Связаться с нами

  • (097) ?601-88-87
    (067) ?493-44-27
    (096) ?830-00-01

Статьи

Гороскоп на серпень 2018 Близнюки

У серпні 2018 року Близнюкам потрібно буде закріпити той успіх, якого вони досягли в липні. Як говорить гороскоп, якщо ви розслабитеся, ви можете втратити ті позиції, які зуміли завоювати. Закріпитеся на них і зверніть увагу на те, що відбувається в інших сферах вашого життя.

Основні завдання місяця знака Близнюки

Протягом серпня 2018 Сонце буде висвітлювати своїми променями ваш 3 будинок - область ближнього оточення і поїздок. Такий стан світила подарує вам тягу до знань і отримання нової інформації. Ви будете часто і охоче спілкуватися з вашими близькими, родичами. друзями. Гороскоп Близнюків на серпень 2018 року попереджає, що іноді вам буде здаватися, що вони абсолютно вас не розуміють і критикують абсолютно незаслужено. А всьому виною буде ваш власний інфантилізм і небажання відповідати за свої вчинки. Дивно, але в цьому місяці ви можете відчути непевність у своїх силах, що зазвичай не властиво Близнюкам. Деякі представники знаку можуть в серпні 2018 відправитися у відпустку, де вони відпочинуть і значно поправлять свій душевний стан. Одиноким Близнюкам гороскоп обіцяє можливість цікавої зустрічі і рекомендують уважніше придивитися до цієї людини. Спочатку ваші відносини будуть чисто дружніми, але згодом вони можуть перерости в щось більше. Навіть якщо він і не буде відповідати вашому ідеалу.

Гороскоп на серпень 2018 Близнюки: навчання, бізнес і контакти

Меркурій зараз знаходиться в вашому 3 будинку, але практично весь місяць він буде рухатися в зворотному напрямку - буде регресивним. Тому в серпні 2018 вам потрібно буде уважно вивчати всю отриману інформацію, багато з того що ви дізнаєтеся, згодом не отримає підтвердження. Також не поспішайте довіряти вашим новим знайомим і відкривати їм свою душу. У більшості випадків, на думку гороскопу, ці зв'язки виявляться поверхневими і помилковими. Постарайтеся ні з ким не ділитися своїми планами, включаючи навіть самих найближчих родичів. Як прогнозує гороскоп на серпень 2018, Близнюки повинні прийняти як належне те, що не всі ставляться до вас з щирою симпатією, і не реагуйте на критику занадто болісно. Краще продовжуйте займатися своєю справою і не бійтеся братися за найскладніші завдання. Ви зумієте з ними відмінно впоратися, що вельми сприятиме вашій подальшій кар'єрі і підвищенню професійного рівня.

Любов і гроші знака Близнюки в серпні 2018

Фінансове становище Близнюків в серпні 2018 може виявитися не надто стійким. Постарайтеся знайти якийсь додаткове джерело доходу, але ні в якому разі не беріть кредит і не залазьте в борги - гороскоп попереджає, що віддати їх буде не дуже просто.

Венера буде перебувати в 5 будинку вашого гороскопа - області розваг і сексу. Це може залучити у ваше життя велику кількість любовних пригод та випадкових зв'язків, більшість з яких виявляться хоча і необтяжливими, але вельми поверхневими. У серпні 2018 ви будете як би ковзати по життю, купаючись у флірті і уваги протилежної статі. Для тих Близнюків, які перебувають у шлюбі або в тривалих відносинах, це може створити певні проблеми, оскільки таке грайливе поведінку абсолютно точно не сподобається вашій другій половинці. І навіть якщо ви не зважитеся на фізичну зраду, ревнощі і кілька неприємних конфліктів вам будуть забезпечені.

Гороскоп на серпень 2018 Близнюки: активність і здоров'я

Регресивний Марс знову повертається з вашого 9 будинку в 8. У цей період краще направити свою енергію на те, щоб зайнятися якимись активними видами спорту. Можливо, в серпні 2018 ви будете багато переміщатися або подорожувати. За гороскопом Близнюків серпень 2018 роки не виключає також виникнення якихось екстремальних ситуацій, особливо в поїздках, тому постарайтеся проявить обачність і розумну обережність.

Що стосується здоров'я, то основні проблеми цього місяця будуть пов'язані з системою травлення, особливо - печінкою і шлунком. На думку гороскопу, їх можна запобігти, якщо більше уваги приділити здоровому харчуванню і відмовитися від "шкідливих" продуктів у вашому меню.

Нумерологический гороскоп для числа дня - 29

2 - символ жертовності і служіння людям. 9 - це саморозвиток, прозріння, необхідність духовного зростання. Можна відзначити сприятливе розташування духу, бажання активно допомагати іншим людям.

29 число - прекрасна можливість, щоб подарувати близькій людині море приємних вражень. Дозвольте собі відволіктися від повсякденних справ, щоб насолодитися дружбою і любов'ю.

Слід ретельно відстежувати свої почуття і не дозволяти критику друзів, колег по роботі. Можна залишитися в повній самоті через бажання бути правим, боротьби за справедливість. Дізнатися докладніше >>>

29 травня 2019

Новости