Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

Кращі адаптивні шаблони осені для WordPress

 1. 1.WordPress шаблон малярської компанії
 2. 2. Магазин футболок і верхнього одягу на WordPress
 3. 3. Сайт на WordPress для консалтингової компанії
 4. 4. Сайт з SEO-оптимізації на WordPress
 5. 5. Комп'ютерний магазин WordPress
 6. 6. Шаблон сайту консалтингової компанії
 7. 7. Шаблон WordPress інтернет-магазину товарів для тварин
 8. 8. WordPress сайт для металургійної компанії
 9. 9. Шаблон сайту керуючої компанії
 10. 10. WordPress шаблон веб-студії
 11. 11. Персональний WordPress сайт веб-дизайнера
 12. 12. WordPress інтернет-магазин спортивного харчування
 13. 13. Шаблон на WordPress консалтингової компанії
 14. 14. Сайт будівельної компанії на WordPress
 15. 15. Шаблон для сайту компанії, що надає консультаційні послуги

Сьогодні ми б хотіли поділитися чудовою добіркою шаблонів, з цього ми вирішили написати статтю про добірку кращих WordPress шаблонів цієї осені 2017 року Сьогодні ми б хотіли поділитися чудовою добіркою шаблонів, з цього ми вирішили написати статтю про добірку кращих WordPress шаблонів цієї осені 2017 року. Якщо ви в пошуку ефективного рішення для створення сайту, то зверніть увагу на рішення, які створюються в компанії TemplateMonster. Всі вони гідні окремої уваги, однак сьогодні ми покажемо вам найсвіжіші WordPress дизайни цієї осені від маркетплейса TemplateMonster.

Наш партнер, маркетплейс TemplateMonster люб'язно надав інформацію про кращих шаблонах які розміщені у них на майданчику і викликають найбільший інтерес у відвідувачів. І ось ми хочемо ними поділитися цією добіркою з нашими читачами.

Багато різних безкоштовних шаблонів ви можете знайти на сайті наших партнерів, також є і преміум шаблони з цілодобовою техпідтримкою і допомогою в налаштуванні:

Отримайте ексклюзивну знижку в розмірі 10% на всі шаблони, скориставшись нашим промокодом:

1.WordPress шаблон малярської компанії

Стильні та елегантні сторінки цього шаблону привабливі. Їх можна легко налаштувати під власні потреби і перетворити такий ресурс в індивідуальний проект. Насолоджуйтесь набором дивовижних елементів для зручної і швидкої кастомізації. Всередині шаблону знаходяться наступні веб-форми: Авторизація, Бронювання, Форма контактів, Пошук, Підписка на розсилку, Реєстрація.

2. Магазин футболок і верхнього одягу на WordPress

Це не просто сайт, це справжній інтернет-магазин, який дозволить вам продавати свої товари або послуги онлайн і знаходити нових партнерів і клієнтів. Стильний дизайн, продумана структура додадуть вашому проекту індивідуальності. Організовуйте свій бізнес грамотно разом з шаблоном WooCommerce. Будьте завжди на крок попереду конкурентів.

3. Сайт на WordPress для консалтингової компанії

Visual Composer - це те, що відрізняє даний шаблон від великої кількості інших рішень для сайтів, які можна знайти в інтернеті. З його допомогою можна легко створювати сторінки сайту в режимі конструктора сторінок. Такий сайт привабливо виглядає на будь-якому мобільному пристрої. Ця особливість робить ваш магазин ще ближче до клієнтів і покупцям.

4. Сайт з SEO-оптимізації на WordPress

Створити свій власний сайт і публікувати круті статті про SEO просуванні просто! Вибирайте цей спеціальний шаблон, який вже має всі необхідні елементи і відповідну тематику для вашого нового ресурсу. Налаштуйте під себе Домашню сторінку, сторінки Про компанію, Послуги, Проекти, Блог і інші. При покупці цього дизайну користувач отримує всі базові зображення сайту безкоштовно.

5. Комп'ютерний магазин WordPress

Шаблон, який вражає наявністю додаткових булочок. Наприклад, всі зображення дизайну для користувача будуть безкоштовними, в шаблон включений плагін Jet Elements, додатковим бонусом також служить плагін для броні і замовлення. Шаблон підтримується технічними фахівцями TemplateMonster 24/7.

6. Шаблон сайту консалтингової компанії

Шаблон, як і інші рішення від TemplateMonster, повністю документрірован. З пакетом інструкцій набагато простіше встановити і налаштувати сайт на WordPress. Якщо ви захочете перетворити в майбутньому свій сайт в інтернет-магазин, ви з легкістю зможете це зробити з пакетом WooCoomerce, який вже міститься в цьому шаблоні. Упорядкувати інформацію для користувачів сайту можна за допомогою Мега меню.

7. Шаблон WordPress інтернет-магазину товарів для тварин

З цим рішенням ви зможете продавати будь-які товари в інтернеті. Цей шаблон створений спеціально для продажу товарів для тварин, проте ви зможете налаштувати його під продаж абсолютно будь-яких продуктів, оскільки практично кожен елемент такого сайту повністю доступний для редагування. У шаблоні використовується Drag-and-drop функціонал, що дасть можливість методом перетягування змінити розташування блоків на сторінках сайту.

8. WordPress сайт для металургійної компанії

Зробіть свій бізнес ще успішніше з цим шаблоном! Усередині неймовірна функціональність, яка дозволить розповісти про вашу діяльність і переваги компанії. За допомогою блогу, який вбудований в цей дизайн, ви зможете ділитися з користувачами новинами і публікувати цікаві і корисні пости.

9. Шаблон сайту керуючої компанії

SEO-дружність такого сайту неодмінно відіб'ється на його популярності в пошукових системах і збільшення трафіку. Крім цього, дизайн оснащений зручним Мега меню, фреймворком Cherry, декількома оформленнями хедера і футера. Retina Ready дозволить такому сайту прекрасно відображатися на всіх типах екранів. Інтегровані також шрифти Google для того, щоб зробити сайт ще більш привабливим, читаним і унікальним.

10. WordPress шаблон веб-студії

Цей шаблон сподобається всім тим, хто мріє про створення персонального сайту. Яскравий і привабливий, дизайн оснащений інструментарієм для настройки інтернет-магазинів WooCommerce, аддонами Kaswara, Visual composer, а також революційним слайдером для демонстрації зображень. Створюйте власне портфоліо в кілька кліків!

11. Персональний WordPress сайт веб-дизайнера

Шаблон з вбудованою системою коментарів для спілкування з відвідувачами сайту. Такий шаблон дозволяє створювати персональний сайт або портфоліо. Конструктор сторінок дозволить швидко налаштувати сайт під свої цілі. Користувач при покупці також отримує безкоштовні бонусні зображення високої якості. Шаблон супроводжується технічною підтримкою 24/7.

12. WordPress інтернет-магазин спортивного харчування

Цей шаблон дозволить вести продажу в інтернеті на професійному рівні. У рішення інтегрована система коментарів і медіабібліотека для збереження зображень товарів. Потужний конструктор сторінок дозволяє налаштувати картки товарів і оснастити їх сучасним функціоналом. Для демонстрації картинок і акційних пропозицій в даний сайт також вбудований MotoPress слайдер.

13. Шаблон на WordPress консалтингової компанії

Шаблон, в роботі якого використовується фреймворк Cherry 5. Це рішення має оптимізований вихідний код, воно повністю адаптивне, що дозволяє йому коректно відображатися на будь-яких типах екранів. Дизайн має кросбраузерності сумісність, карти Google для вказівки місця розташування вашої компанії для клієнтів, яка випадає кошик, настройки соціальних мереж і багато іншого.

14. Сайт будівельної компанії на WordPress

У цьому шаблоні використана тільки чудова функціональність. Це дизайн, який здатний здивувати вашу аудиторію і розташувати до себе. Проста кастомизация без необхідності використання навичок при роботі з кодом - те, що відрізняє даний WordPress шаблон від безлічі інших рішень.

15. Шаблон для сайту компанії, що надає консультаційні послуги

WordPress шаблон з масою корисних функцій дозволить вам швидко налаштувати сайт і активно вести свій бізнес онлайн. Ви зможете надавати послуги в інтернеті, оперативно реагувати на запити клієнтів і плідно спілкуватися з партнерами, використовуючи функціонал сайту. Прекрасне рішення, щоб вивести свою компанію на абсолютно новий рівень роботи.

WordPress шаблони від TemplateMonster - це справжня знахідка для тих, хто шукає способи створити якісний сайт з постійною технічною підтримкою і регулярними оновленнями. Більше дизайнів можна знайти на офіційному сайті компанії. Створюйте сайти швидко при мінімальних витратах на їх кастомізацію з готовими шаблонними рішеннями.

Створюйте сайти швидко при мінімальних витратах на їх кастомізацію з готовими шаблонними рішеннями

Читайте також:

Новости

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,