Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

Хочете встановити / перевстановити / модернізувати Windows? | установка виндовс

 1. І інші роботи будь-якої складності.
 2. Тільки ліцензійні програми.
 3. Схема роботи з нами

Ваш комп'ютер гальмує і часто видає помилки, мимовільно перезавантажується або проблеми із завантаженням операційної системи - значить наші послуги для Вас!

На нашу телефону: (495) 966-23-92 ви можете отримати професійну консультацію з усіх впорос, пов'язаним з вашої комп'ютерної проблемою, а також викликати фахівця для проведення робіт на місці.

Ми працюємо ТІЛЬКИ ДО ЛІЦЕНЗІЙНОЇ програмним забезпеченням!

Ваш комп'ютер гальмує і часто видає помилки, мимовільно перезавантажується або проблеми із завантаженням операційної системи - значить наші послуги для Вас

Ви залишаєте заявку

До Вас виїжджає
наш фахівець

проводить діагностику
на місці або в умовах
нашого сервісного центру

Ми узгоджуємо з Вами роботи

проводимо ремонт

Доставляємо Вам готову роботу
або здаємо роботу у Вас на місці

З 29 липня 2015 року Windows 10 доступна для установки, настройки і ліцензування! Нова швидкість роботи, новий дизайн і можливості!

Операційна система Вартість, руб Виїзд майстра Безкоштовно Установка Windows XP 350 Установка Windows 7 350 Установка Windows Vista 350 Установка Windows 8 350 Установка Windows Server 2003/2008 на сервер 1480 Установка Windows на iMac або MacBook від 1980 Налаштування операційної системи під потреби користувача від 780 Установка Microsoft Office 890 Установка різних програм від 280 Перенесення і сохрананеніе даних на жорсткому диску 350 Відновлення операційної системи від 780 Виїзд майстра Безкоштовно Діагностика при проведенні робіт Безкоштовно Консультація фахівця на місці Безкоштовно Антивірус з осіб нзіей на півроку У подарунок! Браузервол У подарунок! Операційна система Вартість, руб Виїзд майстра Безкоштовно Установка Windows XP 350 Установка Windows 7 350 Установка Windows Vista 350 Установка Windows 8 350 Установка Windows Server 2003/2008 на сервер 1480 Установка Windows на iMac або MacBook від 1980 Налаштування операційної системи під потреби користувача від 780 Установка Microsoft Office 890 Установка різних програм від 280 Перенесення і сохрананеніе даних на жорсткому диску 350 Відновлення операційної системи від 780 Виїзд майстра Безкоштовно Діагностика при проведенні робіт Безкоштовно Консультація фахівця на місці Безкоштовно Антивірус з осіб нзіей на півроку У подарунок

Швидко - виїзд від 1 години, ремонт від 30 хвилин.

Швидко - виїзд від 1 години, ремонт від 30 хвилин

Якісно - наш досвід більш 5 років, наша гарантія до 36 міс.

Якісно - наш досвід більш 5 років, наша гарантія до 36 міс

Недорого - Вартість послуг від 350 руб.

залишити заявку

або Телефонуйте (495) 966-23-92 або

замовити дзвінок

Операційна система - це те, без чого неможливо обійтися сучасному користувачеві персонального комп'ютера або ноутбука. Яку систему вибрати, кожен вирішує для себе сам в залежності від власних потреб, однак найбільш популярною у всьому світі є операційна система Windows. Її достоїнства очевидні і перераховувати їх зайвий раз просто немає сенсу. Однак, незважаючи на всі переваги, операційна система Windows є досить вразливою і для забезпечення максимальної надійності роботи, необхідно один раз правильно встановити і налаштувати систему, саме це і роблять фахівці компанії Компсхелп.

Наша компанія надає широкий спектр послуг з комп'ютерної допомоги, встановлення та перевстановлення операційної системи Windows різних версій. Як проводиться установка Windows?

 • Фахівці нашої компанії виконують форматування жорсткого диска
 • За допомогою спеціального програмного забезпечення проводиться розбиття жорсткого диска на розділи NFTS або FAT32
 • Установка обраної Вами операційної системи Windows, наприклад Windows XP, Windows Vista, Windows 7
 • Установка всіх необхідних драйверів і утиліт, необхідних для подальшої роботи з операційною системою і для нормального функціонування всіх пристроїв

При перевстановлення системи нашими фахівцями ми гарантуємо збереження всієї Вашої інформації. Після переустановлення ми гарантуємо стабільну роботу вашої системи, надійний захист від вірусів і інших погроз. Професійна установка і настройка windows гарантує, що ніщо більше не зможе перешкодити стабільній роботі вдома або в офісі.

Для фахівця нашої компанії, установка або переустановка ОС Windows XP або Windows 7, а також подальша установка і настройка драйверів і додаткових утиліт - це справа одного-двох годин. Для людини, яка жодного разу не стикався з процесом установки або переустановки ОС - цей процес може зайняти кілька днів. Більш того, встановлюючи Windows самостійно, Ви ризикуєте втратити важливу інформацію, що зберігається на Вашому комп'ютері. Навіщо створювати непотрібні проблеми, коли проблему можна вирішити швидко і недорого - довірити установку виндовс професіоналам.

Наша компанія займається установкою офіційних (ліцензійних) версій операційної системи Windows:

 • Установка Windows XP
 • Установка Windows Vista (Ultimate, Business, Home і ін.)
 • Установка Windows 2003 Server (сервер)
 • Установка Windows 2008 Server (сервер)
 • Установка Windows 7 (Home Basic, Ultimate, Business і т.д.)
 • Перевстановлення Windows Vista на Windows XP або Windows 7,8 на ноутбуці

  Операційна система Windows Vista не користується особливою популярністю у користувачів через високу ресурсоємності при невисокому швидкодії. Як показують результати численних тестів - в порівнянні з Windows Vista операційна система Windows XP здатна показати велику продуктивність при аналогічній апаратної складової.

  Перевстановлення Windows Vista на Windows XP або 7 являє собою один з найбільш ефективних способів збільшити продуктивність ноутбука з урахуванням можливостей його апаратної складової і отримати можливість працювати зі звичними додатками і програмами, які не адаптованими для Windows Vista.

  Замовити переустановку операційної системи ви можете в нашому сервісному центрі. Ми використовуємо тільки ліцензійне програмне забезпечення і маємо великий досвід роботи з сімейством Windows. Звертаючись до нас, ви можете розраховувати на високу якість обслуговування, професіоналізм співробітників і демократичну цінову політику. На всі види робіт надається офіційна гарантія.

 • Налаштування Windows

  За замовчуванням налаштування операційної системи Windows дуже «універсальні». Звичайний користувач не потребує частини системних служб, що працюють в режимі налаштувань за замовчуванням. Тим часом вони не тільки збільшують час запуску операційної системи, але і займають частину оперативної пам'яті і інших ресурсів комп'ютера або ноутбука, тим самим значно знижуючи його продуктивність і швидкодію.

  Самостійна настройка Windows з використанням спеціалізованого софту не принесе бажаного результату, так як шаблонне відключення непотрібних служб відбувається без урахування потреб користувача. А ручна оптимізація роботи операційної системи вимагає наявності певних знань і досвіду.

  Наші фахівці мають великий практичний досвід роботи з операційними системами сімейства Windows. Ми виконаємо тонке налаштування з урахуванням потреб користувача і доб'ємося максимальної продуктивності комп'ютера або ноутбука з урахуванням можливостей його апаратної складової.

  Звертаючись в наш сервісний центр, ви можете розраховувати на традиційно високу якість надання послуг і привабливі ціни. На всі види робіт надається гарантія.

 • Установка Windows на ноутбуки Apple

  Багато щасливі власники комп'ютерної техніки від Apple не можуть до кінця відвикнути від Windows і звикнути до архітектури і функціоналу Mac OS. Вихід з цієї ситуації може бути тільки один - установка операційної системи сімейства Windows на MacBook. Сьогодні найбільш поширені два способи установки Windows на Mac і в нашому сервісному центрі ви можете скористатися будь-яким з них.

  Перший спосіб заснований на використанні створеної інженерами Apple утиліти Boot Camp. Установка Windows з використанням цього програмного забезпечення виконується в кілька етапів. Спочатку на жорсткому диску створюється розділ, в який копіюються системні файли. Потім відбувається установка і настройка системи і драйверів. Цей спосіб не передбачає одночасної роботи операційних систем Windows і Mac OS і перемикання між ними можливо лише за допомогою перезавантаження.

  Другий спосіб передбачає використання утиліти Parallels Desktop і дозволяє створювати на Mac OS так званий «віртуальний комп'ютер» з емуляцією апаратного забезпечення. В цьому випадку розділи на жорсткому диску не створюються і установки операційної системи в прямому розумінні не відбувається. Windows буде запускатися в окремому вікні, що зробить ноутбук більш універсальним і дозволить використовувати дві системи одночасно.

Ви завжди можете отримати консультацію по телефону:

(495) 966-23-92 або залишити замовлення он-лайн.

Послуги надаються для жителів Москви і Московської області щодня без вихідних.

І інші роботи будь-якої складності.

Гарантовано виконуємо будь-які роботи з програмного і ремонту сервісів комп'ютерного обладнання. Детальніше про послуги отримати у наших консультантів і операторів на сайті і по телефону (495) 966-23-92

Тільки ліцензійні програми.

Ми працюємо тільки з ліцензійним програмним забезпеченням з дотриманням всіх авторських прав правовласників. Це є гарантом надійності нашої роботи.

Схема роботи з нами

Запитували? Відповідаємо!

1 ВИ оформляти замовлення Ви залишаєте заявку на виїзд майстра в зручний для вас час.

2 безкоштовно виїжджає І діагностуємо Прибулий майстер проводить діагностику для визначення несправності, вартості та терміну робіт. Передає Вам прайс на наші послуги, погоджує необхідні роботи.

3 ВИКОНАННЯ РОБІТ По закінченню проведення всіх робіт майстер залишає вам договір, акт і квитанцію-1.
На підставі цих документів ви можете звернутися до нас, в разі виникнення
гарантійного події або отримати знижку 10% на наступне замовлення!

? КОЛИ ПРИЇДЕ МАЙСТЕР? Майстер буде у Вас через годину після замовлення або в будь-який зручний час.

? СКІЛЬКИ КОШТУЄ ВИЇЗД МАЙСТРА? Виїзд майстра по Москві, Нової Москві виконується безкоштовно. Виїзд в Підмосков'ї в більшості випадків, також безкоштовний (у нас є свої майстри в кожному районі Підмосков'я, а також центри приймання обладнання).

? СКІЛЬКИ КОШТУЄ ДІАГНОСТИКА? Стандартна діагностика - безкоштовна послуги в разі виконання робіт. При відмові від робіт ціна стандартної програмної діагностики становить 400 рублів.

? ЯКА ГАРАНТІЯ НА ПОСЛУГИ? Гарантія на послуги становить до 3 років. Більш детальну інформацію про гарантії уточнюйте у наших фахівців по телефону або консультанта на сайті.

? ЧИМ «КОМПСХЕЛП» КРАЩЕ ІНШИХ СЕРВІСНИХ ЦЕНТРІВ? Ми беремо на роботу тільки кваліфікованих фахівців в області комп'ютерного обслуговування і ремонту. - ми співпрацюємо безпосередньо з постачальниками обладнання, щоб забезпечити відмінні ціни на пропоноване обладнання. Робимо акцент на сервісі, забезпечуючи швидку доставку і поставку наших послуг.

Як проводиться установка Windows?
КОЛИ ПРИЇДЕ МАЙСТЕР?
СКІЛЬКИ КОШТУЄ ВИЇЗД МАЙСТРА?
СКІЛЬКИ КОШТУЄ ДІАГНОСТИКА?
ЯКА ГАРАНТІЯ НА ПОСЛУГИ?
ЧИМ «КОМПСХЕЛП» КРАЩЕ ІНШИХ СЕРВІСНИХ ЦЕНТРІВ?

Новости

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают