Связаться с нами

  • (097) ?601-88-87
    (067) ?493-44-27
    (096) ?830-00-01

Статьи

Голосовий Пошук (Яндекс) Для Комп'ютера Windows 7 8 10

  1. Голосове управління Яндекс Пошукові системи просуваються в нашому житті все сильніше і сильніше....
  2. Налаштування голосового Яндекса
  3. Відео програма голосова рядок Яндекс

Голосове управління Яндекс

Голосове управління Яндекс

Пошукові системи просуваються в нашому житті все сильніше і сильніше. Раніше пошуковики в різних браузерах працювали з рук геть погано і видавали не зовсім потрібну інформацію. Тепер же, якщо ваш браузер добре налаштований і розроблений відмінною компанією, пошукова система зазвичай працює на Ура! Тобто, видає інформацію швидко і точно (при хорошому інтернеті).

Як ви знаєте, все відбувається досить просто. Ви клавіатурою вводите будь-які команди, і пошукова система їх шукає. Але, досить часто буває, що клавіатура погано працює, або може не працювати взагалі. У планшетах ж і смартфонах, через невеликих розмірів літер, вводити тексти досить незручно.

Звідси, багато пошукові системи почали розробляти голосовий набір команд. На першому місці, як і в багатьох випадках, компанія Google. На початку 2010-х вона почала створення свого голосового пошукача. Спочатку він був сируватий, але, потім багатьом користувачам почав подобатися, особливо на планшетах.

Потім, в 2015 році, компанія Google тимчасово припинила даний проект. Потім, в 2017 році, знову запустила. Що вирішить Google робити далі, я не знаю. Давайте поговоримо про інший відомий пошуковик, Яндекс. Дана компанія почала пропонувати багатьом користувачам голосової Яндекс в 2016 році.

У 2017, він став уже більш солідним і зараз працює більш злагоджено, виконує багато команд, навіть не мають відношення до пошуку різних сайтів. Наприклад, він може шукати файли або відправити комп'ютер в сплячий режим (просто вимкнути комп'ютер).

Як включити голосовий яндекс

Але, перед тим, як його включати, зрозуміло, його потрібно завантажити. Якщо хто не зрозумів, поясню. Голосовий пошук Яндекса - це програма, готельна від пошуку або браузера Яндекс. Завантажити голосовий Яндекс з офіційного сайту.

Після скачування, Яндекс голос встановлюємо. Він у нас встановлюється сам, не питаючи, на який встановлюватиметься диск або файл. Це погано, але, прийнятно. Отже, після установки голосового яндекса у нас з'являється відразу після вікна Windows в рядку швидкого запуску «Пошук Яндекса на комп'ютері».

Отже, після установки голосового яндекса у нас з'являється відразу після вікна Windows в рядку швидкого запуску «Пошук Яндекса на комп'ютері»

Ось тепер починається найцікавіше. Потрібно натиснути на мікрофон в кінці цієї пошукового рядка, і вимовити будь-яку потрібну нам фразу. Наприклад, я його попрошу відкрити програму Filzilla. «Слухай, Яндекс, відкрий програму Filzilla!».

»

Ця програма у мене встановлена, але він її відкрити не зміг. Зате, він перекинув мене в пошук Яндекса , Звідки її можна завантажити. М'яко кажучи, не зовсім те, що я хотів.

М'яко кажучи, не зовсім те, що я хотів

Спробую що-небудь простіше. Попрошу відкрити скайп.

Попрошу відкрити скайп

Скайп він відкрив швидко. Попрошу відкрити Яндекс браузер. Яндекс браузер, як і Скайп, він відкрив. Але, коли я попросив його закрити, він не захотів або не зміг. Давайте попросимо відкрити його інші браузери. Наприклад, Opera. Оперу він відкрив. Але, закрити знову не зміг. Також, не зміг даний софт закрити і скайп.

Голосове управління Яндекс працює краще на закриття, ніж на відкриття. Але, давайте попрацюємо безпосередньо з пошуком сайтів.

Мій блог він знайшов швидко, правда не відкрив його, а показав в пошуку. Також відбулося, коли я попросив його відкрити мій сайт за назвою домену info-kibersant.ru.

Можна попросити його подивитися погоду, він з цим з легкістю справляється. Зауважимо, що голосовий Яндекс не завжди точно інтерпретує вашу команду. Також, велике значення має ваша дикція. Потрібно говорити чітко і зрозуміло. Чи не перекручувати слова. Якщо якесь слово для програми не зрозуміло, софт буде шукати схоже за вимовою слово.

Крім іншого, є одна корисна функція. Якщо клікнути по рядку пошуку лівою кнопкою миші, відкриється список популярних запитів. Як говорить сам Яндекс, відкриються ті сайти, які зараз в тренді (на даний момент по ним було найбільше запитів).

Як говорить сам Яндекс, відкриються ті сайти, які зараз в тренді (на даний момент по ним було найбільше запитів)

Налаштування голосового Яндекса

Можна трохи поміняти настройки. Наприклад, зробити так, що буде з'являтися не цілий рядок пошуку за кнопкою Windows, а невеликий значок. Для цього, ми натиснемо по значку «Мікрофон», кликнемо «Зовнішній вигляд», «режим іконки».

Тепер у нас дві іконки. Одна служить для введення тексту (перша), друга - мікрофон, для голосової команди. При цьому, натискати на даний мікрофон зовсім не обов'язково. Головні, скажіть слова - Випадок Яндекс, потім, вимовляєте необхідну вам фразу.

Продовжуємо настройку софта. Для цього, кликнемо по «Мікрофону» правою клавішею і вибираємо «Налаштування».

Тут ми можемо вибрати, яку саме ми бажаємо комбінацію гарячих клавіш, для появи пошукового рядка, або, якою має бути фраза звернення до Яндексу. За замовчуванням варто «Слухай Яндекс». Я його міняти не буду, мене ця фраза влаштовує.

Відео програма голосова рядок Яндекс

Висновок: - Голосовий помічник Яндекс досить зручна річ. Може, на самому персональному комп'ютері він і не дуже потрібен, але, на планшетах, смартфонах, і навіть на нетбуках ця програма просто необхідна. Адже не секрет, у кожної людини пальці мають різну товщину. І дуже багатьом людям досить важко набирати символи на невеликих клавішах. Також, ця програма буде корисна людям з проблемами верхніх кінцівок, яким дуже важко проводити набір навіть на звичайній клавіатурі.

Так що тут говорити. Іноді, навіть звичайний здорова людина за день може так сильно втомитися, що пальці починають не слухати команди з мозку, натискати не на ті клавіші. Тому, мій вердикт - за такими програмами, як голосовий набір Яндекс - майбутнє. Успіхів!

З повагою, Андрій Зімін 26.08.2017 р

Новости

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно