Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

Картинки для створення сайту: де їх брати?

 1. Видача пошукових систем
 2. фотографування
 3. Фотостоки (фотобанки)
 4. колажі
 5. малювання

Всім привіт!

Що ви відчуваєте, коли читаєте на будь-якому сайті статтю, що складається з суцільного тексту без всяких картинок? Мені це нагадує читання роману «Війна і мир». Автори таких статей, мабуть, забули, що пишуть не для літературної тусовки, а для простих користувачів Інтернету. Відсутність зображень для яких - це ознака нудьги.

Ілюстрації є невід'ємним атрибутом будь-якого інтернет-ресурсу. Вони допомагають:

 • зрозуміти, про що сайт;
 • наочно уявити пропоновану продукцію;
 • створити в голові читачів правильний образ;
 • розбавити текстовий контент, зробивши його більш привабливим.

Перед розробниками будь-якого веб-ресурсу завжди постає питання наповнення його контентом. Підготувати тексти досить легко (написати самому, замовити копірайтер), а ось як бути з зображеннями? Їх так просто не сгенеріруешь. Потрібно або завантажувати звідкись, або малювати.

Припустимо, художник з вас нікудишній. Звідки ж брати картинки для створення сайту? Є кілька варіантів, і вони не обмежуються скачуванням з Гугла. Давайте докладніше розглянемо це питання.

Давайте докладніше розглянемо це питання

Видача пошукових систем

Найдоступніший, простий і, що найголовніше, безкоштовний варіант - це завантажити зображення з сервісів Яндекс або Google.Картінкі. Цим способом користуються багато років. І будуть користуватися ще довгий час.

Крім плюсів, які я перерахував, у даного методу є і мінуси:

 • Ілюстрації, які ви оберете, будуть зустрічатися вам і на інших сайтах.
 • Деякі фото або малюнки можуть бути захищені авторським правом. Вам доведеться видалити їх зі свого веб-сайту, якщо автор зажадає цього (хоча такі випадки вкрай рідкісні).
 • Погана якість. Найчастіше подобаються саме ті картинки, які мають розмір 200 на 200 пікселів.))

Щоб уникализировать зображення, яке дісталося вам з пошуку, можна трохи видозмінити його в Фотошопі або будь-який онлайн програмі (про деякі з них я писав в ЦІЙ статті).

фотографування

Є хороший фотоапарат? Тоді вперед. Сфотографуйте все, що вам треба, обробіть отримані знімки і сміливо викладайте їх на сайт. плюси:

 • Картинки будуть 100% унікальними.
 • Ви можете втілити в життя будь-яку ідею.

мінуси:

 • Деякі фото доведеться додатково обробляти (зменшувати розмір, прибирати шорсткості). Якщо мова йде про товар для інтернет-магазину, то кінцевий результат повинен бути не просто хорошим, а класні (я писав про це ТУТ ).
 • Час. Дістати камеру, знайти сюжет, зробити фото, скинути її на комп'ютер, зменшити, залити на сайт - витрати часу тут набагато більше.

Фотостоки (фотобанки)

Відмінний спосіб отримати багато картинок для свого проекту. Дизайнери, що створюють макети веб-сайтів, зазвичай беруть зображення саме звідти.

Фотостоків дуже багато: Dreamstime, Shutterstock, Depositphotos і інші (не всі з них російською мовою). Я не буду приділяти час перерахуванню всіх популярних ресурсів: цю інформацію ви без зусиль знайдете в Інтернеті. Розповім лише про плюси і мінуси.

переваги:

 • Гарна якість.
 • Немає захисту авторським правом.
 • Великий вибір.

недоліки:

 • Незважаючи на те, що є безкоштовні фотостоки, «найсмачніші» зображення знаходяться саме на платних. За хорошу картинку доведеться заплатити (іноді чимало).
 • Навіть якщо ви придбали ілюстрацію, вона може бути куплена кимось ще. А іноді її абсолютно безкоштовно можна знайти в Яндексі або Гуглі.

колажі

Якщо ви володієте програмою Photoshop, ви можете створювати унікальні колажі для свого сайту. Комбінуйте зображення, додавайте написи і викладайте отримані шедеври на свій ресурс. Колажі, зроблені з гумором, будуть привертати увагу відвідувачів.

малювання

Мало хто володіє талантом художника. Але є люди, які на замовлення створюють якісні малюнки для сайтів. Ви можете знайти таку людину і доручити йому створення унікальних, незвичайних і класних зображень. На це потрібні гроші, а й результат буде цікавим.

Практично будь-якому веб-проекту потрібні не тільки картинки для оформлення сторінок, але і банери, іконки, логотип . Потрібно постаратися, щоб проект створював приємне враження. Якщо ви розумієте, що самостійно не впораєтеся, краще доручити візуальну складову хорошого дизайнера. Тоді все буде як треба.

А ви вирішили для себе, де будете брати картинки для свого проекту? Поділіться в коментарях!

З повагою, автор блогу Сергій Чесноков

Що ви відчуваєте, коли читаєте на будь-якому сайті статтю, що складається з суцільного тексту без всяких картинок?
Підготувати тексти досить легко (написати самому, замовити копірайтер), а ось як бути з зображеннями?
Звідки ж брати картинки для створення сайту?
А ви вирішили для себе, де будете брати картинки для свого проекту?

Новости

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно