Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

Голосовий пошук для просування: тет-а-тет з Google

 1. Таргетування правильних ключових слів
 2. Аналізуйте людську мову
 3. Оптимізуйте Google My Business
 4. Відшліфуйте семантичну розмітку сайту
 5. І звичайно - мобільний пошук

Голосовий пошук - це технологія, яка була новинкою для всього світу до появи всім відомої Siri

Голосовий пошук - це технологія, яка була новинкою для всього світу до появи всім відомої Siri. Але починаючи з 2014 року, коли Google Voice Search і Alexa стали доступні для вільного використання, 55% американських підлітків і 48% дорослих застосовували голосовий пошук як мінімум двічі в день.

Зараз ми можемо говорити тільки про статистику США і Європи, тому що ця технологія (як і багато чого іншого), ще не встигла прижитися на наших теренах, але все до цього йде. Вірніше, ми вже шукаємо інформацію за допомогою голосового пошуку, але власники бізнесів поняття не мають, що ця функція принесе їх сайту сотні кліків, переглядів і перетворить користувачів в реальних покупців.

Більш того, Google говорить, що до 2020 року голосові запити будуть складати більше половини всіх пошукових запитів. Так що якщо ви хочете зайняти топове місце серед конкурентів і завоювати довіру потенційної аудиторії - пора навчитися цьому вже зараз. А ми, звичайно, з радістю допоможемо.

Таргетування правильних ключових слів

Для початку необхідно зрозуміти, що користувачі використовують голосовий пошук не так, як звичайний, так що при підборі ключових слів, потрібно враховувати безліч людських чинників.

По-перше, буде відрізнятися довжина запиту. При друкованому наборі, на який йде більше часу, нам зручніше вбити коротку ключову інформацію по типу "просування сайту". Але коли справа доходить до голосового пошуку, люди сприймають подачу запитів як спілкування з Google, відповідно сам запит буде довшим і неформальні, наприклад "як я зможу ефективно просунути сайт".

І якщо вам здається, що для таких "олюднених" питань нереально підібрати ключові слова, ми готові довести зворотне.

* Не бійтеся експериментувати. Рекомендуємо винести Q & A контент (питання-відповідь) за межі сторінки FAQ (часто задаються), наприклад в блог або на сторінки товарів. Подібні питання-відповіді будуть відповідати натуральним голосовим запитам і здорово оновлять наповнення сайту.

Аналізуйте людську мову

Ключові слова для пошуку за допомогою голосу створюються виходячи з того, що люди не намагаються справити враження на пошукову систему і спілкуються з нею натурально і невимушено (як з іншою людиною). Саме тому вам слід відійти від шаблонних або загальноприйнятих ключових слів для звичайного пошуку і орієнтуватися на реальну людську мову.

Якщо ви дійсно любите свій бізнес, вам важливо контролювати кроки користувача на кожному етапі і ви хочете зрозуміти принцип роботи голосового пошуку на власному досвіді - проведіть брейнсторм по ключових для своєї ніші. Як тільки у вас буде список націлених ключових слів, сміливо гуглити їх самостійно і стежте за видачею. Якщо з'явиться саме той контент, який потрібен, їх можна впроваджувати.

Якщо ж у вас менше часу і ви більше довіряєте перевіреним інструментам, Потестів Answer The Public . Він не націлений на сприйняття слов'янських мов, але ви зрозумієте систему і принцип введення голосових запитів. І хто знає, може і для нас скоро розроблять подібний цікавий інструмент.

Оптимізуйте Google My Business

Одна з найчастіших причин використання голосового пошуку - це спроби швидко знайти той чи інший продукт / сервіс недалеко від поточного місця розташування користувача.

Знову ж таки, людина не буде сильно заморочуватися, намагаючись максимально швидко знайти бажане. Візьмемо, наприклад, запит "доставка бургерів в Одесі поруч".

Візьмемо, наприклад, запит доставка бургерів в Одесі поруч

Сайт Cooper Burgers оптимізував свої сторінки під ключевик "доставка бургерів в Одесі", а голосовий пошук Google, в свою чергу, розпізнав ключевик "поруч" і запропонував найближчим місце, яке відповідає локації господаря. І саме в цей момент настає час Google My Business, який в разі збігу ключових слів, запропонує самий оптимізовані сайт. На скріншоті справа видно, що Cooper Burgers відповідає запиту користувача і готовий запропонувати свої послуги. Якщо ви займаєтеся яким-небудь продуктом або послугою, яку можуть шукати таким чином, ви зможете відкрито показати свої переваги, налаштувавши Google My Business . Таким чином, колонка справа буде відображати:

 • Точне місце розташування (Google Maps).
 • Кількість зірочок.
 • Телефон.
 • Години роботи.
 • Відвідуваність по днях.
 • Корисна інформація на ваш вибір.
 • Відгуки клієнтів / покупців.
 • Можливість залишити відгук і додати своє фото після відвідування.

Відшліфуйте семантичну розмітку сайту

Google павучки (боти) постійно знаходяться в пошуку нової та корисної інформації про сайт, яку вони передадуть на подальше індексування. У ваших інтересах зробити дані вашого бізнесу максимально зрозумілими для пошукової системи. Тільки в цьому випадку контент вашого ресурсу буде збігатися з голосовими запитами потенційної аудиторії.

Щоб домогтися такого результату, переконайтеся, що карта вашого сайту (sitemap) повністю доступна і зрозуміла Google. Увімкніть найважливішу інформацію, яка може бути запрошена: телефон, адреса, години роботи, ціни, зручні маршрути і так далі.

Потім, якщо ви запланували однозначний пошукової успіх свого бізнесу, використовуйте мікророзмітки , Щоб вказати Google на важливі елементи сайту. Ви вільні використовувати будь-які мови розмітки. Один з найсмачніших - розширений сниппет, який в повній мірі покаже ваші переваги перед конкурентами. Не відходячи від апетитною теми бургерів, покажемо приклад сниппета за запитом "як зробити бургер".

Найкориснішим для користувача стане сайт https://the-challenger.ru/ , Який запропонував поетапний рецепт приготування страви.

І у вас є всі шанси стати №1 разом з мікророзмітки І у вас є всі шанси стати №1 разом з мікророзмітки

І звичайно - мобільний пошук

Якщо ви хоч трохи знайомі з голосовим пошуком, очевидно, що більшість запитів виходять з мобільних пристроїв. І якщо ваш сайт не буде оптимізований під мобільний пошук, користувачі підуть довго не роздумуючи. А якщо ж ваш сайт буде відмінно працювати на смартфонах і планшетах - чекайте нових клієнтів!

Сам Google уклав, що показник відмов на мобільних пристроях вище на 9,56% , Ніж на десктопах. Так що пріорітезіруя голосовий пошук, приділіть увагу мобільному дизайну, який підніме ранжування до потрібних висот і суттєво знизить показник відмов.

Щоб перевірити, наскільки ваш сайт mobile-friendly, використовуйте Google's Mobile-Friendly Test або зверніться до професіоналів. Також пропонуємо ознайомитися з інформацією про мобільних сторінках з прискореної завантаженням і про мобільному індексі від Google .

Хочемо попередити, що оптимізація для мобільних пристроїв полягає не тільки в дизайні, вам слід звернути увагу на швидкість завантаження сторінок, читабельність контенту і легку навігацію. І просимо вас, не забувайте відслідковувати результати кампанії і вчасно вживати заходів.


Ми бажаємо вам і вашій цільової аудиторії приємного спілкування з Google, яке зведе вас в статус лідера ніші!

Новости

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно