Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

Фотосесія вагітних

 1. Де зробити фотосесію вагітності
 2. З ким фотографувати вагітних
 3. Стилі і образи для вагітної фотосесії
 4. Макіяж для фотосесії вагітної
 5. Пози для фотосесії вагітної
 6. Ціна фотосесії вагітності
 7. Одяг для фотосесії вагітних

У цього виду фотосесії немає певної назви. Їх також ніжно називають фотосесія в очікуванні дива. Красива назва, чи не так ?! ;)

Дуже часто я слашала від дівчат жалю про те, що не була зроблена вчасно фотосесія вагітності. Але ж, якщо упустити цей момент, зробити ці фотографії в життя вже може і не бути можливості. Особливо, якщо вагітність перша! Адже саме перша вагітність найкраще підходить для фотосесії.

Якщо у вас вже настала вагітність або ви до неї ще тільки готуєтеся, не зволікайте подзвонити мені і обговорити де, як і коли краще буде купити цю фотосесію вагітності з одягом і візажем в Києві.

Якщо у вас вже настала вагітність або ви до неї ще тільки готуєтеся, не зволікайте  подзвонити мені  і обговорити де, як і коли краще буде купити цю фотосесію вагітності з одягом і візажем в Києві

Де зробити фотосесію вагітності

всі звичайні місця для фотосесії підійдуть і для фотосесії вагітності. Аби це було безпечно! Найбільш типові місця для фотосесії вагітних:

 • В студії
 • Фотостудія - мабуть, саме безпечне та комфортне місце для проведення фотосесії вагітності. Тут завжди тепло, не жарко, затишно і легко переодягатися.

 • На природі, на вулиці
 • Особливо красиво виходить фотосесія вагітної восени. Але жовта красива осінь - дуже короткий проміжок часу і потрапити в нього не всім вдається (з урахуванням того, що проводити таку осінню фотосесію краще на останніх термінах вагітності). Незвично виглядає і зимова фотосесія вагітності на снігу. Звичайно, така фотосесія небезпечна. Вона вимагає наявності теплого автомобіля і працювати потрібно вкрай швидко.

 • будинки
 • Домашня фотосесія вагітності вимагає відповідних умов, образів і певної технічної підготовки - адже нам потрібно буде організувати якісний студійний світло у вас вдома. Також, потрібно розуміти, що не кожен будинок / квартира підійдуть для такої фотосесії. Погоджуйте з фотографом заздалегідь.

 • В лісі
 • Ліс додає особливого шарму вагітності. Якщо погодні умови і транспорт дозволяють, це відмінне місце. Тут можна зробити і відповідні образи русалки, лісової феї, баби Яги, новорічна фотосесія вагітності (в тому числі снігуронька, з дідом морозом) і т.п.

З ким фотографувати вагітних

Звичайно ж, для фотосесії вагітності потрібна сама вагітна. Цього достатньо. Але також доречно буде провести фотосесію вагітної з чоловіком і / або з дітьми. Адже це сімейна подія, яке цілком доречно провести вшити з сім'єю, з дитиною, з чоловіком, з хлопцем.

Добре виглядають і фотосесії двох, трьох і більше вагітних. Якщо у вас, так трапилося, є вагітні подруги на схожих терміни, буде цілком доречно запропонувати їм провести спільну фотосесію. Така зйомка буде і веселіше і дешевше для кожної з вас. Разом з подругою ви будете почувати себе і комфортніше, і веселіше. Ми можемо організувати і щось на зразок мініфотосессіі .

Стилі і образи для вагітної фотосесії

Тут важливо визначитися, що саме ви хочете. Ми можемо зробити "стандартну" вагітну фотосесію в ніжних пеньюарах, накидках, халатиках і ін., Типовою для цього виду фотозйомки, одязі на типових студійних фонах - будуари, ліжко, тюль і т.п.

Також, можуть цікаво підійти і будь-які інші образи для фотосесії , Які часто використовуються не тільки вагітними.

Однак, ви можете замовити і більш незвичайну і цікаву фотосесію. Це може бути щось більш зухвале, наприклад, образ хуліганки в рваних джинсах або дівчина з гамбургером (адже вагітним не можна вживати фастфуд !?), відьма з мітлою, дівчина в сексуальному, еротичному нижній білизні і т.п. Загалом, щось, що нетипово для такого роду фотосесій.

Одним з моїх улюблених образів також є фотосесія вагітності ню (В оголеному чи напівоголеному вигляді). Таку фотосесію ми зробимо ніжною, красивою і, звичайно ж, не більше відвертої, ніж ви цього хочете. Приватна власність, природно, гарантована!

Природно, ми можемо створити кілька образів за час однієї фотосесії!

Природно, ми можемо створити кілька образів за час однієї фотосесії

Макіяж для фотосесії вагітної

Мій професійний візажист допоможе нам створити і підкреслити ваш образ за допомогою макіяжу . Її величезний досвід мене ще ні разу не підводив. Адже для фотосесії вагітності важливо не тільки створити відповідний образ, але і зробити такий візаж, який буде найкращим чином підходити для фотозйомки. (Адже ви знаєте, що візаж для фотозйомки відрізняється від стандартного макіяжу, який вам можуть запропонувати звичайні візажисти?

(Адже ви знаєте, що візаж для фотозйомки відрізняється від стандартного макіяжу, який вам можуть запропонувати звичайні візажисти

Пози для фотосесії вагітної

Тут я дотримуюся своєї стандартної рекомендації: не «заморочуватися" з приводу поз для фотосесії! Як показує практика, всі пози, які рекомендує інтернет, в своїй абсолютній більшості - нефотогенічна. Ці пози, які ви знайдете на безлічі сайтів в Інтернеті зроблені виключно для того, щоб ви змогли знайти їх в Гуглі / Яндексі і перейти на сайт, де вони розміщені. Але ніякої практичної користі вони не несуть.

В ході фотосесії я підкажу вам як стати, як повернутися, куди подіти руки. Не переживайте, довіртеся фотографу і все у нас вийде легко і невимушено! Спільно ми з вами знайдемо красиві і вдалі пози для вашої фотосесії вагітності. На природі це можуть бути одні пози, в студії інші, в домашній обстановці - треті. Навіть фото найкращих готових поз не завжди підійдуть для вашого образу і місця фотозйомки. Якщо ж ви фотографуєте з чоловіком або з дитиною, це будуть зовсім інші пози.

Ціна фотосесії вагітності

Хоча у мене є стандартні цінові пакети , Ми з вами можемо створити індивідуальний цінової пакет, з якого ми виключимо все непотрібне вам і включимо все необхідне. Вартість фотосесії буде залежати від обсягу послуг, які ми включимо: візаж / макіяж, одяг, стиліст , Фотостудія і т.п

Одяг для фотосесії вагітних

Як фотограф вагітних зі стажем, я допоможу вам підібрати одяг для фотозйомки. Є три основних способи вибору одягу:

 • власна одяг
 • Ви можете взяти на фотосесію будь-яку свою власну одяг, яка красиво підійде під ваш образ: сукні, спідниці, джинси, пеньюари, ночнушки, халатики і т.п.

 • Одяг на прокат
 • Багато фотостудій в Києві мають пункти прокату одягу в оренду, де ми можемо прямо на місці або заздалегідь забронювати цікаву для вас одяг під ваші образи.

 • стиліст
 • Якщо вам хочеться чогось нестандартного, ми можемо скористатися послугами стиліста, який створить більш цікаві і незвичайні образи для фотосесії вагітності.

Що б ви не вибрали, це буде найкраща фотосесія вагітності у вашому житті. Телефонуйте! Мій телефон: (097) 823-0011.

---

Красива назва, чи не так ?
Адже ви знаєте, що візаж для фотозйомки відрізняється від стандартного макіяжу, який вам можуть запропонувати звичайні візажисти?

Новости

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,