Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

І чи варто когось жаліти? :: Приватний Кореспондент

Починаючи з 28 травня у всіх філіях фінансової піраміди МММ-2011, заснованої Сергієм Мавроді, повністю припинені виплати вкладів. Як повідомляють десятники і сотники даної піраміди, надійшло розпорядження про повне припинення виплат як виграшів, так і внесків учасників даної піраміди.

У терміновому порядку припиняють свою роботу офіси і осередки системи МММ-2011. Як нам стало відомо з достовірних джерел, всі готівкові гроші, що знаходяться в офісах представництв МММ-2011 в терміновому порядку були вивезені в невідомому напрямку, карткові рахунки обнулені і заблоковані, повідомляє yuristonline.jimdo.com .

Ось що пише на сайті піраміди МММ-2011 її засновник Сергій Мавроді: "... Вводиться режим СПОКІЙ. На два тижні. До 15 червня, після скасування режиму СПОКОЮ будуть введені обмеження на виплати. Причому досить жорсткі, попереджаю відразу. І все одно грошей на всіх не вистачить. Піраміда! Але це все просто загвинчування гайок і затикання дірок, образно кажучи. а що конструктивне? Проблема-то головна не в тому, щоб відтік уповільнити (цього-то якраз шляхом тих же обмежень добитися не складно), а в тому, щоб приплив знову повернути . адже зараз він нульовий практично. А всі ці «жорсткі», д аконовскіе заходи популярності Системі, зрозуміло, не додадуть.

А тому! Враховуючи все вищесказане. (Ось і конструктивне. :-)) З цього моменту створюється нова піраміда, МММ-2012 . (А навіщо велосипед винаходити? Від добра добра не шукають. :-)) Стара не закривається, тобто обидві піраміди, стара і нова, МММ-2011 і МММ-2012, будуть функціонувати відтепер паралельно. У чому сенс? Навіщо паралельна піраміда? Абсолютно ясно, що нинішні проблеми нової піраміди не стосуються. Вона починається з нуля. Так що ... Самі розумієте. Налітай! Список керівників МММ-2012, до яких можна звертатися з питань реєстрації, в самий найближчий час буде вивішений на сайті Відео не можу викласти, не вантажиться чомусь. Ну, пізніше тоді. :-) "

Як повідомляють самі учасники системи, зв'язок з так званими десятниками і сотниками системи повністю втрачений, виплати дійсно припинені. У разі, коли все ж вдається зв'язатися з адміністраторами піраміди, вкладники отримують однакову відповідь "Піраміда звалилася, всіх попереджали, грошей немає і не буде".

Заяви про те, що все всім платиться і піраміда функціонує не відповідає дейчтвітельності. За словами учасників піраміди, вкладники, які встигли забрати свої гроші, втратили до 90% вкладу. Самих же адміністраторів піраміди змушують обманним шляхом продовжувати збирати гроші вкладників, які потім передаються "наверх" і розчиняються на рахунках керівництва піраміди.

Сам Мавроді на ажіотаж навколо повернення вкладів ніяк не відреагував. Нам поки не вдалося отримати коментар самого Мавроді щодо того, що відбувається з його дітищем - МММ-2011, через ігнорування наших запитів на сайті піраміди. Ми все ще сподіваємося отримати повний і зрозумілу відповідь від творця фінансової піраміди щодо її краху.

як повідомляє Newsland , В даний час С. Мавроді проходить співучасником у кримінальній справі, порушеній прокуратурою Новосибірської області. Він оголошений у розшук, проте до теперішнього часу не знайдено. Імовірно, ховається в ліфтёрной однієї з житлових багатоповерхівок на південно - сході Москви.

Прокуратура Москви зажадала порушити кримінальну справу стосовно невстановлених осіб, які закликають громадян вкладати кошти в проект «МММ-2011», про це повідомляють "Коментарі" з посиланням на «Лента.ру» .

Як наголошується в повідомленні, прокурори визнали незаконним поставлення про відмову в порушенні кримінальної справи і направили в ГУ МВС РФ по Москві постанову для порушення кримінальної справи за статтею «замах на шахрайство». Максимальне покарання, передбачене цією статтею, - десять років позбавлення волі. У повідомленні не уточнюється, яке відомство раніше відмовило в порушенні кримінальної справи.

Як стало відомо, підставою для рішення прокуратури Москви стали експертні висновки Федеральної антимонопольної служби і «Національного агентства фінансових досліджень», відповідно до яких проект «МММ-2011» визнаний фінансовою пірамідою.

як пише УНН , В Інтернеті відкрився сайт www.mmm-fraud.com, присвячений третій піраміді Сергія Мавроді МММ-2011. На сайті вже сьогодні можна прочитати і скачати листування функціонерів МММ, списки вкладників, дізнатися рахунки, куди переводилися і переводяться гроші. Про це УНН повідомили в прес-службі Інтернет партії України.

"Даний сайт стане опорою для правоохоронних органів, який допоможе їм швидше ліквідувати структуру Мавроді", - йдеться в повідомленні.

"Хакери руху анонімусів передали мені дані з номерами рахунків учасників МММ, їх паспортами, сумами вкладів. Інтернет повинен знати своїх героїв, людей, які можуть багато чого, так нехай вони знімуть маски, і всі дізнаються, хто допомагає піраміді існувати, і хто винен в тому, що вже сьогодні долі багатьох людей зруйновані. МММ спочатку побудований на брехні, сьогодні в піраміді не більше 400 000 вкладників, тоді як офіційний сайт говорить про 35 мільйонів, але піраміда не в змозі платити навіть такої кількості вкладників, що і слід було очікувати. на тому сайті я і далі буду розміщувати всю інформацію, яку мені будуть надсилати колишні учасники піраміди, а також різні хакерські групи ", - зазначив лідер Інтернет партії України Дмитро Голубов.

А ось як коментується ситуація в блогосфері і соціальних мережах.

Максим Кудер:
Мав рацію, написавши пару тижнів назад, що починаючи з 30 травня співвідношення ціни і якості ніхто вже не отримає. Але чи варто шкодувати всіх цих людей?

Oxana Ivanitskaya:
"Поки на світі живі дурні, обманом жити нам стало бути з руки" пісенька кота Базиліо та лисиці Аліси. Читайте панове казки. Вони хоч і брехня, та в них натяк)))))))

Павло Рєпін:
Податок на дурість зібраний, всім спасибі.

jan-voskresensk:
Це в 94 клієнтами Мавроді були бабусі і домогосподарки, які на уроках економіки в ВУЗі, якщо вони у них були, обговорювали хто як варить борщ. Зараз все змінилося, в МММ несли гроші тільки люди з працюючим мозком, які оцінювали участь в системі тільки як високоризикові інвестиції з солідною прибутковістю. Прошу зауважити, що за різними оцінка ризики нижче ніж при венчурному інвестуванні. Потім звичайно потягнулися фанатики, куди ж без них, але це інша історія.

lepestriny в jan-voskresensk:
Питання, що, тільки в тому - чи повинна держава заважати людям шахраювати і наживатися один на одному за принципом: хто перший встав - того і капці?

colonelcassad:
Ось за що можна поважати Мавроді, так це за гарне почуття гумору. На тлі наростаючого валу повідомлень про швидкий крах МММ-2011 (про це вже відкрито говорять навіть по ТБ), він вирішив створити нову піраміду, на цей раз МММ-2012, яка повинна збагатити її учасників і забезпечити виплати старим "мисливцям за наживою", за рахунок нових любителів халяви. Схоже я про МММ-2015 загнув, навіщо чекати 3 роки, коли можна крутити відразу дві піраміди одночасно.

Так що, любителі мантр про "не встиг до старту піраміди", можуть тепер скористатися шансом і бігти в нову або відразу в обидві. Ну або якщо що, почекати МММ-2014 і МММ-2015. Щоб вже напевно розбагатіти.

soldatschwejk в tyapkin777:
забавляє, як деякі особи (мабуть, глибоко збиткові) отримують задоволення своїх інфантильних прагнень до влади та поваги ... Адже справа навіть не в халявних грошах. Спостерігав і у ставків типу Вея або Флейм ту ж бодягу. Там у них хоч ілюзія реальної роботи створюється. Люди, надуваючи щоки і набундючившись, можуть значно зронити - "Я - десятник ..." - і все, вони вже не "ніхто", і вже не важливо, серед кого десятник. "І очима так - И!" ((С) к / ф "Формула любові") ...

інфантилізм ... Хоча - це і в казках навіть у нас, з давніх-, так би мовити. Ємеля пам'ятається ще мріяв. Так що він - пращур наших вкладників. Та ще Буратіно - він пам'ятається теж повівся, закопав золоті на пустирі. Ех, молодець Сергій Пантелійович! Він не просто так в дитинстві казки слухав. Розумниця. Крекс-Пекс-Фекс !!! )))

xvatilo-yma:
хлопці, поясніть мені, молодій і недосвідченій козі, яким чином нація примудряється вдруге про ... тья на МММ? це ж кому з іноземців сказати - засміють. хоча, вони і так з нас сміються, тому і живуть довше, ніж ми, герої століття, слов'яни без комплексів. о, великий комбінатор Мавроді, поділіться секретом гіпнозу? шоб я так жив, господи. дивлюся ось в обличчя цієї людини - чукотський лошара. але як? ЯК йому це вдається?

я впевнена, що він повернеться і може навіть віддасть якісь гроші, але ж це ж абсурд - вкладати гроші в піраміду з повітря, яка злітає вже вдруге. невже люди вірять цьому Воланду? блін, у мене реально закралися якісь думки, що ця людина - диявол у плоті. ви його чіпали? він взагалі відкидає тінь?НАДІСЛАТИ: НАДІСЛАТИ:
Статті по темі:

 • Розлучення на воді.
  Що ж повинно бути в душі у людини, що відбирає в минулому війну, яка хворіє на рак старої гроші?
 • 10 способів відрізнити обман в інтернеті від прохання про допомогу.
  Пам'ятайте про відповідальність перед читачами, допомагайте шахраям і перевіряйте інформацію.
 • «Відчепіться від Мавроді і МММ, ваші наїзди на нас виллються вам боком!».
  «Партнери», обурені кримінальним переслідуванням головного пірамідобудівниками Росії, загрожують примкнути до опозиції.
 • Не ходіть, діти, на «КупіКупон».
  Як змусити їх працювати.
 • Сервіс або лохотрон?
  Розповіді блогерів про те, як махлюють вітчизняні мобільні оператори.
 • Спритність ніг, чарівність і шахрайство.
  На Багамах затриманий «злочинець-унікум».
 • Пункт обману валют.
  «Часкор» зібрав сумні і щасливі історії відвідування пунктів обміну валют.
 • Сивина в бороду.
  У лексиконі офіцерів Інтерполу з'явилося словосполучення «стареча злочинність».
 • Легенький віра.
  Життя на довірі.
 • Єгипетська сила.
  Захоплення Пірамідотерапія набуває глобального характеру.

А що конструктивне?
А навіщо велосипед винаходити?
У чому сенс?
Навіщо паралельна піраміда?
Але чи варто шкодувати всіх цих людей?
?я на МММ?
О, великий комбінатор Мавроді, поділіться секретом гіпнозу?
Але як?
ЯК йому це вдається?
Невже люди вірять цьому Воланду?

Новости

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно