Связаться с нами

  • (097) ?601-88-87
    (067) ?493-44-27
    (096) ?830-00-01

Статьи

Групова психотерапія Київ, групова терапія ПЕРЕТВОРЕННЯ

  1. 5 вигод такої форми терапевтичної роботи.
  2. 2. Полегшує надання та отримання підтримки.
  3. 3. Дає вам можливість знайти свій «голос».
  4. 4. Допомагає вам знайти більш здорові способи ставлення до себе і іншим.
  5. 5. Створює захисну сітку.

Що таке групова психотерапія в київському центрі ПЕРЕТВОРЕННЯ - це форма терапії, в якій один або більше (як правило, двоє) консультантів одночасно працюють з невеликою групою клієнтів

Що таке групова психотерапія в київському центрі ПЕРЕТВОРЕННЯ - це форма терапії, в якій один або більше (як правило, двоє) консультантів одночасно працюють з невеликою групою клієнтів. В ідеалі від 6 до 12 осіб. Але іноді якомога більшу кількість.

Формат роботи може бути як вузько (депресія, біль втрати, проблеми з харчуванням, залежно, тривога, панічні атаки, психосоматичні розлади). Так і багатопрофільним: соціалізація і допомогу у вирішенні цілого спектру питань (агресія, сором'язливість, невпевненість в собі, труднощі в комунікації, низька самооцінка).

Хоча самі учасники є цінним джерелом підтримки один для одного, неоціненний внесок у процес вносять саме провідні, завдяки своєму спеціальному освіти й запровадження перевірених стратегій вирішення конкретних проблем.

5 вигод такої форми терапевтичної роботи.

1. Допомагає вам зрозуміти, що ви не самотні.

За словами Ялом: «багато пацієнтів, приходячи на курс, стурбовані думкою, що вони унікальні у своїй убогості, у них одних є деякі лякають або неприйнятні труднощі, думки, імпульси і фантазії».

Без сумнівів кожен з нас неповторний і може мати виняткові обставини, проте ніхто з нас не самотній в нашій боротьбі. Наприклад, протягом багатьох років Ялом просив членів групи (серед яких були студенти-медики, психіатричні хворі, медсестри і добровольці Корпусу миру) анонімно записувати те, що вони не розділили б з іншими.

Секрети виявилися «разюче схожі», - пише він. Вималювалася кілька тем: одні вважали, що вони неадекватні і некомпетентні. Інші відчували себе відчуженими і стурбованими, не здатними любити і піклуватися про інше. А третя категорія включала якийсь сексуальний секрет.

2. Полегшує надання та отримання підтримки.

Деякі помилково вважають, що кожен по черзі отримує індивідуальну консультацію від психолога, а інші спостерігають Деякі помилково вважають, що кожен по черзі отримує індивідуальну консультацію від психолога, а інші спостерігають. Однак, насправді учасники звертаються один до одного за підтримкою і зворотним зв'язком, замість того, щоб отримати все це від терапевта.

Наприклад, один член групи дуже самотній, і не знає, як подружитися. Решта підтримують його, слухаючи, що само по собі знижує ізоляцію. Вони також діляться своїм досвідом і тим, як самі долають самотність.

3. Дає вам можливість знайти свій «голос».

Міллер визначила голос як «усвідомлення ваших власних почуттів і потреб і вираз їх». При групової терапії вас настійно закликають помічати, свої емоції протягом усього сеансу, і говорити про це. Багато людей не знають, як вони себе відчувають при взаємодії з іншими людьми, так як усвідомити це дуже важко.

4. Допомагає вам знайти більш здорові способи ставлення до себе і іншим.

Наприклад, учасники можуть сказати: «Я хотів би наблизитися до вас, але ви завжди, здається, тримайте мене на відстані», «Мене турбує, що ви занадто багато говорите» і «Коли ви чимось діліться на сесії, я стаю нетерплячим , тому що вам потрібно стільки часу, щоб дістатися до суті ».

Ви зможете відстежити такі моменти: ви зазвичай зависає, поки хтось не запрошує вас говорити? Або ви берете на себе ініціативу? Ви ділитеся тільки позитивною інформацією про себе або речах, з якими ви боретеся? Які частини себе ви дозволяєте іншим бачити? Які частини себе ви приховуєте? Як ви справляєтеся з конфліктом? Як ви задовольняєте свої потреби?

Ви починаєте бачити, що у вас є більше можливостей. Це допомагає людям вибратися з рамок, звільняє від непотрібних шаблонів.

Поліпшується не тільки ставлення до інших, але і до себе. Наприклад, один з членів постійно вибачався за себе і, здавалося, надмірно стурбований тим, як прийняли інші. Він поділився тим, що у нього було багато відторгнення у своєму житті, тому боявся переживати ще більше.

Коли учасники відповіли йому співчутливо, він відчув себе прийнятим. Його вибачення зменшилися. Він зміг розслабитися і бути більш впевненим у собі. Виявилося, що коли він позбувся страху, він може формулювати свої думки дуже чітко і ясно.

5. Створює захисну сітку.

Учасники прагнуть бути справжніми і відповідальними самі за себе. Вони практикують ці навички в процесі психотерапії, і, разом з цим, зростає їх упевненість в тому, що вони можуть використовувати їх в життя.

Вони також відчувають підтримку між сесіями, що полегшує прийняття на себе ризиків Вони також відчувають підтримку між сесіями, що полегшує прийняття на себе ризиків. Знаючи, що можете звітувати перед колом людей, які піклуються про вас і будуть слухати ваш досвід, ви сміливішає. Будучи впевненим, що хтось зловить вас, ви окріпнете і зробите стрибок, у вас з'являється страховка.

Крім зміцнення ваших навичок спілкування, скорочення ізоляції і пошуку вашого голосу, цей вид терапії особливо цінний для людей, що борються з депресією, соціальної тривожністю і життєвими змінами.

Те, що насправді відбувається в групі, багато в чому залежить від того, хто її відвідує, що обговорюється, і будь-яких конкретних методів, які використовує експерт. Незалежно від того, чи перебуваєте Ви в центрі уваги чи ні, зміни відбуваються в міру просування через різні етапи розвитку. У міру того, як ви впізнаєте себе та інших членів на більш глибокому рівні, можливо, працюючи через конфлікти у міру їх появи, ваш досвід в терапевтичної середовищі стає все більш цінним.

Цей досвід є унікальним, тому що надає простір для розуміння людиною своїх емоцій і безпечного спілкування з іншими людьми.

Ви зможете відстежити такі моменти: ви зазвичай зависає, поки хтось не запрошує вас говорити?
Або ви берете на себе ініціативу?
Ви ділитеся тільки позитивною інформацією про себе або речах, з якими ви боретеся?
Які частини себе ви дозволяєте іншим бачити?
Які частини себе ви приховуєте?
Як ви справляєтеся з конфліктом?
Як ви задовольняєте свої потреби?

Новости

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают