Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

Голосове введення завантажити. Голосове введення.

 1. Огляд додатки "Окей Гугл" для Андроїд. Як включити і налаштувати голосовий пошук на телефоні
 2. Установка будильника на Андроїд. Голосові команди ОК Гугл
 3. Як користуватися голосовим уведенням
 4. Які настройки доступні при розпізнаванні голосу андроїдом
 5. Інші способи підключити голосовий набір на Андроїд
 6. Денис Мельник 04.06.2016 15:00 | | версія для друку | | архів
 7. Google Клавіатура
 8. знайомство
 9. Початок роботи
 10. Сервіси голосового набору
 11. Онлайн-сервіси
 12. програми
 13. Плюси і мінуси набору за допомогою голосу
 14. висновок

Насправді, голосове введення значно спрощує роботу як з пошуковою системою, так і операційної системою Android . Не потрібно вручну вводити текст, досить вимовити голосом певні команди. Голосове керування Андроидом передбачає, що ваш телефон буде виконувати заздалегідь зазначені команди. Наприклад: відкрити програму, курс валюти. прогноз погоди та інші голосові команди.

Для підключення голосового введення тексту на вашому смартфоні або планшеті необхідно завантажити відповідну програму для голосового пошуку (це безкоштовно). Ми пропонуємо завантажити такі додатки, як OK Google, Google Now або голосовий помічник Assistant (одна з новітніх розробок Google, скачати її безкоштовно можна в Маркеті).

Огляд додатки "Окей Гугл" для Андроїд. Як включити і налаштувати голосовий пошук на телефоні

Google оновила свою систему пошуку на мобільних пристроях . Мова йде про нової функції голосового пошуку Окей Гугл. Як налаштувати пошук в окей гугл, як включити це корисний додаток на Андроїд, чи можна підключити голосове введення на комп'ютер? пропонуємо скачати голосовий пошук на ваш телефон, вивчити всі доступні команди.

Установка будильника на Андроїд. Голосові команди ОК Гугл

Використовуючи команди ОК Гугл, можна керувати програмами на телефоні. Наприклад, встановити час будильника або швидко дізнатися, скільки час. Досить завантажити Асистент на Андроїд і вивчити список голосових команд.

голосове введення тексту на Андроїд - це зручно навіть при звичайному наборі смс, а якщо вам потрібно набирати великі обсяги тексту в день або вирішувати ділові питання паралельно з іншими робочими обов'язками, то ця функція стане просто незамінною.

В ОС Андроїд є стандартна функція диктування слів голосом, яку можна включити в настройках, без скачування додаткових додатків. Система автоматично додасть значок мікрофона на електронну клавіатуру, і ви зможете користуватися нею тоді, коли вам потрібно.

Система автоматично додасть значок мікрофона на електронну клавіатуру, і ви зможете користуватися нею тоді, коли вам потрібно

Якщо включений введення вам більше не потрібен, і ви хочете його відключити, в цьому ж меню виберіть кнопку «Відключити» або зніміть галочку з відповідного пункту.

Як користуватися голосовим уведенням

Як включити цю функцію, ми вже розібралися, тепер потрібно зрозуміти, як нею користуватися. Вона буде доступна практично у всіх меню і додатках, в яких можна використовувати електронну клавіатуру.

 1. Щоб почати диктовку тексту, натисніть на текстовий екран або на ту частину тексту, яка вже була введена. Висвітитися стандартна електронна клавіатура.
 2. Натисніть на значок мікрофона на головному екрані, або ж перейдіть в розкладку символів, якщо ви перенесли клавішу з мікрофоном туди під час налаштування.
 3. На екрані відобразиться меню для запису вашого голосу і напис: «Говоріть». Надикто потрібний текст в мікрофон смартфона, і він автоматично перетворює голос в текст.

Надикто потрібний текст в мікрофон смартфона, і він автоматично перетворює голос в текст

Знаки пунктуації потрібно промовляти словами: «Знак питання», «Кома», «Точка». Намагайтеся говорити чіткіше, інакше програма може неправильно зрозуміти ваші слова, відповідно, перетворити їх в схожі за звучанням.

Зазвичай на ОС Андроїд введений голосом текст відображається підкресленим. Його можна відредагувати і продовжити роботу.

Які настройки доступні при розпізнаванні голосу андроїдом

Налаштувати роботу стандартного голосового введення на Android можна в меню «Мова та введення», в який можна потрапити через «Налаштування», або ж натиснувши на «шестерінку» налаштувань прямо в меню, яке висвітилося після натискання мікрофона (зазвичай кнопка налаштувань знаходиться зліва від слова «Говоріть»).

Налаштування розпізнавання мови. Тут можна зробити наступне:

 • Вибрати мову. Розпізнавання доступно і в офлайн режимі, але за замовчуванням у вас буде встановлено тільки російську мову (або ж російський + англійський). Для інших мов функція буде працювати або тільки при підключенні до Інтернету, або тоді, коли ви скачаєте потрібні мови. Завантажити потрібні мовні пакети можна в меню налаштувань мови та введення, натиснувши на «Розпізнавання мови офлайн».
 • Налаштувати розпізнавання «О'кей Google». Після настройки цього пункту, ви зможете використовувати менеджер пошукової системи при відкритій системі Google , Тільки сказавши: «О'кей Google». А потім треба вимовити, що вам потрібно знайти в пошуковій системі.
 • Включити можливість керування голосом за провідної гарнітури або Bluetooth-пристроїв.
 • Налаштувати розпізнавання нецензурних слів. Програма автоматично включає пункт «Приховувати розпізнані нецензурні слова».
 • Включити або вимкнути озвучування результатів в стандартному режимі або в режимі підключеної гарнітури.

Інші способи підключити голосовий набір на Андроїд

Крім «рідного» способу перетворення голосу в текст, можна використовувати інші способи. Наприклад, встановити з Маркета спеціальні програми для розпізнавання мови. Приклади таких програм - VoiceButton, Cyberon Voice Comander. Якщо ви хочете перетворити текст в мова, потрібно або налаштувати «Синтез мови» в меню «Мова та введення», або завантажити програми з такою функцією, наприклад, SWOX Classic TTS або Voxdox.

 • VEGA 64 - САМІ низькі ціни на всі моделі в Сітілінк!
 • GTX 1060 Zotac AMP! за 15 т.р.
 • Знижка 30% на крутий смартфон в Сітілінк

Ви можете відзначити цікаві вам фрагменти тексту,
які будуть доступні по унікальній посиланням в адресному рядку браузера.

Денис Мельник 04.06.2016 15:00 | | версія для друку | | архів
 • Стор. 1: Вступ, Google Клавіатура
 • Стор. 2: Яндекс.Клавіатура, висновок

вступ

Два роки тому ми вже вивчали і розглянули чимало додатків, серед яких були Smart Keyboard, SwiftKey Keyboard, Aitype Keyboard, Hacker "s Keyboard, TouchPal X Keyboard і GO Keyboard. Трохи пізніше дійшла черга і до двох клавіатур з нестандартним методом введення: Swype Keyboard і Minuum Keyboard. А зовсім недавно в лабораторії вибирали (але на цей раз для ПК) фізичну хардварний клавіатуру.

Мабуть, пора знову повернутися до програмних рішень, благо в магазині додатків Google Play з'являються все нові і нові розробки. І з урахуванням того, скільки пройшло часу, ми вирішили знову приділити увагу даному класу програм.


І з урахуванням того, скільки пройшло часу, ми вирішили знову приділити увагу даному класу програм

Героями нового огляду стануть сучасне додаток «Google Клавіатура» і новачок ринку «Яндекс.Клавіатура». Буде цікаво дізнатися, наскільки різниться підхід двох пошукових гігантів до створення клавіатур для мобільних рішень.

В якості тестового обладнання використовувався смартфон Xiaomi Redmi Note (Miui V7 на OC Android 4.4.2, Виконавча Dalvik, процесор MediaTek MT6592, 8 x 1700 МГц, відеосопроцессор Mali-450 MP4, 700 МГц, 2 Гб ОЗУ) і смартфон Jinga Basco M500 3G (OC Android 5.1, середовище виконання ART, процесор MediaTek MT6580, 4 х 1300 МГц, відеосопроцессор Mali-400 MP2, 1 Гбайт ОЗУ).

Google Клавіатура


Google Клавіатура

знайомство

Компанія Google робить добротні і якісні додатки, згадаємо хоча б їх браузер Chrome , Блокнот Keep та інші програми. Але що ми можемо сказати про клавіатуру Google? Поки нічого. Тому пропоную розглянути її уважніше і зробити відповідні висновки за підсумками знайомства.

Основні можливості програми «Google Клавіатура»:

 • Безперервний введення тексту. Просто сковзаєте пальцем від букви до букви.
 • Голосове введення. Виберіть мікрофона і продиктуйте текст.
 • Підказки-доповнення, виправлення і прогнозування слів на основі введеного тексту.
 • Клавіатура смайликів. Утримуйте «введення», щоб додати смайлик на пристроях з ОС Android 4.4 і пізніших версій.
 • Розумна клавіатура. Вона запам'ятовує нові введені слова і пропонує їх у вигляді підказок. Щоб видалити слово зі списку, виберіть потрібну підказку і утримуйте натискання.
 • Синхронізація доданих слів на всіх ваших пристроях для підвищення точності підказок. Щоб активувати цю функцію, натисніть «Налаштування> Мова та введення> Google Клавіатура> Словник> Синхронізація доданих слів».
 • Управління курсором. Щоб перемістити курсор, проведіть по клавіші пробілу.
 • Видалення тексту. Щоб швидко стерти кілька слів, проведіть вліво по клавіші видалення.
 • Підказки на клавіатурі. Знаходьте потрібні символи за допомогою довгого натискання. Щоб включити цю функцію, перейдіть в настройки Google Клавіатури і виберіть «Налаштування> Тривале натиснення для підказок».
 • Набір однією рукою. На великому екрані клавіатуру можна закріпити праворуч або ліворуч. Для цього натисніть і утримуйте введення, а потім виберіть значок великого пальця.
 • Клавіатура символів. Проведіть по клавіші «?!», Щоб переглянути всі символи і вибрати потрібний.
 • Заголовні букви. Проведіть по екрану від клавіші Shift до букви, яку потрібно зробити заголовної.
 • Вибір макета клавіатури (з контурами клавіш або без них).

Початок роботи

Початок роботи

Щоб встановити програму «Google Клавіатура» здійснюється в два простих кроки. Для початку вибираємо її в налаштуваннях «Мова і введення», а потім встановлюємо клавіатуру в якості способу введення. Після цього вона готова до бою.

Портретна орієнтація клавіатури Портретна орієнтація клавіатури.


Альбомна орієнтація клавіатури Альбомна орієнтація клавіатури.

Зовнішній вигляд рішення Google витриманий в строгому стилі Material Design, причому передбачені дві теми оформлення. Світла дуже уніфікована і не представляє інтересу для розгляду, а ось темна ... Природно, мені припав до душі темний стиль. У ньому клавіші підсвічуються білим, фон самих клавіш темний, а рядок з прогнозованими словами практично чорна. Все це в комплекті доповнює інтерфейс OC Android останніх версій.

Розкладка «Google Клавіатура» представлена ​​трьома класичними QWERTY рядками. Ніяких нововведень, змін і додаткових клавіш в порівнянні з оригінальною клавіатурній розкладкою немає. Виняток становить клавіша перемикання мови введення, клавіша з додатковими символами і верхній рядок з прогнозованими словами. Не відходячи від теми, зауважу - прогнозування відмінне!

Під час введення тексту ми можемо чути звук, відчувати вібрацію і спостерігати трохи збільшене зображення символу, що вводиться. Клавіші можуть пропонувати як одну дію - введення конкретної літери, так і введення додаткового символу, який вказаний на одному майданчику з цією буквою. Природно, все вищевказане можна відключити і включити в настройках. Думаю, Америку я вам не відкрив.

Привіт, дорогі читачі! Перед вами сама незвичайна стаття нашого блогу, адже при її написанні використовувався голосовий набір тексту. Тому сьогодні ми з вами обговоримо, як набирати текст голосом.

Це метод набору тексту за допомогою мови, яка передається через мікрофон. Ця тема дуже актуальна для тих, хто працює з великими обсягами, наприклад, блогери, а також люди з обмеженими можливостями . Або для тих, хто ще не встиг опанувати на клавіатурі комп'ютера.

Сервіси голосового набору

Існують сервіси, які працюють онлайн, і є програми, які встановлюються на комп'ютер.

Онлайн-сервіси

Це безкоштовна розробка Google Chrome , Яка, відповідно, працює тільки в цьому браузері. Думаю, з цим проблем не буде, адже це найкращий браузер, і якщо ви до сих пір їм не користуєтеся, то читайте статтю про те,. Блокнот можна встановити прямо в браузер або користуватися можливістю набору тексту голосом, перейшовши на їх сайт.

Аналогічний попередньому сервісу, також працює тільки в Google Chrome. Користуватися ним елементарно: вибираємо потрібну мову і додаток під диктовку саме друкує.

переваги даного безкоштовного сервісу в наявності голосових підказок, можливості перегляду варіантів розпізнавання. Також є зручний редактор, за допомогою якого ви чи зможете скопіювати отриманий матеріал, роздрукувати його на принтері, здійснити переклад на іноземні мови або відправити поштою.

Щоб скористатися набором, не торкаючись до клавіатури, вам потрібно відкрити вкладку "Інструменти", а потім натиснути на "Голосовий введення ..."

Різні команди для редагування і форматування поки доступні тільки на англійській мові , Але для російської мови підтримуються пунктуаційні команди:

 • "крапка",
 • «Кома»,
 • "знак оклику",
 • "знак питання",
 • «Новий рядок»,
 • «Новий абзац».

Як показала практика, це дуже зручно.

програми

Платна програма, яка за допомогою голосу не тільки друкує на комп'ютері і встановлює знаки пунктуації, але і радує додатковими опціями: вона вміє аудіо, також можна розширити версію словниками (наприклад, з юридичними термінами або іншими).

підтримується операційними системами , Починаючи з Windows 7 і вище.
Ціна: від 1 690 руб.

Безкоштовна і може задовольнити амбіції багатьох користувачів. Її привабливість полягає в тому, що вона може розпізнавати голос на 50 мовах. Для зручного використання є гарячі клавіші, можна самому вибирати джерело звуку, коригувати розпізнаний текст.

Плюси і мінуси набору за допомогою голосу

плюси:

 • Завдяки цим програмам, фрілансери можуть добре заробити, займаючись транскрібаціей. Безліч завдань такого роду можна знайти на біржі Work-zilla, - це улюблене місце новачків у віддаленій роботі. Вам тільки залишається включити програму і трохи пізніше підкоригувати текст в Word.
 • Економія часу і сил.
 • Відмінна знахідка для людей з обмеженими можливостями.
 • Для творчих людей вище запропоновані сервіси - паличка-виручалочка, всі ідеї можна швидко записати, просто озвучивши голосом, щоб не забути.


Для творчих людей вище запропоновані сервіси - паличка-виручалочка, всі ідеї можна швидко записати, просто озвучивши голосом, щоб не забути

На жаль, існують і мінуси при роботі з даними сервісами:

 • Якщо в приміщенні, де ви надиктовують, є сторонні звуки, то розпізнавання слів і словосполучень в рази погіршується.
 • Багато додатків, що працюють онлайн, доступні тільки в браузері Google Chrome.
 • Після набору потрібно приділити час на редагування і коригування тексту.
 • Необхідно мати якісний чутливий мікрофон.
 • Бажано мати хорошу дикцію, щоб зменшити ризик виникнення помилок.

висновок

Підводячи підсумок даної статті, можемо сказати, що технології зробили крок далеко вперед, і якщо раніше все було потрібно друкувати вручну, то зараз це цілком реально робити, просто диктуючи інформацію голосом. Звичайно, немає гарантії ідеального розпізнавання, але прогрес очевидний.

Завдяки розвитку додатків, які значно полегшують роботу віддаленим співробітникам, можна домогтися максимальної продуктивності і більшої швидкості виконуваних завдань. Тому сподіваємося, що дана стаття допоможе вам стати ефективніше в своїй роботі.

Залишайте в коментарях ваші відгуки про роботу різних сервісів розпізнавання мови.

Всього вам доброго!

Beschreibung mit Google Übersetzer in Deutsch übersetzen? Beschreibung in Russisch zurückübersetzen

Для введення тексту потрібне підключення до інтернету або скачаний мовний пакет.

Додаток дозволяє вводити, редагувати і використовувати текст за допомогою голосу.
Можна почати диктовку навіть при згорнутому додатку.
Для короткого ознайомлення з функціоналом програми, рекомендується запустити приклад, натиснувши на кнопку інформації або вибрати пункт інструкції в налаштуваннях другої сторінки. Для повного рекомендується прочитати всі інструкції.
Запускайте режим введення за допомогою голосової команди або натисканням на кнопку мікрофона.
У режимі диктування вводите, редагуйте текст набором спеціальних голосових команд або звичними і пристосованими ручними способами. По виходу з режиму диктування, голосовими командами текст можна скопіювати, зберегти і провести інші реалізації тексту.
З командами можна ознайомитися на другій сторінці додатка.
У режимі диктування тексту
- слова за замовчуванням замінюються на свої значення з таблиці;
- фрази використовуються для редагування тексту (перед вживанням необхідний "тег" - "команда")
- теги містять в собі спеціальні фрази, що виконуються в першу чергу. Їх мало, але їх варто знати.
У більшості випадків (за винятком режиму диктування) працює фонова прослушка. Вона очікує активаційну фразу "управління", розпізнавши його, чекає одну з "команд". Вони відпрацьовуються швидко, використовуються як альтернатива натиснень.
Зв'язка активаційна фраза і команда продовжують працювати, коли додаток згорнуто. І весь процес трансляції голосу не вимагає розгорнутого додатки.

Um den Text, den Sie mit dem Internet verbinden oder laden Sie das Sprachpaket möchten.

Die App ermöglicht es Ihnen, einzugeben, zu bearbeiten, und verwenden Sie den Text per Sprache.
Sie können Diktate zu starten, auch wenn minimierte Anwendung.
Für eine kurze Bekanntschaft mit dem funktionsfähige Anwendung, ist es empfehlenswert, die beispielsweise durch Drücken der Informationstaste ausführen oder wählen Sie manuelle Einstellungen in der zweiten Seite. Um voll und ganz empfehlen, dass Sie alle Anweisungen lesen.
Starten Sie den Eingabemodus durch einen Sprachbefehl oder durch Drücken der Mikrofontaste.
Im Diktatart, bearbeiten Sie den Text setzen spezifische Sprachbefehle oder gewöhnlichen und manuell angepasst. Laut einem Diktat, Sprachbefehle zu beenden, können Sie Text kopieren, speichern und produzieren andere Durchführungstext.
Mit den auf der zweiten Seite der Anwendung zur Verfügung stehenden Befehle.
In der Diktattext
- Die Wörter werden mit dem Standardwert aus ihrer Tabelle ersetzt;
- Die für die Textbearbeitung verwendet Begriff (erforderlich vor der Verwendung "tag" - "command")
- Tags enthalten spezifische Phrasen, die in erster Linie zu laufen. Sie sind nur wenige, aber sie Wissenswerte sind.
Fast immer (außer bei Dictation) arbeitet Hintergrund Abhören. Sie erwartet Aktivierung Begriff "Management", die Anerkennung, es erwartet einen der "Teams". Sie sind schnell verarbeitet werden, werden als Alternative zum Drücken verwendet.
Bundle Aktivierungsphrase und das Team weiter zu arbeiten, wenn die Anwendung minimiert wird. Und der gesamte Prozess des Rundfunks Stimme benötigt keine bereitgestellten Anwendung.

Але що ми можемо сказати про клавіатуру Google?
Проведіть по клавіші «?
Beschreibung mit Google Übersetzer in Deutsch übersetzen?

Новости

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно