Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

Інтернет-магазин електроінструментів

 1. Ціни на електроінструмент
 2. Виробники і технічні параметри
 3. Електроінструменти купити в Мінську

Електроінструмент - це дуже широкий перелік інструментів, які працюють як від електричної мережі, так і на основі акумуляторних батарей різної ємності. Мабуть, саме ця категорія товарів відноситься до найпопулярніших будівельним інструментам, що використовується у величезній сфері будівництва та ремонту.

Використання електричного інструменту замість ручного давно стало нормальним явищем Використання електричного інструменту замість ручного давно стало нормальним явищем. І це логічно пояснити, тому що це допоможе:

 1. зробити необхідну роботу значно швидше
 2. виконати ідеально рівний рез, просвердлити точний отвір і т.п.
 3. значно збільшити обсяг виконуваних завдань за одиницю часу

У різних країнах можуть бути популярні абсолютно різні бренди. Це може бути пов'язано не тільки з наявністю в країні свого виробника, а й з добре зарекомендували себе в плані міцності і довговічності іноземними марками.

Популярні бренди в Білорусі Бренд Часто використовувані електроінструменти Bosch (Бош) перфоратори, шуруповерти, фрезери, лобзики, пилососи будівельні Makita (Макіта) шуруповерти, торцювальні пили, фрезери, перфоратори Hitachi (Хітачі) перфоратори, болгарки Ryobi (Райобі) дискові пилки, акумуляторний інструмент , садові інструменти Metabo (Метабо) торцювальні пили, шуруповерти Фіолент міксери

Як було зазначено вище існують моделі:

 • мережеві
 • акумуляторні

У кожного з цих типів є як свої плюси, так і мінуси. Мережеві варіанти «прив'язані» до розетки, а значить до місця, де обов'язково повинен бути доступ до електричного струму. Але такі інструменти дозволяють отримувати стабільну роботу незалежно від навантаження і ними можна не замислюючись працювати весь день, чим не можуть похвалитися акумуляторні версії. Зате працюють від АКБ інструменти стануть незамінними помічниками в разі необхідності роботи на природі. Так само дуже зручним фактором стане відсутність усіляких проводів, часто заважають процесу пиляння, свердління і т.п.

При виборі електроінструментів завжди варто розглядати не тільки один, а кілька критеріїв, які визначать правильний ви зробите вибір чи ні. Часто при покупці люди відштовхуються лише від ціни електроінструменту, яка служить показником якості інструменту. Хтось вибирає певну модель, розглядаючи тільки певний бренд товару. Наприклад, електроінструмент Bosch (Бош), який дуже популярний в Білорусі. Або людина зупиняє свій пошук тільки на необхідні параметри і опціях необхідних в роботі. Правильним буде розгляд саме поєднання різних показників, так як багато виробників роблять надійні і якісні товари, а з одними і тими ж функціями можна придбати електроінструменти по абсолютно різними цінами.

При покупці розглядайте:

 1. ціни
 2. виробник
 3. технічні характеристики

ціни  виробник  технічні характеристики

Ціни на електроінструмент

Зрозуміло, що при пошуку перфоратора , болгарки або, наприклад, шуруповерта ціна на товари для багатьох покупців часто грає першорядну роль. При виборі необхідного товару можна помітити, що за одну і ту ж ціну можна придбати абсолютно різні перфоратори. Або навпаки - практично однакові по функціоналу торцювальні пилки можна купити за зовсім різними грошей.

Щоб зробити правильний вибір, варто розуміти з якою метою буде використовуватися річ. Всі знають, що існують лінійки професійного і побутового інструменту. Побутовий інструмент дешевий, тому що не призначений для щоденного використання під постійними важкими навантаженнями. Професійний - дорожче, тому що здатний працювати протягом тривалого часу і справлятися із завданнями підвищеної складності.

Щоб заощадити на покупці, намагайтеся не переплачувати за ті функції, які вам будуть не потрібні. І не варто купувати дешевий електроінструмент, який можна спалити в перший же день використання, недбало піддавши його сильному навантаженню. Не забувайте, що чим дешевше товар, тим менше він надійний і менш якісний.

Вже не секрет, що безліч товарів виробляється в Китаї. Це пов'язано з економією виробника на витратах, що впливають на ціну виробів (вартість праці робітників, електроенергії, доставки в східні країни і т.п.). Але не варто думати, що вироблений в Китаї інструмент відомих брендів різко втратить рівень своєї якості. Процес контролю за таким на заводах в різних країнах налагоджений однаково добре. А це означає, що такий інструмент не актуально називати «китайським».

Але є інша категорія товарів, вироблена в «піднебесної». Це не відомі в інших країнах бренди (або підробки оригінальних моделей відомих брендів), що мають один дуже привабливий плюс. Низьку ціну. Але як часто і буває, пояснення цьому «спливає» вельми скоро після початку експлуатації таких приладів.

Якщо ви хочете купити електроінструмент недорого (за мінімально можливу на ринку вартість), то краще зосередити свою увагу на виборі серед відомих всьому світу виробниках. Адже в умовах високої конкуренції, пропозиція стала досить доступним навіть для самого обмеженого бюджету.

Виробники і технічні параметри

На самому початку статті вже було зазначено, що в Білорусі і в усьому іншому світі дуже добре себе зарекомендували виробники інструменту Bosch (Бош), Makita (Макіта), Hitachi (Хітачі), AEG і деякі інші. Якщо ви не розбираєтеся в брендах, то інструменту цих марок можна сміливо довіряти. Відомими ці марки стали завдяки своїй надійності і широкому асортименту різних інструментів або іншого будівельного обладнання для дому та в щоденних робочих цілях.

Навіть якщо ви жодного разу не тримали в руках перфоратор, то ви напевно знаєте, що практично весь інструмент ( ручний або електричний) можна розділити на 2 категорії:

 1. професійний
 2. побутової

Природно, що професійний електроінструмент буде володіти більш широким функціоналом, надійністю і високими технічними показниками. Але і ціна у нього буде не мала. Побутовий в свою чергу володіє більш доступною ціною, але йому під силу не всі завдання, з якими справляється перший.

Кожен виробник дотримується своєї стратегії, стосовно цих двох категорій. Наприклад, Makita (Макіта) - це широкий асортимент однаково високої якості електроінструментів, неважливо, побутові це або професійні моделі. Виробник Bosch (Бош) вирішив чітко розділити виробництво і став випускати окремо лінійку інструментів для дому та лінійку «про». А ось такий бренд, як Hilti, поставляє на ринок інструменти тільки підвищеної міцності (промисловий клас). Такі інструменти використовуються на великих промислових об'єктах, де перфоратори, болгарки, циркулярні пилки і т.д. працюють весь день практично без зупинки.

Чим більше функцій включає в себе той чи інший інструмент, тим більша ймовірність поломки в силу складного внутрішнього устрою. Вибір в сторону відомого виробника не буде зайвим.

Якщо бюджет для покупки обмежений, але хочеться купити оригінальний електроінструмент хорошої якості, то краще вибрати товар відомого бренду, але з обмеженими функціями, ніж невідомий китайський з цілим набором додаткових опцій.

Категорії популярних електроінструментів:

Електроінструменти купити в Мінську

Якщо ви хочете купити електроінструменти марок Bosch (Бош), Makita (Макіта), Hitachi (Хітачі), AEG та ін. В нашому інтернет-магазині, ви можете заповнити зручну форму онлайн-замовлення і зробити свою покупку дуже швидкою і комфортною завдяки швидкій доставці вашого товару в зазначений час і місце в межах міста Мінська.

Переваги придбання товарів в інтернет-магазині euroelectrika.by:

 • широкий вибір інструментів в одному місці
 • швидка і безкоштовна доставка товарів в місті Мінську
 • гамотная консультація при виборі необхідних вам варіантів
 • оптові і роздрібні продажі
 • низькі (недорогі) ціни на всі інструменти

Варто підкреслити, що покупка електричних та інших інструментів в інтернет-магазині значно спрощує процес покупки. Вам не доведеться їхати на інший кінець міста або шукати поблизу офлайн-магазин, адже незалежно від району в якому ви проживаєте (Московський, Партизанський, Центральний, Первомайський, Фрунзенський, Заводський, Ленінський, Жовтневий, радянських), наші кур'єри абсолютно безкоштовно доставлять вам в потрібне місце придбані товари.

Новости

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,