Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

Гаджети для Windows 10: де знаходяться і як встановити на робочий стіл

 1. Гаджети
 2. Додатки для Віндовс
 3. сторонні додатки
 4. проба пір'я
 5. 8GadgetPack

Гаджети робочого столу офіційно визнані вразливістю в системі захисту операційної системи. Від них відмовилися після сьомої версії. Для Vista і сімки навіть випускалися спеціальні додатки, необхідні для позбавлення робочого столу Windows від цієї напасті. Ця інформація, в тому числі і правка реєстру, опублікована на офіційному сайті Майкрософт. Був випущений і пакет оновлень для сімки. Все ще думаєте про те, як встановити гаджети для Windows 10?

Тепер все знаходиться в меню Пуск. Гаджети погоди замінені на красиві кольорові плитки. Доступні і інші радощі життя: курси валют, календар. Навіщо нам потрібні ці віджети? Ми всі пройшли через епоху піратських копій Віндовс з троянами, бек-дор і уразливими, що творять незрозумілі речі. Заради того, щоб вивести хмарки і сніжок ставити свою безпеку під загрозу. Зрозуміло, ніхто не забороняє використовувати Desktop gadgets installer.

Гаджети

У Віндовс гаджети це те ж саме, що на сайті віджети. Невеликі виділені із загального оформлення елементи, що виконують певну функцію. Це можуть бути:

 1. Будильник.
 2. Годинники.
 3. Календар.
 4. Прогноз погоди.
 5. Курс валюти.
 6. Ігри.
 7. Новини.

У сімці установка гаджетів була гранично простий. Потрібно було натиснути правою кнопкою по робочому столу і вибрати відповідний пункт меню.

Система пропонувала встановлену колекцію.

Натиснувши на будь-якому з них можна було зробити установку. У десятці цього більше немає, оскільки активні елементи порушують безпеку системи. Детальніше про це можна прочитати тут support.microsoft.com/ru-ru/help/13787/gadgets-have-been-discontinued. За останній місяць на офіційному сайті Майкрософт немає жодного запису про те, як поставити гаджети куди б то не було.

Додатки для Віндовс

Майкрософт не могла залишити користувачів без альтернативи і пропонуємо їм гаджети на Windows 10, але тільки це не зовсім гаджети) Ще точніше, це зовсім не вони, а вбудовуються в меню Пуск інформаційні плитки. Ось як це виглядає на прилавку.

По суті нічого не змінилося, але тепер красиві етикетки можна скинути на робочий стіл. Для інформування з приводу тієї чи іншої події доведеться напружитися і натиснути кнопку Win, або кликнути лівою кнопкою миші по меню Пуск. Було вирішено випробувати це диво на прикладі EuroNews.

Додаток захиталося через магазин, встановилося і тепер можна перетягнути його на потрібне місце.

Потрібно визнати, що значок досить непоказний, не рівня гаджетам. При натисканні запускає програму з новинами, перетягується і на робочий стіл у вигляді ярлика. Фактично, це просто додаток. Нічого більше. Потрібно визнати, що після цього досвіду ми зрозуміли тих, хто бажає повернути гаджети на робочий стіл Windows 10. Зовнішній вигляд і функціональність зовсім різні. Хоча все-таки вдалося дізнатися, що у Франції загинуло 2000 качок, і тепер паштет, напевно, подорожчає.

сторонні додатки

Користувачі повідомляють, що сторонні додатки і результат їх роботи доводиться встановлювати заново, щоб включити гаджети. Оновлення коректно викачуються, і все йде за планом. Просто компанія Майкрософт проти гаджетів. Desktop gadgets installer доступний на gadgetsrevived.com. По крайней мере, ми не знайшли інших джерел. Програма вимагає установки, і це не дуже добре, довго.

Додаток швидко поставили, і де воно? Виявилося, що просто додався пункт в контекстне меню, що з'являється при правом кліці по робочому столу. Могли б хоч попередити. При видаленні пакета заново він не встановлюється (без перезавантаження), рядок Гаджети з меню не зникає. Відчувається, що це якийсь хитрий продукт.

Гаджетів всередині менше, ніж було в сімці, але дещо є.

В наявності:

 • погода;
 • завантаження ЦП;
 • годинник;
 • слайди;
 • RSS;
 • календар і так далі.

проба пір'я

Чесно кажучи, перше враження так собі. Втім, судіть самі ... Ось скрін.

Ну ... по крайней мере, тепер зрозуміло, що сьогодні 2 грудня. Не погано. Через кілька секунд програма завершила свою роботу і прибрала все гаджети. Шкода, що не працює гаджет погоди, а RSS не хоче виводити на екран список новин, некоректний віджет можна і прибрати. Інша справа, що це не так красиво, як хотілося б.

8GadgetPack

Потрібно зауважити, що зовнішній вигляд установника нічим не відрізняється від попередньої програми. Можна припустити, що це різні продукти одного і того ж авторства. Це враження доповнює той факт, що при правому кліку і виборі заповітного слова з'являються (!) Старі знайомі, а вікно з переліком вже нове. І тут же закривається. Як це мило.

У цьому пакеті побільше елементів. Прикольно, чого там говорити. Саме чудово, що назви гаджетів на аглицьку, як і установник, а дрібні елементи на нашенском. Це нагадує нам часи, коли потрібно було запустити новий проект і ретельно перевести шаблон WordPress ... Втім, про це як-небудь іншим разом. Цікаво, скільки протримається включений набір після перезавантаження.

Все ще думаєте про те, як встановити гаджети для Windows 10?
Навіщо нам потрібні ці віджети?
Додаток швидко поставили, і де воно?

Новости

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно