Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

Хочете встановити / перевстановити / модернізувати Windows? | установка виндовс

 1. І інші роботи будь-якої складності.
 2. Тільки ліцензійні програми.
 3. Схема роботи з нами

Ваш комп'ютер гальмує і часто видає помилки, мимовільно перезавантажується або проблеми із завантаженням операційної системи - значить наші послуги для Вас!

На нашу телефону: (495) 966-23-92 ви можете отримати професійну консультацію з усіх впорос, пов'язаним з вашої комп'ютерної проблемою, а також викликати фахівця для проведення робіт на місці.

Ми працюємо ТІЛЬКИ ДО ЛІЦЕНЗІЙНОЇ програмним забезпеченням!

Ваш комп'ютер гальмує і часто видає помилки, мимовільно перезавантажується або проблеми із завантаженням операційної системи - значить наші послуги для Вас

Ви залишаєте заявку

До Вас виїжджає
наш фахівець

проводить діагностику
на місці або в умовах
нашого сервісного центру

Ми узгоджуємо з Вами роботи

проводимо ремонт

Доставляємо Вам готову роботу
або здаємо роботу у Вас на місці

З 29 липня 2015 року Windows 10 доступна для установки, настройки і ліцензування! Нова швидкість роботи, новий дизайн і можливості!

Операційна система Вартість, руб Виїзд майстра Безкоштовно Установка Windows XP 350 Установка Windows 7 350 Установка Windows Vista 350 Установка Windows 8 350 Установка Windows Server 2003/2008 на сервер 1480 Установка Windows на iMac або MacBook від 1980 Налаштування операційної системи під потреби користувача від 780 Установка Microsoft Office 890 Установка різних програм від 280 Перенесення і сохрананеніе даних на жорсткому диску 350 Відновлення операційної системи від 780 Виїзд майстра Безкоштовно Діагностика при проведенні робіт Безкоштовно Консультація фахівця на місці Безкоштовно Антивірус з осіб нзіей на півроку У подарунок! Браузервол У подарунок! Операційна система Вартість, руб Виїзд майстра Безкоштовно Установка Windows XP 350 Установка Windows 7 350 Установка Windows Vista 350 Установка Windows 8 350 Установка Windows Server 2003/2008 на сервер 1480 Установка Windows на iMac або MacBook від 1980 Налаштування операційної системи під потреби користувача від 780 Установка Microsoft Office 890 Установка різних програм від 280 Перенесення і сохрананеніе даних на жорсткому диску 350 Відновлення операційної системи від 780 Виїзд майстра Безкоштовно Діагностика при проведенні робіт Безкоштовно Консультація фахівця на місці Безкоштовно Антивірус з осіб нзіей на півроку У подарунок

Швидко - виїзд від 1 години, ремонт від 30 хвилин.

Швидко - виїзд від 1 години, ремонт від 30 хвилин

Якісно - наш досвід більш 5 років, наша гарантія до 36 міс.

Якісно - наш досвід більш 5 років, наша гарантія до 36 міс

Недорого - Вартість послуг від 350 руб.

залишити заявку

або Телефонуйте (495) 966-23-92 або

замовити дзвінок

Операційна система - це те, без чого неможливо обійтися сучасному користувачеві персонального комп'ютера або ноутбука. Яку систему вибрати, кожен вирішує для себе сам в залежності від власних потреб, однак найбільш популярною у всьому світі є операційна система Windows. Її достоїнства очевидні і перераховувати їх зайвий раз просто немає сенсу. Однак, незважаючи на всі переваги, операційна система Windows є досить вразливою і для забезпечення максимальної надійності роботи, необхідно один раз правильно встановити і налаштувати систему, саме це і роблять фахівці компанії Компсхелп.

Наша компанія надає широкий спектр послуг з комп'ютерної допомоги, встановлення та перевстановлення операційної системи Windows різних версій. Як проводиться установка Windows?

 • Фахівці нашої компанії виконують форматування жорсткого диска
 • За допомогою спеціального програмного забезпечення проводиться розбиття жорсткого диска на розділи NFTS або FAT32
 • Установка обраної Вами операційної системи Windows, наприклад Windows XP, Windows Vista, Windows 7
 • Установка всіх необхідних драйверів і утиліт, необхідних для подальшої роботи з операційною системою і для нормального функціонування всіх пристроїв

При перевстановлення системи нашими фахівцями ми гарантуємо збереження всієї Вашої інформації. Після переустановлення ми гарантуємо стабільну роботу вашої системи, надійний захист від вірусів і інших погроз. Професійна установка і настройка windows гарантує, що ніщо більше не зможе перешкодити стабільній роботі вдома або в офісі.

Для фахівця нашої компанії, установка або переустановка ОС Windows XP або Windows 7, а також подальша установка і настройка драйверів і додаткових утиліт - це справа одного-двох годин. Для людини, яка жодного разу не стикався з процесом установки або переустановки ОС - цей процес може зайняти кілька днів. Більш того, встановлюючи Windows самостійно, Ви ризикуєте втратити важливу інформацію, що зберігається на Вашому комп'ютері. Навіщо створювати непотрібні проблеми, коли проблему можна вирішити швидко і недорого - довірити установку виндовс професіоналам.

Наша компанія займається установкою офіційних (ліцензійних) версій операційної системи Windows:

 • Установка Windows XP
 • Установка Windows Vista (Ultimate, Business, Home і ін.)
 • Установка Windows 2003 Server (сервер)
 • Установка Windows 2008 Server (сервер)
 • Установка Windows 7 (Home Basic, Ultimate, Business і т.д.)
 • Перевстановлення Windows Vista на Windows XP або Windows 7,8 на ноутбуці

  Операційна система Windows Vista не користується особливою популярністю у користувачів через високу ресурсоємності при невисокому швидкодії. Як показують результати численних тестів - в порівнянні з Windows Vista операційна система Windows XP здатна показати велику продуктивність при аналогічній апаратної складової.

  Перевстановлення Windows Vista на Windows XP або 7 являє собою один з найбільш ефективних способів збільшити продуктивність ноутбука з урахуванням можливостей його апаратної складової і отримати можливість працювати зі звичними додатками і програмами, які не адаптованими для Windows Vista.

  Замовити переустановку операційної системи ви можете в нашому сервісному центрі. Ми використовуємо тільки ліцензійне програмне забезпечення і маємо великий досвід роботи з сімейством Windows. Звертаючись до нас, ви можете розраховувати на високу якість обслуговування, професіоналізм співробітників і демократичну цінову політику. На всі види робіт надається офіційна гарантія.

 • Налаштування Windows

  За замовчуванням налаштування операційної системи Windows дуже «універсальні». Звичайний користувач не потребує частини системних служб, що працюють в режимі налаштувань за замовчуванням. Тим часом вони не тільки збільшують час запуску операційної системи, але і займають частину оперативної пам'яті і інших ресурсів комп'ютера або ноутбука, тим самим значно знижуючи його продуктивність і швидкодію.

  Самостійна настройка Windows з використанням спеціалізованого софту не принесе бажаного результату, так як шаблонне відключення непотрібних служб відбувається без урахування потреб користувача. А ручна оптимізація роботи операційної системи вимагає наявності певних знань і досвіду.

  Наші фахівці мають великий практичний досвід роботи з операційними системами сімейства Windows. Ми виконаємо тонке налаштування з урахуванням потреб користувача і доб'ємося максимальної продуктивності комп'ютера або ноутбука з урахуванням можливостей його апаратної складової.

  Звертаючись в наш сервісний центр, ви можете розраховувати на традиційно високу якість надання послуг і привабливі ціни. На всі види робіт надається гарантія.

 • Установка Windows на ноутбуки Apple

  Багато щасливі власники комп'ютерної техніки від Apple не можуть до кінця відвикнути від Windows і звикнути до архітектури і функціоналу Mac OS. Вихід з цієї ситуації може бути тільки один - установка операційної системи сімейства Windows на MacBook. Сьогодні найбільш поширені два способи установки Windows на Mac і в нашому сервісному центрі ви можете скористатися будь-яким з них.

  Перший спосіб заснований на використанні створеної інженерами Apple утиліти Boot Camp. Установка Windows з використанням цього програмного забезпечення виконується в кілька етапів. Спочатку на жорсткому диску створюється розділ, в який копіюються системні файли. Потім відбувається установка і настройка системи і драйверів. Цей спосіб не передбачає одночасної роботи операційних систем Windows і Mac OS і перемикання між ними можливо лише за допомогою перезавантаження.

  Другий спосіб передбачає використання утиліти Parallels Desktop і дозволяє створювати на Mac OS так званий «віртуальний комп'ютер» з емуляцією апаратного забезпечення. В цьому випадку розділи на жорсткому диску не створюються і установки операційної системи в прямому розумінні не відбувається. Windows буде запускатися в окремому вікні, що зробить ноутбук більш універсальним і дозволить використовувати дві системи одночасно.

Ви завжди можете отримати консультацію по телефону:

(495) 966-23-92 або залишити замовлення он-лайн.

Послуги надаються для жителів Москви і Московської області щодня без вихідних.

І інші роботи будь-якої складності.

Гарантовано виконуємо будь-які роботи з програмного і ремонту сервісів комп'ютерного обладнання. Детальніше про послуги отримати у наших консультантів і операторів на сайті і по телефону (495) 966-23-92

Тільки ліцензійні програми.

Ми працюємо тільки з ліцензійним програмним забезпеченням з дотриманням всіх авторських прав правовласників. Це є гарантом надійності нашої роботи.

Схема роботи з нами

Запитували? Відповідаємо!

1 ВИ оформляти замовлення Ви залишаєте заявку на виїзд майстра в зручний для вас час.

2 безкоштовно виїжджає І діагностуємо Прибулий майстер проводить діагностику для визначення несправності, вартості та терміну робіт. Передає Вам прайс на наші послуги, погоджує необхідні роботи.

3 ВИКОНАННЯ РОБІТ По закінченню проведення всіх робіт майстер залишає вам договір, акт і квитанцію-1.
На підставі цих документів ви можете звернутися до нас, в разі виникнення
гарантійного події або отримати знижку 10% на наступне замовлення!

? КОЛИ ПРИЇДЕ МАЙСТЕР? Майстер буде у Вас через годину після замовлення або в будь-який зручний час.

? СКІЛЬКИ КОШТУЄ ВИЇЗД МАЙСТРА? Виїзд майстра по Москві, Нової Москві виконується безкоштовно. Виїзд в Підмосков'ї в більшості випадків, також безкоштовний (у нас є свої майстри в кожному районі Підмосков'я, а також центри приймання обладнання).

? СКІЛЬКИ КОШТУЄ ДІАГНОСТИКА? Стандартна діагностика - безкоштовна послуги в разі виконання робіт. При відмові від робіт ціна стандартної програмної діагностики становить 400 рублів.

? ЯКА ГАРАНТІЯ НА ПОСЛУГИ? Гарантія на послуги становить до 3 років. Більш детальну інформацію про гарантії уточнюйте у наших фахівців по телефону або консультанта на сайті.

? ЧИМ «КОМПСХЕЛП» КРАЩЕ ІНШИХ СЕРВІСНИХ ЦЕНТРІВ? Ми беремо на роботу тільки кваліфікованих фахівців в області комп'ютерного обслуговування і ремонту. - ми співпрацюємо безпосередньо з постачальниками обладнання, щоб забезпечити відмінні ціни на пропоноване обладнання. Робимо акцент на сервісі, забезпечуючи швидку доставку і поставку наших послуг.

Як проводиться установка Windows?
КОЛИ ПРИЇДЕ МАЙСТЕР?
СКІЛЬКИ КОШТУЄ ВИЇЗД МАЙСТРА?
СКІЛЬКИ КОШТУЄ ДІАГНОСТИКА?
ЯКА ГАРАНТІЯ НА ПОСЛУГИ?
ЧИМ «КОМПСХЕЛП» КРАЩЕ ІНШИХ СЕРВІСНИХ ЦЕНТРІВ?

Новости

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,