Связаться с нами

  • (097) ?601-88-87
    (067) ?493-44-27
    (096) ?830-00-01

Статьи

Комп'ютери iMac з діагоналлю екрана 21,5 і 27 дюймів | Світ ПК | Видавництво «Відкриті системи»

  1. Комп'ютери iMac з діагоналлю екрана 21,5 і 27 дюймів У всіх нових стандартних конфігураціях iMac...
  2. Комп'ютери iMac з діагоналлю екрана 21,5 і 27 дюймів

Комп'ютери iMac з діагоналлю екрана 21,5 і 27 дюймів

У всіх нових стандартних конфігураціях iMac поставляється з чотирьохядерним процесором Core i5. У процесорі, побудованому на базі мікроархітектури Sandy Bridge, логічні схеми, кеш і контролер пам'яті інтегровані на одному чіпі, що забезпечує більш швидкий доступ до даних при меншій кількості шин. Всі процесори мають 6 Мбайт поділюваної кеш-пам'яті третього рівня і підтримують технологію Intel Turbo Boost 2.0, яка дозволяє процесору автоматично прискорювати роботу ядер в разі потреби.

Разом з тим процесори Core i5, включені в стандартні конфігурації iMac, не підтримують технологію Hyper-Threading, що забезпечує перетворення одного фізичного ядра в два віртуальних і поліпшує продуктивність. Щоб отримати iMac з процесором, що підтримує як Turbo Boost, так і Hyper-Threading, вам доведеться доплатити близько 200 дол. За установку процесора Core i7.

Нові комп'ютери iMac підтримують накопичувачі з інтерфейсом Serial ATA-3 (SATA 3), що володіє пропускною спроможністю 6 Гбіт / с, проте диски, пропоновані Apple як в стандартних конфігураціях, так і під замовлення, відповідають специфікаціям SATA 2 і забезпечують пропускну здатність на рівні 3 Гбіт / с. Втім, диски з інтерфейсом SATA 3 отримують все більш широке поширення, і в майбутньому Apple, очевидно, почне поставляти накопичувачі SATA 3. Нові моделі iMac обладнані дисководом 8X SuperDrive з щілинним завантаженням, що дозволяє записувати двошарові диски DVD на швидкості 4X, і пристроєм для читання карт пам'яті, завдяки якому легко перенести на комп'ютер фотографії та відео з карт SD, широко застосовуваних у фотоапаратах і відеокамерах.

Всі комп'ютери iMac поставляються з клавіатурою Apple Wireless Keyboard і мишею Magic Mouse. Купуючи iMac в магазині Apple Online Store, ви можете поміняти Magic Mouse на Magic Trackpad без доплати. Це гарна новина для тих, хто вважає Magic Trackpad кращим в світі пристроєм введення.

інтерфейс Thunderbolt

Новий зовнішній інтерфейс Thunderbolt можна використовувати для підключення моніторів, оснащених роз'ємом Mini DisplayPort, і пристроїв зберігання, сумісних з Thunderbolt. Інтерфейс забезпечує передачу даних на швидкості до 10 Гбіт / с. Це в 12 разів швидше, ніж реалізують FireWire 800, і в 20 разів швидше USB 2.0. Комп'ютери iMac, оснащені екраном з діагоналлю 21,5 дюйма, мають один порт Thunderbolt, а моделі з 27-дюймовими екранами - два таких порту.

Однак до моменту випуску нових моделей iMac кабелів, пристроїв і адаптерів Thunderbolt ще не було в продажу. Для того щоб обладнання з інтерфейсом Thunderbolt завоювало ринок, знадобиться деякий час. Моделі iMac обладнані одним портом FireWire 800 і чотирма портами USB 2.0, до яких можна підключати зовнішні жорсткі диски, принтери та інші пристрої.

Модель iMac, що має екран з діагоналлю 27 дюймів, обладнана
двома портами Thunderbolt. Вони позначені значком «блискавки»
і розташовані між портами FireWire 800 і Ethernet

Моноблоки iMac з 27-дюймовим екраном, випущені в 2010 р, можна було підключати через інтерфейс HDMI до зовнішніх джерел відео (наприклад, до програвачів Blu-ray або ігрових приставок) при наявності адаптера, що зв'язує порти HDMI і Mini DisplayPort. З новими iMac такі адаптери працювати не будуть, буде потрібно адаптер, який встановить зв'язок між портами HDMI і Thunderbolt. Якщо ваш комп'ютер MacBook Pro оснащений інтерфейсом Thunderbolt, iMac можна використовувати в якості другого дисплея для MacBook Pro. Спеціально для цього призначений новий режим Target Display Mode. Але знову-таки кабелю Thunderbolt, призначеного для реалізації цієї можливості, до моменту написання нашого огляду в продажу ще не було.

скляні дисплеї

Нові моноблоки оснащені такими ж дисплеями IPS зі скляним покриттям, з яскравими і соковитими кольорами, із співвідношенням сторін 16: 9 і світлодіодним підсвічуванням, як і попередні моделі iMac. Екрани з діагоналлю 21,5 дюйма мають основне здатність 1920x1080 пікселів, а дисплеї з діагоналлю 27 дюймів - 2560x1440 точок. Матриця IPS забезпечує широкі кути огляду, а яскравий глянсовий екран надає фотографіям додаткову глибину.

У минулому багато хто скаржився на відблиски і віддзеркалення, які впадають в очі на скляних екранах iMac, але зараз стало очевидно, що компанія Apple віддає перевагу саме таким екранам, і появи покриття антивідблиску, швидше за все, чекати не доводиться. Тому своє робоче місце потрібно планувати так, щоб виключити виникнення відблисків і віддзеркалень.

Камера FaceTime HD

У верхній частині iMac розміщена нова камера FaceTime HD. Разом з додатком FaceTime вона дозволяє здійснювати відеодзвінки з роздільною здатністю 720p на інші клієнтські пристрої з підтримкою FaceTime.

У відеочаті особливої ​​різниці між камерою iSight, яка була присутня на старих моделях iMac, і камерою FaceTime HD я не помітив, а от при перегляді документа, що лежить перед камерою, відмінності в рівні деталізації стали видні неозброєним оком.

продуктивність системи

Результати загального тесту продуктивності Speedmark 6.5 показали, що чотири нових моноблока iMac з процесорами Sandy Bridge працюють значно швидше систем, яким вони прийшли на зміну. Як і очікувалося, нові iMac мають помітну перевагу в додатках, що використовують можливості чотирьох процесорних ядер.

Новий моноблок, оснащений процесором Core i5 з тактовою частотою 2,7 ГГц і 27-дюймовим екраном, на 25% випередив за продуктивністю торішній iMac з 27-дюймовим екраном і двоядерним процесором Core i3, що працює на частоті 3,2 ГГц.

Дивно, але при порівнянні один з одним нові комп'ютери iMac демонстрували схожу продуктивність. Модель початкового рівня і комп'ютер старшого класу з різницею в ціні близько 800 дол. Розділили всього 12 балів за шкалою Speedmark.

Тести iMac: Speedmark 6,5, бали

Продуктивність графічної підсистеми

Всі нові комп'ютери iMac обладнані відеоплатами AMD Radeon HD, що відносяться до трьох різних модифікацій. Модель, оснащена процесором з частотою 2,5 ГГц і екраном з діагоналлю 21,5 дюйма, має графічну плату AMD Radeon HD 6750M і 512 Мбайт відеопам'яті. Дві моделі, що працюють на частоті 2,7 ГГц, забезпечені графічною платою AMD Radeon HD 6770M з відеопам'яттю об'ємом 512 Мбайт. І нарешті, найпотужніша модель з тактовою частотою процесора 3,1 ГГц використовує відеокарту AMD Radeon HD 6970M з 1 Гбайт відеопам'яті.

При виконанні тестів Call of Duty 4 на відносно низькому дозволі частота кадрів майже не змінювалася. Після збільшення дозволу до 1920x1080 точок (основне дозвіл для iMac, оснащеного екраном з діагоналлю 21,5 дюйма) переваги і слабкості різних відеоплат проявилися більш чітко. Частота кадрів у комп'ютера, обладнаного процесором з частотою 3,1 ГГц і відеокартою 6970M, виявилася на 40% вище, ніж у iMac з відеокартою 6770M і процесором з частотою 2,7 ГГц, і на 66% вище, ніж у моделі початкового рівня з видеоплатой Radeon HD 6750M.

Тести iMac: Call of Duty 4, кадр / с при дозволі 1920х1080 пікселів

Рекомендації щодо купівлі

У 2011 р в сімействі iMac представлені сучасні продукти з новітніми процесорами Intel, камерами FaceTime HD, портами Thunderbolt і інтерфейсами SATA 3, до яких можна підключати пристрої зберігання наступного покоління.

Модель початкового рівня, оснащена процесором Core i5 з тактовою частотою 2,5 ГГц і екраном з діагоналлю 21,5 дюйма, має найкращим співвідношенням ціна / продуктивність, а її швидкодію в більшості випадків цілком можна порівняти з швидкодією більш дорогих моделей. До недоліків можна віднести невелику місткість жорсткого диска, повільну обробку тривимірних ігор при установці високої роздільної здатності та відсутність достатньої кількості опцій модернізації. Комп'ютер з процесором Core i5, що працює на частоті 2,7 ГГц, і дисплеєм з діагоналлю 21,5 дюйма, має жорсткий диск більшого обсягу, але не відрізняється високою продуктивністю при обробці тривимірних ігор. Цю модель можна вибрати, якщо ви хочете оснастити свій комп'ютер більш швидким процесором і більш ємним диском.

Тим же, хто вважає за краще великий дисплей, можна порадити моноблок з процесором Core i5, що працює на частоті 2,7 ГГц, і 27-дюймовим дисплеєм. За продуктивністю він мало чим поступається найдорожчої моделі iMac, оснащеної процесором Core i5 з тактовою частотою 3,1 ГГц і екраном з діагоналлю 27 дюймів. Однак найпотужніший комп'ютер iMac відрізняється більш високою швидкодією графічної підсистеми, що може мати суттєве значення в іграх, при перегляді відео або роботі з тривимірною графікою. Крім того, за додаткову плату процесор цієї моделі можна замінити на чотирьохядерний чіп Core i7 з тактовою частотою 3,4 ГГц.

Комп'ютери iMac з діагоналлю екрана 21,5 і 27 дюймів

У всіх нових стандартних конфігураціях iMac поставляється з чотирьохядерним процесором Core i5. У процесорі, побудованому на базі мікроархітектури Sandy Bridge, логічні схеми, кеш і контролер пам'яті інтегровані на одному чіпі, що забезпечує більш швидкий доступ до даних при меншій кількості шин. Всі процесори мають 6 Мбайт поділюваної кеш-пам'яті третього рівня і підтримують технологію Intel Turbo Boost 2.0, яка дозволяє процесору автоматично прискорювати роботу ядер в разі потреби.

Разом з тим процесори Core i5, включені в стандартні конфігурації iMac, не підтримують технологію Hyper-Threading, що забезпечує перетворення одного фізичного ядра в два віртуальних і поліпшує продуктивність. Щоб отримати iMac з процесором, що підтримує як Turbo Boost, так і Hyper-Threading, вам доведеться доплатити близько 200 дол. За установку процесора Core i7.

Нові комп'ютери iMac підтримують накопичувачі з інтерфейсом Serial ATA-3 (SATA 3), що володіє пропускною спроможністю 6 Гбіт / с, проте диски, пропоновані Apple як в стандартних конфігураціях, так і під замовлення, відповідають специфікаціям SATA 2 і забезпечують пропускну здатність на рівні 3 Гбіт / с. Втім, диски з інтерфейсом SATA 3 отримують все більш широке поширення, і в майбутньому Apple, очевидно, почне поставляти накопичувачі SATA 3. Нові моделі iMac обладнані дисководом 8X SuperDrive з щілинним завантаженням, що дозволяє записувати двошарові диски DVD на швидкості 4X, і пристроєм для читання карт пам'яті, завдяки якому легко перенести на комп'ютер фотографії та відео з карт SD, широко застосовуваних у фотоапаратах і відеокамерах.

Всі комп'ютери iMac поставляються з клавіатурою Apple Wireless Keyboard і мишею Magic Mouse. Купуючи iMac в магазині Apple Online Store, ви можете поміняти Magic Mouse на Magic Trackpad без доплати. Це гарна новина для тих, хто вважає Magic Trackpad кращим в світі пристроєм введення.

інтерфейс Thunderbolt

Новий зовнішній інтерфейс Thunderbolt можна використовувати для підключення моніторів, оснащених роз'ємом Mini DisplayPort, і пристроїв зберігання, сумісних з Thunderbolt. Інтерфейс забезпечує передачу даних на швидкості до 10 Гбіт / с. Це в 12 разів швидше, ніж реалізують FireWire 800, і в 20 разів швидше USB 2.0. Комп'ютери iMac, оснащені екраном з діагоналлю 21,5 дюйма, мають один порт Thunderbolt, а моделі з 27-дюймовими екранами - два таких порту.

Однак до моменту випуску нових моделей iMac кабелів, пристроїв і адаптерів Thunderbolt ще не було в продажу. Для того щоб обладнання з інтерфейсом Thunderbolt завоювало ринок, знадобиться деякий час. Моделі iMac обладнані одним портом FireWire 800 і чотирма портами USB 2.0, до яких можна підключати зовнішні жорсткі диски, принтери та інші пристрої.

Модель iMac, що має екран з діагоналлю 27 дюймів, обладнана
двома портами Thunderbolt. Вони позначені значком «блискавки»
і розташовані між портами FireWire 800 і Ethernet

Моноблоки iMac з 27-дюймовим екраном, випущені в 2010 р, можна було підключати через інтерфейс HDMI до зовнішніх джерел відео (наприклад, до програвачів Blu-ray або ігрових приставок) при наявності адаптера, що зв'язує порти HDMI і Mini DisplayPort. З новими iMac такі адаптери працювати не будуть, буде потрібно адаптер, який встановить зв'язок між портами HDMI і Thunderbolt. Якщо ваш комп'ютер MacBook Pro оснащений інтерфейсом Thunderbolt, iMac можна використовувати в якості другого дисплея для MacBook Pro. Спеціально для цього призначений новий режим Target Display Mode. Але знову-таки кабелю Thunderbolt, призначеного для реалізації цієї можливості, до моменту написання нашого огляду в продажу ще не було.

скляні дисплеї

Нові моноблоки оснащені такими ж дисплеями IPS зі скляним покриттям, з яскравими і соковитими кольорами, із співвідношенням сторін 16: 9 і світлодіодним підсвічуванням, як і попередні моделі iMac. Екрани з діагоналлю 21,5 дюйма мають основне здатність 1920x1080 пікселів, а дисплеї з діагоналлю 27 дюймів - 2560x1440 точок. Матриця IPS забезпечує широкі кути огляду, а яскравий глянсовий екран надає фотографіям додаткову глибину.

У минулому багато хто скаржився на відблиски і віддзеркалення, які впадають в очі на скляних екранах iMac, але зараз стало очевидно, що компанія Apple віддає перевагу саме таким екранам, і появи покриття антивідблиску, швидше за все, чекати не доводиться. Тому своє робоче місце потрібно планувати так, щоб виключити виникнення відблисків і віддзеркалень.

Камера FaceTime HD

У верхній частині iMac розміщена нова камера FaceTime HD. Разом з додатком FaceTime вона дозволяє здійснювати відеодзвінки з роздільною здатністю 720p на інші клієнтські пристрої з підтримкою FaceTime.

У відеочаті особливої ​​різниці між камерою iSight, яка була присутня на старих моделях iMac, і камерою FaceTime HD я не помітив, а от при перегляді документа, що лежить перед камерою, відмінності в рівні деталізації стали видні неозброєним оком.

продуктивність системи

Результати загального тесту продуктивності Speedmark 6.5 показали, що чотири нових моноблока iMac з процесорами Sandy Bridge працюють значно швидше систем, яким вони прийшли на зміну. Як і очікувалося, нові iMac мають помітну перевагу в додатках, що використовують можливості чотирьох процесорних ядер.

Новий моноблок, оснащений процесором Core i5 з тактовою частотою 2,7 ГГц і 27-дюймовим екраном, на 25% випередив за продуктивністю торішній iMac з 27-дюймовим екраном і двоядерним процесором Core i3, що працює на частоті 3,2 ГГц.

Дивно, але при порівнянні один з одним нові комп'ютери iMac демонстрували схожу продуктивність. Модель початкового рівня і комп'ютер старшого класу з різницею в ціні близько 800 дол. Розділили всього 12 балів за шкалою Speedmark.

Тести iMac: Speedmark 6,5, бали

Продуктивність графічної підсистеми

Всі нові комп'ютери iMac обладнані відеоплатами AMD Radeon HD, що відносяться до трьох різних модифікацій. Модель, оснащена процесором з частотою 2,5 ГГц і екраном з діагоналлю 21,5 дюйма, має графічну плату AMD Radeon HD 6750M і 512 Мбайт відеопам'яті. Дві моделі, що працюють на частоті 2,7 ГГц, забезпечені графічною платою AMD Radeon HD 6770M з відеопам'яттю об'ємом 512 Мбайт. І нарешті, найпотужніша модель з тактовою частотою процесора 3,1 ГГц використовує відеокарту AMD Radeon HD 6970M з 1 Гбайт відеопам'яті.

При виконанні тестів Call of Duty 4 на відносно низькому дозволі частота кадрів майже не змінювалася. Після збільшення дозволу до 1920x1080 точок (основне дозвіл для iMac, оснащеного екраном з діагоналлю 21,5 дюйма) переваги і слабкості різних відеоплат проявилися більш чітко. Частота кадрів у комп'ютера, обладнаного процесором з частотою 3,1 ГГц і відеокартою 6970M, виявилася на 40% вище, ніж у iMac з відеокартою 6770M і процесором з частотою 2,7 ГГц, і на 66% вище, ніж у моделі початкового рівня з видеоплатой Radeon HD 6750M.

Тести iMac: Call of Duty 4, кадр / с при дозволі 1920х1080 пікселів

Рекомендації щодо купівлі

У 2011 р в сімействі iMac представлені сучасні продукти з новітніми процесорами Intel, камерами FaceTime HD, портами Thunderbolt і інтерфейсами SATA 3, до яких можна підключати пристрої зберігання наступного покоління.

Модель початкового рівня, оснащена процесором Core i5 з тактовою частотою 2,5 ГГц і екраном з діагоналлю 21,5 дюйма, має найкращим співвідношенням ціна / продуктивність, а її швидкодію в більшості випадків цілком можна порівняти з швидкодією більш дорогих моделей. До недоліків можна віднести невелику місткість жорсткого диска, повільну обробку тривимірних ігор при установці високої роздільної здатності та відсутність достатньої кількості опцій модернізації. Комп'ютер з процесором Core i5, що працює на частоті 2,7 ГГц, і дисплеєм з діагоналлю 21,5 дюйма, має жорсткий диск більшого обсягу, але не відрізняється високою продуктивністю при обробці тривимірних ігор. Цю модель можна вибрати, якщо ви хочете оснастити свій комп'ютер більш швидким процесором і більш ємним диском.

Тим же, хто вважає за краще великий дисплей, можна порадити моноблок з процесором Core i5, що працює на частоті 2,7 ГГц, і 27-дюймовим дисплеєм. За продуктивністю він мало чим поступається найдорожчої моделі iMac, оснащеної процесором Core i5 з тактовою частотою 3,1 ГГц і екраном з діагоналлю 27 дюймів. Однак найпотужніший комп'ютер iMac відрізняється більш високою швидкодією графічної підсистеми, що може мати суттєве значення в іграх, при перегляді відео або роботі з тривимірною графікою. Крім того, за додаткову плату процесор цієї моделі можна замінити на чотирьохядерний чіп Core i7 з тактовою частотою 3,4 ГГц.

Комп'ютери iMac з діагоналлю екрана 21,5 і 27 дюймів

У всіх нових стандартних конфігураціях iMac поставляється з чотирьохядерним процесором Core i5. У процесорі, побудованому на базі мікроархітектури Sandy Bridge, логічні схеми, кеш і контролер пам'яті інтегровані на одному чіпі, що забезпечує більш швидкий доступ до даних при меншій кількості шин. Всі процесори мають 6 Мбайт поділюваної кеш-пам'яті третього рівня і підтримують технологію Intel Turbo Boost 2.0, яка дозволяє процесору автоматично прискорювати роботу ядер в разі потреби.

Разом з тим процесори Core i5, включені в стандартні конфігурації iMac, не підтримують технологію Hyper-Threading, що забезпечує перетворення одного фізичного ядра в два віртуальних і поліпшує продуктивність. Щоб отримати iMac з процесором, що підтримує як Turbo Boost, так і Hyper-Threading, вам доведеться доплатити близько 200 дол. За установку процесора Core i7.

Нові комп'ютери iMac підтримують накопичувачі з інтерфейсом Serial ATA-3 (SATA 3), що володіє пропускною спроможністю 6 Гбіт / с, проте диски, пропоновані Apple як в стандартних конфігураціях, так і під замовлення, відповідають специфікаціям SATA 2 і забезпечують пропускну здатність на рівні 3 Гбіт / с. Втім, диски з інтерфейсом SATA 3 отримують все більш широке поширення, і в майбутньому Apple, очевидно, почне поставляти накопичувачі SATA 3. Нові моделі iMac обладнані дисководом 8X SuperDrive з щілинним завантаженням, що дозволяє записувати двошарові диски DVD на швидкості 4X, і пристроєм для читання карт пам'яті, завдяки якому легко перенести на комп'ютер фотографії та відео з карт SD, широко застосовуваних у фотоапаратах і відеокамерах.

Всі комп'ютери iMac поставляються з клавіатурою Apple Wireless Keyboard і мишею Magic Mouse. Купуючи iMac в магазині Apple Online Store, ви можете поміняти Magic Mouse на Magic Trackpad без доплати. Це гарна новина для тих, хто вважає Magic Trackpad кращим в світі пристроєм введення.

інтерфейс Thunderbolt

Новий зовнішній інтерфейс Thunderbolt можна використовувати для підключення моніторів, оснащених роз'ємом Mini DisplayPort, і пристроїв зберігання, сумісних з Thunderbolt. Інтерфейс забезпечує передачу даних на швидкості до 10 Гбіт / с. Це в 12 разів швидше, ніж реалізують FireWire 800, і в 20 разів швидше USB 2.0. Комп'ютери iMac, оснащені екраном з діагоналлю 21,5 дюйма, мають один порт Thunderbolt, а моделі з 27-дюймовими екранами - два таких порту.

Однак до моменту випуску нових моделей iMac кабелів, пристроїв і адаптерів Thunderbolt ще не було в продажу. Для того щоб обладнання з інтерфейсом Thunderbolt завоювало ринок, знадобиться деякий час. Моделі iMac обладнані одним портом FireWire 800 і чотирма портами USB 2.0, до яких можна підключати зовнішні жорсткі диски, принтери та інші пристрої.

Модель iMac, що має екран з діагоналлю 27 дюймів, обладнана
двома портами Thunderbolt. Вони позначені значком «блискавки»
і розташовані між портами FireWire 800 і Ethernet

Моноблоки iMac з 27-дюймовим екраном, випущені в 2010 р, можна було підключати через інтерфейс HDMI до зовнішніх джерел відео (наприклад, до програвачів Blu-ray або ігрових приставок) при наявності адаптера, що зв'язує порти HDMI і Mini DisplayPort. З новими iMac такі адаптери працювати не будуть, буде потрібно адаптер, який встановить зв'язок між портами HDMI і Thunderbolt. Якщо ваш комп'ютер MacBook Pro оснащений інтерфейсом Thunderbolt, iMac можна використовувати в якості другого дисплея для MacBook Pro. Спеціально для цього призначений новий режим Target Display Mode. Але знову-таки кабелю Thunderbolt, призначеного для реалізації цієї можливості, до моменту написання нашого огляду в продажу ще не було.

скляні дисплеї

Нові моноблоки оснащені такими ж дисплеями IPS зі скляним покриттям, з яскравими і соковитими кольорами, із співвідношенням сторін 16: 9 і світлодіодним підсвічуванням, як і попередні моделі iMac. Екрани з діагоналлю 21,5 дюйма мають основне здатність 1920x1080 пікселів, а дисплеї з діагоналлю 27 дюймів - 2560x1440 точок. Матриця IPS забезпечує широкі кути огляду, а яскравий глянсовий екран надає фотографіям додаткову глибину.

У минулому багато хто скаржився на відблиски і віддзеркалення, які впадають в очі на скляних екранах iMac, але зараз стало очевидно, що компанія Apple віддає перевагу саме таким екранам, і появи покриття антивідблиску, швидше за все, чекати не доводиться. Тому своє робоче місце потрібно планувати так, щоб виключити виникнення відблисків і віддзеркалень.

Камера FaceTime HD

У верхній частині iMac розміщена нова камера FaceTime HD. Разом з додатком FaceTime вона дозволяє здійснювати відеодзвінки з роздільною здатністю 720p на інші клієнтські пристрої з підтримкою FaceTime.

У відеочаті особливої ​​різниці між камерою iSight, яка була присутня на старих моделях iMac, і камерою FaceTime HD я не помітив, а от при перегляді документа, що лежить перед камерою, відмінності в рівні деталізації стали видні неозброєним оком.

продуктивність системи

Результати загального тесту продуктивності Speedmark 6.5 показали, що чотири нових моноблока iMac з процесорами Sandy Bridge працюють значно швидше систем, яким вони прийшли на зміну. Як і очікувалося, нові iMac мають помітну перевагу в додатках, що використовують можливості чотирьох процесорних ядер.

Новий моноблок, оснащений процесором Core i5 з тактовою частотою 2,7 ГГц і 27-дюймовим екраном, на 25% випередив за продуктивністю торішній iMac з 27-дюймовим екраном і двоядерним процесором Core i3, що працює на частоті 3,2 ГГц.

Дивно, але при порівнянні один з одним нові комп'ютери iMac демонстрували схожу продуктивність. Модель початкового рівня і комп'ютер старшого класу з різницею в ціні близько 800 дол. Розділили всього 12 балів за шкалою Speedmark.

Тести iMac: Speedmark 6,5, бали

Продуктивність графічної підсистеми

Всі нові комп'ютери iMac обладнані відеоплатами AMD Radeon HD, що відносяться до трьох різних модифікацій. Модель, оснащена процесором з частотою 2,5 ГГц і екраном з діагоналлю 21,5 дюйма, має графічну плату AMD Radeon HD 6750M і 512 Мбайт відеопам'яті. Дві моделі, що працюють на частоті 2,7 ГГц, забезпечені графічною платою AMD Radeon HD 6770M з відеопам'яттю об'ємом 512 Мбайт. І нарешті, найпотужніша модель з тактовою частотою процесора 3,1 ГГц використовує відеокарту AMD Radeon HD 6970M з 1 Гбайт відеопам'яті.

При виконанні тестів Call of Duty 4 на відносно низькому дозволі частота кадрів майже не змінювалася. Після збільшення дозволу до 1920x1080 точок (основне дозвіл для iMac, оснащеного екраном з діагоналлю 21,5 дюйма) переваги і слабкості різних відеоплат проявилися більш чітко. Частота кадрів у комп'ютера, обладнаного процесором з частотою 3,1 ГГц і відеокартою 6970M, виявилася на 40% вище, ніж у iMac з відеокартою 6770M і процесором з частотою 2,7 ГГц, і на 66% вище, ніж у моделі початкового рівня з видеоплатой Radeon HD 6750M.

Тести iMac: Call of Duty 4, кадр / с при дозволі 1920х1080 пікселів

Рекомендації щодо купівлі

У 2011 р в сімействі iMac представлені сучасні продукти з новітніми процесорами Intel, камерами FaceTime HD, портами Thunderbolt і інтерфейсами SATA 3, до яких можна підключати пристрої зберігання наступного покоління.

Модель початкового рівня, оснащена процесором Core i5 з тактовою частотою 2,5 ГГц і екраном з діагоналлю 21,5 дюйма, має найкращим співвідношенням ціна / продуктивність, а її швидкодію в більшості випадків цілком можна порівняти з швидкодією більш дорогих моделей. До недоліків можна віднести невелику місткість жорсткого диска, повільну обробку тривимірних ігор при установці високої роздільної здатності та відсутність достатньої кількості опцій модернізації. Комп'ютер з процесором Core i5, що працює на частоті 2,7 ГГц, і дисплеєм з діагоналлю 21,5 дюйма, має жорсткий диск більшого обсягу, але не відрізняється високою продуктивністю при обробці тривимірних ігор. Цю модель можна вибрати, якщо ви хочете оснастити свій комп'ютер більш швидким процесором і більш ємним диском.

Тим же, хто вважає за краще великий дисплей, можна порадити моноблок з процесором Core i5, що працює на частоті 2,7 ГГц, і 27-дюймовим дисплеєм. За продуктивністю він мало чим поступається найдорожчої моделі iMac, оснащеної процесором Core i5 з тактовою частотою 3,1 ГГц і екраном з діагоналлю 27 дюймів. Однак найпотужніший комп'ютер iMac відрізняється більш високою швидкодією графічної підсистеми, що може мати суттєве значення в іграх, при перегляді відео або роботі з тривимірною графікою. Крім того, за додаткову плату процесор цієї моделі можна замінити на чотирьохядерний чіп Core i7 з тактовою частотою 3,4 ГГц.

Новости

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно