливо (нагадує мене на початку шляху). Я вам пропоную комфортабельний катер, який доставить вас на сушу швидко, просто і точно за адресою.

Інакше буде як в анекдоті:

Давайте почнемо. Не буду довго говорити про те, що таке покупка посилань. Всього кілька слів. Це посилання на чужому веб-ресурсі, яка веде на ваш сайт. Навіщо це потрібно - читайте нижче.

Закупівля посилань для просування сайту: 5 переваг

Не впевнені, що потрібно витрачати час і кошти на цей захід? Розвіємо всі сумніви, вивчивши головні переваги такої реклами веб-ресурсу.

Просування сайту через покупку посилань - це реальна можливість:

 • підвищити авторитетність сайту;
 • зробити бренд більш впізнаваним;
 • зайняти місце в ТОП-3 пошукових систем;
 • залучити потенційних клієнтів;
 • наздогнати і обійти конкурентів.

Що в підсумку отримує власник сайту? Нових клієнтів і, відповідно, більше продажів і прибутку.


Загальне знайомство з посиланнями: класифікація

Відразу варто розібратися, які бувають посилання. Розділяють їх по 2-ма критеріями: за способом закупівлі та терміну дії.

Таким чином виділяють наступні типи посилань для покупки:

1.Арендние

Платити за розміщення таких посилань потрібно щомісяця, тобто як за орендовану квартиру. У чому переваги? Коштують недорого і при цьому не потрібно відразу викладати значну суму. Якщо пропадуть, фінансові втрати будуть мінімальними.

Які мінуси? Невигідно для довгострокових проектів. Якщо забудете заплатити - виселять, як з орендованої квартири. Крім цього, майданчики для закупівлі низької якості і виставляються орендні посилання в футере або сайндбаре, але не в тексті. Тобто для пошукових систем це виглядає неприродно.

Розміщувати їх можна вручну або в автоматичному режимі через спеціальні сервіси (Seopult, Sape, Webeffector і ін.). У будь-якому випадку цей процес доведеться тримати на контролі.

2. Вічні

Назва говорить сама за себе, тобто купуємо посилання 1 раз і назавжди (ну, принаймні надовго). Це безумовно більш привабливий варіант в порівнянні з попереднім. Чим? Розповідаю. Посилання розміщується безпосередньо в тексті, що для пошукових систем є максимально природним. Як результат - підвищення ранжирування і трафіку.

До недоліків можна віднести високу вартість і відсутність гарантій, що це дійсно назавжди. Тобто все тримається на чесному слові. Власник веб-ресурсу може видалити посилання через, наприклад, пару років або взагалі продати сайт, не піклуючись про свої зобов'язання.

3. Крауд-посилання

Досить нове поняття, але не менш цікаве. Як працює? Наприклад, я купила собі туфлі, зробила фото і виклала його в соц. мережі або на форумі. До зображенні прописую невеликий захоплений відгук + джерело, де це чудо придбала. Що отримуємо? Дуже органічно вписану посилання на потрібний нам сайт.

Умови покупки такі ж, як і для вчених: 1 раз і назавжди. Єдиний недолік такої покупки - потрібно багато часу, щоб знайти якісні майданчики, набити рейтинг, скласти корисний і природний пост. Але при цьому, особисто я вважаю, якщо регулярно займатися купівлею крауд-посилань результат буде приголомшливим. Чому? Тому що основний обмін інформацією зараз саме на таких ресурсах + короткі повідомлення читаються легше і швидше.

Кожен варіант має свої плюси і мінуси. Вибирайте оптимальний для вас і дійте.

Купівля посилань за 4 кроку

Найчастіше просування сайту здійснюється саме через закупівлю зовнішніх посилань, тому цей спосіб і розглянемо більш детально.

Пропоную покрокову інструкцію:

Крок 1. Аналізуємо конкурентів + ​​визначаємо кількість

Щоб зрозуміти, скільки потрібно закупити посилань саме для вашого сайту, раджу підглянути за конкурентами з ТОПу. Допоможе нам у цьому спеціальний плагін і сервіс.

Діємо за наступною схемою:

 • Встановлюємо в браузері розширення SerpStat.
 • Вводимо в рядок пошуку тематику нашого сайту (наприклад, осушувач повітря), дивимося конкурентів з ТОПу. Наприклад, Розетка може похвалитися 218 тис. Посилань (див. Малюнок 1), але це не наш конкурент. Нам потрібна компанія, яка спеціалізується на продажу саме осушувачів повітря (наприклад, малюнок 2).
 • Вибираємо кілька компаній, що займають лідируючі позиції в Яндекс і Google. Дивимося кількість посилань, встановлюємо діапазон (наприклад, від 500 до 300 тис.).
 • Далі визначаємо необхідну кількість посилань в залежності від виділеного бюджету і створюємо графік покупок. Наприклад, 600 посилань на рік, на місяць - 50, тобто можна закуповувати кожен день по 2 посилання (крім вихідних).

Малюнок 1

малюнок 2

Дізнатися, які домени посилаються на сайт-конкурент можна через сервіс SerpStat. Це просто, швидко і безкоштовно.

Виглядає звіт так:

Крок 2. Складаємо анкор-лист

Так як пошукові системи (Google, Yandex) пильно стежать за кожною зовнішньої посиланням, перед покупкою слід скласти продуманий до дрібниць анкор-лист. Це можна зробити тільки після збору СЯ.

Детальну інформацію читайте в статті «Як скласти семантичне ядро з нуля? »

Зверніть увагу, посилання діляться на:

 • Анкорний (5-10%) - безпосередньо ключові слова. Наприклад, «як купити посилання», «купити трансформатор» і т.д. Таких анкоров має бути мінімум, так як для користувачів і пошукових систем вони виглядають неприродно.
 • Безанкорние (70-80%) - в які не входить ключ. Наприклад, «тут, тут, дивитися, читати, завантажити» та ін.
 • Брендові (15-20%) - природно, це назва компанії або сайту, також може використовуватися знамените ім'я фахівця.

Вони повинні все бути присутнім в списку. В дужках вказано який відсоток рекомендують використовувати в анкор-листі.

Отже, ось покрокове керівництво по складанню анкор-листа:

1.Аналізіруем сайти з ТОП-10 + збираємо природні запити.

 • Забиваємо в пошуковий рядок Яндекс і Google головний ключ. Вибираємо близько 15 сайтів-конкурентів. Тепер потрібно підглянути їх анкор-лист. Використовуємо вже відомий нам сервіс SerpStat і дивимося анкор конкурентів.

 • Вибираємо найприродніші для нашого веб-проекту запити. Наприклад, я знову взяла ключ осушувачі повітря і вже з 1-го сайту-конкурента змогла вибрати ряд відповідних анкоров (див. Малюнок нижче). Далі робимо те ж саме з іншими ресурсами і в результаті отримуємо досить значний список (від 100). Що ще можна робити в процесі збору - дивитися звідки йдуть ці посилання. Тобто ми відразу складаємо список ресурсів, де можна безкоштовно розмістити наші анкор.

2. Збираємо брендові анкор

 • Зібрали природні запити, переходимо до брендовим. У анкор-листі розкручених сайтів, як видно на скрині нижче, досить багато брендових анкоров. Такі анкор, як правило, формуються: 1. по URL (https.site.ru, www.site.ru, site.ru); 2. по назві (TEXTUM); 3. по імені (Павлюк Оксана). Варіацій тут вийде трохи - приблизно до 5-7 штук.

3. Знаходимо анкорний посилання

 • Що далі? Анкорний посилання, тобто з ключами. Тут важливо, щоб текст анкора точно відповідав тому, куди він веде. Наприклад, натискаючи на замовити ремонт ноутбука, користувач повинен потрапляти на сторінку, де можна це зробити.
 • Наступна вимога - природність. Як цього добитися? Беремо базовий ключ і розбавляємо його іншими словами, при необхідності - схиляємо. Оптимальна довжина анкора - 3-5 слів. Наприклад, ключ купити крем. Розбавляємо його і розширюємо - купити натуральний крем можна тут.
 • У анкор-лист потрібно додавати анкор з точним входженням, розбавлені + синоніми (для дитячий диван - диван для дітей / дитини). Підсумок - чим різноманітніші анкор, тим краще. Зверніть увагу, для кожної сторінки розбавляти ключі потрібно різними словами. Тому що пошукові системи однакові анкор склеюють і вважають за 1, тобто результатів від такого просування сайту не буде.

4. Розподіляємо анкор по сторінках сайту

 • Тепер у нас є 3 списку (з природними, брендовими, анкорний текстами), приступаємо до розподілу. Які розділи краще просувати через покупку посилань? Питання непросте. Полегшуємо завдання - знову звертаємося до успішних конкурентів (дивимося на сервісі SerpStat розділ Сторінки-лідери).

Далі потрібно розкидати анкор по сторінках. Принцип простий. Щоб було простіше зрозуміти, зробила у вигляді інфографіки. Дивіться нижче.

Крок 3. Робимо ТЗ для копірайтерів

Ми самі займаємося купівлею посилань і написанням статей, тому нам не потрібно звертатися до інших фахівців. Все в одному місці і все під рукою, як то кажуть.

Отже, складаючи ТЗ для копірайтерів, ми вносимо такі вимоги:

 • Вибрати цікаву і пізнавальну тему для користувачів.
 • Написати заманює заголовок + Анонс максимальним об'ємом 255 ЗБП.
 • Мова написання - простий і зрозумілий мінімум для 90% цільової аудиторії.
 • Правильно прописати мета-теги title, description і keywords (докладніше тут ).
 • Обсяг статті - 2500 ЗБП (це також є вимогою біржі Miralinks).
 • гармонійно вставити посилання з анкором в першому і останньому абзаці статті.
 • Підібрати барвисті тематичні картинки і уникализировать їх.
 • Перевірити текст на унікальність через спеціальні сервіси (якість - від 95%)

Щоб знайти класну тему, раджу при виборі задавати собі питання: Що я хочу дізнатися ?, Чи мені це цікаво ?, Чи є щось, чого я ще не знаю ?. Тобто переносите все на себе. Адже написання якісних статей для людей - це головна вимога для сучасного контенту.

Даруємо вам шаблон ТЗ для покупки посилань - завантажуйте тут .

Крок 4. Отримуємо посилання

Посилання можна отримувати 3-ма способами: природно, безкоштовно і за гроші.

Варіант №1 Природний є максимально органічним. Це коли клієнти задоволені товаром / послугами і самі рекламують вас іншим користувачам. Так би мовити, старе, але шалено ефективне сарафанне радіо. Супер-спосіб, який заслужено люблять пошуковики.

Спосіб №2 Безкоштовний також досить привабливий, так як не вимагає фінансових вкладень. Де взяти безкоштовні посилання? Шукати каталоги, форуми і сайти, де можна залишати коментарі з посиланнями на інші веб-ресурси. Тут, до речі, допоможе список доменів, що посилаються на ваших конкурентів.

Платний варіант №3 покупки посилань можна здійснити 2-ма способами:

 • Перший - домовитися безпосередньо з власником ресурсу, який вас зацікавив. Цей метод особливо затребуваний за кордоном, де Google регулярно банить сервіси для покупки посилань.
 • Другий - купити на спеціалізованих біржах. Це найбільш популярний метод покупки посилань серед українських і російських SEO-фахівців. Існує багато бірж: Sape, MainLinks, Xap, Seopult і ін. Але ми, перепробувавши все, віддали перевагу Miralinks.

Що головне при купівлі посилань на біржі? Знайти хорошу платформу.

Ось кілька параметрів для відбору:

 • Відвідуваність - від 300-500 осіб на місяць.
 • ТІЦ - від 40 і PR - від 2.
 • Географія - відповідає території обслуговування компанії.
 • Тематика - повинна повністю збігатися зі спеціалізацією сайту.
 • Місце розміщення - ідеальний варіант публікація на головній сторінці.
 • Юзабіліті сайту - повинен бути простим і зрозумілим для користувачів.
 • Якість майданчика - швидко відкривається, без помилок і агресивної реклами.

Єдине правило для цифрових показників (відвідуваність, ТІЦ, PR) - чим більше, тим краще. Але при цьому відсоток посилальними (співвідношення числа проіндексованих сторінок до числа посилань) повинен бути невеликим, максимум 30%. Так як покупка посилань на заспамленності майданчиках - заздалегідь програшний варіант.

Нюанси, про які потрібно знати

Ми вже розглянули питання: які, навіщо і як правильно виконати покупку посилань. Але для повноти картини не вистачає ще кількох деталей.

Ловіть 5 відсутніх елементів:

 1. Купівля посилань не врятує сайт з неякісним дизайном, контентом, товарами / послугами і т.д. Цей захід тільки допоможе швидше втопити його.
 2. Чим більше сторонніх веб-ресурсів буде посилатися на сторінку вашого сайту, тим більш привабливою вона буде для пошукових систем.
 3. Пошукові системи Google і Yandex не терплять маніпуляцій, тому регулярно створюють нові розумні алгоритми (Пінгвін, Минусинськ), здатні оцінювати саме ЯКІСТЬ. Тобто робимо акцент не на кількості посилань, а на авторитетність стороннього ресурсу, цінність тексту і природність.
 4. Не потрібно відразу завалювати сайт посиланнями з сторонніх ресурсів. Краще починати купувати невелику кількість (наприклад, 1-2 в день), поступово збільшуючи їх кількість.
 5. Важливо рівномірно розподіляти посилання. Обов'язково - на головну, для розділу + на сторінку товару / послуги.
 6. Запам'ятайте, неприродно вписані анкор в кращому випадку просто не будуть враховані, в гіршому - знизять рейтинг сайту.

Все, пазл під назвою «покупка посилань» готовий.

На допомогу пропонуємо чек-лист для перевірки текстів на «профпридатність»: частина 1 і частина 2 .

замість висновку

Ще одна важлива порада наостанок, якщо ви слабо розбираєтеся в цьому питанні - довірте покупку вічних посилань професіоналам. Це дозволить заощадити нерви, час, гроші і при цьому принесе результат.

PS Купівля зовнішніх посилань була і залишається актуальною, але все розвивається і новий спосіб просування сайтів вже дихає в спину. Це контент-маркетинг. Даний прийом, я впевнена, скоро стане головним показником якості, стабільності і авторитетності ресурсу. Хотілося б сказати більше, але це вже зовсім інша історія ... Слідкуйте за новинами нашого блогу, щоб не пропустити важливу інформацію.

Залишайте коментарі, поради, діліться досвідом з купівлі посилань! Буду також вдячна за теми, які ви б хотіли дізнатися докладніше. Дякуємо за увагу)

Кому призначена стаття?
Які бувають посилання?
Як скласти анкор-лист?
Як написати статтю?
Як закупити посилання?
Чому варто прочитати мою?
Що в підсумку отримує власник сайту?
У чому переваги?
Які мінуси?
Чим?

Новости

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно