Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

Голосове введення тексту онлайн або за допомогою програм

 1. Голосовий набір тексту за допомогою онлайн сервісів
 2. vorabota.ru
 3. speechpad.ru
 4. august4u.net
 5. dictation.io
 6. talktyper.com
 7. Google Документи
 8. Голосове введення за допомогою програм на ПК
 9. VOCO
 10. MSpeech
 11. Розширення для браузера Chrome
 12. Speechpad
 13. VoiceNote II
 14. Переваги та недоліки голосового набору

Кожен день в світі створюється велика кількість інформації, в інтернеті ж її мільярди. Ті користувачі, які працюють над написанням документів могли б багаторазово прискорити цей процес і дати відпочинуть своїм очам, пильно дивиться в монітор. Як ви вже здогадалися, мова піде про можливості, яку називають голосове введення тексту. Зараз ми розберемося, що це за звір такий і де його можна застосувати, а головне - як?

Відразу скажу, що набрання слів голосом застосовується скрізь, де потрібно набрати документ, як би банально це не звучало. Для цього є спеціальні програми, сервіси в інтернет і навіть додатки для Android . По суті на смартфонах вже є вбудована функція, що дозволяє набрати будь-яку фразу і слово голосом, про це я теж розповім.

Голосовий набір тексту за допомогою онлайн сервісів

Розберемо парочку сервісів, які здійснять наші бажання, погнали.

По темі: Що таке озвучка тексту голосом онлайн - 14 способів озвучення

vorabota.ru

Просто заходите на зазначений ресурс і бачите звичайне поле для набору, тільки писати туди доведеться голосом, ручками вийде. Необхідно налаштувати мікрофон і натиснути на відповідний значок справа вгорі поля. Він буде блимати червоним світлом, а ви в цей час повинні говорити.

Хочу сказати відразу - розділові знаки даний сервіс не ставить, тому їх потрібно проговорити самому, деякі атрибути ставити він теж не здатний, наприклад, тире, відсотки, скобочки та інше. Можна говорити на будь-якому із зазначених мов. Після того, як ви проговорили текст його можна скопіювати і вставити.

Після того, як ви проговорили текст його можна скопіювати і вставити

speechpad.ru

Цей сервіс точно також дозволяє ввести голосом текст. Для цього потрібно натиснути кнопку «Включити запис». Далі ви промовляєте слова. Тут вже налаштувань побільше, наприклад, всі необхідні знаки пунктуації можна проставити за допомогою зазначених кнопок.

Отриманий документ можна завантажити в форматі txt, для цього там є спеціальна кнопка.

Отриманий документ можна завантажити в форматі txt, для цього там є спеціальна кнопка

august4u.net

Зайшовши на сайт, можна побачити багато колірних рішень, але мені це особливо не завадило. Нашому погляду відкривається віконце з фразами, які потрібно промовляти, щоб поставити той чи інший знак. Мова звичайно розуміє на ура, тому проблем не буде. Якщо ввели не та фраза або слово, ви бузі проблем можете видалити її.

Щоб заново відкрити довідку, на панелі керування натисніть значок знаку. Щоб запустити запис, натисніть на знак мікрофона. Доступний набір на декількох мовах.

Доступний набір на декількох мовах

dictation.io

Дуже мінімалістичний ресурс, які дуже добре виконує свої завдання. Для запису голосу досить вибрати мову, на якому будете говорити і натиснути кнопку «Start Dictation».

Щоб скопіювати слова потрібно натиснути кнопочку «Copy», а, щоб зберегти - «Save». Очищення поля Натискайте «Clear».

Очищення поля Натискайте «Clear»

talktyper.com

З усіх вищезазначених варіантів даний є найгіршим. Чому? Коли ми натискаємо на кнопку мікрофона, щоб почати говорити, він набирає парочку слів, а після того, як ми замовкли, мікрофон як би відключається і потрібно ще раз натиснути на значок. Перед цим, введені слова виявляться в верхньому полі, і щоб вони збереглися потрібно їх перенести в нижню - велике поле. Для цього служить кнопка у вигляді великої рядки «Прийняти надиктований текст».

Як і в інших сервісах слова можна видаляти і редагувати. За необхідності вмісту можна створити, роздрукувати, відправити E-mail.

За необхідності вмісту можна створити, роздрукувати, відправити E-mail

Google Документи

Цей онлайн-сервіс працює, як через браузер, так і на смартфонах під управління Android, досить встановити туди додаток «Документи» від Google.

Отже, щоб почати набір документа через браузер в Google Документи треба перейти на вкладку «Інструменти» і вибрати опцію «Голосовий введення». Або натиснути клавіші Ctrl + Shift + S.

Далі ви промовляєте текст і пунктуацію. Зліва з'явиться велике поле з мікрофоном, іноді там показуються підказки, що і як говорити. А ще ви можете вибрати будь-яку мову.


Голосове введення за допомогою програм на ПК

З сервісами закінчили, перейдемо безпосередньо до програмного забезпечення для комп'ютерів з Windows.

VOCO

Дану програму можна завантажити та встановити на комп'ютер. Нам обіцяють швидке розпізнавання, автозамена при неправильно введеному слові, автоматична простановка знаків пунктуації та розпізнаванням слів аудіофайлів.

Також в базі даних VOCO налічується більше 85 тисяч слів. А ще вона працює без Інтернету, що немало важливо.

Програма звичайно, хороша, багато надзвичайно цікавих функцій, яких немає в онлайн рішення, і така програма поставляється платно. Приблизно за 1690 рубликів. Якщо брати в якості бізнес-рішення, то придбання варто 13900 рублів.

Перед придбанням стандартної версії, скачайте пробну і почитайте відгуки в Інтернеті.

MSpeech

Цей інструмент використовує Google Voice API, що дозволяє розпізнати голос людини. Розповсюджується безкоштовно і має багато можливостей. Інтерфейс можна змінити на російськомовний.

Розширення для браузера Chrome

Взагалі, при наборі запиту в пошуковій системі ви і так можете вибрати функцію голосового набору, але якщо ви хочете розширити функціонал або спробувати інше, то уявляю парочку розширень для браузера.

Speechpad

У магазині додатків в пошуку можна знайти це розширення. Тепер там, де є поля для набору тексту можна заповнювати і за допомогою голосу. Досить натиснути по значку розширення.

VoiceNote II

Це вже доповнення, щось типу плагіна, який буде знаходитися не в розділі розширення, а по дорозі - chrome: // apps.

Ця можливість покликана просто набрати документ в спеціальному полі, а потім робити будь-які дії з ним.

Ця можливість покликана просто набрати документ в спеціальному полі, а потім робити будь-які дії з ним

Переваги та недоліки голосового набору

плюси:

 • Будь-аудіо та відео файл можна перетворити в текст. Іноді це використовують для заробітку;
 • Не потрібно напружуватися, постійно бігаючи по клавішах. Промовляючи слова, ви здійсните це набагато швидше, а ще дасте відпочити очам;
 • Миттєва запис важливих заходів та ідей через голосове введення;

мінуси:

 • При наявності інших звуків слова може погано розпізнаватися;
 • Додатки для Android або розширення в основному працюють через мережу;
 • Деякі сервіси не проставляють знаки пунктуації та доводиться робити це самому;
 • З поганим мікрофоном ви багато чого не наберете через погану чутності і якості;
 • Якщо не чітко і ясно промовляти слова, ви побачите багато помилок в своєму тексті.

Це цікаво: Пропав звук на комп'ютері під керуванням Windows 10

Недоліків вийшло хоч і більше, але деякі з них не значні, тим більше, в інтернеті можна знайти інструменти, які геть вбивають все мінуси, але це платні рішення.

Можна сміливо сказати, що голосове введення це одна з сучасних можливостей, яка сильно полегшує життя людині і їй є куди розвиватися. На роботі і в офісі при наборі документів можна добитися значної продуктивності, тому на технологію варто звернути увагу.

Зараз ми розберемося, що це за звір такий і де його можна застосувати, а головне - як?
Чому?

Новости

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,