Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

Костюм на Осінній бал для дівчинки «Осіння фея».

Олена Александрова
Костюм на Осінній бал для дівчинки «Осіння фея».

КОСТЮМ "ОСІННІЙ ФЕЯ".

Осінь-це не тільки красиве пору року, але і час проведення осінніх ранків в дитячих садах. Діти отримують ролі. Ну і, звичайно ж, у кожного повинен бути красивий карнавальний костюм. Не у всіх є можливість святковий костюм купити в магазині або взяти на прокат. Але якщо включити уяву і докласти зусиль, можна створити власне гарна сукня. Повірте, такий костюм не залишиться непоміченим. Для цього знадобляться будь-які підручні матеріали: тканина, нитки, будь-які старі непотрібні речі, квіти, листя, зроблені своїми руками або куплені в магазині, різні намистини, гудзики, шишки, горішки та багато іншого.

Ось так я і зробила. Виготовлення костюма для дитячого свята-дуже цікава і творча робота. Тут мені допомогло уяву і моє вміння в'язати. Пофантазувати разом з донькою, підібрали нитки, квіти і листя і взялися за роботу. Я зв'язала плаття. Для цього мені знадобилася помаранчева і жовта акрилова пряжа. Плаття і без прикрас вийшло дуже красивим. Потім ми разом з донькою взялися прикрашати його листям і квітами. І, звичайно ж, не забули про головний убір. Взяли ободок і прикрасили його, як і плаття, листям і квітами.

Вийшов ось такий незвичайний костюм для моєї маленької осінньої феї. КРАСИВО І ОРІГІНЛЬНО!

Олена Александрова  Костюм на Осінній бал для дівчинки «Осіння фея»Публікації по темі:

костюм квіточки  Костюми квіточок я приготувала на спектакль Бабка й мураха костюм квіточки Костюми квіточок я приготувала на спектакль "Бабка й мураха". Костюм складається з шапочки - квітка і накидка. Так як у мене передбачалося.

Конспект заняття «Національний костюм дівчинки-казашки» Технологічна карта Оуд в групі: Дата. 15г. Варіативний компонент Тема: Національний костюм дівчинки-казашки. Програмні завдання :.

Осінній костюм «Милава» Осінній костюм «Милава». За вікнами золота осінь. У кожної людини з цим часом року пов'язані свої власні спогади, переживання та емоції. Для городників.

Осіннє свято для дітей підготовчої групи «Осінній ярмарок« Місто майстрів »  «МІСТО МАЙСТРІВ» Осіннє свято для підготовчої групи 2015р Осіннє свято для дітей підготовчої групи «Осінній ярмарок« Місто майстрів » «МІСТО МАЙСТРІВ» Осіннє свято для підготовчої групи 2015р. Вихователі: Пономарьова І. П., Вагіна Н. М. Звучить ярмаркова музика ,.

Осіннє свято для старшої групи «Осінній ярмарок» Сценарій осіннього розваги для дітей старшого дошкільного віку Сценарій ОСІННІЙ ЯРМАРОК Вхід дітей струмочком 1 дит: - Забудь про.

Осіннє свято для старшої групи «Осіння казка»  Осіння казка Осіннє свято для старшої групи «Осіння казка» Осіння казка. Дійові особи: Ведучий, Іван, Баба - Яга, Василиса. Діти: Вітер, листя, гриби, коник - Горбоконик. Реквізити: перо Жар.

Осіннє свято в підготовчій групі «Осінній ярмарок» Сценарій осіннього свята підготовча група «Осінній ярмарок» Мета: створення умов для розвитку у дошкільнят патріотизму і.

Веселий осінній ранок «Осіння пора - очей чарівність»  «Осіння пора - очей чарівність» сценарій для середньої групи Мета: Створення умов для формування соціально-особистісних якостей дошкільнят Веселий осінній ранок «Осіння пора - очей чарівність» «Осіння пора - очей чарівність» сценарій для середньої групи Мета: Створення умов для формування соціально-особистісних якостей дошкільнят.

Осіння спартакіада ​​для дітей старшого дошкільного віку «Прогулянка в осінній ліс» Осіння спартакіада ​​для дітей старшого дошкільного віку "Прогулянка в осінній ліс" (в рамках тематичного тижня «Рубцовська осінь»).

Святковий костюм для дівчинки «Осінь»  Пропоную вашій увазі святковий костюм для дівчинки Осінь Святковий костюм для дівчинки «Осінь» Пропоную вашій увазі святковий костюм для дівчинки "Осінь". Для пошиття сукні мені знадобилося два метри помаранчевої тканини, два метри.

Новости

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,