Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

Internet Explorer 8. Ваш "запасний варіант".

 1. Важка доля Internet Explorer'а.
 2. Віхи історії.
 3. Бустери для internet Explorer'а.
 4. Чудова вісімка.
 5. 2). Post to Livejornual.
 6. 3). Gmail.
 7. 4). PROMT Online translator.
 8. 5). Define with Wikipedia.
 9. 6). TinyURL Acselerator.
 10. 7). Share on Twitter.
 11. 8) .Currency Converter.
 12. Є питання по статті?

Важка доля Internet Explorer'а.

Дана стаття розповість про тему, яка може здатися комусь даремною, кому-то безглуздою, а кому-то і зовсім шкідливою. Отже, в цій статті ми говоримо про розширення до Internet Explorer 8, а зокрема бустерах. Але перед тим як перейти власне до розширень, треба розглянути безпосередньо роль internet Explorer'а в розвитку браузерів і його екологічну нішу серед оглядачів інтернету зараз.

Отже, по суті, більшість людей зараз вважає Internet Explorer «програмою для скачування нормального браузера». Так найчастіше і відбувається. Однак і у нього є своя ніша - наприклад в якості корпоративного браузера, де у нього, як у вбудованого продукту індекс безпеки вище, ніж у інших. Крім того існують різні сайти в мережі, які здатний відкрити коректно лише цей самий internet Explorer. Однак не слід вважати це наслідком його богообраності - насправді це гірке наслідок корпоративної політики Майкрософт, яка заради нормальної конкурентоспроможності йде на такі не зовсім чесні кроки.

Однак варто відзначити ще одну популярну роль Internet Explorer'а - використання цього браузера в якості «запасного аеродрому», тобто в якості альтернативи основному в разі неможливості роботи з ним (або ж в разі тих самих «спеціальних» сторінок). Для подібної ролі великоваговий і повільний Internet Explorer хоч і підходить, але зі «скрипом». З цього існують різні розширення для нього які покращують і полегшують роботу з ним, в тому числі і так звані бустери, які дозволяють окремо обробляти деякі компоненти сторінок без обробки всієї сторінки. Добре хоч Майкрософт залишила саму принципову можливість створення таких розширень.

Віхи історії.

Отже, оскільки дата внутрішнього випуску Internet Explorer'a невідома. Датою його народження можна вважати дату випуску версії 1.0 і вступ його в «Війну браузерів» - так називають конкуренцію в середовищі веб-оглядачів, як би маючи на увазі особливу жорсткість боротьби в цій сфері софтового ринку. Сталося це 16 серпня 1995 року. Тоді він і пізнав найсильніших конкурентів. По суті він був найпростішим веб-браузером з підтримкою графічного інтерфейсу. Другим кроком можна вважати випуск другої версії 22 листопада 1995 року - проте цифра «2» лише номінально: з нововведень була лише інтеграція з провідником.

Третя версія виходить в світ 13 серпня 1996 року і вже нехило уделивает конкурентів: в ньому з'являється підтримка CCS, підтримка управління за допомогою ActiveX елементи Java. Однак «бойові дії» не дають спокою і Майкрософт випускає в вересні 1997 року четверту версію свого браузера, що має в активі поглиблену інтеграцію з операційною системою і підтримку групових політик. Також на популярність цієї версії вплинуло те, що тепер вона поставлялася, як вбудовується рішення для Windows 98. 18 березня 1998 року в світ виходить п'ята версія цього браузера. Майкрософт радують комерційні успіхи: їм вдалося за допомогою IE підім'яти під себе половину ринку браузерів.

Шоста версія з'являється 27 серпня 2001 року - всього за кілька місяців до виходу Windows XP. Тепер цей вбудований браузер має в собі підтримку DHTML і часткову підтримку CSS1, DOM1 і SMIL 2.0. Движок MSXML був також оновлений до версії 3.0. Тепер підтримка інтерфейсу глибше інтегрована з ОС і є підтримка стилів Windows. Крім того, пакет включає в себе ще й Internet Explorer Administration Kit.

Версія номер 7 була випущена 18 жовтня 2006 року. В основному версія була спрямована на виправлення помилок. Також в браузері з'явилися вкладки і підтримка сертифіката Extended Validation. Восьма, найпоширеніша нині версія, вийшла 18 березня 2009 року. У поданні не потребує, кожен її спробував хоч раз в житті. Остання, дев'ята версія, вийшла в світ 15 вересня 2010 року і тісно інтегрується з Windows 7, аж до того. Що підтримує лише Direct 2D (прощай старий добрий GDI +!), Тому Windows XP не підтримує «дев'ятку» і «восьма» версія залишається поки найпоширенішою.

Бустери для internet Explorer'а.

Отже, восьма версія браузера від Майкрософт має вбудовані прискорювачі для обробки компонентів сторінок. На самому справ їх досить. У цій же статті буде представлена ​​вісімка найбільш корисних. Ці та багато інших розширення можна скачати на сайті ieaddons.com.

Чудова вісімка.

1). Get video from Youtube.

Даний бустер додає дуже зручну функцію таке повільне і неповороткий інтернет експлорер, як попередній перегляд і перегляд роликів з ютуба у спливаючому за посиланням або вбудованому плеєру вікні. Відмінне доповнення для браузера, для якого обробка мультимедіа завжди була вузьким місцем.

2). Post to Livejornual.

Відмінна річ для багатьох людей в рунеті - завсідників блогосфери, в якій, як відомо, тон задає саме Живий Журнал. Даний бустер дозволяє створювати швидку запис у вашому інтернет-щоденнику.

3). Gmail.

Ця надбудова дозволяє швидко працювати з сервісом відправки та отримання пошти Google. Досить виділити частину тексту й відправити поштою, натиснувши на Send with Gmail в контекстному меню виділеної частини тексту.

4). PROMT Online translator.

Дозволяє перекладати шматки тексту з англійської, російської, німецької, португальської, французької та італійської мов в будь-яких поєднаннях і напрямках. Працює за принципом Gmail - виділення і команда. Працює шляхом пересилання тексту на translate.ru.

5). Define with Wikipedia.

Досить корисний бустер. Дозволяє шукати статті в вікіпедії по виділеному слову (спосіб вже освящался вище). Мабуть, єдиний недолік для російського користувача - програма розуміє лише англійську мову. Втім. Якщо обізнана людина покопатися в «відрі з цвяхами» - все можливо! =)

6). TinyURL Acselerator.

Дуже корисна річ, яку б непогано мати і на основному браузері. По суті, вкорочує посилання, приводячи їх у більш-менш читається і зрозумілий вид. Відмінна річ, до установки обов'язкова.

7). Share on Twitter.

Теж річ корисна, по суті аналог Post to Livejornual, з тією лише різницею, що цей бустер працює з мікроблог Twitter.

8) .Currency Converter.

Ця надбудова є вашим кишеньковим калькулятором по перекладі одних одиниць валюти в інші. Також вона працює не тільки з числовим м і грошовим форматом, а також і зі строковим.

Дана стаття, звичайно ж, не може розглянути всіх переваг і недоліків даного браузера. Також хочеться відзначити дл справедливо засмучених фанатів IE: браузер є лідером ринку лише з урахуванням корпоративного сегмента. Так що не варто ображати на розглянутий тут статус «запасного» =)

Є питання по статті?

Ласкаво просимо в наш Форум !

Шукаєте щось конкретне?

До речі, у нас є і схожі статті

Є питання по статті?
Шукаєте щось конкретне?

Новости

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно