Связаться с нами

  • (097) ?601-88-87
    (067) ?493-44-27
    (096) ?830-00-01

Статьи

Комп'ютери iMac з діагоналлю екрана 21,5 і 27 дюймів | Світ ПК | Видавництво «Відкриті системи»

  1. Комп'ютери iMac з діагоналлю екрана 21,5 і 27 дюймів У всіх нових стандартних конфігураціях iMac...
  2. Комп'ютери iMac з діагоналлю екрана 21,5 і 27 дюймів

Комп'ютери iMac з діагоналлю екрана 21,5 і 27 дюймів

У всіх нових стандартних конфігураціях iMac поставляється з чотирьохядерним процесором Core i5. У процесорі, побудованому на базі мікроархітектури Sandy Bridge, логічні схеми, кеш і контролер пам'яті інтегровані на одному чіпі, що забезпечує більш швидкий доступ до даних при меншій кількості шин. Всі процесори мають 6 Мбайт поділюваної кеш-пам'яті третього рівня і підтримують технологію Intel Turbo Boost 2.0, яка дозволяє процесору автоматично прискорювати роботу ядер в разі потреби.

Разом з тим процесори Core i5, включені в стандартні конфігурації iMac, не підтримують технологію Hyper-Threading, що забезпечує перетворення одного фізичного ядра в два віртуальних і поліпшує продуктивність. Щоб отримати iMac з процесором, що підтримує як Turbo Boost, так і Hyper-Threading, вам доведеться доплатити близько 200 дол. За установку процесора Core i7.

Нові комп'ютери iMac підтримують накопичувачі з інтерфейсом Serial ATA-3 (SATA 3), що володіє пропускною спроможністю 6 Гбіт / с, проте диски, пропоновані Apple як в стандартних конфігураціях, так і під замовлення, відповідають специфікаціям SATA 2 і забезпечують пропускну здатність на рівні 3 Гбіт / с. Втім, диски з інтерфейсом SATA 3 отримують все більш широке поширення, і в майбутньому Apple, очевидно, почне поставляти накопичувачі SATA 3. Нові моделі iMac обладнані дисководом 8X SuperDrive з щілинним завантаженням, що дозволяє записувати двошарові диски DVD на швидкості 4X, і пристроєм для читання карт пам'яті, завдяки якому легко перенести на комп'ютер фотографії та відео з карт SD, широко застосовуваних у фотоапаратах і відеокамерах.

Всі комп'ютери iMac поставляються з клавіатурою Apple Wireless Keyboard і мишею Magic Mouse. Купуючи iMac в магазині Apple Online Store, ви можете поміняти Magic Mouse на Magic Trackpad без доплати. Це гарна новина для тих, хто вважає Magic Trackpad кращим в світі пристроєм введення.

інтерфейс Thunderbolt

Новий зовнішній інтерфейс Thunderbolt можна використовувати для підключення моніторів, оснащених роз'ємом Mini DisplayPort, і пристроїв зберігання, сумісних з Thunderbolt. Інтерфейс забезпечує передачу даних на швидкості до 10 Гбіт / с. Це в 12 разів швидше, ніж реалізують FireWire 800, і в 20 разів швидше USB 2.0. Комп'ютери iMac, оснащені екраном з діагоналлю 21,5 дюйма, мають один порт Thunderbolt, а моделі з 27-дюймовими екранами - два таких порту.

Однак до моменту випуску нових моделей iMac кабелів, пристроїв і адаптерів Thunderbolt ще не було в продажу. Для того щоб обладнання з інтерфейсом Thunderbolt завоювало ринок, знадобиться деякий час. Моделі iMac обладнані одним портом FireWire 800 і чотирма портами USB 2.0, до яких можна підключати зовнішні жорсткі диски, принтери та інші пристрої.

Модель iMac, що має екран з діагоналлю 27 дюймів, обладнана
двома портами Thunderbolt. Вони позначені значком «блискавки»
і розташовані між портами FireWire 800 і Ethernet

Моноблоки iMac з 27-дюймовим екраном, випущені в 2010 р, можна було підключати через інтерфейс HDMI до зовнішніх джерел відео (наприклад, до програвачів Blu-ray або ігрових приставок) при наявності адаптера, що зв'язує порти HDMI і Mini DisplayPort. З новими iMac такі адаптери працювати не будуть, буде потрібно адаптер, який встановить зв'язок між портами HDMI і Thunderbolt. Якщо ваш комп'ютер MacBook Pro оснащений інтерфейсом Thunderbolt, iMac можна використовувати в якості другого дисплея для MacBook Pro. Спеціально для цього призначений новий режим Target Display Mode. Але знову-таки кабелю Thunderbolt, призначеного для реалізації цієї можливості, до моменту написання нашого огляду в продажу ще не було.

скляні дисплеї

Нові моноблоки оснащені такими ж дисплеями IPS зі скляним покриттям, з яскравими і соковитими кольорами, із співвідношенням сторін 16: 9 і світлодіодним підсвічуванням, як і попередні моделі iMac. Екрани з діагоналлю 21,5 дюйма мають основне здатність 1920x1080 пікселів, а дисплеї з діагоналлю 27 дюймів - 2560x1440 точок. Матриця IPS забезпечує широкі кути огляду, а яскравий глянсовий екран надає фотографіям додаткову глибину.

У минулому багато хто скаржився на відблиски і віддзеркалення, які впадають в очі на скляних екранах iMac, але зараз стало очевидно, що компанія Apple віддає перевагу саме таким екранам, і появи покриття антивідблиску, швидше за все, чекати не доводиться. Тому своє робоче місце потрібно планувати так, щоб виключити виникнення відблисків і віддзеркалень.

Камера FaceTime HD

У верхній частині iMac розміщена нова камера FaceTime HD. Разом з додатком FaceTime вона дозволяє здійснювати відеодзвінки з роздільною здатністю 720p на інші клієнтські пристрої з підтримкою FaceTime.

У відеочаті особливої ​​різниці між камерою iSight, яка була присутня на старих моделях iMac, і камерою FaceTime HD я не помітив, а от при перегляді документа, що лежить перед камерою, відмінності в рівні деталізації стали видні неозброєним оком.

продуктивність системи

Результати загального тесту продуктивності Speedmark 6.5 показали, що чотири нових моноблока iMac з процесорами Sandy Bridge працюють значно швидше систем, яким вони прийшли на зміну. Як і очікувалося, нові iMac мають помітну перевагу в додатках, що використовують можливості чотирьох процесорних ядер.

Новий моноблок, оснащений процесором Core i5 з тактовою частотою 2,7 ГГц і 27-дюймовим екраном, на 25% випередив за продуктивністю торішній iMac з 27-дюймовим екраном і двоядерним процесором Core i3, що працює на частоті 3,2 ГГц.

Дивно, але при порівнянні один з одним нові комп'ютери iMac демонстрували схожу продуктивність. Модель початкового рівня і комп'ютер старшого класу з різницею в ціні близько 800 дол. Розділили всього 12 балів за шкалою Speedmark.

Тести iMac: Speedmark 6,5, бали

Продуктивність графічної підсистеми

Всі нові комп'ютери iMac обладнані відеоплатами AMD Radeon HD, що відносяться до трьох різних модифікацій. Модель, оснащена процесором з частотою 2,5 ГГц і екраном з діагоналлю 21,5 дюйма, має графічну плату AMD Radeon HD 6750M і 512 Мбайт відеопам'яті. Дві моделі, що працюють на частоті 2,7 ГГц, забезпечені графічною платою AMD Radeon HD 6770M з відеопам'яттю об'ємом 512 Мбайт. І нарешті, найпотужніша модель з тактовою частотою процесора 3,1 ГГц використовує відеокарту AMD Radeon HD 6970M з 1 Гбайт відеопам'яті.

При виконанні тестів Call of Duty 4 на відносно низькому дозволі частота кадрів майже не змінювалася. Після збільшення дозволу до 1920x1080 точок (основне дозвіл для iMac, оснащеного екраном з діагоналлю 21,5 дюйма) переваги і слабкості різних відеоплат проявилися більш чітко. Частота кадрів у комп'ютера, обладнаного процесором з частотою 3,1 ГГц і відеокартою 6970M, виявилася на 40% вище, ніж у iMac з відеокартою 6770M і процесором з частотою 2,7 ГГц, і на 66% вище, ніж у моделі початкового рівня з видеоплатой Radeon HD 6750M.

Тести iMac: Call of Duty 4, кадр / с при дозволі 1920х1080 пікселів

Рекомендації щодо купівлі

У 2011 р в сімействі iMac представлені сучасні продукти з новітніми процесорами Intel, камерами FaceTime HD, портами Thunderbolt і інтерфейсами SATA 3, до яких можна підключати пристрої зберігання наступного покоління.

Модель початкового рівня, оснащена процесором Core i5 з тактовою частотою 2,5 ГГц і екраном з діагоналлю 21,5 дюйма, має найкращим співвідношенням ціна / продуктивність, а її швидкодію в більшості випадків цілком можна порівняти з швидкодією більш дорогих моделей. До недоліків можна віднести невелику місткість жорсткого диска, повільну обробку тривимірних ігор при установці високої роздільної здатності та відсутність достатньої кількості опцій модернізації. Комп'ютер з процесором Core i5, що працює на частоті 2,7 ГГц, і дисплеєм з діагоналлю 21,5 дюйма, має жорсткий диск більшого обсягу, але не відрізняється високою продуктивністю при обробці тривимірних ігор. Цю модель можна вибрати, якщо ви хочете оснастити свій комп'ютер більш швидким процесором і більш ємним диском.

Тим же, хто вважає за краще великий дисплей, можна порадити моноблок з процесором Core i5, що працює на частоті 2,7 ГГц, і 27-дюймовим дисплеєм. За продуктивністю він мало чим поступається найдорожчої моделі iMac, оснащеної процесором Core i5 з тактовою частотою 3,1 ГГц і екраном з діагоналлю 27 дюймів. Однак найпотужніший комп'ютер iMac відрізняється більш високою швидкодією графічної підсистеми, що може мати суттєве значення в іграх, при перегляді відео або роботі з тривимірною графікою. Крім того, за додаткову плату процесор цієї моделі можна замінити на чотирьохядерний чіп Core i7 з тактовою частотою 3,4 ГГц.

Комп'ютери iMac з діагоналлю екрана 21,5 і 27 дюймів

У всіх нових стандартних конфігураціях iMac поставляється з чотирьохядерним процесором Core i5. У процесорі, побудованому на базі мікроархітектури Sandy Bridge, логічні схеми, кеш і контролер пам'яті інтегровані на одному чіпі, що забезпечує більш швидкий доступ до даних при меншій кількості шин. Всі процесори мають 6 Мбайт поділюваної кеш-пам'яті третього рівня і підтримують технологію Intel Turbo Boost 2.0, яка дозволяє процесору автоматично прискорювати роботу ядер в разі потреби.

Разом з тим процесори Core i5, включені в стандартні конфігурації iMac, не підтримують технологію Hyper-Threading, що забезпечує перетворення одного фізичного ядра в два віртуальних і поліпшує продуктивність. Щоб отримати iMac з процесором, що підтримує як Turbo Boost, так і Hyper-Threading, вам доведеться доплатити близько 200 дол. За установку процесора Core i7.

Нові комп'ютери iMac підтримують накопичувачі з інтерфейсом Serial ATA-3 (SATA 3), що володіє пропускною спроможністю 6 Гбіт / с, проте диски, пропоновані Apple як в стандартних конфігураціях, так і під замовлення, відповідають специфікаціям SATA 2 і забезпечують пропускну здатність на рівні 3 Гбіт / с. Втім, диски з інтерфейсом SATA 3 отримують все більш широке поширення, і в майбутньому Apple, очевидно, почне поставляти накопичувачі SATA 3. Нові моделі iMac обладнані дисководом 8X SuperDrive з щілинним завантаженням, що дозволяє записувати двошарові диски DVD на швидкості 4X, і пристроєм для читання карт пам'яті, завдяки якому легко перенести на комп'ютер фотографії та відео з карт SD, широко застосовуваних у фотоапаратах і відеокамерах.

Всі комп'ютери iMac поставляються з клавіатурою Apple Wireless Keyboard і мишею Magic Mouse. Купуючи iMac в магазині Apple Online Store, ви можете поміняти Magic Mouse на Magic Trackpad без доплати. Це гарна новина для тих, хто вважає Magic Trackpad кращим в світі пристроєм введення.

інтерфейс Thunderbolt

Новий зовнішній інтерфейс Thunderbolt можна використовувати для підключення моніторів, оснащених роз'ємом Mini DisplayPort, і пристроїв зберігання, сумісних з Thunderbolt. Інтерфейс забезпечує передачу даних на швидкості до 10 Гбіт / с. Це в 12 разів швидше, ніж реалізують FireWire 800, і в 20 разів швидше USB 2.0. Комп'ютери iMac, оснащені екраном з діагоналлю 21,5 дюйма, мають один порт Thunderbolt, а моделі з 27-дюймовими екранами - два таких порту.

Однак до моменту випуску нових моделей iMac кабелів, пристроїв і адаптерів Thunderbolt ще не було в продажу. Для того щоб обладнання з інтерфейсом Thunderbolt завоювало ринок, знадобиться деякий час. Моделі iMac обладнані одним портом FireWire 800 і чотирма портами USB 2.0, до яких можна підключати зовнішні жорсткі диски, принтери та інші пристрої.

Модель iMac, що має екран з діагоналлю 27 дюймів, обладнана
двома портами Thunderbolt. Вони позначені значком «блискавки»
і розташовані між портами FireWire 800 і Ethernet

Моноблоки iMac з 27-дюймовим екраном, випущені в 2010 р, можна було підключати через інтерфейс HDMI до зовнішніх джерел відео (наприклад, до програвачів Blu-ray або ігрових приставок) при наявності адаптера, що зв'язує порти HDMI і Mini DisplayPort. З новими iMac такі адаптери працювати не будуть, буде потрібно адаптер, який встановить зв'язок між портами HDMI і Thunderbolt. Якщо ваш комп'ютер MacBook Pro оснащений інтерфейсом Thunderbolt, iMac можна використовувати в якості другого дисплея для MacBook Pro. Спеціально для цього призначений новий режим Target Display Mode. Але знову-таки кабелю Thunderbolt, призначеного для реалізації цієї можливості, до моменту написання нашого огляду в продажу ще не було.

скляні дисплеї

Нові моноблоки оснащені такими ж дисплеями IPS зі скляним покриттям, з яскравими і соковитими кольорами, із співвідношенням сторін 16: 9 і світлодіодним підсвічуванням, як і попередні моделі iMac. Екрани з діагоналлю 21,5 дюйма мають основне здатність 1920x1080 пікселів, а дисплеї з діагоналлю 27 дюймів - 2560x1440 точок. Матриця IPS забезпечує широкі кути огляду, а яскравий глянсовий екран надає фотографіям додаткову глибину.

У минулому багато хто скаржився на відблиски і віддзеркалення, які впадають в очі на скляних екранах iMac, але зараз стало очевидно, що компанія Apple віддає перевагу саме таким екранам, і появи покриття антивідблиску, швидше за все, чекати не доводиться. Тому своє робоче місце потрібно планувати так, щоб виключити виникнення відблисків і віддзеркалень.

Камера FaceTime HD

У верхній частині iMac розміщена нова камера FaceTime HD. Разом з додатком FaceTime вона дозволяє здійснювати відеодзвінки з роздільною здатністю 720p на інші клієнтські пристрої з підтримкою FaceTime.

У відеочаті особливої ​​різниці між камерою iSight, яка була присутня на старих моделях iMac, і камерою FaceTime HD я не помітив, а от при перегляді документа, що лежить перед камерою, відмінності в рівні деталізації стали видні неозброєним оком.

продуктивність системи

Результати загального тесту продуктивності Speedmark 6.5 показали, що чотири нових моноблока iMac з процесорами Sandy Bridge працюють значно швидше систем, яким вони прийшли на зміну. Як і очікувалося, нові iMac мають помітну перевагу в додатках, що використовують можливості чотирьох процесорних ядер.

Новий моноблок, оснащений процесором Core i5 з тактовою частотою 2,7 ГГц і 27-дюймовим екраном, на 25% випередив за продуктивністю торішній iMac з 27-дюймовим екраном і двоядерним процесором Core i3, що працює на частоті 3,2 ГГц.

Дивно, але при порівнянні один з одним нові комп'ютери iMac демонстрували схожу продуктивність. Модель початкового рівня і комп'ютер старшого класу з різницею в ціні близько 800 дол. Розділили всього 12 балів за шкалою Speedmark.

Тести iMac: Speedmark 6,5, бали

Продуктивність графічної підсистеми

Всі нові комп'ютери iMac обладнані відеоплатами AMD Radeon HD, що відносяться до трьох різних модифікацій. Модель, оснащена процесором з частотою 2,5 ГГц і екраном з діагоналлю 21,5 дюйма, має графічну плату AMD Radeon HD 6750M і 512 Мбайт відеопам'яті. Дві моделі, що працюють на частоті 2,7 ГГц, забезпечені графічною платою AMD Radeon HD 6770M з відеопам'яттю об'ємом 512 Мбайт. І нарешті, найпотужніша модель з тактовою частотою процесора 3,1 ГГц використовує відеокарту AMD Radeon HD 6970M з 1 Гбайт відеопам'яті.

При виконанні тестів Call of Duty 4 на відносно низькому дозволі частота кадрів майже не змінювалася. Після збільшення дозволу до 1920x1080 точок (основне дозвіл для iMac, оснащеного екраном з діагоналлю 21,5 дюйма) переваги і слабкості різних відеоплат проявилися більш чітко. Частота кадрів у комп'ютера, обладнаного процесором з частотою 3,1 ГГц і відеокартою 6970M, виявилася на 40% вище, ніж у iMac з відеокартою 6770M і процесором з частотою 2,7 ГГц, і на 66% вище, ніж у моделі початкового рівня з видеоплатой Radeon HD 6750M.

Тести iMac: Call of Duty 4, кадр / с при дозволі 1920х1080 пікселів

Рекомендації щодо купівлі

У 2011 р в сімействі iMac представлені сучасні продукти з новітніми процесорами Intel, камерами FaceTime HD, портами Thunderbolt і інтерфейсами SATA 3, до яких можна підключати пристрої зберігання наступного покоління.

Модель початкового рівня, оснащена процесором Core i5 з тактовою частотою 2,5 ГГц і екраном з діагоналлю 21,5 дюйма, має найкращим співвідношенням ціна / продуктивність, а її швидкодію в більшості випадків цілком можна порівняти з швидкодією більш дорогих моделей. До недоліків можна віднести невелику місткість жорсткого диска, повільну обробку тривимірних ігор при установці високої роздільної здатності та відсутність достатньої кількості опцій модернізації. Комп'ютер з процесором Core i5, що працює на частоті 2,7 ГГц, і дисплеєм з діагоналлю 21,5 дюйма, має жорсткий диск більшого обсягу, але не відрізняється високою продуктивністю при обробці тривимірних ігор. Цю модель можна вибрати, якщо ви хочете оснастити свій комп'ютер більш швидким процесором і більш ємним диском.

Тим же, хто вважає за краще великий дисплей, можна порадити моноблок з процесором Core i5, що працює на частоті 2,7 ГГц, і 27-дюймовим дисплеєм. За продуктивністю він мало чим поступається найдорожчої моделі iMac, оснащеної процесором Core i5 з тактовою частотою 3,1 ГГц і екраном з діагоналлю 27 дюймів. Однак найпотужніший комп'ютер iMac відрізняється більш високою швидкодією графічної підсистеми, що може мати суттєве значення в іграх, при перегляді відео або роботі з тривимірною графікою. Крім того, за додаткову плату процесор цієї моделі можна замінити на чотирьохядерний чіп Core i7 з тактовою частотою 3,4 ГГц.

Комп'ютери iMac з діагоналлю екрана 21,5 і 27 дюймів

У всіх нових стандартних конфігураціях iMac поставляється з чотирьохядерним процесором Core i5. У процесорі, побудованому на базі мікроархітектури Sandy Bridge, логічні схеми, кеш і контролер пам'яті інтегровані на одному чіпі, що забезпечує більш швидкий доступ до даних при меншій кількості шин. Всі процесори мають 6 Мбайт поділюваної кеш-пам'яті третього рівня і підтримують технологію Intel Turbo Boost 2.0, яка дозволяє процесору автоматично прискорювати роботу ядер в разі потреби.

Разом з тим процесори Core i5, включені в стандартні конфігурації iMac, не підтримують технологію Hyper-Threading, що забезпечує перетворення одного фізичного ядра в два віртуальних і поліпшує продуктивність. Щоб отримати iMac з процесором, що підтримує як Turbo Boost, так і Hyper-Threading, вам доведеться доплатити близько 200 дол. За установку процесора Core i7.

Нові комп'ютери iMac підтримують накопичувачі з інтерфейсом Serial ATA-3 (SATA 3), що володіє пропускною спроможністю 6 Гбіт / с, проте диски, пропоновані Apple як в стандартних конфігураціях, так і під замовлення, відповідають специфікаціям SATA 2 і забезпечують пропускну здатність на рівні 3 Гбіт / с. Втім, диски з інтерфейсом SATA 3 отримують все більш широке поширення, і в майбутньому Apple, очевидно, почне поставляти накопичувачі SATA 3. Нові моделі iMac обладнані дисководом 8X SuperDrive з щілинним завантаженням, що дозволяє записувати двошарові диски DVD на швидкості 4X, і пристроєм для читання карт пам'яті, завдяки якому легко перенести на комп'ютер фотографії та відео з карт SD, широко застосовуваних у фотоапаратах і відеокамерах.

Всі комп'ютери iMac поставляються з клавіатурою Apple Wireless Keyboard і мишею Magic Mouse. Купуючи iMac в магазині Apple Online Store, ви можете поміняти Magic Mouse на Magic Trackpad без доплати. Це гарна новина для тих, хто вважає Magic Trackpad кращим в світі пристроєм введення.

інтерфейс Thunderbolt

Новий зовнішній інтерфейс Thunderbolt можна використовувати для підключення моніторів, оснащених роз'ємом Mini DisplayPort, і пристроїв зберігання, сумісних з Thunderbolt. Інтерфейс забезпечує передачу даних на швидкості до 10 Гбіт / с. Це в 12 разів швидше, ніж реалізують FireWire 800, і в 20 разів швидше USB 2.0. Комп'ютери iMac, оснащені екраном з діагоналлю 21,5 дюйма, мають один порт Thunderbolt, а моделі з 27-дюймовими екранами - два таких порту.

Однак до моменту випуску нових моделей iMac кабелів, пристроїв і адаптерів Thunderbolt ще не було в продажу. Для того щоб обладнання з інтерфейсом Thunderbolt завоювало ринок, знадобиться деякий час. Моделі iMac обладнані одним портом FireWire 800 і чотирма портами USB 2.0, до яких можна підключати зовнішні жорсткі диски, принтери та інші пристрої.

Модель iMac, що має екран з діагоналлю 27 дюймів, обладнана
двома портами Thunderbolt. Вони позначені значком «блискавки»
і розташовані між портами FireWire 800 і Ethernet

Моноблоки iMac з 27-дюймовим екраном, випущені в 2010 р, можна було підключати через інтерфейс HDMI до зовнішніх джерел відео (наприклад, до програвачів Blu-ray або ігрових приставок) при наявності адаптера, що зв'язує порти HDMI і Mini DisplayPort. З новими iMac такі адаптери працювати не будуть, буде потрібно адаптер, який встановить зв'язок між портами HDMI і Thunderbolt. Якщо ваш комп'ютер MacBook Pro оснащений інтерфейсом Thunderbolt, iMac можна використовувати в якості другого дисплея для MacBook Pro. Спеціально для цього призначений новий режим Target Display Mode. Але знову-таки кабелю Thunderbolt, призначеного для реалізації цієї можливості, до моменту написання нашого огляду в продажу ще не було.

скляні дисплеї

Нові моноблоки оснащені такими ж дисплеями IPS зі скляним покриттям, з яскравими і соковитими кольорами, із співвідношенням сторін 16: 9 і світлодіодним підсвічуванням, як і попередні моделі iMac. Екрани з діагоналлю 21,5 дюйма мають основне здатність 1920x1080 пікселів, а дисплеї з діагоналлю 27 дюймів - 2560x1440 точок. Матриця IPS забезпечує широкі кути огляду, а яскравий глянсовий екран надає фотографіям додаткову глибину.

У минулому багато хто скаржився на відблиски і віддзеркалення, які впадають в очі на скляних екранах iMac, але зараз стало очевидно, що компанія Apple віддає перевагу саме таким екранам, і появи покриття антивідблиску, швидше за все, чекати не доводиться. Тому своє робоче місце потрібно планувати так, щоб виключити виникнення відблисків і віддзеркалень.

Камера FaceTime HD

У верхній частині iMac розміщена нова камера FaceTime HD. Разом з додатком FaceTime вона дозволяє здійснювати відеодзвінки з роздільною здатністю 720p на інші клієнтські пристрої з підтримкою FaceTime.

У відеочаті особливої ​​різниці між камерою iSight, яка була присутня на старих моделях iMac, і камерою FaceTime HD я не помітив, а от при перегляді документа, що лежить перед камерою, відмінності в рівні деталізації стали видні неозброєним оком.

продуктивність системи

Результати загального тесту продуктивності Speedmark 6.5 показали, що чотири нових моноблока iMac з процесорами Sandy Bridge працюють значно швидше систем, яким вони прийшли на зміну. Як і очікувалося, нові iMac мають помітну перевагу в додатках, що використовують можливості чотирьох процесорних ядер.

Новий моноблок, оснащений процесором Core i5 з тактовою частотою 2,7 ГГц і 27-дюймовим екраном, на 25% випередив за продуктивністю торішній iMac з 27-дюймовим екраном і двоядерним процесором Core i3, що працює на частоті 3,2 ГГц.

Дивно, але при порівнянні один з одним нові комп'ютери iMac демонстрували схожу продуктивність. Модель початкового рівня і комп'ютер старшого класу з різницею в ціні близько 800 дол. Розділили всього 12 балів за шкалою Speedmark.

Тести iMac: Speedmark 6,5, бали

Продуктивність графічної підсистеми

Всі нові комп'ютери iMac обладнані відеоплатами AMD Radeon HD, що відносяться до трьох різних модифікацій. Модель, оснащена процесором з частотою 2,5 ГГц і екраном з діагоналлю 21,5 дюйма, має графічну плату AMD Radeon HD 6750M і 512 Мбайт відеопам'яті. Дві моделі, що працюють на частоті 2,7 ГГц, забезпечені графічною платою AMD Radeon HD 6770M з відеопам'яттю об'ємом 512 Мбайт. І нарешті, найпотужніша модель з тактовою частотою процесора 3,1 ГГц використовує відеокарту AMD Radeon HD 6970M з 1 Гбайт відеопам'яті.

При виконанні тестів Call of Duty 4 на відносно низькому дозволі частота кадрів майже не змінювалася. Після збільшення дозволу до 1920x1080 точок (основне дозвіл для iMac, оснащеного екраном з діагоналлю 21,5 дюйма) переваги і слабкості різних відеоплат проявилися більш чітко. Частота кадрів у комп'ютера, обладнаного процесором з частотою 3,1 ГГц і відеокартою 6970M, виявилася на 40% вище, ніж у iMac з відеокартою 6770M і процесором з частотою 2,7 ГГц, і на 66% вище, ніж у моделі початкового рівня з видеоплатой Radeon HD 6750M.

Тести iMac: Call of Duty 4, кадр / с при дозволі 1920х1080 пікселів

Рекомендації щодо купівлі

У 2011 р в сімействі iMac представлені сучасні продукти з новітніми процесорами Intel, камерами FaceTime HD, портами Thunderbolt і інтерфейсами SATA 3, до яких можна підключати пристрої зберігання наступного покоління.

Модель початкового рівня, оснащена процесором Core i5 з тактовою частотою 2,5 ГГц і екраном з діагоналлю 21,5 дюйма, має найкращим співвідношенням ціна / продуктивність, а її швидкодію в більшості випадків цілком можна порівняти з швидкодією більш дорогих моделей. До недоліків можна віднести невелику місткість жорсткого диска, повільну обробку тривимірних ігор при установці високої роздільної здатності та відсутність достатньої кількості опцій модернізації. Комп'ютер з процесором Core i5, що працює на частоті 2,7 ГГц, і дисплеєм з діагоналлю 21,5 дюйма, має жорсткий диск більшого обсягу, але не відрізняється високою продуктивністю при обробці тривимірних ігор. Цю модель можна вибрати, якщо ви хочете оснастити свій комп'ютер більш швидким процесором і більш ємним диском.

Тим же, хто вважає за краще великий дисплей, можна порадити моноблок з процесором Core i5, що працює на частоті 2,7 ГГц, і 27-дюймовим дисплеєм. За продуктивністю він мало чим поступається найдорожчої моделі iMac, оснащеної процесором Core i5 з тактовою частотою 3,1 ГГц і екраном з діагоналлю 27 дюймів. Однак найпотужніший комп'ютер iMac відрізняється більш високою швидкодією графічної підсистеми, що може мати суттєве значення в іграх, при перегляді відео або роботі з тривимірною графікою. Крім того, за додаткову плату процесор цієї моделі можна замінити на чотирьохядерний чіп Core i7 з тактовою частотою 3,4 ГГц.

Новости

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают