Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

Кращі програми і онлайн-сервіси для читання новинних сайтів, блогів та соцмереж

 1. Веб-сервіси та настільні клієнти
 2. Feedly
 3. CommaFeed
 4. Digg Reader
 5. The Old Reader
 6. Reeder
 7. Dotdotdot
 8. Feedspot
 9. Taptu
 10. Tiny Tiny RSS
 11. NewsBlur
 12. Додатки для читання на планшетах

Читання блогів і новин раніше було нескладною справою: досить було додати вподобаний ресурс в Google Reader. Після того, як «корпорація добра» закрила свій RSS-клієнт, користувачам довелося шукати обхідні шляхи. Ось невелика добірка сервісів і додатків для iPad, яка зробить пошук і читання цікавить контенту простіше і зручніше.

Веб-сервіси та настільні клієнти

G2Reader

G2Reader

Простий і мінімалістичний клієнт для читання RSS-стрічок з підтримкою завантаження OPML. Місцями трохи «пригальмовує», але може послужити альтернативою для читання стрічок і блогів. Підтримує пошук за ключовими словами і доступний в різних мовних версіях.

Feedly

Feedly

Клієнт для читання блогів і онлайн-ЗМІ без підтримки OPML. Є можливість публікації прочитаного цікавого контенту в соціальних мережах, і збереження контенту в сервіси закладок і відкладеного читання на кшталт Pocket, Instapaper і Evernote. Організовує існуючі підписки і дозволяє вибирати нові з пропонованих стрічок. Ще у нього гарне і зручне у використанні мобільний додаток для iOS і Android.

CommaFeed

CommaFeed

Саморобна розробка альтернативи для Google Reader. Цей веб-сервіс створений на основі технологій open-source. Користувач може налаштувати зовнішній вигляд і деякі параметри роботи за допомогою кастомізіруемой таблиці стилів (CSS). Підтримує відправку вподобаних посилань в соціальні мережі або на електронну пошту.

Digg Reader

Digg Reader

Проект, який довгий час був агрегатором контенту, а потім його переробили в платформу для читання найбільш популярних матеріалів. Основний і просувається контент тут оформлений в форматі онлайн-журналу. Подібно декільком перерахованим раніше стартапам, сервіс не підтримує завантаження OPML-файлів, але у нього є нативні мобільні клієнти.

The Old Reader

The Old Reader

Ще один клієнт для читання RSS-стрічок, на цей раз - з підтримкою OPML-файлів і дюжини мовних версій інтерфейсу.

Reeder

Reeder

Настільний клієнт для Mac з різними параметрами налаштування, який навіть був на деякий час закритий, але недавно «повернувся в стрій». Підтримує пошук по контенту і публікацію прочитаних статей в соціальних мережах.

Dotdotdot

Dotdotdot

Платформа для читання контенту, яка поєднує в собі можливості Instapaper, RSS-клієнта, рідера для електронних книг. Добре підходить для читання «довгого», статейного контенту. Є програми для iPhone і iPad. Зручний для того, щоб читати контент, не відволікаючись ні на що. Цікаво, що сервіс підтримує роботу з деякими форматами електронних книг. Підтримки OPML-файлів немає.

Feedspot

Feedspot

Freemium-рідер для стрічок RSS з аскетичним дизайном і простими способами швидкої публікації контенту в соціальних мережах. Є можливість збереження контенту в таких сервісах відкладеного читання, як Evernote, Pocket і Instapaper.

Taptu

Taptu

Рідер для підписок, який видає контент у вигляді журналу з цифровими історіями. Підтримує фільтрацію підписок і сортування контенту в кілька колонок, Імпортувати OPML-файли не можна, зате можна додавати для читання потоки з соціальних медіа, таких як Facebook, Twitter і багатьох інших. У сервісу є нативні додатки для Android, BlackBerry і iPhone.

Tiny Tiny RSS

Tiny Tiny RSS

Платформа для читання RSS з дещо заплутаним інтерфейсом і досить повільна. З іншого боку, у неї є можливість повної настройки зовнішнього вигляду і параметрів роботи.

NewsBlur

NewsBlur

Окремий сервіс, в якому можна імпортувати до 64 стрічок контенту безкоштовно, або ж треба буде заплатити $ 2 в місяць за необмежену кількість імпортованих і читаються RSS-потоків.

Додатки для читання на планшетах

Планшет став найзручнішим і відповідним пристроєм для споживання контенту. Зручність управління жестами, розмір екрану, механізм швидкої публікації в додатках для соцмереж в один дотик, обмін прочитаними статтями і переглянутих посиланнями з різними сервісами відкладеного читання - лише деякі фактори на користь читання блогів і новин на iPad.

Чому саме iPad? Тому що з особистого досвіду можу сказати, що жоден Android-планшет так і не зміг «дотягнути» по автономності роботи і зручності відображення текстового і графічного контенту. Практично всі представлені в цьому переліку додатка для iPad підтримують основні перераховані вище функції для читання, повторної публікації і збереження контенту:
[List type = "bullet"]

[/ List]

Чому саме iPad?

Новости

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно