Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

Гаджети для Windows 10: де знаходяться і як встановити на робочий стіл

 1. Гаджети
 2. Додатки для Віндовс
 3. сторонні додатки
 4. проба пір'я
 5. 8GadgetPack

Гаджети робочого столу офіційно визнані вразливістю в системі захисту операційної системи. Від них відмовилися після сьомої версії. Для Vista і сімки навіть випускалися спеціальні додатки, необхідні для позбавлення робочого столу Windows від цієї напасті. Ця інформація, в тому числі і правка реєстру, опублікована на офіційному сайті Майкрософт. Був випущений і пакет оновлень для сімки. Все ще думаєте про те, як встановити гаджети для Windows 10?

Тепер все знаходиться в меню Пуск. Гаджети погоди замінені на красиві кольорові плитки. Доступні і інші радощі життя: курси валют, календар. Навіщо нам потрібні ці віджети? Ми всі пройшли через епоху піратських копій Віндовс з троянами, бек-дор і уразливими, що творять незрозумілі речі. Заради того, щоб вивести хмарки і сніжок ставити свою безпеку під загрозу. Зрозуміло, ніхто не забороняє використовувати Desktop gadgets installer.

Гаджети

У Віндовс гаджети це те ж саме, що на сайті віджети. Невеликі виділені із загального оформлення елементи, що виконують певну функцію. Це можуть бути:

 1. Будильник.
 2. Годинники.
 3. Календар.
 4. Прогноз погоди.
 5. Курс валюти.
 6. Ігри.
 7. Новини.

У сімці установка гаджетів була гранично простий. Потрібно було натиснути правою кнопкою по робочому столу і вибрати відповідний пункт меню.

Система пропонувала встановлену колекцію.

Натиснувши на будь-якому з них можна було зробити установку. У десятці цього більше немає, оскільки активні елементи порушують безпеку системи. Детальніше про це можна прочитати тут support.microsoft.com/ru-ru/help/13787/gadgets-have-been-discontinued. За останній місяць на офіційному сайті Майкрософт немає жодного запису про те, як поставити гаджети куди б то не було.

Додатки для Віндовс

Майкрософт не могла залишити користувачів без альтернативи і пропонуємо їм гаджети на Windows 10, але тільки це не зовсім гаджети) Ще точніше, це зовсім не вони, а вбудовуються в меню Пуск інформаційні плитки. Ось як це виглядає на прилавку.

По суті нічого не змінилося, але тепер красиві етикетки можна скинути на робочий стіл. Для інформування з приводу тієї чи іншої події доведеться напружитися і натиснути кнопку Win, або кликнути лівою кнопкою миші по меню Пуск. Було вирішено випробувати це диво на прикладі EuroNews.

Додаток захиталося через магазин, встановилося і тепер можна перетягнути його на потрібне місце.

Потрібно визнати, що значок досить непоказний, не рівня гаджетам. При натисканні запускає програму з новинами, перетягується і на робочий стіл у вигляді ярлика. Фактично, це просто додаток. Нічого більше. Потрібно визнати, що після цього досвіду ми зрозуміли тих, хто бажає повернути гаджети на робочий стіл Windows 10. Зовнішній вигляд і функціональність зовсім різні. Хоча все-таки вдалося дізнатися, що у Франції загинуло 2000 качок, і тепер паштет, напевно, подорожчає.

сторонні додатки

Користувачі повідомляють, що сторонні додатки і результат їх роботи доводиться встановлювати заново, щоб включити гаджети. Оновлення коректно викачуються, і все йде за планом. Просто компанія Майкрософт проти гаджетів. Desktop gadgets installer доступний на gadgetsrevived.com. По крайней мере, ми не знайшли інших джерел. Програма вимагає установки, і це не дуже добре, довго.

Додаток швидко поставили, і де воно? Виявилося, що просто додався пункт в контекстне меню, що з'являється при правом кліці по робочому столу. Могли б хоч попередити. При видаленні пакета заново він не встановлюється (без перезавантаження), рядок Гаджети з меню не зникає. Відчувається, що це якийсь хитрий продукт.

Гаджетів всередині менше, ніж було в сімці, але дещо є.

В наявності:

 • погода;
 • завантаження ЦП;
 • годинник;
 • слайди;
 • RSS;
 • календар і так далі.

проба пір'я

Чесно кажучи, перше враження так собі. Втім, судіть самі ... Ось скрін.

Ну ... по крайней мере, тепер зрозуміло, що сьогодні 2 грудня. Не погано. Через кілька секунд програма завершила свою роботу і прибрала все гаджети. Шкода, що не працює гаджет погоди, а RSS не хоче виводити на екран список новин, некоректний віджет можна і прибрати. Інша справа, що це не так красиво, як хотілося б.

8GadgetPack

Потрібно зауважити, що зовнішній вигляд установника нічим не відрізняється від попередньої програми. Можна припустити, що це різні продукти одного і того ж авторства. Це враження доповнює той факт, що при правому кліку і виборі заповітного слова з'являються (!) Старі знайомі, а вікно з переліком вже нове. І тут же закривається. Як це мило.

У цьому пакеті побільше елементів. Прикольно, чого там говорити. Саме чудово, що назви гаджетів на аглицьку, як і установник, а дрібні елементи на нашенском. Це нагадує нам часи, коли потрібно було запустити новий проект і ретельно перевести шаблон WordPress ... Втім, про це як-небудь іншим разом. Цікаво, скільки протримається включений набір після перезавантаження.

Все ще думаєте про те, як встановити гаджети для Windows 10?
Навіщо нам потрібні ці віджети?
Додаток швидко поставили, і де воно?

Новости

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,