Связаться с нами

  • (097) ?601-88-87
    (067) ?493-44-27
    (096) ?830-00-01

Статьи

iPhone (iPad) не чути відео з YouTube і VK [Рішення]

  1. Збій на сервері YouTube
  2. «Помилка при завантаженні. Натисніть, щоб повторити »

Сьогодні зіткнувся з такою проблемою - iPhone дружини ні в яку не хотів відтворювати відео з YouTube, VK і навіть зняті власноруч ролики Сьогодні зіткнувся з такою проблемою - iPhone дружини ні в яку не хотів відтворювати відео з YouTube, VK і навіть зняті власноруч ролики. Для програвання ютуб відео ми використовуємо додаток PlayTube, яке має дуже корисну функцію кешування, для подальшого off-line перегляду. Дуже рятує якщо має бути далека поїздка, ну або просто дитині мультиків з YouTube накачати . Давайте перейдемо до нашої проблеми. У цій статті я зібрав різні рішення, що дозволяють знову переглядати YouTube відео на iPhone і iPad.

UPDATE від 26.09.2015: Якщо після поновлення на iOS 9, додаток YouTube видає повідомлення «Помилка при завантаженні. Натисніть, щоб повторити », читайте в самому низу цієї статі.

Так ось, в один прекрасний момент телефон став відмовлятися програвати будь-які відеоролики в згаданій вище програмі. При цьому вискакувало повідомлення типу «Не вдалося з'єднатися з сервером. Спробуйте через кілька хвилин ... «. Спочатку я вирішив що проблема в самій програмі, але після переустановлення проблема не зникла. Більш того, спроба програти відео в штатному додатку YouTube видало повідомлення «Не вдалося виконати операцію«. Це явно означало що проблема не в додатку.

Все встало на свої місця коли я «М'яко» перезавантажив телефон (Затиснути кнопку POWER на 3 секунди, а після свайпнуть по екрану). При чому жорсткий перезапуск (одночасне утримання кнопок POWER і HOME) НЕ допоміг. Мабуть в пам'яті iPhone завис «шматок» будь-якої програми або стався внутрішній збій. У будь-якому випадку, м'який перезапуск відновив працездатність YouTube і програвання інших відео на iPhone.
Все встало на свої місця коли я   «М'яко» перезавантажив телефон   (Затиснути кнопку POWER на 3 секунди, а після свайпнуть по екрану)
Якщо у вас виникли схожі проблеми, і ваш iPhone (iPad, iPod) не програє відео з YouTube або VK - спробуйте просто перезавантажити свій гаджет. У 90% випадків має допомогти.

Збій на сервері YouTube

Я кожен день відстежую статистику відвідувань свого сайту, і вже пару раз траплялося так, що саме ця стаття ставала МЕГА популярної протягом однієї доби. Коли я говорю про мега популярність я маю на увазі величезну кількість переглядів, а значить і звернень в Google по соответсвтующему запитом.

Вам це ні про що не говорить
Вам це ні про що не говорить? І навіть не наштовхує на думку? ОК! Добре! Я скажу ... Якщо велика кількість людей раптом одночасно опинилися в ситуації коли їх iPhone перестав програвати відео в YouTube або будь-якому іншому додатку (сайті), значить проблема не в айфонах і не в людях, а саме в сервісі, до якого користувачі намагаються звернутися ... В нашому випадку це YouTube.

З цього випливає висновок - якщо не працює YouTube, не поспішай панікувати. Можливо впав сервер, який відповідає за мобільний YouTube контент ... Ось наприклад, сьогодні в усьому світі вибило Twitter, і подібна ситуація може елементарно відбутися з будь-яким іншим інтернет-гігантом.

ТОМУ! ТРЕБА ЗАЧЕКАТИ ДО ЗАВТРА ... або спробувати на іншому пристрої.

«Помилка при завантаженні. Натисніть, щоб повторити »

Пару днів назад з'явилося офіційне оновлення iOS 9.0.1, яке було націлене на виправлення деяких досить неприємних помилок. Як ви пам'ятаєте, багато користувачів постраждали при оновленні до iOS 9, коли їх телефони зависли на екрані «Посуньте для оновлення» . Цю проблему з горем навпіл вдалося вирішити, але судячи зі статистики відвідування цієї сторінки, після виходу iOS 9.0.1 додалася проблема з YouTube. За одну добу цю статтю прочитало понад 2000 осіб ... Apple, що ти твориш ?!

Симптоми При спробі відтворення відео в додатку YouTube виникає повідомлення про помилку: Помилка при завантаженні. Натисніть, щоб повторити.

Рішення 1 Як би безглуздо це не звучало, але дана проблема виникає при неправильно виставленому часу на iOS пристрої. Заходимо в Настройки> Основні> Дата і час> відключаємо Автоматичну установку часу і виставляємо час і дату вручну.

Рішення 2 Деяким користувачам допомагає вказівку DNS в Настройках Wi-Fi на iPhone. Заходимо в Настройки> Wi-Fi> Кількома по i біля вашого Wi-Fi з'єднання> Додаємо в поле DNS адресу 8.8.8.8. Це рішення досить спірне, але має в інтернеті багато позитивних відгуків.

Якщо жоден з методів не допоміг, пишіть про це в коментарях. Вказуйте додаток і помилку, яке воно видає. Я обов'язково постараюся знайти для вас рішення.

Ну а якщо у вас все запрацювало, став лайк в соц мережах. Кнопки нижче! Для мене це важливо!

Читачам також подобається:

Схожі записи:

Вам це ні про що не говорить?
І навіть не наштовхує на думку?
Apple, що ти твориш ?

Новости

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,