Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

Інтернет-банкінг «myDELTA» від Дельта Банку> Тест-драйв> Roomian.org

 1. Інтернет-банкінг «myDELTA» від Дельта Банку Дельта Банк Онлайн Агентство Roomian Research продовжує...
 2. Інтернет-банкінг «myDELTA» від Дельта Банку
 3. Інтернет-банкінг «myDELTA» від Дельта Банку
 4. Інтернет-банкінг «myDELTA» від Дельта Банку

Інтернет-банкінг «myDELTA» від Дельта Банку

Дельта Банк Онлайн

Агентство Roomian Research продовжує тестування інтернет банків, що претендують на звання найбільш ефективних з тих, що працюють сьогодні в Україні. Цього разу ми розглянемо інтернет-банкінг під назвою «myDELTA» від Дельта Банку.

Історична довідка

Система інтернет-банкінгу «Дельта Банк Онлайн» почала свою роботу 17 травня 2010 року. До третього кварталу 2012 року система була наповнена базовими функціональними можливостями.

В кінці 2012 року було прийнято рішення провести масштабну модернізацію системи і збільшити кількість послуг, що надаються.

З 2013 року система відома під новою назвою - «myDELTA». Розробкою системи займається київський офіс компанії Pentegy. За інформацією банку, модернізація системи триватиме до кінця 2014 року.

У жовтні 2013 року Дельта Банк зайняв друге місце в щорічному рейтингу найбільш інтернет-орієнтованих банків за версією ділового тижневика «Инвестгазета». Експерти оцінили роботу по модернізації і розвитку інтернет-банку. Було реалізовано і доопрацьовано велику кількість сервісів і послуг, проведений ребрендинг (система перейменована в «myDELTA»), переглянутий в цілому підхід до позиціонування послуги в продуктовому ряді банку. Велика увага приділили оптимізації інтерфейсів і деяких існуючих процесів для надання клієнтам більш комфортних умов користування системою. Також у другому півріччі були розроблені і запущені нові сервіси - дистанційне закриття рахунків і управління лімітами на операції, управління послугою СМС інформування і в цілому проведена оптимізація інтерфейсів системи «myDELTA».

Також Дельта Банком був запущений ряд акцій для клієнтів з розіграшами цінних призів. Не залишилося без уваги і активне спілкування Дельта Банку з користувачами в соціальних мережах, а також рекламна кампанія дистанційних каналів продажів.

Читайте також: Стартувала акція для користувачів інтернет-банкінгу Дельта Банку

Станом на 1 жовтня 2013 року кількість користувачів системи «myDELTA» становить 434 тис. Осіб, тобто, 28% активної клієнтської бази фізичних осіб. За останні два місяці активно здійснювали операції (як транзакції, так і сервісні операції) в середньому 69 000 користувачів щомісяця.

У планах Дельта Банку до кінця 2013 року доповнення функціоналу інтернет-банку «myDELTA» наступними можливостями:

 • Кредитування за допомогою інтернет-банкінгу не відвідуючи відділення банку (кеш-кредити і кредитні карти).
 • Управління статусом карти (блокування, розблокування, активація).
 • Управління перевіркою CVV / CVC коду.
 • Установка автоматичних платежів на рахунки і угоди, що допоможе клієнтам автоматизувати свої фінансові потоки.
 • Замовлення додаткових карт та перевипуск існуючих з дистанційною доставкою без звернення до відділення.

Дельта Банк поступово просувається в напрямку мобільного доступу до управління рахунками. На сьогоднішній день вже опубліковано інформаційний додаток для найпопулярніших мобільних операційних систем (Android і iOS), паралельно ведуться роботи зі створення активної банківської частини цього додатка. Це дозволить здійснювати на мобільних пристроях базовий набір банківських операцій (оплата рахунків, перекази, комунальні платежі) та отримувати всю необхідну інформацію по своїх рахунках і продуктам.

Підключення до інтернет-банкінгу Дельта Банку

Система «myDELTA» передбачає два способи отримати доступ - легкий і стандартний. Легкий доступ на увазі онлайн реєстрацію для отримання інформації про свої продукти. Якщо клієнту потрібен повний функціонал, який, крім інформаційних сервісів, включає платежі, перекази та інші активні операції в режимі онлайн, то йому варто відвідати відділення Дельта Банку і, відкривши поточний рахунок, отримати логін (він буде вказано в Договорі про надання банківських послуг з допомогою системи дистанційного банківського обслуговування «myDELTA») і пароль для першого входу (вказано на скретч-карті).

Ми рекомендуємо зайти в відділення і взяти повний пакет послуг інтернет-банку, хоча б тому, що повз яскравою і креативно оформленою упаковки продукту, що нагадує маленький ноутбук, неможливо пройти байдуже.

Ми рекомендуємо зайти в відділення і взяти повний пакет послуг інтернет-банку, хоча б тому, що повз яскравою і креативно оформленою упаковки продукту, що нагадує маленький ноутбук, неможливо пройти байдуже

Відразу після підписання документів і отримання коробочки з картами ( «Ощадний Картка №1» з пін-кодом і скретч-карта з паролем) і інструкціями зайти в інтернет-банк ви не зможете. Вже на наступний день після підписання документів на ваш мобільний телефон прийде SMS -Повідомлення про активацію в системі, після чого ви можете виконати перший вхід в систему і змінити пароль. Ми підписали документи і отримали банківський «стартовий пакет» в п'ятницю, а SMS про активацію прийшла в суботу вранці.

На сторінці входу можна подивитися демо і ознайомитися з функціоналом системи. Також при підключенні через відділення фахівець Дельта Банку видає клієнтові «стартовий пакет», в якому міститься брошура з інструкцією користувача.

вартість обслуговування

У Дельта Банку не беруть плату за підключення інтернет-банкінгу і не вимагають щомісячних комісій або абонплати.

Цікаво, що основним клієнтським рахунком в системі Дельта Банку є не картрахунок, а поточний рахунок фізичної особи з прив'язаною до нього картою «Ощадний №1». Які це дає переваги? По-перше, безкоштовне відкриття та обслуговування, по-друге, нарахування відсотків на залишок. Таке рішення підійде тим користувачам, які планують в основному проводити безготівкові операції через систему інтернет-банку, а для розрахунків у торговельній мережі планують використовувати окрему карту, яка замовляється окремо.

Щоб дізнатися про поточні тарифи на операції, ми спробували скористатися QR-кодом, що містяться в брошурі, яку нам видали при оформленні документів. Але ... система видала помилку, сторінка не знайшлася.

Перерахування коштів на рахунки (свої або інших користувачів) в Дельта Банку - безкоштовно. За переклади з рахунків клієнта Дельта Банку на інший банк комісія в системі «myDELTA» також не стягується, якщо переклад робиться з власних коштів, а не за рахунок карткового кредиту.

Вхід в інтернет-банкінг Дельта Банку

При вході в систему користувачеві пропонується ввести логін і пароль, а також цифровий код з чотирьох цифр-капчу. Якщо ви забули пароль, то можете скористатися сервісом онлайн-відновлення доступу, ввівши номер договору або номер рахунку, причину звернення, дату народження і 4-значний код на малюнку.

Після введення облікових даних користувач переходить на головну сторінку інтернет-банку «myDELTA», де відображається інформація про поточний стан його рахунків.

Функціональні можливості системи

Заявлені ключові можливості системи «myDELTA»:

 • Переглядати в режимі реального часу залишки коштів на депозитах, дебетних і кредитних картках;
 • Переглядати історію операцій по рахунках;
 • Контролювати стан заборгованості по кредиту або кредитній картці;
 • Отримувати звіт про погашення кредиту та інформацію про дату та розмір наступного платежу;
 • Розміщувати, поповнювати депозит;
 • Погашати кредит;
 • Перераховувати кошти між рахунками, відкритими в Дельта Банку;
 • Перераховувати кошти на рахунки в інших банках України;
 • Оплачувати комунальні платежі;
 • Сплачувати рахунки мобільних операторів;
 • Оплачувати послуги Інтернет і телебачення;
 • Поповнювати рахунки он-лайн ігор;
 • Закривати рахунки.

Поточний рахунок

Тут здійснюється керування поточним рахунком клієнта. На головній сторінці розділу відображається список доступних поточних рахунків, при натисканні на номер / назва рахунку можна отримати розгорнуту інформацію про рахунок і прив'язаних до нього платіжних картах.

Також можна отримати інформацію про рух по рахунку ( «Історія операцій» - «Операції по рахунку»), причому проведені операції, непроведені операції і заблоковані суми знаходяться в різних розділах, що не зовсім зручно:

Зате зручно, що окремо можна вивести операції, проведені тільки через інтернет-банкінг (виключивши операції зі зняття готівки і розрахунки в торгово-сервісних точках). Існує ще один автономний підрозділ - «Виписки по рахунку».

У підрозділі «Грошові перекази» можна зробити одноразовий переказ коштів або, при необхідності, створити шаблон для повторюваних операцій. Тут можна перевести гроші або на один зі своїх рахунків, поповнити депозит, або перевести гроші іншому одержувачу-фізособі, якщо у нього є карта Дельта Банку. Можна зробити і переклад в інший банк, вказавши номер рахунку та реквізити банку одержувача.

На сторінці «Поповнити рахунок» пропонується завести гроші на поточний рахунок, але для цього у клієнта повинен бути інший рахунок або карта в Дельта Банку, на якій є гроші, завести гроші з зовнішньої карти або вивести з будь-якого електронного гаманця ви не зможете.

Дебетні та кредитні картки

У цих розділах відображається інформація про наявні у користувача картах, в тому числі історія транзакцій.

Депозити

У розділі «Депозити» можна подивитися інформацію по існуючому депозиту, а також розмістити гривневий вклад на обраних умовах, цей функціонал пропонується деякими банками, і його наявність вигідно виділяє «myDELTA» на тлі конкурентів.

Для розміщення депозиту в Дельта Банку потрібно клікнути на процентну ставку.

Для розміщення депозиту в Дельта Банку потрібно клікнути на процентну ставку

Також можна подивитися історію операцій, таких як поповнення депозиту, нарахування відсотків, що досить зручно.

Ми захотіли дізнатися, як поповнюється депозит онлайн, не заходячи до відділення Дельта Банку. І, як виявилося, поповнення депозиту є тільки з розділу «Поточний рахунок» - «Грошові перекази» або з Головної сторінки. У самому розділі депозити, як і в картці депозиту, кнопки поповнення, на жаль, немає.

При виборі депозиту в якості рахунку отримувача опис перекладу заповнюється автоматично, необхідно вписати лише назва перекладу.

При виборі депозиту в якості рахунку отримувача опис перекладу заповнюється автоматично, необхідно вписати лише назва перекладу

кредити

Розділ містить інформацію про кредити в банку, крім карткових. Там же можна подивитися дати і суми майбутнього платежу, залишки заборгованості, графік погашення кредиту.

On-line заявки на продукт виділені в окремий розділ. Зайшовши в нього, ми побачили меню, яке пропонує замовити онлайн будь-який з 4 продуктів:

Зайшовши в нього, ми побачили меню, яке пропонує замовити онлайн будь-який з 4 продуктів:

Але кожна кнопка веде на зовнішній сайт продукту, анкета відправляється не з кабінету клієнта в інтернет-банкінгу.

платежі

Розділ під назвою «Оплата рахунків та послуг» містить меню, що веде в каталог заведених в систему постачальників послуг, шаблони платежів, їх історію.

Розділ під назвою «Оплата рахунків та послуг» містить меню, що веде в каталог заведених в систему постачальників послуг, шаблони платежів, їх історію

Незручно те, що це ж меню з деякими модифікаціями дублюється в лівому підміню сторінки (наприклад, замість «Мої шаблони» користувачеві пропонується підрозділ «Мої рахунки», де містяться шаблони, оформлені передплати і виставлених рахунків). В навігації цього розділу є ще можливості для поліпшення.

Каталог постачальників послуг (підрозділ «Список компаній») сподобався не тільки кількістю операторів, але і зручністю фільтровкі.

Відразу є можливість і провести платіж і, при бажанні, підписатися на отримання рахунків у потрібного постачальника (стовпець «Підписатися»).

Що можна було б додати для досконалості каталогу - можливість відправити в банк запит, вказавши оператора, якого немає у списку. Тоді і банку, у якого є запити від реальних клієнтів, що користуються послугами постачальника, легше вести переговори, і клієнтам приємно, коли їх побажанням йдуть назустріч.

Крім того, в розділі «Мої рахунки» непогано б вивести підказку або текстове повідомлення про те, як можна оформити підписку на ті чи інші рахунки, і відправити користувача, у якого ще немає підписки, в розділ каталогу сервіс-провайдерів.

Інформаційно-аналітичні функції та персональна бухгалтерія

Аналітичні функції та функції персональної бухгалтерії на даний момент в «myDELTA» відсутні. Але можна вивантажити в Ексель історію операцій за певний період і на цій основі провести самостійний аналіз.

Безпека

Для забезпечення максимального рівня безпеки з'єднання з інтернет-банком «myDELTA» зашифровано за допомогою 128-розрядної шифрування. Сертифікат SSL «з перевіркою компанії» випущений відомим центром сертифікації Thawte, Inc.

Для того, щоб зменшити можливість третіх осіб отримати доступ до інформації про ваших фінансових операціях, сеанс автоматично закривається при спробі перейти на нову сторінку, якщо з моменту попереднього переходу між сторінками сайту пройшло 5 або більше хвилин.

Для підтвердження фінансових операцій використовуються одноразові СМС -паролі.
У розділі «Безпека» самого інтернет-банкінгу ведеться логирование входів в систему, в тому числі, неуспішних, проте без вказівки IP / хоста і тривалості сесії.

Слід зазначити доступність інформації з питань безпеки. На сторінці входу в інтернет-банк Дельта Банку є посилання на спеціальний розділ, в якому містяться чіткі рекомендації щодо безпечної роботи ( «5 основних правил») і роз'яснені механізми захисту від злому системи і втрати даних, що застосовуються на стороні банку.

Доступність системи не завжди 100% -ва. Ось, наприклад, зайшовши в розділ з поточними рахунками, ми отримали повідомлення про помилку:

Ось, наприклад, зайшовши в розділ з поточними рахунками, ми отримали повідомлення про помилку:

Можливо, це відбувається в періоди зміни версій системи, проведення технічних робіт, проте з системного повідомленням причину зрозуміти неможливо.

Персоналізація і комунікації

Перед першим входом в систему з її можливостями можна познайомитися за допомогою демо-версії.

Система пропонує зміни / актуалізацію персональної інформації (адреса, телефон, електронна пошта) клієнта на сторінці «Дані клієнта». Якщо не ввести відразу адреса електронної пошти, при кожному вході в систему буде з'являтися спливаюче вікно, яке пропонує підтвердити електронну адресу або змінити його. Пароль також можна змінити у відповідному розділі.

Мовну версію всередині системи змінити не можна, її можна вибрати тільки на сторінці входу в інтернет-банкінг.

Дуже зручно, що можна налаштовувати часові ліміти операцій, правда, коли ви заходите на сторінку зміни, наприклад, добового ліміту, вам пропонують ввести нове значення, на той час уже є шанс забути ліміт за замовчуванням, так як ця інформація не показується.

Всередині «myDELTA» є розділ «Повідомлення банку». На жаль, ми не знайшли там повідомлення про технічні роботах на сайті і про недоступність операцій, яке нещодавно розмістили на сайті банку. Було б зручно дублювати подібну інформацію і в особисті кабінети користувачів.

Цікаво, що в разі виникнення помилки клієнту в першу чергу пропонують зателефонувати в банк, хоча внутрішній сервіс «Задати питання банку" існує. Отже, ми вирішили ним скористатися.

В першу чергу, ввели адресу електронної пошти, чого раніше не зробили. Потім ввели смс-код підтвердження. Потім проїхали в електронну пошту, де (на жаль, в текстовому, неклікабельном вигляді) нам було дано посилання на активацію email-а. Потім довелося знову авторизуватися в системі.

Отже, нарешті, з'явилося спливаюче вікно повідомлення. Ми написали текст питання, вибрали тему і відправили лист. Хотіли було прикріпити скріншот, але в повідомленні немає поля для вкладених файлів. Отримали підтвердження про успішну відправку і про те, що наш «запит буде оброблений максимум протягом 3-х робочих днів». Наш питання не була терміновий, але для більш важливих питань і повідомлень про збої 3 дні - це дуже довго. Протягом 24 годин відповідь нами так і не було отримано.

При цьому відзначимо, що на сайті банку існує безліч способів для зв'язку з банком в режимі 24/7 - скайп, email, форма зворотного зв'язку, пошта та ін.

Дизайн інтернет-банку досить легкий. Однак, на нашу спільну враженню, для того щоб дістатися до тієї чи іншої функції, користувачеві доводиться іноді робити занадто багато переходів. Розробники «myDELTA» трохи спростили навігацію, вивівши найпопулярніші функції на головну сторінку інтернет-банку.

Плюсом могла б стати можливість для користувача настройки сторінок швидкого доступу (як у « ПУМБ Онлайн ", наприклад).

резюме

На нашу спільну думку, система інтернет-банкінгу «myDELTA» пропонує досить хороший набір основних функцій з управління рахунками, і перелік цих функцій стає дедалі більше. При цьому, юзабіліті системи і доступність її функцій - це ті сфери, де ще можливі поліпшення.

Оскільки онлайн-введення грошей в систему з зовнішніх карт неможливий, «myDELTA» навряд чи стане найзручнішим рішенням для клієнтів, у яких основне джерело доходу не прив'язаний до рахунків в Дельта Банку.

З іншого боку, інтернет-банк Дельти оцінять позичальники банку (в тому числі за кредитно-карткових продуктів) за зручний інструментарій трекінгу і погашення заборгованості, а також клієнти-власники депозитних рахунків. Якщо у клієнта є депозитний рахунок, і відсотки надходять на поточний рахунок, до якого прив'язані карта, то за рахунок доходів від розміщення коштів можна легко робити онлайн-платежі за рахунками, наприклад, за комунальні послуги, зв'язок, Інтернет.

Популярні пропозиції (Україна)

рішення від МФО по кредиту за 8 хвилин!

Не дозволимо вам потонути, швидко відправимо вам грошей

візьміть смачний кредит готівкою на маркеті!

До 200 тис гривень і мінімум часу для отримання потрібної суми грошей

кредитна карта банку - Не відкладай життя на завтра!

Успей безкоштовно отримати кредитну карту World з кредитом 200 тис, грейс 55 днів

Інтернет-банкінг «myDELTA» від Дельта Банку

Дельта Банк Онлайн

Агентство Roomian Research продовжує тестування інтернет банків, що претендують на звання найбільш ефективних з тих, що працюють сьогодні в Україні. Цього разу ми розглянемо інтернет-банкінг під назвою «myDELTA» від Дельта Банку.

Історична довідка

Система інтернет-банкінгу «Дельта Банк Онлайн» почала свою роботу 17 травня 2010 року. До третього кварталу 2012 року система була наповнена базовими функціональними можливостями.

В кінці 2012 року було прийнято рішення провести масштабну модернізацію системи і збільшити кількість послуг, що надаються.

З 2013 року система відома під новою назвою - «myDELTA». Розробкою системи займається київський офіс компанії Pentegy. За інформацією банку, модернізація системи триватиме до кінця 2014 року.

У жовтні 2013 року Дельта Банк зайняв друге місце в щорічному рейтингу найбільш інтернет-орієнтованих банків за версією ділового тижневика «Инвестгазета». Експерти оцінили роботу по модернізації і розвитку інтернет-банку. Було реалізовано і доопрацьовано велику кількість сервісів і послуг, проведений ребрендинг (система перейменована в «myDELTA»), переглянутий в цілому підхід до позиціонування послуги в продуктовому ряді банку. Велика увага приділили оптимізації інтерфейсів і деяких існуючих процесів для надання клієнтам більш комфортних умов користування системою. Також у другому півріччі були розроблені і запущені нові сервіси - дистанційне закриття рахунків і управління лімітами на операції, управління послугою СМС інформування і в цілому проведена оптимізація інтерфейсів системи «myDELTA».

Також Дельта Банком був запущений ряд акцій для клієнтів з розіграшами цінних призів. Не залишилося без уваги і активне спілкування Дельта Банку з користувачами в соціальних мережах, а також рекламна кампанія дистанційних каналів продажів.

Читайте також: Стартувала акція для користувачів інтернет-банкінгу Дельта Банку

Станом на 1 жовтня 2013 року кількість користувачів системи «myDELTA» становить 434 тис. Осіб, тобто, 28% активної клієнтської бази фізичних осіб. За останні два місяці активно здійснювали операції (як транзакції, так і сервісні операції) в середньому 69 000 користувачів щомісяця.

У планах Дельта Банку до кінця 2013 року доповнення функціоналу інтернет-банку «myDELTA» наступними можливостями:

 • Кредитування за допомогою інтернет-банкінгу не відвідуючи відділення банку (кеш-кредити і кредитні карти).
 • Управління статусом карти (блокування, розблокування, активація).
 • Управління перевіркою CVV / CVC коду.
 • Установка автоматичних платежів на рахунки і угоди, що допоможе клієнтам автоматизувати свої фінансові потоки.
 • Замовлення додаткових карт та перевипуск існуючих з дистанційною доставкою без звернення до відділення.

Дельта Банк поступово просувається в напрямку мобільного доступу до управління рахунками. На сьогоднішній день вже опубліковано інформаційний додаток для найпопулярніших мобільних операційних систем (Android і iOS), паралельно ведуться роботи зі створення активної банківської частини цього додатка. Це дозволить здійснювати на мобільних пристроях базовий набір банківських операцій (оплата рахунків, перекази, комунальні платежі) та отримувати всю необхідну інформацію по своїх рахунках і продуктам.

Підключення до інтернет-банкінгу Дельта Банку

Система «myDELTA» передбачає два способи отримати доступ - легкий і стандартний. Легкий доступ на увазі онлайн реєстрацію для отримання інформації про свої продукти. Якщо клієнту потрібен повний функціонал, який, крім інформаційних сервісів, включає платежі, перекази та інші активні операції в режимі онлайн, то йому варто відвідати відділення Дельта Банку і, відкривши поточний рахунок, отримати логін (він буде вказано в Договорі про надання банківських послуг з допомогою системи дистанційного банківського обслуговування «myDELTA») і пароль для першого входу (вказано на скретч-карті).

Ми рекомендуємо зайти в відділення і взяти повний пакет послуг інтернет-банку, хоча б тому, що повз яскравою і креативно оформленою упаковки продукту, що нагадує маленький ноутбук, неможливо пройти байдуже.

Ми рекомендуємо зайти в відділення і взяти повний пакет послуг інтернет-банку, хоча б тому, що повз яскравою і креативно оформленою упаковки продукту, що нагадує маленький ноутбук, неможливо пройти байдуже

Відразу після підписання документів і отримання коробочки з картами ( «Ощадний Картка №1» з пін-кодом і скретч-карта з паролем) і інструкціями зайти в інтернет-банк ви не зможете. Вже на наступний день після підписання документів на ваш мобільний телефон прийде SMS -Повідомлення про активацію в системі, після чого ви можете виконати перший вхід в систему і змінити пароль. Ми підписали документи і отримали банківський «стартовий пакет» в п'ятницю, а SMS про активацію прийшла в суботу вранці.

На сторінці входу можна подивитися демо і ознайомитися з функціоналом системи. Також при підключенні через відділення фахівець Дельта Банку видає клієнтові «стартовий пакет», в якому міститься брошура з інструкцією користувача.

вартість обслуговування

У Дельта Банку не беруть плату за підключення інтернет-банкінгу і не вимагають щомісячних комісій або абонплати.

Цікаво, що основним клієнтським рахунком в системі Дельта Банку є не картрахунок, а поточний рахунок фізичної особи з прив'язаною до нього картою «Ощадний №1». Які це дає переваги? По-перше, безкоштовне відкриття та обслуговування, по-друге, нарахування відсотків на залишок. Таке рішення підійде тим користувачам, які планують в основному проводити безготівкові операції через систему інтернет-банку, а для розрахунків у торговельній мережі планують використовувати окрему карту, яка замовляється окремо.

Щоб дізнатися про поточні тарифи на операції, ми спробували скористатися QR-кодом, що містяться в брошурі, яку нам видали при оформленні документів. Але ... система видала помилку, сторінка не знайшлася.

Перерахування коштів на рахунки (свої або інших користувачів) в Дельта Банку - безкоштовно. За переклади з рахунків клієнта Дельта Банку на інший банк комісія в системі «myDELTA» також не стягується, якщо переклад робиться з власних коштів, а не за рахунок карткового кредиту.

Вхід в інтернет-банкінг Дельта Банку

При вході в систему користувачеві пропонується ввести логін і пароль, а також цифровий код з чотирьох цифр-капчу. Якщо ви забули пароль, то можете скористатися сервісом онлайн-відновлення доступу, ввівши номер договору або номер рахунку, причину звернення, дату народження і 4-значний код на малюнку.

Після введення облікових даних користувач переходить на головну сторінку інтернет-банку «myDELTA», де відображається інформація про поточний стан його рахунків.

Функціональні можливості системи

Заявлені ключові можливості системи «myDELTA»:

 • Переглядати в режимі реального часу залишки коштів на депозитах, дебетних і кредитних картках;
 • Переглядати історію операцій по рахунках;
 • Контролювати стан заборгованості по кредиту або кредитній картці;
 • Отримувати звіт про погашення кредиту та інформацію про дату та розмір наступного платежу;
 • Розміщувати, поповнювати депозит;
 • Погашати кредит;
 • Перераховувати кошти між рахунками, відкритими в Дельта Банку;
 • Перераховувати кошти на рахунки в інших банках України;
 • Оплачувати комунальні платежі;
 • Сплачувати рахунки мобільних операторів;
 • Оплачувати послуги Інтернет і телебачення;
 • Поповнювати рахунки он-лайн ігор;
 • Закривати рахунки.

Поточний рахунок

Тут здійснюється керування поточним рахунком клієнта. На головній сторінці розділу відображається список доступних поточних рахунків, при натисканні на номер / назва рахунку можна отримати розгорнуту інформацію про рахунок і прив'язаних до нього платіжних картах.

Також можна отримати інформацію про рух по рахунку ( «Історія операцій» - «Операції по рахунку»), причому проведені операції, непроведені операції і заблоковані суми знаходяться в різних розділах, що не зовсім зручно:

Зате зручно, що окремо можна вивести операції, проведені тільки через інтернет-банкінг (виключивши операції зі зняття готівки і розрахунки в торгово-сервісних точках). Існує ще один автономний підрозділ - «Виписки по рахунку».

У підрозділі «Грошові перекази» можна зробити одноразовий переказ коштів або, при необхідності, створити шаблон для повторюваних операцій. Тут можна перевести гроші або на один зі своїх рахунків, поповнити депозит, або перевести гроші іншому одержувачу-фізособі, якщо у нього є карта Дельта Банку. Можна зробити і переклад в інший банк, вказавши номер рахунку та реквізити банку одержувача.

На сторінці «Поповнити рахунок» пропонується завести гроші на поточний рахунок, але для цього у клієнта повинен бути інший рахунок або карта в Дельта Банку, на якій є гроші, завести гроші з зовнішньої карти або вивести з будь-якого електронного гаманця ви не зможете.

Дебетні та кредитні картки

У цих розділах відображається інформація про наявні у користувача картах, в тому числі історія транзакцій.

Депозити

У розділі «Депозити» можна подивитися інформацію по існуючому депозиту, а також розмістити гривневий вклад на обраних умовах, цей функціонал пропонується деякими банками, і його наявність вигідно виділяє «myDELTA» на тлі конкурентів.

Для розміщення депозиту в Дельта Банку потрібно клікнути на процентну ставку.

Для розміщення депозиту в Дельта Банку потрібно клікнути на процентну ставку

Також можна подивитися історію операцій, таких як поповнення депозиту, нарахування відсотків, що досить зручно.

Ми захотіли дізнатися, як поповнюється депозит онлайн, не заходячи до відділення Дельта Банку. І, як виявилося, поповнення депозиту є тільки з розділу «Поточний рахунок» - «Грошові перекази» або з Головної сторінки. У самому розділі депозити, як і в картці депозиту, кнопки поповнення, на жаль, немає.

При виборі депозиту в якості рахунку отримувача опис перекладу заповнюється автоматично, необхідно вписати лише назва перекладу.

При виборі депозиту в якості рахунку отримувача опис перекладу заповнюється автоматично, необхідно вписати лише назва перекладу

кредити

Розділ містить інформацію про кредити в банку, крім карткових. Там же можна подивитися дати і суми майбутнього платежу, залишки заборгованості, графік погашення кредиту.

On-line заявки на продукт виділені в окремий розділ. Зайшовши в нього, ми побачили меню, яке пропонує замовити онлайн будь-який з 4 продуктів:

Зайшовши в нього, ми побачили меню, яке пропонує замовити онлайн будь-який з 4 продуктів:

Але кожна кнопка веде на зовнішній сайт продукту, анкета відправляється не з кабінету клієнта в інтернет-банкінгу.

платежі

Розділ під назвою «Оплата рахунків та послуг» містить меню, що веде в каталог заведених в систему постачальників послуг, шаблони платежів, їх історію.

Розділ під назвою «Оплата рахунків та послуг» містить меню, що веде в каталог заведених в систему постачальників послуг, шаблони платежів, їх історію

Незручно те, що це ж меню з деякими модифікаціями дублюється в лівому підміню сторінки (наприклад, замість «Мої шаблони» користувачеві пропонується підрозділ «Мої рахунки», де містяться шаблони, оформлені передплати і виставлених рахунків). В навігації цього розділу є ще можливості для поліпшення.

Каталог постачальників послуг (підрозділ «Список компаній») сподобався не тільки кількістю операторів, але і зручністю фільтровкі.

Відразу є можливість і провести платіж і, при бажанні, підписатися на отримання рахунків у потрібного постачальника (стовпець «Підписатися»).

Що можна було б додати для досконалості каталогу - можливість відправити в банк запит, вказавши оператора, якого немає у списку. Тоді і банку, у якого є запити від реальних клієнтів, що користуються послугами постачальника, легше вести переговори, і клієнтам приємно, коли їх побажанням йдуть назустріч.

Крім того, в розділі «Мої рахунки» непогано б вивести підказку або текстове повідомлення про те, як можна оформити підписку на ті чи інші рахунки, і відправити користувача, у якого ще немає підписки, в розділ каталогу сервіс-провайдерів.

Інформаційно-аналітичні функції та персональна бухгалтерія

Аналітичні функції та функції персональної бухгалтерії на даний момент в «myDELTA» відсутні. Але можна вивантажити в Ексель історію операцій за певний період і на цій основі провести самостійний аналіз.

Безпека

Для забезпечення максимального рівня безпеки з'єднання з інтернет-банком «myDELTA» зашифровано за допомогою 128-розрядної шифрування. Сертифікат SSL «з перевіркою компанії» випущений відомим центром сертифікації Thawte, Inc.

Для того, щоб зменшити можливість третіх осіб отримати доступ до інформації про ваших фінансових операціях, сеанс автоматично закривається при спробі перейти на нову сторінку, якщо з моменту попереднього переходу між сторінками сайту пройшло 5 або більше хвилин.

Для підтвердження фінансових операцій використовуються одноразові СМС -паролі.
У розділі «Безпека» самого інтернет-банкінгу ведеться логирование входів в систему, в тому числі, неуспішних, проте без вказівки IP / хоста і тривалості сесії.

Слід зазначити доступність інформації з питань безпеки. На сторінці входу в інтернет-банк Дельта Банку є посилання на спеціальний розділ, в якому містяться чіткі рекомендації щодо безпечної роботи ( «5 основних правил») і роз'яснені механізми захисту від злому системи і втрати даних, що застосовуються на стороні банку.

Доступність системи не завжди 100% -ва. Ось, наприклад, зайшовши в розділ з поточними рахунками, ми отримали повідомлення про помилку:

Ось, наприклад, зайшовши в розділ з поточними рахунками, ми отримали повідомлення про помилку:

Можливо, це відбувається в періоди зміни версій системи, проведення технічних робіт, проте з системного повідомленням причину зрозуміти неможливо.

Персоналізація і комунікації

Перед першим входом в систему з її можливостями можна познайомитися за допомогою демо-версії.

Система пропонує зміни / актуалізацію персональної інформації (адреса, телефон, електронна пошта) клієнта на сторінці «Дані клієнта». Якщо не ввести відразу адреса електронної пошти, при кожному вході в систему буде з'являтися спливаюче вікно, яке пропонує підтвердити електронну адресу або змінити його. Пароль також можна змінити у відповідному розділі.

Мовну версію всередині системи змінити не можна, її можна вибрати тільки на сторінці входу в інтернет-банкінг.

Дуже зручно, що можна налаштовувати часові ліміти операцій, правда, коли ви заходите на сторінку зміни, наприклад, добового ліміту, вам пропонують ввести нове значення, на той час уже є шанс забути ліміт за замовчуванням, так як ця інформація не показується.

Всередині «myDELTA» є розділ «Повідомлення банку». На жаль, ми не знайшли там повідомлення про технічні роботах на сайті і про недоступність операцій, яке нещодавно розмістили на сайті банку. Було б зручно дублювати подібну інформацію і в особисті кабінети користувачів.

Цікаво, що в разі виникнення помилки клієнту в першу чергу пропонують зателефонувати в банк, хоча внутрішній сервіс «Задати питання банку" існує. Отже, ми вирішили ним скористатися.

В першу чергу, ввели адресу електронної пошти, чого раніше не зробили. Потім ввели смс-код підтвердження. Потім проїхали в електронну пошту, де (на жаль, в текстовому, неклікабельном вигляді) нам було дано посилання на активацію email-а. Потім довелося знову авторизуватися в системі.

Отже, нарешті, з'явилося спливаюче вікно повідомлення. Ми написали текст питання, вибрали тему і відправили лист. Хотіли було прикріпити скріншот, але в повідомленні немає поля для вкладених файлів. Отримали підтвердження про успішну відправку і про те, що наш «запит буде оброблений максимум протягом 3-х робочих днів». Наш питання не була терміновий, але для більш важливих питань і повідомлень про збої 3 дні - це дуже довго. Протягом 24 годин відповідь нами так і не було отримано.

При цьому відзначимо, що на сайті банку існує безліч способів для зв'язку з банком в режимі 24/7 - скайп, email, форма зворотного зв'язку, пошта та ін.

Дизайн інтернет-банку досить легкий. Однак, на нашу спільну враженню, для того щоб дістатися до тієї чи іншої функції, користувачеві доводиться іноді робити занадто багато переходів. Розробники «myDELTA» трохи спростили навігацію, вивівши найпопулярніші функції на головну сторінку інтернет-банку.

Плюсом могла б стати можливість для користувача настройки сторінок швидкого доступу (як у « ПУМБ Онлайн ", наприклад).

резюме

На нашу спільну думку, система інтернет-банкінгу «myDELTA» пропонує досить хороший набір основних функцій з управління рахунками, і перелік цих функцій стає дедалі більше. При цьому, юзабіліті системи і доступність її функцій - це ті сфери, де ще можливі поліпшення.

Оскільки онлайн-введення грошей в систему з зовнішніх карт неможливий, «myDELTA» навряд чи стане найзручнішим рішенням для клієнтів, у яких основне джерело доходу не прив'язаний до рахунків в Дельта Банку.

З іншого боку, інтернет-банк Дельти оцінять позичальники банку (в тому числі за кредитно-карткових продуктів) за зручний інструментарій трекінгу і погашення заборгованості, а також клієнти-власники депозитних рахунків. Якщо у клієнта є депозитний рахунок, і відсотки надходять на поточний рахунок, до якого прив'язані карта, то за рахунок доходів від розміщення коштів можна легко робити онлайн-платежі за рахунками, наприклад, за комунальні послуги, зв'язок, Інтернет.

Популярні пропозиції (Україна)

рішення від МФО по кредиту за 8 хвилин!

Не дозволимо вам потонути, швидко відправимо вам грошей

візьміть смачний кредит готівкою на маркеті!

До 200 тис гривень і мінімум часу для отримання потрібної суми грошей

кредитна карта банку - Не відкладай життя на завтра!

Успей безкоштовно отримати кредитну карту World з кредитом 200 тис, грейс 55 днів

Інтернет-банкінг «myDELTA» від Дельта Банку

Дельта Банк Онлайн

Агентство Roomian Research продовжує тестування інтернет банків, що претендують на звання найбільш ефективних з тих, що працюють сьогодні в Україні. Цього разу ми розглянемо інтернет-банкінг під назвою «myDELTA» від Дельта Банку.

Історична довідка

Система інтернет-банкінгу «Дельта Банк Онлайн» почала свою роботу 17 травня 2010 року. До третього кварталу 2012 року система була наповнена базовими функціональними можливостями.

В кінці 2012 року було прийнято рішення провести масштабну модернізацію системи і збільшити кількість послуг, що надаються.

З 2013 року система відома під новою назвою - «myDELTA». Розробкою системи займається київський офіс компанії Pentegy. За інформацією банку, модернізація системи триватиме до кінця 2014 року.

У жовтні 2013 року Дельта Банк зайняв друге місце в щорічному рейтингу найбільш інтернет-орієнтованих банків за версією ділового тижневика «Инвестгазета». Експерти оцінили роботу по модернізації і розвитку інтернет-банку. Було реалізовано і доопрацьовано велику кількість сервісів і послуг, проведений ребрендинг (система перейменована в «myDELTA»), переглянутий в цілому підхід до позиціонування послуги в продуктовому ряді банку. Велика увага приділили оптимізації інтерфейсів і деяких існуючих процесів для надання клієнтам більш комфортних умов користування системою. Також у другому півріччі були розроблені і запущені нові сервіси - дистанційне закриття рахунків і управління лімітами на операції, управління послугою СМС інформування і в цілому проведена оптимізація інтерфейсів системи «myDELTA».

Також Дельта Банком був запущений ряд акцій для клієнтів з розіграшами цінних призів. Не залишилося без уваги і активне спілкування Дельта Банку з користувачами в соціальних мережах, а також рекламна кампанія дистанційних каналів продажів.

Читайте також: Стартувала акція для користувачів інтернет-банкінгу Дельта Банку

Станом на 1 жовтня 2013 року кількість користувачів системи «myDELTA» становить 434 тис. Осіб, тобто, 28% активної клієнтської бази фізичних осіб. За останні два місяці активно здійснювали операції (як транзакції, так і сервісні операції) в середньому 69 000 користувачів щомісяця.

У планах Дельта Банку до кінця 2013 року доповнення функціоналу інтернет-банку «myDELTA» наступними можливостями:

 • Кредитування за допомогою інтернет-банкінгу не відвідуючи відділення банку (кеш-кредити і кредитні карти).
 • Управління статусом карти (блокування, розблокування, активація).
 • Управління перевіркою CVV / CVC коду.
 • Установка автоматичних платежів на рахунки і угоди, що допоможе клієнтам автоматизувати свої фінансові потоки.
 • Замовлення додаткових карт та перевипуск існуючих з дистанційною доставкою без звернення до відділення.

Дельта Банк поступово просувається в напрямку мобільного доступу до управління рахунками. На сьогоднішній день вже опубліковано інформаційний додаток для найпопулярніших мобільних операційних систем (Android і iOS), паралельно ведуться роботи зі створення активної банківської частини цього додатка. Це дозволить здійснювати на мобільних пристроях базовий набір банківських операцій (оплата рахунків, перекази, комунальні платежі) та отримувати всю необхідну інформацію по своїх рахунках і продуктам.

Підключення до інтернет-банкінгу Дельта Банку

Система «myDELTA» передбачає два способи отримати доступ - легкий і стандартний. Легкий доступ на увазі онлайн реєстрацію для отримання інформації про свої продукти. Якщо клієнту потрібен повний функціонал, який, крім інформаційних сервісів, включає платежі, перекази та інші активні операції в режимі онлайн, то йому варто відвідати відділення Дельта Банку і, відкривши поточний рахунок, отримати логін (він буде вказано в Договорі про надання банківських послуг з допомогою системи дистанційного банківського обслуговування «myDELTA») і пароль для першого входу (вказано на скретч-карті).

Ми рекомендуємо зайти в відділення і взяти повний пакет послуг інтернет-банку, хоча б тому, що повз яскравою і креативно оформленою упаковки продукту, що нагадує маленький ноутбук, неможливо пройти байдуже.

Ми рекомендуємо зайти в відділення і взяти повний пакет послуг інтернет-банку, хоча б тому, що повз яскравою і креативно оформленою упаковки продукту, що нагадує маленький ноутбук, неможливо пройти байдуже

Відразу після підписання документів і отримання коробочки з картами ( «Ощадний Картка №1» з пін-кодом і скретч-карта з паролем) і інструкціями зайти в інтернет-банк ви не зможете. Вже на наступний день після підписання документів на ваш мобільний телефон прийде SMS -Повідомлення про активацію в системі, після чого ви можете виконати перший вхід в систему і змінити пароль. Ми підписали документи і отримали банківський «стартовий пакет» в п'ятницю, а SMS про активацію прийшла в суботу вранці.

На сторінці входу можна подивитися демо і ознайомитися з функціоналом системи. Також при підключенні через відділення фахівець Дельта Банку видає клієнтові «стартовий пакет», в якому міститься брошура з інструкцією користувача.

вартість обслуговування

У Дельта Банку не беруть плату за підключення інтернет-банкінгу і не вимагають щомісячних комісій або абонплати.

Цікаво, що основним клієнтським рахунком в системі Дельта Банку є не картрахунок, а поточний рахунок фізичної особи з прив'язаною до нього картою «Ощадний №1». Які це дає переваги? По-перше, безкоштовне відкриття та обслуговування, по-друге, нарахування відсотків на залишок. Таке рішення підійде тим користувачам, які планують в основному проводити безготівкові операції через систему інтернет-банку, а для розрахунків у торговельній мережі планують використовувати окрему карту, яка замовляється окремо.

Щоб дізнатися про поточні тарифи на операції, ми спробували скористатися QR-кодом, що містяться в брошурі, яку нам видали при оформленні документів. Але ... система видала помилку, сторінка не знайшлася.

Перерахування коштів на рахунки (свої або інших користувачів) в Дельта Банку - безкоштовно. За переклади з рахунків клієнта Дельта Банку на інший банк комісія в системі «myDELTA» також не стягується, якщо переклад робиться з власних коштів, а не за рахунок карткового кредиту.

Вхід в інтернет-банкінг Дельта Банку

При вході в систему користувачеві пропонується ввести логін і пароль, а також цифровий код з чотирьох цифр-капчу. Якщо ви забули пароль, то можете скористатися сервісом онлайн-відновлення доступу, ввівши номер договору або номер рахунку, причину звернення, дату народження і 4-значний код на малюнку.

Після введення облікових даних користувач переходить на головну сторінку інтернет-банку «myDELTA», де відображається інформація про поточний стан його рахунків.

Функціональні можливості системи

Заявлені ключові можливості системи «myDELTA»:

 • Переглядати в режимі реального часу залишки коштів на депозитах, дебетних і кредитних картках;
 • Переглядати історію операцій по рахунках;
 • Контролювати стан заборгованості по кредиту або кредитній картці;
 • Отримувати звіт про погашення кредиту та інформацію про дату та розмір наступного платежу;
 • Розміщувати, поповнювати депозит;
 • Погашати кредит;
 • Перераховувати кошти між рахунками, відкритими в Дельта Банку;
 • Перераховувати кошти на рахунки в інших банках України;
 • Оплачувати комунальні платежі;
 • Сплачувати рахунки мобільних операторів;
 • Оплачувати послуги Інтернет і телебачення;
 • Поповнювати рахунки он-лайн ігор;
 • Закривати рахунки.

Поточний рахунок

Тут здійснюється керування поточним рахунком клієнта. На головній сторінці розділу відображається список доступних поточних рахунків, при натисканні на номер / назва рахунку можна отримати розгорнуту інформацію про рахунок і прив'язаних до нього платіжних картах.

Також можна отримати інформацію про рух по рахунку ( «Історія операцій» - «Операції по рахунку»), причому проведені операції, непроведені операції і заблоковані суми знаходяться в різних розділах, що не зовсім зручно:

Зате зручно, що окремо можна вивести операції, проведені тільки через інтернет-банкінг (виключивши операції зі зняття готівки і розрахунки в торгово-сервісних точках). Існує ще один автономний підрозділ - «Виписки по рахунку».

У підрозділі «Грошові перекази» можна зробити одноразовий переказ коштів або, при необхідності, створити шаблон для повторюваних операцій. Тут можна перевести гроші або на один зі своїх рахунків, поповнити депозит, або перевести гроші іншому одержувачу-фізособі, якщо у нього є карта Дельта Банку. Можна зробити і переклад в інший банк, вказавши номер рахунку та реквізити банку одержувача.

На сторінці «Поповнити рахунок» пропонується завести гроші на поточний рахунок, але для цього у клієнта повинен бути інший рахунок або карта в Дельта Банку, на якій є гроші, завести гроші з зовнішньої карти або вивести з будь-якого електронного гаманця ви не зможете.

Дебетні та кредитні картки

У цих розділах відображається інформація про наявні у користувача картах, в тому числі історія транзакцій.

Депозити

У розділі «Депозити» можна подивитися інформацію по існуючому депозиту, а також розмістити гривневий вклад на обраних умовах, цей функціонал пропонується деякими банками, і його наявність вигідно виділяє «myDELTA» на тлі конкурентів.

Для розміщення депозиту в Дельта Банку потрібно клікнути на процентну ставку.

Для розміщення депозиту в Дельта Банку потрібно клікнути на процентну ставку

Також можна подивитися історію операцій, таких як поповнення депозиту, нарахування відсотків, що досить зручно.

Ми захотіли дізнатися, як поповнюється депозит онлайн, не заходячи до відділення Дельта Банку. І, як виявилося, поповнення депозиту є тільки з розділу «Поточний рахунок» - «Грошові перекази» або з Головної сторінки. У самому розділі депозити, як і в картці депозиту, кнопки поповнення, на жаль, немає.

При виборі депозиту в якості рахунку отримувача опис перекладу заповнюється автоматично, необхідно вписати лише назва перекладу.

При виборі депозиту в якості рахунку отримувача опис перекладу заповнюється автоматично, необхідно вписати лише назва перекладу

кредити

Розділ містить інформацію про кредити в банку, крім карткових. Там же можна подивитися дати і суми майбутнього платежу, залишки заборгованості, графік погашення кредиту.

On-line заявки на продукт виділені в окремий розділ. Зайшовши в нього, ми побачили меню, яке пропонує замовити онлайн будь-який з 4 продуктів:

Зайшовши в нього, ми побачили меню, яке пропонує замовити онлайн будь-який з 4 продуктів:

Але кожна кнопка веде на зовнішній сайт продукту, анкета відправляється не з кабінету клієнта в інтернет-банкінгу.

платежі

Розділ під назвою «Оплата рахунків та послуг» містить меню, що веде в каталог заведених в систему постачальників послуг, шаблони платежів, їх історію.

Розділ під назвою «Оплата рахунків та послуг» містить меню, що веде в каталог заведених в систему постачальників послуг, шаблони платежів, їх історію

Незручно те, що це ж меню з деякими модифікаціями дублюється в лівому підміню сторінки (наприклад, замість «Мої шаблони» користувачеві пропонується підрозділ «Мої рахунки», де містяться шаблони, оформлені передплати і виставлених рахунків). В навігації цього розділу є ще можливості для поліпшення.

Каталог постачальників послуг (підрозділ «Список компаній») сподобався не тільки кількістю операторів, але і зручністю фільтровкі.

Відразу є можливість і провести платіж і, при бажанні, підписатися на отримання рахунків у потрібного постачальника (стовпець «Підписатися»).

Що можна було б додати для досконалості каталогу - можливість відправити в банк запит, вказавши оператора, якого немає у списку. Тоді і банку, у якого є запити від реальних клієнтів, що користуються послугами постачальника, легше вести переговори, і клієнтам приємно, коли їх побажанням йдуть назустріч.

Крім того, в розділі «Мої рахунки» непогано б вивести підказку або текстове повідомлення про те, як можна оформити підписку на ті чи інші рахунки, і відправити користувача, у якого ще немає підписки, в розділ каталогу сервіс-провайдерів.

Інформаційно-аналітичні функції та персональна бухгалтерія

Аналітичні функції та функції персональної бухгалтерії на даний момент в «myDELTA» відсутні. Але можна вивантажити в Ексель історію операцій за певний період і на цій основі провести самостійний аналіз.

Безпека

Для забезпечення максимального рівня безпеки з'єднання з інтернет-банком «myDELTA» зашифровано за допомогою 128-розрядної шифрування. Сертифікат SSL «з перевіркою компанії» випущений відомим центром сертифікації Thawte, Inc.

Для того, щоб зменшити можливість третіх осіб отримати доступ до інформації про ваших фінансових операціях, сеанс автоматично закривається при спробі перейти на нову сторінку, якщо з моменту попереднього переходу між сторінками сайту пройшло 5 або більше хвилин.

Для підтвердження фінансових операцій використовуються одноразові СМС -паролі.
У розділі «Безпека» самого інтернет-банкінгу ведеться логирование входів в систему, в тому числі, неуспішних, проте без вказівки IP / хоста і тривалості сесії.

Слід зазначити доступність інформації з питань безпеки. На сторінці входу в інтернет-банк Дельта Банку є посилання на спеціальний розділ, в якому містяться чіткі рекомендації щодо безпечної роботи ( «5 основних правил») і роз'яснені механізми захисту від злому системи і втрати даних, що застосовуються на стороні банку.

Доступність системи не завжди 100% -ва. Ось, наприклад, зайшовши в розділ з поточними рахунками, ми отримали повідомлення про помилку:

Ось, наприклад, зайшовши в розділ з поточними рахунками, ми отримали повідомлення про помилку:

Можливо, це відбувається в періоди зміни версій системи, проведення технічних робіт, проте з системного повідомленням причину зрозуміти неможливо.

Персоналізація і комунікації

Перед першим входом в систему з її можливостями можна познайомитися за допомогою демо-версії.

Система пропонує зміни / актуалізацію персональної інформації (адреса, телефон, електронна пошта) клієнта на сторінці «Дані клієнта». Якщо не ввести відразу адреса електронної пошти, при кожному вході в систему буде з'являтися спливаюче вікно, яке пропонує підтвердити електронну адресу або змінити його. Пароль також можна змінити у відповідному розділі.

Мовну версію всередині системи змінити не можна, її можна вибрати тільки на сторінці входу в інтернет-банкінг.

Дуже зручно, що можна налаштовувати часові ліміти операцій, правда, коли ви заходите на сторінку зміни, наприклад, добового ліміту, вам пропонують ввести нове значення, на той час уже є шанс забути ліміт за замовчуванням, так як ця інформація не показується.

Всередині «myDELTA» є розділ «Повідомлення банку». На жаль, ми не знайшли там повідомлення про технічні роботах на сайті і про недоступність операцій, яке нещодавно розмістили на сайті банку. Було б зручно дублювати подібну інформацію і в особисті кабінети користувачів.

Цікаво, що в разі виникнення помилки клієнту в першу чергу пропонують зателефонувати в банк, хоча внутрішній сервіс «Задати питання банку" існує. Отже, ми вирішили ним скористатися.

В першу чергу, ввели адресу електронної пошти, чого раніше не зробили. Потім ввели смс-код підтвердження. Потім проїхали в електронну пошту, де (на жаль, в текстовому, неклікабельном вигляді) нам було дано посилання на активацію email-а. Потім довелося знову авторизуватися в системі.

Отже, нарешті, з'явилося спливаюче вікно повідомлення. Ми написали текст питання, вибрали тему і відправили лист. Хотіли було прикріпити скріншот, але в повідомленні немає поля для вкладених файлів. Отримали підтвердження про успішну відправку і про те, що наш «запит буде оброблений максимум протягом 3-х робочих днів». Наш питання не була терміновий, але для більш важливих питань і повідомлень про збої 3 дні - це дуже довго. Протягом 24 годин відповідь нами так і не було отримано.

При цьому відзначимо, що на сайті банку існує безліч способів для зв'язку з банком в режимі 24/7 - скайп, email, форма зворотного зв'язку, пошта та ін.

Дизайн інтернет-банку досить легкий. Однак, на нашу спільну враженню, для того щоб дістатися до тієї чи іншої функції, користувачеві доводиться іноді робити занадто багато переходів. Розробники «myDELTA» трохи спростили навігацію, вивівши найпопулярніші функції на головну сторінку інтернет-банку.

Плюсом могла б стати можливість для користувача настройки сторінок швидкого доступу (як у « ПУМБ Онлайн ", наприклад).

резюме

На нашу спільну думку, система інтернет-банкінгу «myDELTA» пропонує досить хороший набір основних функцій з управління рахунками, і перелік цих функцій стає дедалі більше. При цьому, юзабіліті системи і доступність її функцій - це ті сфери, де ще можливі поліпшення.

Оскільки онлайн-введення грошей в систему з зовнішніх карт неможливий, «myDELTA» навряд чи стане найзручнішим рішенням для клієнтів, у яких основне джерело доходу не прив'язаний до рахунків в Дельта Банку.

З іншого боку, інтернет-банк Дельти оцінять позичальники банку (в тому числі за кредитно-карткових продуктів) за зручний інструментарій трекінгу і погашення заборгованості, а також клієнти-власники депозитних рахунків. Якщо у клієнта є депозитний рахунок, і відсотки надходять на поточний рахунок, до якого прив'язані карта, то за рахунок доходів від розміщення коштів можна легко робити онлайн-платежі за рахунками, наприклад, за комунальні послуги, зв'язок, Інтернет.

Популярні пропозиції (Україна)

рішення від МФО по кредиту за 8 хвилин!

Не дозволимо вам потонути, швидко відправимо вам грошей

візьміть смачний кредит готівкою на маркеті!

До 200 тис гривень і мінімум часу для отримання потрібної суми грошей

кредитна карта банку - Не відкладай життя на завтра!

Успей безкоштовно отримати кредитну карту World з кредитом 200 тис, грейс 55 днів

Інтернет-банкінг «myDELTA» від Дельта Банку

Дельта Банк Онлайн

Агентство Roomian Research продовжує тестування інтернет банків, що претендують на звання найбільш ефективних з тих, що працюють сьогодні в Україні. Цього разу ми розглянемо інтернет-банкінг під назвою «myDELTA» від Дельта Банку.

Історична довідка

Система інтернет-банкінгу «Дельта Банк Онлайн» почала свою роботу 17 травня 2010 року. До третього кварталу 2012 року система була наповнена базовими функціональними можливостями.

В кінці 2012 року було прийнято рішення провести масштабну модернізацію системи і збільшити кількість послуг, що надаються.

З 2013 року система відома під новою назвою - «myDELTA». Розробкою системи займається київський офіс компанії Pentegy. За інформацією банку, модернізація системи триватиме до кінця 2014 року.

У жовтні 2013 року Дельта Банк зайняв друге місце в щорічному рейтингу найбільш інтернет-орієнтованих банків за версією ділового тижневика «Инвестгазета». Експерти оцінили роботу по модернізації і розвитку інтернет-банку. Було реалізовано і доопрацьовано велику кількість сервісів і послуг, проведений ребрендинг (система перейменована в «myDELTA»), переглянутий в цілому підхід до позиціонування послуги в продуктовому ряді банку. Велика увага приділили оптимізації інтерфейсів і деяких існуючих процесів для надання клієнтам більш комфортних умов користування системою. Також у другому півріччі були розроблені і запущені нові сервіси - дистанційне закриття рахунків і управління лімітами на операції, управління послугою СМС інформування і в цілому проведена оптимізація інтерфейсів системи «myDELTA».

Також Дельта Банком був запущений ряд акцій для клієнтів з розіграшами цінних призів. Не залишилося без уваги і активне спілкування Дельта Банку з користувачами в соціальних мережах, а також рекламна кампанія дистанційних каналів продажів.

Читайте також: Стартувала акція для користувачів інтернет-банкінгу Дельта Банку

Станом на 1 жовтня 2013 року кількість користувачів системи «myDELTA» становить 434 тис. Осіб, тобто, 28% активної клієнтської бази фізичних осіб. За останні два місяці активно здійснювали операції (як транзакції, так і сервісні операції) в середньому 69 000 користувачів щомісяця.

У планах Дельта Банку до кінця 2013 року доповнення функціоналу інтернет-банку «myDELTA» наступними можливостями:

 • Кредитування за допомогою інтернет-банкінгу не відвідуючи відділення банку (кеш-кредити і кредитні карти).
 • Управління статусом карти (блокування, розблокування, активація).
 • Управління перевіркою CVV / CVC коду.
 • Установка автоматичних платежів на рахунки і угоди, що допоможе клієнтам автоматизувати свої фінансові потоки.
 • Замовлення додаткових карт та перевипуск існуючих з дистанційною доставкою без звернення до відділення.

Дельта Банк поступово просувається в напрямку мобільного доступу до управління рахунками. На сьогоднішній день вже опубліковано інформаційний додаток для найпопулярніших мобільних операційних систем (Android і iOS), паралельно ведуться роботи зі створення активної банківської частини цього додатка. Це дозволить здійснювати на мобільних пристроях базовий набір банківських операцій (оплата рахунків, перекази, комунальні платежі) та отримувати всю необхідну інформацію по своїх рахунках і продуктам.

Підключення до інтернет-банкінгу Дельта Банку

Система «myDELTA» передбачає два способи отримати доступ - легкий і стандартний. Легкий доступ на увазі онлайн реєстрацію для отримання інформації про свої продукти. Якщо клієнту потрібен повний функціонал, який, крім інформаційних сервісів, включає платежі, перекази та інші активні операції в режимі онлайн, то йому варто відвідати відділення Дельта Банку і, відкривши поточний рахунок, отримати логін (він буде вказано в Договорі про надання банківських послуг з допомогою системи дистанційного банківського обслуговування «myDELTA») і пароль для першого входу (вказано на скретч-карті).

Ми рекомендуємо зайти в відділення і взяти повний пакет послуг інтернет-банку, хоча б тому, що повз яскравою і креативно оформленою упаковки продукту, що нагадує маленький ноутбук, неможливо пройти байдуже.

Ми рекомендуємо зайти в відділення і взяти повний пакет послуг інтернет-банку, хоча б тому, що повз яскравою і креативно оформленою упаковки продукту, що нагадує маленький ноутбук, неможливо пройти байдуже

Відразу після підписання документів і отримання коробочки з картами ( «Ощадний Картка №1» з пін-кодом і скретч-карта з паролем) і інструкціями зайти в інтернет-банк ви не зможете. Вже на наступний день після підписання документів на ваш мобільний телефон прийде SMS -Повідомлення про активацію в системі, після чого ви можете виконати перший вхід в систему і змінити пароль. Ми підписали документи і отримали банківський «стартовий пакет» в п'ятницю, а SMS про активацію прийшла в суботу вранці.

На сторінці входу можна подивитися демо і ознайомитися з функціоналом системи. Також при підключенні через відділення фахівець Дельта Банку видає клієнтові «стартовий пакет», в якому міститься брошура з інструкцією користувача.

вартість обслуговування

У Дельта Банку не беруть плату за підключення інтернет-банкінгу і не вимагають щомісячних комісій або абонплати.

Цікаво, що основним клієнтським рахунком в системі Дельта Банку є не картрахунок, а поточний рахунок фізичної особи з прив'язаною до нього картою «Ощадний №1». Які це дає переваги? По-перше, безкоштовне відкриття та обслуговування, по-друге, нарахування відсотків на залишок. Таке рішення підійде тим користувачам, які планують в основному проводити безготівкові операції через систему інтернет-банку, а для розрахунків у торговельній мережі планують використовувати окрему карту, яка замовляється окремо.

Щоб дізнатися про поточні тарифи на операції, ми спробували скористатися QR-кодом, що містяться в брошурі, яку нам видали при оформленні документів. Але ... система видала помилку, сторінка не знайшлася.

Перерахування коштів на рахунки (свої або інших користувачів) в Дельта Банку - безкоштовно. За переклади з рахунків клієнта Дельта Банку на інший банк комісія в системі «myDELTA» також не стягується, якщо переклад робиться з власних коштів, а не за рахунок карткового кредиту.

Вхід в інтернет-банкінг Дельта Банку

При вході в систему користувачеві пропонується ввести логін і пароль, а також цифровий код з чотирьох цифр-капчу. Якщо ви забули пароль, то можете скористатися сервісом онлайн-відновлення доступу, ввівши номер договору або номер рахунку, причину звернення, дату народження і 4-значний код на малюнку.

Після введення облікових даних користувач переходить на головну сторінку інтернет-банку «myDELTA», де відображається інформація про поточний стан його рахунків.

Функціональні можливості системи

Заявлені ключові можливості системи «myDELTA»:

 • Переглядати в режимі реального часу залишки коштів на депозитах, дебетних і кредитних картках;
 • Переглядати історію операцій по рахунках;
 • Контролювати стан заборгованості по кредиту або кредитній картці;
 • Отримувати звіт про погашення кредиту та інформацію про дату та розмір наступного платежу;
 • Розміщувати, поповнювати депозит;
 • Погашати кредит;
 • Перераховувати кошти між рахунками, відкритими в Дельта Банку;
 • Перераховувати кошти на рахунки в інших банках України;
 • Оплачувати комунальні платежі;
 • Сплачувати рахунки мобільних операторів;
 • Оплачувати послуги Інтернет і телебачення;
 • Поповнювати рахунки он-лайн ігор;
 • Закривати рахунки.

Поточний рахунок

Тут здійснюється керування поточним рахунком клієнта. На головній сторінці розділу відображається список доступних поточних рахунків, при натисканні на номер / назва рахунку можна отримати розгорнуту інформацію про рахунок і прив'язаних до нього платіжних картах.

Також можна отримати інформацію про рух по рахунку ( «Історія операцій» - «Операції по рахунку»), причому проведені операції, непроведені операції і заблоковані суми знаходяться в різних розділах, що не зовсім зручно:

Зате зручно, що окремо можна вивести операції, проведені тільки через інтернет-банкінг (виключивши операції зі зняття готівки і розрахунки в торгово-сервісних точках). Існує ще один автономний підрозділ - «Виписки по рахунку».

У підрозділі «Грошові перекази» можна зробити одноразовий переказ коштів або, при необхідності, створити шаблон для повторюваних операцій. Тут можна перевести гроші або на один зі своїх рахунків, поповнити депозит, або перевести гроші іншому одержувачу-фізособі, якщо у нього є карта Дельта Банку. Можна зробити і переклад в інший банк, вказавши номер рахунку та реквізити банку одержувача.

На сторінці «Поповнити рахунок» пропонується завести гроші на поточний рахунок, але для цього у клієнта повинен бути інший рахунок або карта в Дельта Банку, на якій є гроші, завести гроші з зовнішньої карти або вивести з будь-якого електронного гаманця ви не зможете.

Дебетні та кредитні картки

У цих розділах відображається інформація про наявні у користувача картах, в тому числі історія транзакцій.

Депозити

У розділі «Депозити» можна подивитися інформацію по існуючому депозиту, а також розмістити гривневий вклад на обраних умовах, цей функціонал пропонується деякими банками, і його наявність вигідно виділяє «myDELTA» на тлі конкурентів.

Для розміщення депозиту в Дельта Банку потрібно клікнути на процентну ставку.

Для розміщення депозиту в Дельта Банку потрібно клікнути на процентну ставку

Також можна подивитися історію операцій, таких як поповнення депозиту, нарахування відсотків, що досить зручно.

Ми захотіли дізнатися, як поповнюється депозит онлайн, не заходячи до відділення Дельта Банку. І, як виявилося, поповнення депозиту є тільки з розділу «Поточний рахунок» - «Грошові перекази» або з Головної сторінки. У самому розділі депозити, як і в картці депозиту, кнопки поповнення, на жаль, немає.

При виборі депозиту в якості рахунку отримувача опис перекладу заповнюється автоматично, необхідно вписати лише назва перекладу.

При виборі депозиту в якості рахунку отримувача опис перекладу заповнюється автоматично, необхідно вписати лише назва перекладу

кредити

Розділ містить інформацію про кредити в банку, крім карткових. Там же можна подивитися дати і суми майбутнього платежу, залишки заборгованості, графік погашення кредиту.

On-line заявки на продукт виділені в окремий розділ. Зайшовши в нього, ми побачили меню, яке пропонує замовити онлайн будь-який з 4 продуктів:

Зайшовши в нього, ми побачили меню, яке пропонує замовити онлайн будь-який з 4 продуктів:

Але кожна кнопка веде на зовнішній сайт продукту, анкета відправляється не з кабінету клієнта в інтернет-банкінгу.

платежі

Розділ під назвою «Оплата рахунків та послуг» містить меню, що веде в каталог заведених в систему постачальників послуг, шаблони платежів, їх історію.

Розділ під назвою «Оплата рахунків та послуг» містить меню, що веде в каталог заведених в систему постачальників послуг, шаблони платежів, їх історію

Незручно те, що це ж меню з деякими модифікаціями дублюється в лівому підміню сторінки (наприклад, замість «Мої шаблони» користувачеві пропонується підрозділ «Мої рахунки», де містяться шаблони, оформлені передплати і виставлених рахунків). В навігації цього розділу є ще можливості для поліпшення.

Каталог постачальників послуг (підрозділ «Список компаній») сподобався не тільки кількістю операторів, але і зручністю фільтровкі.

Відразу є можливість і провести платіж і, при бажанні, підписатися на отримання рахунків у потрібного постачальника (стовпець «Підписатися»).

Що можна було б додати для досконалості каталогу - можливість відправити в банк запит, вказавши оператора, якого немає у списку. Тоді і банку, у якого є запити від реальних клієнтів, що користуються послугами постачальника, легше вести переговори, і клієнтам приємно, коли їх побажанням йдуть назустріч.

Крім того, в розділі «Мої рахунки» непогано б вивести підказку або текстове повідомлення про те, як можна оформити підписку на ті чи інші рахунки, і відправити користувача, у якого ще немає підписки, в розділ каталогу сервіс-провайдерів.

Інформаційно-аналітичні функції та персональна бухгалтерія

Аналітичні функції та функції персональної бухгалтерії на даний момент в «myDELTA» відсутні. Але можна вивантажити в Ексель історію операцій за певний період і на цій основі провести самостійний аналіз.

Безпека

Для забезпечення максимального рівня безпеки з'єднання з інтернет-банком «myDELTA» зашифровано за допомогою 128-розрядної шифрування. Сертифікат SSL «з перевіркою компанії» випущений відомим центром сертифікації Thawte, Inc.

Для того, щоб зменшити можливість третіх осіб отримати доступ до інформації про ваших фінансових операціях, сеанс автоматично закривається при спробі перейти на нову сторінку, якщо з моменту попереднього переходу між сторінками сайту пройшло 5 або більше хвилин.

Для підтвердження фінансових операцій використовуються одноразові СМС -паролі.
У розділі «Безпека» самого інтернет-банкінгу ведеться логирование входів в систему, в тому числі, неуспішних, проте без вказівки IP / хоста і тривалості сесії.

Слід зазначити доступність інформації з питань безпеки. На сторінці входу в інтернет-банк Дельта Банку є посилання на спеціальний розділ, в якому містяться чіткі рекомендації щодо безпечної роботи ( «5 основних правил») і роз'яснені механізми захисту від злому системи і втрати даних, що застосовуються на стороні банку.

Доступність системи не завжди 100% -ва. Ось, наприклад, зайшовши в розділ з поточними рахунками, ми отримали повідомлення про помилку:

Ось, наприклад, зайшовши в розділ з поточними рахунками, ми отримали повідомлення про помилку:

Можливо, це відбувається в періоди зміни версій системи, проведення технічних робіт, проте з системного повідомленням причину зрозуміти неможливо.

Персоналізація і комунікації

Перед першим входом в систему з її можливостями можна познайомитися за допомогою демо-версії.

Система пропонує зміни / актуалізацію персональної інформації (адреса, телефон, електронна пошта) клієнта на сторінці «Дані клієнта». Якщо не ввести відразу адреса електронної пошти, при кожному вході в систему буде з'являтися спливаюче вікно, яке пропонує підтвердити електронну адресу або змінити його. Пароль також можна змінити у відповідному розділі.

Мовну версію всередині системи змінити не можна, її можна вибрати тільки на сторінці входу в інтернет-банкінг.

Дуже зручно, що можна налаштовувати часові ліміти операцій, правда, коли ви заходите на сторінку зміни, наприклад, добового ліміту, вам пропонують ввести нове значення, на той час уже є шанс забути ліміт за замовчуванням, так як ця інформація не показується.

Всередині «myDELTA» є розділ «Повідомлення банку». На жаль, ми не знайшли там повідомлення про технічні роботах на сайті і про недоступність операцій, яке нещодавно розмістили на сайті банку. Було б зручно дублювати подібну інформацію і в особисті кабінети користувачів.

Цікаво, що в разі виникнення помилки клієнту в першу чергу пропонують зателефонувати в банк, хоча внутрішній сервіс «Задати питання банку" існує. Отже, ми вирішили ним скористатися.

В першу чергу, ввели адресу електронної пошти, чого раніше не зробили. Потім ввели смс-код підтвердження. Потім проїхали в електронну пошту, де (на жаль, в текстовому, неклікабельном вигляді) нам було дано посилання на активацію email-а. Потім довелося знову авторизуватися в системі.

Отже, нарешті, з'явилося спливаюче вікно повідомлення. Ми написали текст питання, вибрали тему і відправили лист. Хотіли було прикріпити скріншот, але в повідомленні немає поля для вкладених файлів. Отримали підтвердження про успішну відправку і про те, що наш «запит буде оброблений максимум протягом 3-х робочих днів». Наш питання не була терміновий, але для більш важливих питань і повідомлень про збої 3 дні - це дуже довго. Протягом 24 годин відповідь нами так і не було отримано.

При цьому відзначимо, що на сайті банку існує безліч способів для зв'язку з банком в режимі 24/7 - скайп, email, форма зворотного зв'язку, пошта та ін.

Дизайн інтернет-банку досить легкий. Однак, на нашу спільну враженню, для того щоб дістатися до тієї чи іншої функції, користувачеві доводиться іноді робити занадто багато переходів. Розробники «myDELTA» трохи спростили навігацію, вивівши найпопулярніші функції на головну сторінку інтернет-банку.

Плюсом могла б стати можливість для користувача настройки сторінок швидкого доступу (як у « ПУМБ Онлайн ", наприклад).

резюме

На нашу спільну думку, система інтернет-банкінгу «myDELTA» пропонує досить хороший набір основних функцій з управління рахунками, і перелік цих функцій стає дедалі більше. При цьому, юзабіліті системи і доступність її функцій - це ті сфери, де ще можливі поліпшення.

Оскільки онлайн-введення грошей в систему з зовнішніх карт неможливий, «myDELTA» навряд чи стане найзручнішим рішенням для клієнтів, у яких основне джерело доходу не прив'язаний до рахунків в Дельта Банку.

З іншого боку, інтернет-банк Дельти оцінять позичальники банку (в тому числі за кредитно-карткових продуктів) за зручний інструментарій трекінгу і погашення заборгованості, а також клієнти-власники депозитних рахунків. Якщо у клієнта є депозитний рахунок, і відсотки надходять на поточний рахунок, до якого прив'язані карта, то за рахунок доходів від розміщення коштів можна легко робити онлайн-платежі за рахунками, наприклад, за комунальні послуги, зв'язок, Інтернет.

Популярні пропозиції (Україна)

рішення від МФО по кредиту за 8 хвилин!

Не дозволимо вам потонути, швидко відправимо вам грошей

візьміть смачний кредит готівкою на маркеті!

До 200 тис гривень і мінімум часу для отримання потрібної суми грошей

кредитна карта банку - Не відкладай життя на завтра!

Успей безкоштовно отримати кредитну карту World з кредитом 200 тис, грейс 55 днів

Інтернет-банкінг «myDELTA» від Дельта Банку

Дельта Банк Онлайн

Агентство Roomian Research продовжує тестування інтернет банків, що претендують на звання найбільш ефективних з тих, що працюють сьогодні в Україні. Цього разу ми розглянемо інтернет-банкінг під назвою «myDELTA» від Дельта Банку.

Історична довідка

Система інтернет-банкінгу «Дельта Банк Онлайн» почала свою роботу 17 травня 2010 року. До третього кварталу 2012 року система була наповнена базовими функціональними можливостями.

В кінці 2012 року було прийнято рішення провести масштабну модернізацію системи і збільшити кількість послуг, що надаються.

З 2013 року система відома під новою назвою - «myDELTA». Розробкою системи займається київський офіс компанії Pentegy. За інформацією банку, модернізація системи триватиме до кінця 2014 року.

У жовтні 2013 року Дельта Банк зайняв друге місце в щорічному рейтингу найбільш інтернет-орієнтованих банків за версією ділового тижневика «Инвестгазета». Експерти оцінили роботу по модернізації і розвитку інтернет-банку. Було реалізовано і доопрацьовано велику кількість сервісів і послуг, проведений ребрендинг (система перейменована в «myDELTA»), переглянутий в цілому підхід до позиціонування послуги в продуктовому ряді банку. Велика увага приділили оптимізації інтерфейсів і деяких існуючих процесів для надання клієнтам більш комфортних умов користування системою. Також у другому півріччі були розроблені і запущені нові сервіси - дистанційне закриття рахунків і управління лімітами на операції, управління послугою СМС інформування і в цілому проведена оптимізація інтерфейсів системи «myDELTA».

Також Дельта Банком був запущений ряд акцій для клієнтів з розіграшами цінних призів. Не залишилося без уваги і активне спілкування Дельта Банку з користувачами в соціальних мережах, а також рекламна кампанія дистанційних каналів продажів.

Читайте також: Стартувала акція для користувачів інтернет-банкінгу Дельта Банку

Станом на 1 жовтня 2013 року кількість користувачів системи «myDELTA» становить 434 тис. Осіб, тобто, 28% активної клієнтської бази фізичних осіб. За останні два місяці активно здійснювали операції (як транзакції, так і сервісні операції) в середньому 69 000 користувачів щомісяця.

У планах Дельта Банку до кінця 2013 року доповнення функціоналу інтернет-банку «myDELTA» наступними можливостями:

 • Кредитування за допомогою інтернет-банкінгу не відвідуючи відділення банку (кеш-кредити і кредитні карти).
 • Управління статусом карти (блокування, розблокування, активація).
 • Управління перевіркою CVV / CVC коду.
 • Установка автоматичних платежів на рахунки і угоди, що допоможе клієнтам автоматизувати свої фінансові потоки.
 • Замовлення додаткових карт та перевипуск існуючих з дистанційною доставкою без звернення до відділення.

Дельта Банк поступово просувається в напрямку мобільного доступу до управління рахунками. На сьогоднішній день вже опубліковано інформаційний додаток для найпопулярніших мобільних операційних систем (Android і iOS), паралельно ведуться роботи зі створення активної банківської частини цього додатка. Це дозволить здійснювати на мобільних пристроях базовий набір банківських операцій (оплата рахунків, перекази, комунальні платежі) та отримувати всю необхідну інформацію по своїх рахунках і продуктам.

Підключення до інтернет-банкінгу Дельта Банку

Система «myDELTA» передбачає два способи отримати доступ - легкий і стандартний. Легкий доступ на увазі онлайн реєстрацію для отримання інформації про свої продукти. Якщо клієнту потрібен повний функціонал, який, крім інформаційних сервісів, включає платежі, перекази та інші активні операції в режимі онлайн, то йому варто відвідати відділення Дельта Банку і, відкривши поточний рахунок, отримати логін (він буде вказано в Договорі про надання банківських послуг з допомогою системи дистанційного банківського обслуговування «myDELTA») і пароль для першого входу (вказано на скретч-карті).

Ми рекомендуємо зайти в відділення і взяти повний пакет послуг інтернет-банку, хоча б тому, що повз яскравою і креативно оформленою упаковки продукту, що нагадує маленький ноутбук, неможливо пройти байдуже.

Ми рекомендуємо зайти в відділення і взяти повний пакет послуг інтернет-банку, хоча б тому, що повз яскравою і креативно оформленою упаковки продукту, що нагадує маленький ноутбук, неможливо пройти байдуже

Відразу після підписання документів і отримання коробочки з картами ( «Ощадний Картка №1» з пін-кодом і скретч-карта з паролем) і інструкціями зайти в інтернет-банк ви не зможете. Вже на наступний день після підписання документів на ваш мобільний телефон прийде SMS -Повідомлення про активацію в системі, після чого ви можете виконати перший вхід в систему і змінити пароль. Ми підписали документи і отримали банківський «стартовий пакет» в п'ятницю, а SMS про активацію прийшла в суботу вранці.

На сторінці входу можна подивитися демо і ознайомитися з функціоналом системи. Також при підключенні через відділення фахівець Дельта Банку видає клієнтові «стартовий пакет», в якому міститься брошура з інструкцією користувача.

вартість обслуговування

У Дельта Банку не беруть плату за підключення інтернет-банкінгу і не вимагають щомісячних комісій або абонплати.

Цікаво, що основним клієнтським рахунком в системі Дельта Банку є не картрахунок, а поточний рахунок фізичної особи з прив'язаною до нього картою «Ощадний №1». Які це дає переваги? По-перше, безкоштовне відкриття та обслуговування, по-друге, нарахування відсотків на залишок. Таке рішення підійде тим користувачам, які планують в основному проводити безготівкові операції через систему інтернет-банку, а для розрахунків у торговельній мережі планують використовувати окрему карту, яка замовляється окремо.

Щоб дізнатися про поточні тарифи на операції, ми спробували скористатися QR-кодом, що містяться в брошурі, яку нам видали при оформленні документів. Але ... система видала помилку, сторінка не знайшлася.

Перерахування коштів на рахунки (свої або інших користувачів) в Дельта Банку - безкоштовно. За переклади з рахунків клієнта Дельта Банку на інший банк комісія в системі «myDELTA» також не стягується, якщо переклад робиться з власних коштів, а не за рахунок карткового кредиту.

Вхід в інтернет-банкінг Дельта Банку

При вході в систему користувачеві пропонується ввести логін і пароль, а також цифровий код з чотирьох цифр-капчу. Якщо ви забули пароль, то можете скористатися сервісом онлайн-відновлення доступу, ввівши номер договору або номер рахунку, причину звернення, дату народження і 4-значний код на малюнку.

Після введення облікових даних користувач переходить на головну сторінку інтернет-банку «myDELTA», де відображається інформація про поточний стан його рахунків.

Функціональні можливості системи

Заявлені ключові можливості системи «myDELTA»:

 • Переглядати в режимі реального часу залишки коштів на депозитах, дебетних і кредитних картках;
 • Переглядати історію операцій по рахунках;
 • Контролювати стан заборгованості по кредиту або кредитній картці;
 • Отримувати звіт про погашення кредиту та інформацію про дату та розмір наступного платежу;
 • Розміщувати, поповнювати депозит;
 • Погашати кредит;
 • Перераховувати кошти між рахунками, відкритими в Дельта Банку;
 • Перераховувати кошти на рахунки в інших банках України;
 • Оплачувати комунальні платежі;
 • Сплачувати рахунки мобільних операторів;
 • Оплачувати послуги Інтернет і телебачення;
 • Поповнювати рахунки он-лайн ігор;
 • Закривати рахунки.

Поточний рахунок

Тут здійснюється керування поточним рахунком клієнта. На головній сторінці розділу відображається список доступних поточних рахунків, при натисканні на номер / назва рахунку можна отримати розгорнуту інформацію про рахунок і прив'язаних до нього платіжних картах.

Також можна отримати інформацію про рух по рахунку ( «Історія операцій» - «Операції по рахунку»), причому проведені операції, непроведені операції і заблоковані суми знаходяться в різних розділах, що не зовсім зручно:

Зате зручно, що окремо можна вивести операції, проведені тільки через інтернет-банкінг (виключивши операції зі зняття готівки і розрахунки в торгово-сервісних точках). Існує ще один автономний підрозділ - «Виписки по рахунку».

У підрозділі «Грошові перекази» можна зробити одноразовий переказ коштів або, при необхідності, створити шаблон для повторюваних операцій. Тут можна перевести гроші або на один зі своїх рахунків, поповнити депозит, або перевести гроші іншому одержувачу-фізособі, якщо у нього є карта Дельта Банку. Можна зробити і переклад в інший банк, вказавши номер рахунку та реквізити банку одержувача.

На сторінці «Поповнити рахунок» пропонується завести гроші на поточний рахунок, але для цього у клієнта повинен бути інший рахунок або карта в Дельта Банку, на якій є гроші, завести гроші з зовнішньої карти або вивести з будь-якого електронного гаманця ви не зможете.

Дебетні та кредитні картки

У цих розділах відображається інформація про наявні у користувача картах, в тому числі історія транзакцій.

Депозити

У розділі «Депозити» можна подивитися інформацію по існуючому депозиту, а також розмістити гривневий вклад на обраних умовах, цей функціонал пропонується деякими банками, і його наявність вигідно виділяє «myDELTA» на тлі конкурентів.

Для розміщення депозиту в Дельта Банку потрібно клікнути на процентну ставку.

Для розміщення депозиту в Дельта Банку потрібно клікнути на процентну ставку

Також можна подивитися історію операцій, таких як поповнення депозиту, нарахування відсотків, що досить зручно.

Ми захотіли дізнатися, як поповнюється депозит онлайн, не заходячи до відділення Дельта Банку. І, як виявилося, поповнення депозиту є тільки з розділу «Поточний рахунок» - «Грошові перекази» або з Головної сторінки. У самому розділі депозити, як і в картці депозиту, кнопки поповнення, на жаль, немає.

При виборі депозиту в якості рахунку отримувача опис перекладу заповнюється автоматично, необхідно вписати лише назва перекладу.

При виборі депозиту в якості рахунку отримувача опис перекладу заповнюється автоматично, необхідно вписати лише назва перекладу

кредити

Розділ містить інформацію про кредити в банку, крім карткових. Там же можна подивитися дати і суми майбутнього платежу, залишки заборгованості, графік погашення кредиту.

On-line заявки на продукт виділені в окремий розділ. Зайшовши в нього, ми побачили меню, яке пропонує замовити онлайн будь-який з 4 продуктів:

Зайшовши в нього, ми побачили меню, яке пропонує замовити онлайн будь-який з 4 продуктів:

Але кожна кнопка веде на зовнішній сайт продукту, анкета відправляється не з кабінету клієнта в інтернет-банкінгу.

платежі

Розділ під назвою «Оплата рахунків та послуг» містить меню, що веде в каталог заведених в систему постачальників послуг, шаблони платежів, їх історію.

Розділ під назвою «Оплата рахунків та послуг» містить меню, що веде в каталог заведених в систему постачальників послуг, шаблони платежів, їх історію

Незручно те, що це ж меню з деякими модифікаціями дублюється в лівому підміню сторінки (наприклад, замість «Мої шаблони» користувачеві пропонується підрозділ «Мої рахунки», де містяться шаблони, оформлені передплати і виставлених рахунків). В навігації цього розділу є ще можливості для поліпшення.

Каталог постачальників послуг (підрозділ «Список компаній») сподобався не тільки кількістю операторів, але і зручністю фільтровкі.

Відразу є можливість і провести платіж і, при бажанні, підписатися на отримання рахунків у потрібного постачальника (стовпець «Підписатися»).

Що можна було б додати для досконалості каталогу - можливість відправити в банк запит, вказавши оператора, якого немає у списку. Тоді і банку, у якого є запити від реальних клієнтів, що користуються послугами постачальника, легше вести переговори, і клієнтам приємно, коли їх побажанням йдуть назустріч.

Крім того, в розділі «Мої рахунки» непогано б вивести підказку або текстове повідомлення про те, як можна оформити підписку на ті чи інші рахунки, і відправити користувача, у якого ще немає підписки, в розділ каталогу сервіс-провайдерів.

Інформаційно-аналітичні функції та персональна бухгалтерія

Аналітичні функції та функції персональної бухгалтерії на даний момент в «myDELTA» відсутні. Але можна вивантажити в Ексель історію операцій за певний період і на цій основі провести самостійний аналіз.

Безпека

Для забезпечення максимального рівня безпеки з'єднання з інтернет-банком «myDELTA» зашифровано за допомогою 128-розрядної шифрування. Сертифікат SSL «з перевіркою компанії» випущений відомим центром сертифікації Thawte, Inc.

Для того, щоб зменшити можливість третіх осіб отримати доступ до інформації про ваших фінансових операціях, сеанс автоматично закривається при спробі перейти на нову сторінку, якщо з моменту попереднього переходу між сторінками сайту пройшло 5 або більше хвилин.

Для підтвердження фінансових операцій використовуються одноразові СМС -паролі.
У розділі «Безпека» самого інтернет-банкінгу ведеться логирование входів в систему, в тому числі, неуспішних, проте без вказівки IP / хоста і тривалості сесії.

Слід зазначити доступність інформації з питань безпеки. На сторінці входу в інтернет-банк Дельта Банку є посилання на спеціальний розділ, в якому містяться чіткі рекомендації щодо безпечної роботи ( «5 основних правил») і роз'яснені механізми захисту від злому системи і втрати даних, що застосовуються на стороні банку.

Доступність системи не завжди 100% -ва. Ось, наприклад, зайшовши в розділ з поточними рахунками, ми отримали повідомлення про помилку:

Ось, наприклад, зайшовши в розділ з поточними рахунками, ми отримали повідомлення про помилку:

Можливо, це відбувається в періоди зміни версій системи, проведення технічних робіт, проте з системного повідомленням причину зрозуміти неможливо.

Персоналізація і комунікації

Перед першим входом в систему з її можливостями можна познайомитися за допомогою демо-версії.

Система пропонує зміни / актуалізацію персональної інформації (адреса, телефон, електронна пошта) клієнта на сторінці «Дані клієнта». Якщо не ввести відразу адреса електронної пошти, при кожному вході в систему буде з'являтися спливаюче вікно, яке пропонує підтвердити електронну адресу або змінити його. Пароль також можна змінити у відповідному розділі.

Мовну версію всередині системи змінити не можна, її можна вибрати тільки на сторінці входу в інтернет-банкінг.

Дуже зручно, що можна налаштовувати часові ліміти операцій, правда, коли ви заходите на сторінку зміни, наприклад, добового ліміту, вам пропонують ввести нове значення, на той час уже є шанс забути ліміт за замовчуванням, так як ця інформація не показується.

Всередині «myDELTA» є розділ «Повідомлення банку». На жаль, ми не знайшли там повідомлення про технічні роботах на сайті і про недоступність операцій, яке нещодавно розмістили на сайті банку. Було б зручно дублювати подібну інформацію і в особисті кабінети користувачів.

Цікаво, що в разі виникнення помилки клієнту в першу чергу пропонують зателефонувати в банк, хоча внутрішній сервіс «Задати питання банку" існує. Отже, ми вирішили ним скористатися.

В першу чергу, ввели адресу електронної пошти, чого раніше не зробили. Потім ввели смс-код підтвердження. Потім проїхали в електронну пошту, де (на жаль, в текстовому, неклікабельном вигляді) нам було дано посилання на активацію email-а. Потім довелося знову авторизуватися в системі.

Отже, нарешті, з'явилося спливаюче вікно повідомлення. Ми написали текст питання, вибрали тему і відправили лист. Хотіли було прикріпити скріншот, але в повідомленні немає поля для вкладених файлів. Отримали підтвердження про успішну відправку і про те, що наш «запит буде оброблений максимум протягом 3-х робочих днів». Наш питання не була терміновий, але для більш важливих питань і повідомлень про збої 3 дні - це дуже довго. Протягом 24 годин відповідь нами так і не було отримано.

При цьому відзначимо, що на сайті банку існує безліч способів для зв'язку з банком в режимі 24/7 - скайп, email, форма зворотного зв'язку, пошта та ін.

Дизайн інтернет-банку досить легкий. Однак, на нашу спільну враженню, для того щоб дістатися до тієї чи іншої функції, користувачеві доводиться іноді робити занадто багато переходів. Розробники «myDELTA» трохи спростили навігацію, вивівши найпопулярніші функції на головну сторінку інтернет-банку.

Плюсом могла б стати можливість для користувача настройки сторінок швидкого доступу (як у « ПУМБ Онлайн ", наприклад).

резюме

На нашу спільну думку, система інтернет-банкінгу «myDELTA» пропонує досить хороший набір основних функцій з управління рахунками, і перелік цих функцій стає дедалі більше. При цьому, юзабіліті системи і доступність її функцій - це ті сфери, де ще можливі поліпшення.

Оскільки онлайн-введення грошей в систему з зовнішніх карт неможливий, «myDELTA» навряд чи стане найзручнішим рішенням для клієнтів, у яких основне джерело доходу не прив'язаний до рахунків в Дельта Банку.

З іншого боку, інтернет-банк Дельти оцінять позичальники банку (в тому числі за кредитно-карткових продуктів) за зручний інструментарій трекінгу і погашення заборгованості, а також клієнти-власники депозитних рахунків. Якщо у клієнта є депозитний рахунок, і відсотки надходять на поточний рахунок, до якого прив'язані карта, то за рахунок доходів від розміщення коштів можна легко робити онлайн-платежі за рахунками, наприклад, за комунальні послуги, зв'язок, Інтернет.

Популярні пропозиції (Україна)

рішення від МФО по кредиту за 8 хвилин!

Не дозволимо вам потонути, швидко відправимо вам грошей

візьміть смачний кредит готівкою на маркеті!

До 200 тис гривень і мінімум часу для отримання потрібної суми грошей

кредитна карта банку - Не відкладай життя на завтра!

Успей безкоштовно отримати кредитну карту World з кредитом 200 тис, грейс 55 днів

Які це дає переваги?
Які це дає переваги?
Які це дає переваги?
Які це дає переваги?
Які це дає переваги?

Новости

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно