Связаться с нами

  • (097) ?601-88-87
    (067) ?493-44-27
    (096) ?830-00-01

Статьи

Гибернация Windows 7

  1. Що таке режим гібернації windows 7
  2. Як включити режим глибокого сну?
  3. Чому ноутбук сам прокидається?

Все Дрямов! Сьогодні хочу вам розповісти що таке гібернація windows 7. Можна сказати що гібернація windows 7 - це аналог сплячого режиму, які трохи відрізняється деякими діями.

Можна сказати що гібернація windows 7 - це аналог сплячого режиму, які трохи відрізняється деякими діями

Багато користувачів навіть не знають що таке гібернація, а деякі не можуть знайти як включити режим гібернації. Читаємо статтю далі, я вам все розповім.

Що таке режим гібернації windows 7

Гибернация windows 7 відрізняється від сплячого режиму тим, що вся інформація перед вимиканням комп'ютера записується на жорсткий диск. Тим самим зберігаються всі програми які були відкриті перед вимиканням комп'ютера.

Ось дивіться, якщо ви вимкніть комп'ютер за допомогою глибокого сну, то всі програми, всі налаштування які були відкриті перед вимиканням комп'ютера залишаться. Ще мені подобається те, що годі й говорити довго чекати включення комп'ютера, він включається буквально за 5 сек.

Особливо це підходить тоді, коли вам терміново потрібно кудись відлучитися, а часу на закриття програм немає, то на допомогу прийде режим гібернації windows 7. Деякі користувачі в windows 7 просто не можуть знайти як включити режим гібернації, його просто за замовчуванням немає. У цій статті я теж розповім про те як включити режим гібернації.

Як включити режим глибокого сну?

Зазвичай пункту режим гібернації немає через очищення (форматування) жорсткого диска, після якого пішли файли глибокого сну. Найпростіший варіант включення цього режиму - це:

Зайти в командний рядок від імені адміністратора і ввести команду powercfg -h on. Після чого перезавантажуємо комп'ютер і у нас повинен з'явиться режим гібернації.

Буває таке що режим гібернації не включається, тобто ви виходите, монітор гасне, жорсткий диск деякий час ще працює і нічого не відбувається. Це означає що сплячий режим вимкнено активується, і якщо ви натиснете на будь-яку клавішу клавіатури побачите. що режим гібернації не працює.

Найчастіше це відбувається через те, що windows 7 виявлено нема на завантажувальний розділ жорсткого диска. Своїми словами якщо встановлено більше однієї операційної системи. Наприклад: якщо ви купили ноутбук з операційною системою windows xp і хочете встановити windows 7. Те в даному випадку windows xp буде завантажувальним, а windows 7 додатковим.

Рішення проблемми - якщо ви плануєте встановлювати заново операційну систему, то встановлюйте її на завантажувальний розділ (диск С :). Якщо у вас в планах цього немає, то ви не зможете користуватися режимом глибокого сну. Режим (сну) вам буде цілком достатньо.

Чому ноутбук сам прокидається?

У вас бувало таке, що ви приспали свій ноутбук, до якого підключена батарея і він живиться від неї, а через деякий час помітили що він сам прокинувся? Таке буває, і це дуже погано. Адже ви можете просто приспати ноутбук і піти, а він сам включиться і вже не зможе заснути через різних запущених програм, після чого батарея сяде і станеться критичний відключення і всі помилки запишуться до реєстру. Як почистити реєстр можете почитати тут.

Давайте подивимося чомусь же ноутбук прокидається сам. На це питання я можу вам дати 3 відповіді.

1. Все через налаштувань BIOS.

Рішення: Зайдіть в BIOS вашого ноутбука і в настройках периферії вимкніть функцію пробудження від миші або клавіатури. Ви напевно помічали, що при вимкненому комп'ютері миша все одно світиться. Це вона була включена функція в биосе.

2. Комплектуючі здатні пробудити зі сну ваш комп'ютер.

Рішення: Зайдіть в диспетчер задач вашого комп'ютера і забороніть виводити (миша, клавіатуру, мережевий адаптер) з сплячого режиму. см. картинку.

Знявши галочку ви тим самим забороніть виводити ваш комп'ютер із сплячого режиму мишкою або будь-якою клавішею клавіатури. Не забудьте зняти галочки з інших пристроїв.

3. Таймери і різні завдання можуть вивести комп зі сну.

Рішення: Щоб заборонити вашому комп'ютеру самостійно не прокидатися виконайте наступні дії:

Панель управління -> Електроживлення -> настройки плану (використовуваного) -> Змінити додаткові настройки живлення -> Сон -> Дозволити таймери пробудження

Панель управління -> Електроживлення -> настройки плану (використовуваного) -> Змінити додаткові настройки живлення -> Сон -> Дозволити таймери пробудження

Тепер ви знаєте що таке гібернація windows 7 і як його ввімкнути якщо він відсутній. Не забуваємо ставити запитання в коментарях, не потрібно стояти осторонь, не соромтеся) Кожен залишений коментар збільшує шанс виграти грошовий приз, докладніше тут.

Не забуваємо ставити запитання в коментарях, не потрібно стояти осторонь, не соромтеся) Кожен залишений коментар збільшує шанс виграти грошовий приз, докладніше тут

С ув. Євген Крижановський

В обслуговування комп'ютерів фірми в Москві входить: виїзд інженера в вашу контору, огляд апаратури, монтаж апаратури, регулювання ПО обладнання та інші послуги.

А якщо виникла поломка ноутбука, ми займаємося ремонтом ноутбуків вдома.


Залишилися питання? - Ми БЕЗКОШТОВНО відповімо на них в ВК .

Чому ноутбук сам прокидається?
Як включити режим глибокого сну?
Чому ноутбук сам прокидається?
У вас бувало таке, що ви приспали свій ноутбук, до якого підключена батарея і він живиться від неї, а через деякий час помітили що він сам прокинувся?
Залишилися питання?

Новости

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,