Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

Картинки для створення сайту: де їх брати?

 1. Видача пошукових систем
 2. фотографування
 3. Фотостоки (фотобанки)
 4. колажі
 5. малювання

Всім привіт!

Що ви відчуваєте, коли читаєте на будь-якому сайті статтю, що складається з суцільного тексту без всяких картинок? Мені це нагадує читання роману «Війна і мир». Автори таких статей, мабуть, забули, що пишуть не для літературної тусовки, а для простих користувачів Інтернету. Відсутність зображень для яких - це ознака нудьги.

Ілюстрації є невід'ємним атрибутом будь-якого інтернет-ресурсу. Вони допомагають:

 • зрозуміти, про що сайт;
 • наочно уявити пропоновану продукцію;
 • створити в голові читачів правильний образ;
 • розбавити текстовий контент, зробивши його більш привабливим.

Перед розробниками будь-якого веб-ресурсу завжди постає питання наповнення його контентом. Підготувати тексти досить легко (написати самому, замовити копірайтер), а ось як бути з зображеннями? Їх так просто не сгенеріруешь. Потрібно або завантажувати звідкись, або малювати.

Припустимо, художник з вас нікудишній. Звідки ж брати картинки для створення сайту? Є кілька варіантів, і вони не обмежуються скачуванням з Гугла. Давайте докладніше розглянемо це питання.

Давайте докладніше розглянемо це питання

Видача пошукових систем

Найдоступніший, простий і, що найголовніше, безкоштовний варіант - це завантажити зображення з сервісів Яндекс або Google.Картінкі. Цим способом користуються багато років. І будуть користуватися ще довгий час.

Крім плюсів, які я перерахував, у даного методу є і мінуси:

 • Ілюстрації, які ви оберете, будуть зустрічатися вам і на інших сайтах.
 • Деякі фото або малюнки можуть бути захищені авторським правом. Вам доведеться видалити їх зі свого веб-сайту, якщо автор зажадає цього (хоча такі випадки вкрай рідкісні).
 • Погана якість. Найчастіше подобаються саме ті картинки, які мають розмір 200 на 200 пікселів.))

Щоб уникализировать зображення, яке дісталося вам з пошуку, можна трохи видозмінити його в Фотошопі або будь-який онлайн програмі (про деякі з них я писав в ЦІЙ статті).

фотографування

Є хороший фотоапарат? Тоді вперед. Сфотографуйте все, що вам треба, обробіть отримані знімки і сміливо викладайте їх на сайт. плюси:

 • Картинки будуть 100% унікальними.
 • Ви можете втілити в життя будь-яку ідею.

мінуси:

 • Деякі фото доведеться додатково обробляти (зменшувати розмір, прибирати шорсткості). Якщо мова йде про товар для інтернет-магазину, то кінцевий результат повинен бути не просто хорошим, а класні (я писав про це ТУТ ).
 • Час. Дістати камеру, знайти сюжет, зробити фото, скинути її на комп'ютер, зменшити, залити на сайт - витрати часу тут набагато більше.

Фотостоки (фотобанки)

Відмінний спосіб отримати багато картинок для свого проекту. Дизайнери, що створюють макети веб-сайтів, зазвичай беруть зображення саме звідти.

Фотостоків дуже багато: Dreamstime, Shutterstock, Depositphotos і інші (не всі з них російською мовою). Я не буду приділяти час перерахуванню всіх популярних ресурсів: цю інформацію ви без зусиль знайдете в Інтернеті. Розповім лише про плюси і мінуси.

переваги:

 • Гарна якість.
 • Немає захисту авторським правом.
 • Великий вибір.

недоліки:

 • Незважаючи на те, що є безкоштовні фотостоки, «найсмачніші» зображення знаходяться саме на платних. За хорошу картинку доведеться заплатити (іноді чимало).
 • Навіть якщо ви придбали ілюстрацію, вона може бути куплена кимось ще. А іноді її абсолютно безкоштовно можна знайти в Яндексі або Гуглі.

колажі

Якщо ви володієте програмою Photoshop, ви можете створювати унікальні колажі для свого сайту. Комбінуйте зображення, додавайте написи і викладайте отримані шедеври на свій ресурс. Колажі, зроблені з гумором, будуть привертати увагу відвідувачів.

малювання

Мало хто володіє талантом художника. Але є люди, які на замовлення створюють якісні малюнки для сайтів. Ви можете знайти таку людину і доручити йому створення унікальних, незвичайних і класних зображень. На це потрібні гроші, а й результат буде цікавим.

Практично будь-якому веб-проекту потрібні не тільки картинки для оформлення сторінок, але і банери, іконки, логотип . Потрібно постаратися, щоб проект створював приємне враження. Якщо ви розумієте, що самостійно не впораєтеся, краще доручити візуальну складову хорошого дизайнера. Тоді все буде як треба.

А ви вирішили для себе, де будете брати картинки для свого проекту? Поділіться в коментарях!

З повагою, автор блогу Сергій Чесноков

Що ви відчуваєте, коли читаєте на будь-якому сайті статтю, що складається з суцільного тексту без всяких картинок?
Підготувати тексти досить легко (написати самому, замовити копірайтер), а ось як бути з зображеннями?
Звідки ж брати картинки для створення сайту?
А ви вирішили для себе, де будете брати картинки для свого проекту?

Новости

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно