Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

Конструктор сайтів інтернет-магазину: як вибрати?

 1. Топ 5 хостингів нашого рейтингу
 2. Insales.ru
 3. Ucoz.ru
 4. Shop-script
 5. Umi.ru
 6. Storeland.ru
 7. Malle.ru
 8. Re-commerce.ru
 9. Setup.ru
 10. Nethouse.ru
 11. Alltrades.ru
 12. Advantshop.net
 13. Cartenergy.ru
 14. Nnovo.ru
 15. Wix.com
 16. Jimdo.com
 17. Відгуки про хостинг:

Не кожен підприємець здатний на старті скористатися послугами професійних веб-студій для створення інтернет-магазину. У подібних випадках на допомогу приходять різноманітні конструктори у вигляді Saas-сервісів, що дозволяють створити як простенький інтернет-магазин протягом всього пари днів за низьку ціну (а часто і безкоштовно), так і більш солідний і складний проект.

Ми склали табличку з усіма мінусами і плюсами конструкторів для розробки інтернет-магазинів.

Всі сервіси знаходяться в порядку убування від загальної кількості плюсів і інших переваг. Тим не менш, не слід сприймати цю таблицю, як рейтинг.

Тим не менш, не слід сприймати цю таблицю, як рейтинг

З усіх існуючих на сьогоднішній день конструкторів з повноцінним російськомовним інтерфейсом управління відібрано було п'ятнадцять сервісів. Враховувалися опції, які потрібні саме інтернет-магазинах, в зв'язку з чим в певних моментах вийшло, що відомі бренди залишилися в кінці переліку, так як придатні тільки для створення простого сайту-візитки.

Топ 5 хостингів нашого рейтингу

 • рейтинг хостингу рейтинг хостингу


  Переваги: надійна компанія, швидкий хостинг, широкий спектр послуг

  Детальніше...


 • рейтинг хостингу рейтинг хостингу


  Переваги: сучасний і надійний хостинг, доступні ціни

  Детальніше...

 • рейтинг хостингу рейтинг хостингу


  Переваги: легкі в налаштуванні і управлінні сервера з ідеальним поєднанням ціни, продуктивності і надійності

  Детальніше...

 • рейтинг хостингу рейтинг хостингу


  переваги:
  Відмінна панель управління, низькі ціни, грамотна технічна

  Детальніше...

  хостинг Україна відгуки

 • рейтинг хостингу рейтинг хостингу

  Переваги: Швидкий, по-європейськи надійний хостинг

  Детальніше...

повний список рейтингу хостингів

Insales.ru

На ринку вже з 2008 року, відома відмінною інтеграцією з 1C. Користуватися цим сервісом можна безкоштовно лише перші чотирнадцять днів, далі пропонуються тарифи в залежності від підключених функцій, найдешевший (оплаті за рік 590 рублів на місяць), а також найдорожчий - 7990 рублів на місяць.

Є хороша можливість перейти в подальшому на виділений сервер, а надається API дає відмінну можливість зробити інтеграцію з будь-CRM, або ж кур'єрською службою. Insales пропонує також скористатися повністю безкоштовним переїздом на сервіс. Серед безлічі клієнтів такі популярні і відомі компанії, як Hitachi, Зв'язковий, Шефмаркет.

Ucoz.ru

Це один з перших конструкторів сайтів на ринку. Він з'явився в далекому 2005 році. Користуватися цим сервісом можна безкоштовно завжди, проте виключно в рамках сайту-візитки. За спеціальний модуль інтернет-магазину потрібно буде платити від 5 $ в місяць.

Функціонал конструктора дозволяє створити досить потужний магазин, який можна зробити самостійно, але доплативши стороннім програмістам, ви зможете організувати все набагато швидше і тим самим сильно відміну від багатьох конкурентів.

Сервіс пропонує клієнтам скористатися, як численними безкоштовними шаблонами, так і просто закуповуватися на Template Monster, однак найцікавіше те, що можна зробити і цілком оригінальний дизайн, якщо не хочеться використовувати шаблони. Правда в такому випадку будуть потрібні знання css, php і html. Тому без програмістів тут просто не обійтися.

Shop-script

Спочатку це була окрема CMS, правда незабаром з'явився також хмарний варіант використання. Shop-script на ринку з 2003 року. Тестувати сервіс можна повністю безкоштовно протягом тридцяти днів, а далі треба оплачувати щомісяця по 798 рублів, або взяти довічну ліцензію за 9999 рублів, при цьому отримавши хостинг в Європі на один рік в подарунок.

Крім того, є можливість переїхати на якийсь інший хостинг в Україні і там продовжувати отримувати актуальні оновлення.

Крім того, є можливість переїхати на якийсь інший  хостинг в Україні  і там продовжувати отримувати актуальні оновлення

Umi.ru

Це не просто saas-сервіс, але також звичайна CMS для сайтів практично будь-якого масштабу. Umi на ринку з далекого 2007 року, правда хмарний сервіс з'явився лише в 2011. Користуватися можна абсолютно безкоштовно, правда за додатковий функціонал в місяць потрібно буде платити від 690 до 1190 рублів.

Величезна перевага цього сервісу в тому, що управляти інтернет-магазином можна через спеціальні програми для ОС Android і ОС IOS.

Storeland.ru

Більше 200 тисяч інтернет-магазинів працюють на цьому saas-рішенні. На ринку ще з 2009 року. Є однойменна студія, яка пропонує індивідуальні засоби для розробки магазину, якщо компанії мало стандартних шаблонів, або функціоналу. Перший місяць сервіс можна використовувати безкоштовно, а далі оплачувати 99-3000 рублів на місяць.

Malle.ru

Працює на базі технології Amiro. CMS вважається однією з найшвидших CMS за останні два роки, за даними дослідження iTrack. Крім того, пропонується понад 70 безкоштовних шаблонів і є можливість оцінити цей сервіс абсолютно безкоштовно протягом тридцяти днів з моменту реєстрації. Щомісячна оплата становить 1110-4250 рублів.

З особливостей - дуже багата інтеграція з соцмережами, платіжними системами, бухгалтерським, складським програмним забезпеченням.

Re-commerce.ru

Понад 500 безкоштовних шаблонів для користувачів сервісу. Останні можна безкоштовно оцінити перші чотирнадцять днів, потім вартість користування складе 549-1990 рублів на місяць. Немає можливості створення повністю оригінального дизайну, в зв'язку з чим залишається задовольнятися тільки готовими пропозиціями, які, тим не менш, можна завжди відредагувати.

Setup.ru

Сервіс є абсолютно безкоштовним, правда за додатковий функціонал потрібно буде заплатити 199-299 рублів на місяць. На вибір для клієнтів більше 7000 шаблонів, які також підлягають редагуванню. На ринку ця компанія ще з 2011 року. За цей час тут з'явилося понад 800 тисяч інтернет-сайтів.

Щоб отримати безкоштовний домен другого рівня треба зареєструватися, налаштувати веб-сайт, наповнивши пару сторінок контентом. Правда для продовження домена після одного року використання треба буде сплатити 450 рублів.

Nethouse.ru

Користуватися цим сервісом можна абсолютно безкоштовно завжди, правда для приховування копірайту, отримання різних додаткових можливостей магазину та іншого функціоналу варто заплатити від 99 рублів на місяць. Сервіс Nethouse пропонує клієнтам скористатися повністю безкоштовними шаблонами, яких тут на вибір понад п'ятсот.

Alltrades.ru

Цей конструктор сайтів інтернет магазину дозволяє скористатися сервісом безкоштовно сім днів, а потім абонентська плата списуватися буде кожен день по 33 рубля. Клієнтам пропонується понад 1000 шаблонів, а також спеціальні відеоуроки. Після оплати за перший місяць фірма надає домен бонусом.

Advantshop.net

Чотирнадцять днів тест-драйву системи, потім один місяць всього лише за 199 рублів, а наступні - 899-2690 рублів (в залежності від підібраного тарифу). Фірма пропонує послуги доробки інтернет-магазину під потреби кожного клієнта, безумовно, за доплату. На ринку даний сервіс з 2006 року.

Cartenergy.ru

Цей сервіс пропонує повністю безкоштовний переїзд з будь-якою іншою CMS, або saas. Оцінити всі переваги можна протягом п'ятнадцяти днів після реєстрації. Після пробного доступу щомісячна оплата складе 410-4580 рублів. У фірми є вже готові рішення для конкретних ніш, наприклад магазину автозапчастин, меблів, одягу, іграшок.

Nnovo.ru

Користуватися цим сервісом можна повністю безкоштовно завжди. При переході на платний тарифний план, ціна якого становить 250-450 рублів на місяць, бонусом надається також домен в зоні .RU. З основних переваг - повністю безкоштовна реєстрація на торговій платформі цього сервісу, а також можливість оригінального дизайну.

Wix.com

Понад 50 мільйонів клієнтів в даному міжнародному проекті, правда для створення інтернет-магазину він підходить мало, його головний напрямок - це сайти-візитки. В платний тарифний план, ціна якого становить 180-600 рублів на місяць, входить повноцінна інтеграція з соцмережею Facebook для вивантаження товарів і повноцінне керування податками в будь-якій державі.

Відрізняє Wix від інших конструкторів наявність спеціального app-маркету, на який викладаються розробки допоміжних модулів від різних сторонніх розробників, де можна легко знайти всі необхідні розширення для інтернет-магазину.

Jimdo.com

Пропонує безлімітне безкоштовне використання. Також присутні тарифи з більш потужним функціоналом (але, оплатити необхідно відразу за рік). Пропонується понад 120 шаблонів, які можна редагувати. Управляти магазином можна за допомогою програми з iPhone, або iPad. На ринку ця компанія вже з 2004 року.

Вдатися до допомоги професійних веб-студій або ж зробити інтернет магазин на Saas-сервісі - вирішувати тільки вам. Однак якщо озирнутися, то на хмарних сервісах працює більшість магазинів, включаючи також відомі бренди.

Відгуки про хостинг:


Новости

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,