Связаться с нами

  • (097) ?601-88-87
    (067) ?493-44-27
    (096) ?830-00-01

Статьи

імідж бізнесмена

Хто не знає всім відоме прислів'я, - зустрічають по одягу, проводжають по розуму Хто не знає всім відоме прислів'я, - зустрічають по одягу, проводжають по розуму. Звичайно, добре, якщо людина, розумний, начитаний, цікавий співрозмовник і хороший фахівець. Але одяг грає теж не останню роль. У багатьох фірмах, компаніях, підприємствах, цінується не тільки професіоналізм, але й імідж людини. Особливо, якщо ця людина бізнесмен.

Часто імідж ділової людини порівнюють із зовнішнім виглядом, але поняття іміджу, насправді, набагато ширше. Одяг і зовнішній вигляд - це тільки одна з складових. Що б в бізнесі до Вас ставилися серйозно, потрібна увага звертати не тільки на наряди, але і на те, як Ви себе ведете і що говорите. Звичайно ж для ділової людини, важливою складовою іміджу, є одяг і аксесуари. Одягати одяг потрібно, дивлячись на обставини і привід. Перебуваючи у себе в офісі, можна, без проблем, бути одягненим в джинси і футболку. Але якщо, мова заходить про ділові зустрічі та заходи, Ви повинні виглядати належним чином.

У Ваших інтересах переглянути і запам'ятати види ділового дрес-коду. У гардеробі повинні бути комплекти одягу для кожного виду дрес-коду. Одяг не обов'язково мати дизайнерську, а ось діловий костюм повинен бути якісним і виглядати елегантно, презентабельно і добре сидіти. Приділіть більше уваги аксесуарам, адже саме вони підводять, якщо підібрані неправильно. Краватка підбирають під костюм і сорочку, шкарпетки - до туфель. Поганим тоном вважаються краватки-метелики, зав'язані попередньо, що надіваються на гумці. Діловий портфель так само є невід'ємним атрибутом успішної людини. До його вибору теж варто поставитися серйозно.

Як вже говорилося раніше, зовнішній вигляд - важлива складова ділового іміджу, але далеко не єдина. Якщо Ваша поведінка і манера розмови далеко не відповідають Вашому положенню, то ніякої успішний костюм бізнесмена Вас не прикриє. Про правила етикету і ділового спілкування написано тисячі книг, статей, створені веб-сайти, де з легкістю можна знайти інформацію - як правильно спілкуватися з партнерами, підлеглими, клієнтами. Не полінуйтеся їх вивчити і застосовувати на практиці. Якщо Ви не зовсім впевнені, як себе вести в певній ситуації, користуйтеся базовими правилами людського спілкування: Будьте природні, тактовні, ввічливі.

Звичайно, в кожному правилі є свої винятки, і зустрічаються успішні бізнесмени, що не дотримуються ніяких іміджів. І все таки, поки першого мільярда у Вас немає, іміджем краще не ризикувати.

Новости