Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

Інтернет-банкінг «Сбербанк ОнЛайн» Ощадбанку Росії в Україні> Тест-драйв> Roomian.org

 1. Інтернет-банкінг «Сбербанк ОнЛайн» Ощадбанку Росії в Україні сбербанк онлайн інтернет-банкінг ощадбанку...
 2. Інтернет-банкінг «Сбербанк ОнЛайн» Ощадбанку Росії в Україні

Інтернет-банкінг «Сбербанк ОнЛайн» Ощадбанку Росії в Україні

сбербанк онлайн інтернет-банкінг ощадбанку росії в Україні

сбербанк онлайн інтернет-банкінг ощадбанку росії в Україні

Агентство Roomian Research продовжує тестування інтернет банків, що претендують на звання найбільш ефективних з тих, що працюють сьогодні в Україні. Цього разу ми протестували інтернет-банкінг під назвою «Сбербанк ОнЛайн» від дочірнього банку Ощадбанку Росії в Україні.

Історична довідка

АТ «Сбербанк России» є дочірнім банком ВАТ « Ощадбанк Росії »- найбільшого банку в Російській Федерації та СНД. Орієнтований на обслуговування російських компаній, які працюють на українському ринку, а також українських компаній з російськими інвестиціями і великих українських компаній, цей банк має також розвинений роздрібний бізнес з 0.7 млн. Приватних клієнтів та мережею з 189 відділень.

«Ощадбанк ОнЛ @ йн» базується на системі iFOBS компанії CS. Сбербанк запустив свою систему дистанційного обслуговування в квітні 2011 року.

Система, незважаючи на досить розгорнутий стандартний функціонал, постійно розвивається. Так, в 2013 році банк додав кілька нових сервісів, серед яких:

 • створення і використання шаблонів для платежів і переказів,
 • робота з так званим «прибутковим» (ощадним з% на залишок) рахунком.

У червні 2013 року було запроваджено новий дизайн системи інтернет-банкінгу, завдяки чому навігація по системі значно спростилася.

підключення

система інтернет-банкінгу має 2 версії - інформаційну і стандартну. У стандартній версії доступні операції з рахунками, такі як поповнення, платежі, перекази. Найпростіший спосіб скористатися системою - відкрити рахунок в будь-якому відділенні Ощадбанку, а потім зателефонувати до кол-центр і повідомити про своє бажання підключитися до дистанційного обслуговування. Логін Ви можете дізнатися відразу, пароль буде висланий Вам в sms-повідомленні. При першому вході Вам буде запропоновано змінити пароль.

вартість обслуговування

За підключення та використання «Ощадбанк ОнЛ @ йн» в режимі «інформаційного доступу» плата не стягується. Якщо Ви хочете отримати повний функціонал, Вам доведеться заплатити 10 грн. за підключення, а потім з вашого поточного / карткового рахунку буде списуватися 7 грн. / міс. за користування системою.

Переклади всередині банку безкоштовні, за поповнення рахунком мобільних операторів Київстар, МТС і Life :) стягується комісія 50 коп. / Платіж, зовнішні платежі на гривневі рахунки інших одержувачів стоять 2 грн. за операцію, але якщо у Ощадбанку укладений з отримувачем договір на прийом платежів, то для клієнта така операція є безкоштовною.

«Сбербанк ОнЛайн» вхід

При вході в систему користувачеві пропонується ввести логін і пароль. Якщо Ви 5 разів неправильно ввели пароль, то вхід в обліковий запис блокується. Система онлайн-відновлення пароля відсутня, тому, якщо Ви забули пароль, краще не експериментуйте з перебором, а зверніться в колл-центр.

Після введення облікових даних на головній сторінці відображаються залишки за наявними у користувача рахунками. Треба відзначити, меню «Ощадбанк ОнЛ @ йн» досить зручне, можна легко перейти в будь-який розділ з рахунками або операціями. У верхньому правому куті знаходиться службове меню, де згруповані інформаційні та підтримують функції (настройки, пошта, актуальні питання та ін.).

Функціональні можливості системи

Заявлені ключові можливості системи «Ощадбанк ОнЛ @ йн»:

 • Отримати інформацію по рахунках і картах, по кредитах, графік погашення, інформацію по депозитах, календар нарахування відсотків, а також архіви документів;
 • Здійснювати перекази між своїми рахунками, карткові переклади, внутрішньобанківські перекази, переклади по Україні, створювати і використовувати шаблони платежів;
 • Запитувати виписку з рахунку (декількох рахунків) по налаштованим параметрами;
 • Погашати кредит;
 • Відкривати і поповнювати депозит;
 • Обмінюватися повідомленнями з банком.

кредити

Розділ "Кредити" має на увазі необхідний функціонал, що дозволяє подивитися залишок заборгованості, дізнатися графік платежів за наявними у Вас кредитами і зробити платіж для погашення кредиту з обраного рахунку в банку.

Карти, депозити і рахунки

У розділі "Карти" клієнт може переглянути баланс на своїх картах, архів операцій по карті за вказаний період або за весь період дії карти. Дуже зручний функціонал так званого «прибуткового рахунку» - ощадного рахунку «до запитання», куди можна перераховувати тимчасово вільні гроші з карти.

Розділ «Поточні рахунки» пропонує стандартну інформацію про поточні рахунки користувача, їх статус, залишках. Ліве меню пропонує можливість здійснення операцій - перекладів, платежів, в тому числі операцій за шаблоном, - з використанням рахунків, відкритих у банку.

У розділі «Депозити» можна:

 • переглянути стандартну інформацію про свої вклади. Приємною опцією є привласнення призначених для користувача назв депозитах, що особливо зручно, якщо депозитів у Вас кілька.
 • подивитися графік нарахування відсотків. Зручна можливість для тих, хто контролює прибутковість своїх вкладень.

Зручна можливість для тих, хто контролює прибутковість своїх вкладень

 • поповнити свій депозит, що є тільки для вкладів з такою можливістю (вказані в договорі).

Цікавою опцією є можливість відкриття нового депозиту в режимі онлайн.

Відзначимо, що функціонал системи «Сбербанк ОнЛайн» досить зручний для вкладників - завдяки легкості відкриття, поповнення та обслуговування депозитів. Управління пролонгацією депозитів відсутня, але це не є проблемою - колл-центр нагадує в телефонному режимі про завершення терміну розміщенні вкладу і питає про бажання продовжити його. Вам достатньо сказати оператору про готовність продовжити розміщення грошей на депозитному рахунку. Після цього Вам прийде смс-підтвердження про продовження терміну вкладу.

операції

У розділі «Операції» клієнт може скористатися можливостями:

 • перекладів,
 • моментальних платежів на користь сервіс-провайдерів (комунальні послуги, мобільний зв'язок, інтернет та ін.),
 • вільних платежів за реквізитами,
 • SWIFT -платежей.

Відзначимо, всі ці операції доступні тільки в тому випадку, якщо у Вас підключений платний пакет «Сбербанк ОнЛайн». Якщо у Вас є потреба в здійсненні регулярних платежів, Ви можете створювати і використовувати шаблони, завдяки яким Вам не потрібно кожного разу витрачати час на введення реквізитів.

Ліміти здійснення операцій досить вільні - до 30 тис. Гривень в день:

інформація

Якщо Ви хочете подивитися архів своїх операцій, Ощадбанк пропонує для цього досить широкі можливості.

У підрозділі «Список перекладів» інформаційного розділу можна отримати відфільтрований список усіх своїх платежів і переказів.

У розділі «Виписка по рахунку» клієнт може переглянути та роздрукувати рух коштів за допомогою одного з своїх рахунків статус, причому список фільтрів досить широкий - можна отримати виписку за будь-який обраний період, тільки прибуткові або видаткові операції, а також відформатувати інформацію в виписці, відсортувавши по датою, розділивши розряди, прибрати нульові суми.

Безпека

Для забезпечення максимального рівня безпеки в системі Інтернет-банк використовується SSL -шифрування даних. Сертифікат, що забезпечує отримання ідентифікації виданий GeoTrust Extended Validation SSL. Якщо клієнт 5 разів неправильно введе пароль, еккаунт буде заблокований. Подальша розблокування пароля здійснюється тільки при особистому зверненні клієнта в колл-центр банку.

У верхньому правому куті можна побачити дату останнього входу в систему.

Для підтвердження кожного платежу і створення / редагування одержувача платежів використовується одноразовий пароль (ОТР), який генерується системою і відправляється на номер мобільного телефону у вигляді SMS-повідомлення. Також для безпеки транзакцій можливе використання персональних ключів електронно-цифрового підпису.

Правила інформаційної безпеки вдалося знайти не відразу - в розділі «Сбербанк ОнЛайн» на сторінці корпоративного сайту Банку, присвяченого інтернет-банкінгу.

Персоналізація і комунікації

У розділі «Налаштування» можна змінити безліч параметрів:

 • параметри облікового запису (контактні дані користувача),
 • пароль,
 • параметри безпеки: настройки автоотключения сеансу, термін дії пароля і разового пароля для підтвердження транзакцій та ін.
 • відображення валют,
 • ліміти операцій,
  а також подивитися перелік і статус всіх дій в системі в «Журналі».

відображення валют,  ліміти операцій,  а також подивитися перелік і статус всіх дій в системі в «Журналі»

Банк публікує новини, інформуючи своїх клієнтів про нові опції системи інтернет-банкінгу та про зміни в умовах продуктів і сервісів.

В системі є внутрішній поштову скриньку, через який можна відправити повідомлення / питання банківським фахівцям. В цей же ящик потрапляють листи інформаційних розсилок від Банку.

Навіть якщо Ви користувач безкоштовної «Інформаційної» версії системи, будьте готові до того, що кожен місяць Ви будете отримувати від банку нагадування про необхідність оплати версії «Стандарт». Якщо ви не дуже орієнтуєтесь в пакетах послуг і тарифи цього банку, це повідомлення, причому регулярно приходить, може дещо збити з пантелику.

На жаль, не можна сказати, що онлайн-підтримка користувачів - сильна сторона «Сбербанк ОнЛайн». Звичайний лист з питанням, відправлене в службу підтримки через внутрішню поштову скриньку, зависло там із загадковим статусом «Не всі підписи», «Не прочитано». На момент публікації (пройшло 7 календарних днів) відповідь від банку так і не було отримано. Месенджерів для онлайн-спілкування з операторами не передбачено. Тому, якщо є важливе питання, набагато швидше його вирішити, зателефонувавши в банк.

резюме

Ми хотіли б відзначити, що система «Сбербанк ОнЛайн» - це відмінний інструмент управління рахунками для клієнтів зарплатних проектів, відкритих в Ощадбанку. Широкий функціонал, зручний інтерфейс, платіжні інструменти забезпечать задоволення основних потреб в управлінні своїми фінансами.

Ще одна група клієнтів, яким може дуже сподобатися «Сбербанк ОнЛайн» - це вкладники. Але для повнофункціонального управління заощадженнями, в тому числі для поповнення депозитних рахунків, їм доведеться скористатися повною (платній) версією системи. Але навіть якщо Ви віддаєте перевагу оформляти і поповнювати вклади у відділенні, безкоштовна версія інтернет-банкінгу Ощадбанку дасть можливість відстежувати баланс, суму збільшення коштів на рахунках, графік нарахування відсотків.


Тест-драйви 2013 систем інтернет-банкінгу @ Roomian Research

Популярні пропозиції (Україна)

гроші від МФО тут і зараз!

Затребуваний сервіс - онлайн-кредит на карту без довідки про доходи

кредит готівкою від банку - не плати зайвого!

До 50 тис грн, до 5 років - від самого надійного європейського банку

кредитна карта банку - Не відкладай життя на завтра!

Успей безкоштовно отримати кредитну карту World з кредитом 200 тис, грейс 55 днів

Інтернет-банкінг «Сбербанк ОнЛайн» Ощадбанку Росії в Україні

сбербанк онлайн інтернет-банкінг ощадбанку росії в Україні

сбербанк онлайн інтернет-банкінг ощадбанку росії в Україні

Агентство Roomian Research продовжує тестування інтернет банків, що претендують на звання найбільш ефективних з тих, що працюють сьогодні в Україні. Цього разу ми протестували інтернет-банкінг під назвою «Сбербанк ОнЛайн» від дочірнього банку Ощадбанку Росії в Україні.

Історична довідка

АТ «Сбербанк России» є дочірнім банком ВАТ « Ощадбанк Росії »- найбільшого банку в Російській Федерації та СНД. Орієнтований на обслуговування російських компаній, які працюють на українському ринку, а також українських компаній з російськими інвестиціями і великих українських компаній, цей банк має також розвинений роздрібний бізнес з 0.7 млн. Приватних клієнтів та мережею з 189 відділень.

«Ощадбанк ОнЛ @ йн» базується на системі iFOBS компанії CS. Сбербанк запустив свою систему дистанційного обслуговування в квітні 2011 року.

Система, незважаючи на досить розгорнутий стандартний функціонал, постійно розвивається. Так, в 2013 році банк додав кілька нових сервісів, серед яких:

 • створення і використання шаблонів для платежів і переказів,
 • робота з так званим «прибутковим» (ощадним з% на залишок) рахунком.

У червні 2013 року було запроваджено новий дизайн системи інтернет-банкінгу, завдяки чому навігація по системі значно спростилася.

підключення

система інтернет-банкінгу має 2 версії - інформаційну і стандартну. У стандартній версії доступні операції з рахунками, такі як поповнення, платежі, перекази. Найпростіший спосіб скористатися системою - відкрити рахунок в будь-якому відділенні Ощадбанку, а потім зателефонувати до кол-центр і повідомити про своє бажання підключитися до дистанційного обслуговування. Логін Ви можете дізнатися відразу, пароль буде висланий Вам в sms-повідомленні. При першому вході Вам буде запропоновано змінити пароль.

вартість обслуговування

За підключення та використання «Ощадбанк ОнЛ @ йн» в режимі «інформаційного доступу» плата не стягується. Якщо Ви хочете отримати повний функціонал, Вам доведеться заплатити 10 грн. за підключення, а потім з вашого поточного / карткового рахунку буде списуватися 7 грн. / міс. за користування системою.

Переклади всередині банку безкоштовні, за поповнення рахунком мобільних операторів Київстар, МТС і Life :) стягується комісія 50 коп. / Платіж, зовнішні платежі на гривневі рахунки інших одержувачів стоять 2 грн. за операцію, але якщо у Ощадбанку укладений з отримувачем договір на прийом платежів, то для клієнта така операція є безкоштовною.

«Сбербанк ОнЛайн» вхід

При вході в систему користувачеві пропонується ввести логін і пароль. Якщо Ви 5 разів неправильно ввели пароль, то вхід в обліковий запис блокується. Система онлайн-відновлення пароля відсутня, тому, якщо Ви забули пароль, краще не експериментуйте з перебором, а зверніться в колл-центр.

Після введення облікових даних на головній сторінці відображаються залишки за наявними у користувача рахунками. Треба відзначити, меню «Ощадбанк ОнЛ @ йн» досить зручне, можна легко перейти в будь-який розділ з рахунками або операціями. У верхньому правому куті знаходиться службове меню, де згруповані інформаційні та підтримують функції (настройки, пошта, актуальні питання та ін.).

Функціональні можливості системи

Заявлені ключові можливості системи «Ощадбанк ОнЛ @ йн»:

 • Отримати інформацію по рахунках і картах, по кредитах, графік погашення, інформацію по депозитах, календар нарахування відсотків, а також архіви документів;
 • Здійснювати перекази між своїми рахунками, карткові переклади, внутрішньобанківські перекази, переклади по Україні, створювати і використовувати шаблони платежів;
 • Запитувати виписку з рахунку (декількох рахунків) по налаштованим параметрами;
 • Погашати кредит;
 • Відкривати і поповнювати депозит;
 • Обмінюватися повідомленнями з банком.

кредити

Розділ "Кредити" має на увазі необхідний функціонал, що дозволяє подивитися залишок заборгованості, дізнатися графік платежів за наявними у Вас кредитами і зробити платіж для погашення кредиту з обраного рахунку в банку.

Карти, депозити і рахунки

У розділі "Карти" клієнт може переглянути баланс на своїх картах, архів операцій по карті за вказаний період або за весь період дії карти. Дуже зручний функціонал так званого «прибуткового рахунку» - ощадного рахунку «до запитання», куди можна перераховувати тимчасово вільні гроші з карти.

Розділ «Поточні рахунки» пропонує стандартну інформацію про поточні рахунки користувача, їх статус, залишках. Ліве меню пропонує можливість здійснення операцій - перекладів, платежів, в тому числі операцій за шаблоном, - з використанням рахунків, відкритих у банку.

У розділі «Депозити» можна:

 • переглянути стандартну інформацію про свої вклади. Приємною опцією є привласнення призначених для користувача назв депозитах, що особливо зручно, якщо депозитів у Вас кілька.
 • подивитися графік нарахування відсотків. Зручна можливість для тих, хто контролює прибутковість своїх вкладень.

Зручна можливість для тих, хто контролює прибутковість своїх вкладень

 • поповнити свій депозит, що є тільки для вкладів з такою можливістю (вказані в договорі).

Цікавою опцією є можливість відкриття нового депозиту в режимі онлайн.

Відзначимо, що функціонал системи «Сбербанк ОнЛайн» досить зручний для вкладників - завдяки легкості відкриття, поповнення та обслуговування депозитів. Управління пролонгацією депозитів відсутня, але це не є проблемою - колл-центр нагадує в телефонному режимі про завершення терміну розміщенні вкладу і питає про бажання продовжити його. Вам достатньо сказати оператору про готовність продовжити розміщення грошей на депозитному рахунку. Після цього Вам прийде смс-підтвердження про продовження терміну вкладу.

операції

У розділі «Операції» клієнт може скористатися можливостями:

 • перекладів,
 • моментальних платежів на користь сервіс-провайдерів (комунальні послуги, мобільний зв'язок, інтернет та ін.),
 • вільних платежів за реквізитами,
 • SWIFT -платежей.

Відзначимо, всі ці операції доступні тільки в тому випадку, якщо у Вас підключений платний пакет «Сбербанк ОнЛайн». Якщо у Вас є потреба в здійсненні регулярних платежів, Ви можете створювати і використовувати шаблони, завдяки яким Вам не потрібно кожного разу витрачати час на введення реквізитів.

Ліміти здійснення операцій досить вільні - до 30 тис. Гривень в день:

інформація

Якщо Ви хочете подивитися архів своїх операцій, Ощадбанк пропонує для цього досить широкі можливості.

У підрозділі «Список перекладів» інформаційного розділу можна отримати відфільтрований список усіх своїх платежів і переказів.

У розділі «Виписка по рахунку» клієнт може переглянути та роздрукувати рух коштів за допомогою одного з своїх рахунків статус, причому список фільтрів досить широкий - можна отримати виписку за будь-який обраний період, тільки прибуткові або видаткові операції, а також відформатувати інформацію в виписці, відсортувавши по датою, розділивши розряди, прибрати нульові суми.

Безпека

Для забезпечення максимального рівня безпеки в системі Інтернет-банк використовується SSL -шифрування даних. Сертифікат, що забезпечує отримання ідентифікації виданий GeoTrust Extended Validation SSL. Якщо клієнт 5 разів неправильно введе пароль, еккаунт буде заблокований. Подальша розблокування пароля здійснюється тільки при особистому зверненні клієнта в колл-центр банку.

У верхньому правому куті можна побачити дату останнього входу в систему.

Для підтвердження кожного платежу і створення / редагування одержувача платежів використовується одноразовий пароль (ОТР), який генерується системою і відправляється на номер мобільного телефону у вигляді SMS-повідомлення. Також для безпеки транзакцій можливе використання персональних ключів електронно-цифрового підпису.

Правила інформаційної безпеки вдалося знайти не відразу - в розділі «Сбербанк ОнЛайн» на сторінці корпоративного сайту Банку, присвяченого інтернет-банкінгу.

Персоналізація і комунікації

У розділі «Налаштування» можна змінити безліч параметрів:

 • параметри облікового запису (контактні дані користувача),
 • пароль,
 • параметри безпеки: настройки автоотключения сеансу, термін дії пароля і разового пароля для підтвердження транзакцій та ін.
 • відображення валют,
 • ліміти операцій,
  а також подивитися перелік і статус всіх дій в системі в «Журналі».

відображення валют,  ліміти операцій,  а також подивитися перелік і статус всіх дій в системі в «Журналі»

Банк публікує новини, інформуючи своїх клієнтів про нові опції системи інтернет-банкінгу та про зміни в умовах продуктів і сервісів.

В системі є внутрішній поштову скриньку, через який можна відправити повідомлення / питання банківським фахівцям. В цей же ящик потрапляють листи інформаційних розсилок від Банку.

Навіть якщо Ви користувач безкоштовної «Інформаційної» версії системи, будьте готові до того, що кожен місяць Ви будете отримувати від банку нагадування про необхідність оплати версії «Стандарт». Якщо ви не дуже орієнтуєтесь в пакетах послуг і тарифи цього банку, це повідомлення, причому регулярно приходить, може дещо збити з пантелику.

На жаль, не можна сказати, що онлайн-підтримка користувачів - сильна сторона «Сбербанк ОнЛайн». Звичайний лист з питанням, відправлене в службу підтримки через внутрішню поштову скриньку, зависло там із загадковим статусом «Не всі підписи», «Не прочитано». На момент публікації (пройшло 7 календарних днів) відповідь від банку так і не було отримано. Месенджерів для онлайн-спілкування з операторами не передбачено. Тому, якщо є важливе питання, набагато швидше його вирішити, зателефонувавши в банк.

резюме

Ми хотіли б відзначити, що система «Сбербанк ОнЛайн» - це відмінний інструмент управління рахунками для клієнтів зарплатних проектів, відкритих в Ощадбанку. Широкий функціонал, зручний інтерфейс, платіжні інструменти забезпечать задоволення основних потреб в управлінні своїми фінансами.

Ще одна група клієнтів, яким може дуже сподобатися «Сбербанк ОнЛайн» - це вкладники. Але для повнофункціонального управління заощадженнями, в тому числі для поповнення депозитних рахунків, їм доведеться скористатися повною (платній) версією системи. Але навіть якщо Ви віддаєте перевагу оформляти і поповнювати вклади у відділенні, безкоштовна версія інтернет-банкінгу Ощадбанку дасть можливість відстежувати баланс, суму збільшення коштів на рахунках, графік нарахування відсотків.


Тест-драйви 2013 систем інтернет-банкінгу @ Roomian Research

Популярні пропозиції (Україна)

гроші від МФО тут і зараз!

Затребуваний сервіс - онлайн-кредит на карту без довідки про доходи

кредит готівкою від банку - не плати зайвого!

До 50 тис грн, до 5 років - від самого надійного європейського банку

кредитна карта банку - Не відкладай життя на завтра!

Успей безкоштовно отримати кредитну карту World з кредитом 200 тис, грейс 55 днів

Інтернет-банкінг «Сбербанк ОнЛайн» Ощадбанку Росії в Україні

сбербанк онлайн інтернет-банкінг ощадбанку росії в Україні

сбербанк онлайн інтернет-банкінг ощадбанку росії в Україні

Агентство Roomian Research продовжує тестування інтернет банків, що претендують на звання найбільш ефективних з тих, що працюють сьогодні в Україні. Цього разу ми протестували інтернет-банкінг під назвою «Сбербанк ОнЛайн» від дочірнього банку Ощадбанку Росії в Україні.

Історична довідка

АТ «Сбербанк России» є дочірнім банком ВАТ « Ощадбанк Росії »- найбільшого банку в Російській Федерації та СНД. Орієнтований на обслуговування російських компаній, які працюють на українському ринку, а також українських компаній з російськими інвестиціями і великих українських компаній, цей банк має також розвинений роздрібний бізнес з 0.7 млн. Приватних клієнтів та мережею з 189 відділень.

«Ощадбанк ОнЛ @ йн» базується на системі iFOBS компанії CS. Сбербанк запустив свою систему дистанційного обслуговування в квітні 2011 року.

Система, незважаючи на досить розгорнутий стандартний функціонал, постійно розвивається. Так, в 2013 році банк додав кілька нових сервісів, серед яких:

 • створення і використання шаблонів для платежів і переказів,
 • робота з так званим «прибутковим» (ощадним з% на залишок) рахунком.

У червні 2013 року було запроваджено новий дизайн системи інтернет-банкінгу, завдяки чому навігація по системі значно спростилася.

підключення

система інтернет-банкінгу має 2 версії - інформаційну і стандартну. У стандартній версії доступні операції з рахунками, такі як поповнення, платежі, перекази. Найпростіший спосіб скористатися системою - відкрити рахунок в будь-якому відділенні Ощадбанку, а потім зателефонувати до кол-центр і повідомити про своє бажання підключитися до дистанційного обслуговування. Логін Ви можете дізнатися відразу, пароль буде висланий Вам в sms-повідомленні. При першому вході Вам буде запропоновано змінити пароль.

вартість обслуговування

За підключення та використання «Ощадбанк ОнЛ @ йн» в режимі «інформаційного доступу» плата не стягується. Якщо Ви хочете отримати повний функціонал, Вам доведеться заплатити 10 грн. за підключення, а потім з вашого поточного / карткового рахунку буде списуватися 7 грн. / міс. за користування системою.

Переклади всередині банку безкоштовні, за поповнення рахунком мобільних операторів Київстар, МТС і Life :) стягується комісія 50 коп. / Платіж, зовнішні платежі на гривневі рахунки інших одержувачів стоять 2 грн. за операцію, але якщо у Ощадбанку укладений з отримувачем договір на прийом платежів, то для клієнта така операція є безкоштовною.

«Сбербанк ОнЛайн» вхід

При вході в систему користувачеві пропонується ввести логін і пароль. Якщо Ви 5 разів неправильно ввели пароль, то вхід в обліковий запис блокується. Система онлайн-відновлення пароля відсутня, тому, якщо Ви забули пароль, краще не експериментуйте з перебором, а зверніться в колл-центр.

Після введення облікових даних на головній сторінці відображаються залишки за наявними у користувача рахунками. Треба відзначити, меню «Ощадбанк ОнЛ @ йн» досить зручне, можна легко перейти в будь-який розділ з рахунками або операціями. У верхньому правому куті знаходиться службове меню, де згруповані інформаційні та підтримують функції (настройки, пошта, актуальні питання та ін.).

Функціональні можливості системи

Заявлені ключові можливості системи «Ощадбанк ОнЛ @ йн»:

 • Отримати інформацію по рахунках і картах, по кредитах, графік погашення, інформацію по депозитах, календар нарахування відсотків, а також архіви документів;
 • Здійснювати перекази між своїми рахунками, карткові переклади, внутрішньобанківські перекази, переклади по Україні, створювати і використовувати шаблони платежів;
 • Запитувати виписку з рахунку (декількох рахунків) по налаштованим параметрами;
 • Погашати кредит;
 • Відкривати і поповнювати депозит;
 • Обмінюватися повідомленнями з банком.

кредити

Розділ "Кредити" має на увазі необхідний функціонал, що дозволяє подивитися залишок заборгованості, дізнатися графік платежів за наявними у Вас кредитами і зробити платіж для погашення кредиту з обраного рахунку в банку.

Карти, депозити і рахунки

У розділі "Карти" клієнт може переглянути баланс на своїх картах, архів операцій по карті за вказаний період або за весь період дії карти. Дуже зручний функціонал так званого «прибуткового рахунку» - ощадного рахунку «до запитання», куди можна перераховувати тимчасово вільні гроші з карти.

Розділ «Поточні рахунки» пропонує стандартну інформацію про поточні рахунки користувача, їх статус, залишках. Ліве меню пропонує можливість здійснення операцій - перекладів, платежів, в тому числі операцій за шаблоном, - з використанням рахунків, відкритих у банку.

У розділі «Депозити» можна:

 • переглянути стандартну інформацію про свої вклади. Приємною опцією є привласнення призначених для користувача назв депозитах, що особливо зручно, якщо депозитів у Вас кілька.
 • подивитися графік нарахування відсотків. Зручна можливість для тих, хто контролює прибутковість своїх вкладень.

Зручна можливість для тих, хто контролює прибутковість своїх вкладень

 • поповнити свій депозит, що є тільки для вкладів з такою можливістю (вказані в договорі).

Цікавою опцією є можливість відкриття нового депозиту в режимі онлайн.

Відзначимо, що функціонал системи «Сбербанк ОнЛайн» досить зручний для вкладників - завдяки легкості відкриття, поповнення та обслуговування депозитів. Управління пролонгацією депозитів відсутня, але це не є проблемою - колл-центр нагадує в телефонному режимі про завершення терміну розміщенні вкладу і питає про бажання продовжити його. Вам достатньо сказати оператору про готовність продовжити розміщення грошей на депозитному рахунку. Після цього Вам прийде смс-підтвердження про продовження терміну вкладу.

операції

У розділі «Операції» клієнт може скористатися можливостями:

 • перекладів,
 • моментальних платежів на користь сервіс-провайдерів (комунальні послуги, мобільний зв'язок, інтернет та ін.),
 • вільних платежів за реквізитами,
 • SWIFT -платежей.

Відзначимо, всі ці операції доступні тільки в тому випадку, якщо у Вас підключений платний пакет «Сбербанк ОнЛайн». Якщо у Вас є потреба в здійсненні регулярних платежів, Ви можете створювати і використовувати шаблони, завдяки яким Вам не потрібно кожного разу витрачати час на введення реквізитів.

Ліміти здійснення операцій досить вільні - до 30 тис. Гривень в день:

інформація

Якщо Ви хочете подивитися архів своїх операцій, Ощадбанк пропонує для цього досить широкі можливості.

У підрозділі «Список перекладів» інформаційного розділу можна отримати відфільтрований список усіх своїх платежів і переказів.

У розділі «Виписка по рахунку» клієнт може переглянути та роздрукувати рух коштів за допомогою одного з своїх рахунків статус, причому список фільтрів досить широкий - можна отримати виписку за будь-який обраний період, тільки прибуткові або видаткові операції, а також відформатувати інформацію в виписці, відсортувавши по датою, розділивши розряди, прибрати нульові суми.

Безпека

Для забезпечення максимального рівня безпеки в системі Інтернет-банк використовується SSL -шифрування даних. Сертифікат, що забезпечує отримання ідентифікації виданий GeoTrust Extended Validation SSL. Якщо клієнт 5 разів неправильно введе пароль, еккаунт буде заблокований. Подальша розблокування пароля здійснюється тільки при особистому зверненні клієнта в колл-центр банку.

У верхньому правому куті можна побачити дату останнього входу в систему.

Для підтвердження кожного платежу і створення / редагування одержувача платежів використовується одноразовий пароль (ОТР), який генерується системою і відправляється на номер мобільного телефону у вигляді SMS-повідомлення. Також для безпеки транзакцій можливе використання персональних ключів електронно-цифрового підпису.

Правила інформаційної безпеки вдалося знайти не відразу - в розділі «Сбербанк ОнЛайн» на сторінці корпоративного сайту Банку, присвяченого інтернет-банкінгу.

Персоналізація і комунікації

У розділі «Налаштування» можна змінити безліч параметрів:

 • параметри облікового запису (контактні дані користувача),
 • пароль,
 • параметри безпеки: настройки автоотключения сеансу, термін дії пароля і разового пароля для підтвердження транзакцій та ін.
 • відображення валют,
 • ліміти операцій,
  а також подивитися перелік і статус всіх дій в системі в «Журналі».

відображення валют,  ліміти операцій,  а також подивитися перелік і статус всіх дій в системі в «Журналі»

Банк публікує новини, інформуючи своїх клієнтів про нові опції системи інтернет-банкінгу та про зміни в умовах продуктів і сервісів.

В системі є внутрішній поштову скриньку, через який можна відправити повідомлення / питання банківським фахівцям. В цей же ящик потрапляють листи інформаційних розсилок від Банку.

Навіть якщо Ви користувач безкоштовної «Інформаційної» версії системи, будьте готові до того, що кожен місяць Ви будете отримувати від банку нагадування про необхідність оплати версії «Стандарт». Якщо ви не дуже орієнтуєтесь в пакетах послуг і тарифи цього банку, це повідомлення, причому регулярно приходить, може дещо збити з пантелику.

На жаль, не можна сказати, що онлайн-підтримка користувачів - сильна сторона «Сбербанк ОнЛайн». Звичайний лист з питанням, відправлене в службу підтримки через внутрішню поштову скриньку, зависло там із загадковим статусом «Не всі підписи», «Не прочитано». На момент публікації (пройшло 7 календарних днів) відповідь від банку так і не було отримано. Месенджерів для онлайн-спілкування з операторами не передбачено. Тому, якщо є важливе питання, набагато швидше його вирішити, зателефонувавши в банк.

резюме

Ми хотіли б відзначити, що система «Сбербанк ОнЛайн» - це відмінний інструмент управління рахунками для клієнтів зарплатних проектів, відкритих в Ощадбанку. Широкий функціонал, зручний інтерфейс, платіжні інструменти забезпечать задоволення основних потреб в управлінні своїми фінансами.

Ще одна група клієнтів, яким може дуже сподобатися «Сбербанк ОнЛайн» - це вкладники. Але для повнофункціонального управління заощадженнями, в тому числі для поповнення депозитних рахунків, їм доведеться скористатися повною (платній) версією системи. Але навіть якщо Ви віддаєте перевагу оформляти і поповнювати вклади у відділенні, безкоштовна версія інтернет-банкінгу Ощадбанку дасть можливість відстежувати баланс, суму збільшення коштів на рахунках, графік нарахування відсотків.


Тест-драйви 2013 систем інтернет-банкінгу @ Roomian Research

Популярні пропозиції (Україна)

гроші від МФО тут і зараз!

Затребуваний сервіс - онлайн-кредит на карту без довідки про доходи

кредит готівкою від банку - не плати зайвого!

До 50 тис грн, до 5 років - від самого надійного європейського банку

кредитна карта банку - Не відкладай життя на завтра!

Успей безкоштовно отримати кредитну карту World з кредитом 200 тис, грейс 55 днів

Новости

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно