Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

Galaxy Tab S4 проти iPad Pro: Який планшет підходить саме вам?

 1. Дизайн
 2. Дисплей
 3. Аудіо
 4. Клавіатура
 5. Стилус
 6. Продуктивність
 7. Продуктивність робочого столу
 8. Термін служби акумулятора
 9. Значення
 10. Загальний переможець: Це краватка!

Новий Samsung Galaxy Tab S4 це дуже хороший планшет, який пропонує чудовий OLED-екран, настільний режим DeX і надзвичайну продуктивність.

Але як він відповідає до 10,5-дюймового Apple iPad Pro , який пропонує відмінний вхід стилуса, фантастичний термін служби батареї і яскравий, яскравий дисплей власного? Давай дізнаємось.

10,5-дюймовий iPad ProGalaxy Tab S4Стартова ціна

$ 649 $ 649 CPU A10X Fusion Qualcomm Snapdragon 835 4 ГБ 4 ГБ Дисплей 10,5-дюймовий Super AMOLED (2224 x 1668 пікселів) 10,5-дюймовий РК-дисплей (2560 х 1600 пікселів) 64 ГБ 64 ГБ microSD Картка № Так (до 400 Гб) Час роботи батареї 13:55 9:34 Розмір 9,8 х 6,8 x 0,24 дюйма 59,8 х 6,5 x 0,28 дюйма Вага 1,1 фунта 1,1 фунта

Дизайн

Найбільша зміна Galaxy Tab S4 полягає в тому, що вона не має домашньої кнопки, яку Samsung опустив, щоб поголити листи шиферу вниз. IPad Pro отримав трохи товщі рамки, але не стільки, скільки виглядає застарілим.

Фронтальні камери всередині Tab S4 включають біометричні входи, а домашня кнопка iPad Pro пропонує аутентифікацію Touch ID.

Інакше ці планшети дуже схожі. Найбільша естетична відмінність полягає в тому, що iPad Pro отримав спинку з матового алюмінію, а задня панель Tab S4 виконана зі скла.

БІЛЬШЕ: Кращі ноутбуки Apple

IPad Pro (9,8 х 6,8 х 0,24 дюйма) трохи тонше, ніж Galaxy Tab S4 (9,8 х 6,5 х 0,28 дюйма), хоча планшет Samsung вже. Обидва сланці важать 1,1 фунта.

Переможець: Краватка

Дисплей

Що стосується їхніх екранів, Tab S4 і iPad Pro відрізняються тим, як ми завжди очікуємо від пристроїв Samsung і Apple. Під час перегляду трейлера для The Meg, ми помітили сильні кольори з Tab S4, з океанами, що виглядають синішими, світла сфера, що випромінює більш інтенсивне світло та одяг, що відбивається на екрані.

Це створило сплеск в контрасті і втрату деталей, однак, як волосся персонажа і обличчя Джейсона Statham з'явилися більш темними на Tab S4, ніж на IPad Pro. На щастя, Tab S4 надає вам кілька режимів екрану, тому ми вирішили цю проблему, перейшовши від налаштувань екрану за замовчуванням (Adaptive Display) до режиму кінотеатру AMOLED, який повернув кольори до реалістичних тонів і відновив деталі.

Згідно з нашим колориметром, Tab S4 виробляє дивовижні 219 відсотків sRGB гамми, рейтинг, що є вищим за 122 відсотків, які ми знайшли в iPad Pro. Galaxy Tab S4 випромінює до 463 ніт яскравості, що дещо затемняється, ніж 477 гнізд від iPad Pro.

Обидва шини пропонують вражаючі кути огляду, причому кольори залишаються міцними на 80 градусів ліворуч і праворуч.

Переможець: Tab S4

Аудіо

Коли я слухав музику і подкасти на кожному планшеті поруч, переможець був непростим (буквально). Пісня DJ Khaled "No Brainer", наприклад, звучала більш повно і сильніше на iPad Pro, який пропонував більш широку звукову сцену, дозволяючи сильніше вокалу і більш жорсткому басу. На вкладці S4 ця пісня вийшла більш гладкою.

Я помітив ще більшу різницю під час перегляду подкасту The Polygon Show, в якому голоси хостів звучали яскраво і дрібніше на iPad Pro і трохи приглушено на Tab S4.

Переможець: iPad Pro

Клавіатура

Я ніколи не писав жодного обличчя, в якому не хочу називати переможця, але з клавіатурами, подібними до них, важко сказати, що хтось справді перемагає. Тестування смарт-клавіатури iPad Pro ($ 159) і клавіатури обкладинки книг Tab S4 (150 доларів США) було вправою в розчарування, оскільки мої пальці розвівалися над занадто м'якими клавішами.

Я потрапив до аналогічних показників з двома клавіатурами на тестування на 10-ти швидкості, з 63 слів на хвилину (і точністю 98,4%) на iPad Pro і 64 слова в хвилину (з точністю 92,4%) на вкладці S4.

БІЛЬШЕ: Дитячі планшети для покупки (або уникнення)

Клавіатура iPad Pro є найгіршою з двох, оскільки вона представляє користувачам клавіші, покриті тканиною, які не натискають стільки, скільки вони рухаються вниз. Клавіатура Tab S4 не набагато краща, з її клавішами, що відчувають невтішні відчуття, але, принаймні, вони мають 0,7 мм вертикального переміщення, що на 20 відсотків більше, ніж 0,5 мм в клавішах iPad Pro.

Переможець: Galaxy Tab S4

Стилус

Для порівняння iPad Pro в олівці Apple (продається окремо; 100 доларів) і S Pen S (в комплекті) я попросив заступника директора з фотографії Jef Castro за допомогою обох стилів в Adobe Photoshop Sketch. Коли я попросила його відгук, він сказав: "Ну, S Pen просто волосся повільніше, ніж яблучний олівець, який малює більш природним і рідким".

Фізично, сказав Джеф, стилі були рівними з точки зору того, як вони відчували себе в руці, і почуття зворотного зв'язку, яке вони давали, коли натискали на скляний екран кожного планшета.

Переможець: iPad Pro

Продуктивність

IPad Pro в Apple може бути більше року, але він не уповільнює роботу. Процесор A10X Fusion IPad Pro з 4 Гб оперативної пам'яті тримається проти сучасної конкуренції, неодноразово пропонуючи більшу швидкість, ніж процесор Qualcomm Snapdragon 835 з 4 Гб оперативної пам'яті в Tab S4.

Я не бачив жодного заїкання при розбитті екрана будь-якого планшета між відео 1080p YouTube і 12 вкладками веб-переглядача, і обидва вони працювали з Fortnite відносно плавними темпами.

Синтетичне тестування дало кидок iPad Pro, який заробив 9,233 на Geekbench 4 загального тесту продуктивності, забив набагато вище, ніж Tab S4 і його 6592. IPad Pro також виграв в 3DMark Sling Shot Extreme тест графіки тест, в якому він опублікував рахунок 4299, побивши Tab S4 в 3481.

БІЛЬШЕ: 100+ відмінних iOS ігор для iPhone та iPad

IPad Pro також виграв наше відео-тест, перекодуючи 4K відео на 1080p за 38 секунд, невелика частка часу 2:50 з Tab S4 (який вимагав Adobe Premiere Clip, щоб бути завантаженим збоку).

Переможець: iPad Pro

Продуктивність робочого столу

IPad Pro і Tab S4 обидва прагнуть зробити планшет більш продуктивним пристроєм, але який ближче до заміни вашого ноутбука? Найбільша відмінність між ними полягає в максимальному кількості одночасних відкритих вікон, які вони дозволяють; IPad Pro потрапляє на стелю в три, з двома додатками в розділеному вигляді і третій в слайді. Режим DeX в Tab S4, однак, має вищу шапку, що дозволяє одночасно відкривати до 20 вікон (хоча може використовувати функціональність «оснащення-кут»).

Слід визнати, що і iPad Pro, і Tab S4 обмежені своїми операційними системами, оскільки iOS і Android скинуть програму, якщо вона довго зберігається у фоновому режимі.

Переможець: Tab S4

Термін служби акумулятора

Tab S4 триває пристойну кількість часу на зарядку, але iPad Pro зробив це ще довше. Тест ноутбука Mag Battery (веб-серфінг на 150 ніт) зайняв 9 годин і 34 хвилини, щоб злити Tab S4 заряду, а iPad Pro опублікував час 13 годин і 55 хвилин.

Переможець: iPad Pro

Значення

Такі планшети забезпечують досить подібні риси, але одна з них виділяється своїми пільгами. Табл S4 і iPad Pro починаються з того ж самого $ 649 і включають в себе ту ж суму пам'яті (64 Гб) і пам'ять (4 Гб). Але в той час, як Samsung кидає його S Pen безкоштовно, Apple буде стягувати з вас додаткові $ 100 за його олівець стилус. Крім того, 256GB версія Tab S4 коштує $ 749, що на $ 50 дешевше, ніж $ 799 256GB iPad Pro.

Переможець: Tab S4

Загальний переможець: Це краватка!

10,5-дюймовий iPad ProGalaxy Tab S4Дизайн / Порти

X X Диплом X Аудіо X Клавіатура X Стилус X Продуктивність X Настільність продуктивності X Час роботи батареї X Значення X Всього 5 5

Samsung нарешті наздоганяє Apple на планшетному майданчику. Не тільки DeX режим Tab S4 краще для продуктивності, але включений S Pen також дає вам більше гнучкості з коробки.

Але якщо ви хочете тривалий час автономної роботи, найшвидший стилус і найсильнішу загальну продуктивність, iPad Pro - це планшет для вас. Крім того, Apple має більший вибір додатків для планшетів.

Який планшет ви думаєте отримати? Дайте нам знати в коментарях!

Кредит: Ноутбук Mag

Який планшет ви думаєте отримати?

Новости

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают