Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

«Голосова пошта» МТС: докладний опис послуги

 1. Навіщо потрібна Голосова пошта МТС
 2. Умови надання послуги
 3. Вартість послуги голосової пошти МТС
 4. Як підключити опцію «Голосова пошта» від МТС
 5. Як налаштувати голосову пошту МТС
 6. Прослуховування голосової пошти МТС
 7. Як видалити голосову пошту МТС

Дата: 24 июля 2017 | Оновлене: 23 серпня 2018 | Автор: Moblie-man

Як і будь-який інший оператор стільникового зв'язку, компанія МТС завжди серед переліку актуальних послуг мала і голосову пошту, доступну для використання абсолютній більшості абонентів. І, як ви розумієте, нижче ми пропонуємо ознайомитися з подробицями користування послугою «Голосова пошта» на МТС.

Навіщо потрібна Голосова пошта МТС

Завдяки використанню даної опції будь-який абонент отримує можливість не упустити жодної важливої ​​новини, жодного дзвінка навіть у тому випадку, якщо його телефон буде вимкнено, або ж в місці його перебування буде відсутній покриття стільникового зв'язку.

Умови надання послуги

Для того щоб вирішити, чи дійсно послуга «Голосова пошта» від МТС є необхідною для вас, слід розібратися в тому, які можливості прописані оператором в її умовах. А це:

 • Тривалість зберігання повідомлень, що не були прослухані, на сервері: 7 днів;
 • Тривалість зберігання повідомлень на сервері, які були прослухані: 10 днів;
 • Максимальна тривалість записуваних повідомлень: 90 секунд;
 • Максимальна кількість одночасно зберігаються повідомлень: 20 штук;
 • Запис персонального вітання для абонентів: присутній;
 • Можливість прослуховування повідомлень через сайт: присутній.

Вартість послуги голосової пошти МТС

Зрозуміло, чи не ключову роль при вирішенні про те, чи варто користуватися тією чи іншою додатковою послугою від операторів стільникового зв'язку, є також і вартість. І їй в даному випадку необхідно приділити особливу увагу, оскільки нюансів оплати опції існує чимало. Отже, що потрібно знати про вартість послуги «Голосова пошта» на МТС, так це наступне:

 • Абонентська плата: 2,30 руб. в щоденному режимі;
 • Дії по підключенню / відключенню опції: безкоштовно;
 • Дзвінки на номер голосової пошти МТС: безкоштовно для домашнього регіону / згідно зі стандартним тарифом для поїздок по країні;
 • Запис повідомлення для своєї поштової скриньки: безкоштовно незалежно від регіону перебування.

Як підключити опцію «Голосова пошта» від МТС

Якщо ви прийняли рішення, що подібна пропозиція від МТС стане для вас незамінним інструментом в громадському житті, підключити його завжди можна трьома різними способами:

 1. В особистому кабінеті «Мій МТС» .
 2. За допомогою запиту USSD-формату * 111 * 90 #.
 3. За допомогою відправки текстового повідомлення на 111 . У повідомленні необхідно вказати «90 1» (без лапок). Зверніть увагу, що код вказується з пропуском між «90» і «1».

До речі, опцію «Голосова пошта» можна підключити абсолютно безкоштовно, за бонуси які накопичилися, якщо ви берете участь в програмі «МТС Бонус». Як це зробити і скільки балів це буде варто читайте тут .

Послуга активується моментально, а на підтвердження цього на номер телефону, для якого провадилося підключення, буде відправлено повідомлення з кодом, що надають доступ до персонального поштової скриньки.

Як налаштувати голосову пошту МТС

Зрозуміло, після успішної активації послуги, необхідно виконати настройку голосової пошти. Налаштування на увазі установку вітання для абонентів, що дзвонять, а також можливу зміну коду доступу до поштової скриньки.

Внести будь-які зміни в налаштування вітання можна двома способами:

Варто відзначити, що найбільш зручним методом проведення настройки послуги є використання особистого кабінету. Це легко пояснити: сервіс має інтуїтивно зрозумілий і простий інтерфейс, завдяки якому навіть не самий просунутий користувач ПК зможе легко встановити всі потрібні йому параметри. Якщо особистий кабінет абонента МТС у вас не підключений, то ось тут Детальна покрокова інструкція по його реєстрації.

Що ж стосується дзвінка на номер 0860 , То даний варіант не є дуже складним, але при додзвоні потрібно прослуховувати інформацію, а також переходити по пунктах голосового меню, що готовий виконати далеко не кожен абонент.

В якості привітання абонентам надається можливість живого запису, а також завантаження вже готових звукових файлів у форматі * mp3 або * wav.

Для зміни коду доступу до персонального ящика абоненти можуть також скористатися голосовим меню за вказаною вище номером, або ж використовувати особистий кабінет в цих цілях.

У свою чергу, запросити новий код доступу до поштової скриньки можна також і за допомогою USSD-комбінації * 111 * 90 #, а також за допомогою текстового повідомлення зі змістом «90 3» (без лапок), відправленого на номер 111.

Прослуховування голосової пошти МТС

Далі пропонуємо ознайомитися з тим, як можна прослухати отримані голосові повідомлення. З метою їх прослуховування оператор також приготував великий перелік можливих способів, серед яких кожен абонент може вибрати для себе найбільш зручний. Виглядають вони наступним чином:

 • Дзвінок на номер 0860 і суворе дотримання пунктам голосового меню;
 • Прослуховування повідомлень в веб-інтерфейсі послуги за адресою vm.mts.ru (Авторизуватися в системі можна за допомогою пари логіна / пароля, використовуваних для входу в ЛК «Мій MTS»);
 • Дзвінок на номер +79168920860 , Доступний навіть в разі перебування в роумінгу.

Як видалити голосову пошту МТС

Що ж стосується відключення послуги, а також видалення всіх збережених повідомлень, то з цією метою абоненти МТС можуть використовувати три можливих варіанти:

 • USSD-запит вигляду * 111 * 90 #;
 • Текстове повідомлення на номер 111 з вмістом «90 2» (без лапок, не забудьте про пропуск);
 • інтерфейс ЛК «Мій МТС» .

Новости

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно