Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

Фінам.ru - Програма створення ключів KeyGen

 1. Для запуску програми встановіть її і запустіть з ярлика KeyGen на робочому столі.
 2. 2. Підтвердження пароля
 3. 3. Перевірка правильності введення параметрів
 4. 4. Створення і запис ключа
 5. 5. Робота з ключами.
 6. 6. Налаштування Quik.
Використання ключів.

Для запуску програми встановіть її і запустіть з ярлика KeyGen на робочому столі.

1. Вибір імені і пароля

На першому кроці створення ключа Вам достатньо набрати лише «ім'я власника ключа» і «пароль для захисту ключа».

«Ім'я власника ключа» буде використовуватися в якості «Імені користувача» при вході в програму QUIK. Воно не повинно містити символів '[', ']', '|' і непарних лапок ' "'.

Пароль для захисту секретного ключа необхідно придумати і набрати у відповідному рядку введення, він повинен містять не менше 6 символів. Це буде Ваш пароль для входу в QUIK.

Перехід на наступний крок (Крок 2-підтвердження пароля) здійснюється натисканням кнопки Далі

2. Підтвердження пароля

На другому кроці створення ключа ви повинні всього лише другий раз набрати пароль для захисту секретного ключа, такий же як ви набирали на кроці 1.

Ім'я власника ключа відображається в неактивному поле введення просто для інформації, відображаючи ім'я введене на попередньому кроці.

Пароль для захисту секретного ключа набирається у відповідному рядку введення і ніяк не контролюється, система перевіряє збіг пароля з введенням на кроці 1 при переході на наступний крок.

Перехід на наступний крок здійснюється натисканням кнопки Далі.

3. Перевірка правильності введення параметрів

До цього моменту всі параметри для генерації нових ключів ви вже задали. На п'ятому кроці вам пропонується перевірити правильність введених параметрів. Для цього в поле виведення пишеться зведена інформація за обраними параметрами.

Якщо будь-які параметри введені неправильно, то можна повернутися на попередні кроки за допомогою кнопки Назад.

Кнопка Перервати запитує підтвердження завершення роботи і при позитивній відповіді (Yes або Да) завершує програму.

4. Створення і запис ключа

На цьому кроці власне створюється ключ. На самому початку процесу створення ключа програмі необхідно деяку кількість випадкової інформації. Тому з'являється спеціальне діалогове вікно, в якому потрібно набирати довільний текст. Для створення випадкових чисел програма заміряє час між натисканнями клавіш. Програма відображає процес створення ключа, відзначаючи вироблений крок.

Запит на введення випадкової інформації може бути пропущений програмою в разі завдання досить складного пароля.

Діалогове вікно для введення випадкової інформації

Щоб перервати процес створення ключа натисніть кнопку Перервати.

Коли ключ створений може подаватися звуковий сигнал.

Коли ключ створений може подаватися звуковий сигнал

Після цього ви можете закінчити роботу з програмою, натиснувши кнопку Закінчити.

5. Робота з ключами.

По закінченню роботи в папці, куди встановлена ​​програма KeyGen (за замовчуванням C: \ KeyGen) повинні бути сформовані два файли:
pubring.txk
secring.txk

Файли pubring.txk і secring.txk є ключами необхідними для входу в Quik, без яких робота під Вашим клієнтом НЕМОЖЛИВА.

Файл pubring.txk потрібно зареєструвати в Кабінеті клієнта https://edox.finam.ru . Для цього необхідно авторизуватися на даному порталі, потім зайти в розділ «Торгівля» - «Інформаційно-торговельні системи (ІТС)» і вибрати пункт меню «Реєстрація ключів в Quik», заповнити форму (вибрати рахунок) і додати файл pubring.txk.

Реєстрація ключів відбувається в цілодобовому режимі і займає близько 30 хвилин.

6. Налаштування Quik.

Після створення ключів при необхідності їх можна скопіювати на знімний носій.

Далі необхідно налаштувати ТС Quik на роботу з цими ключами:

Для версії Квік 6, необхідно зайти в розділ Налаштування / Основні / натиснути на знак «+» і розгорнути пункт Програми / натиснути Шифрування, вибрати пункт "налаштування" (натиснути праворуч на іконку). Далі Вам необхідно буде вибрати шлях для файлів pubring.txk і secring.txk (шляхом натискання на кнопку з трьома крапками праворуч від назви файлу).

Для версії Квік 7, дані настройки виконуються в меню Система / Налаштування / Основні настройки / і далі меню Програма / Шифрування.

З'явиться повідомлення про помилку - тиснемо кнопку OK.

З'явиться повідомлення про помилку - тиснемо кнопку OK

Далі відкриється провідник, в якому треба буде вибрати папку з ключами для Quik.
Вибираємо файл pubring.txk і натискаємо кнопку Open (Відкрити).

txk і натискаємо кнопку Open (Відкрити)

У поточних налаштуваннях Файл з публічними ключами прийме наступний вигляд.

У поточних налаштуваннях Файл з публічними ключами прийме наступний вигляд

Для файлу з секретними ключами необхідно виконати таку ж процедуру. На цьому настройка закінчена. Натискаємо кнопку зберегти, далі застосувати.

ВАЖЛИВЕ ЗАУВАЖЕННЯ: Переміщення ключів зі змінного носія на жорсткий диск комп'ютера не рекомендується, тому що зберігання ключів разом з програмою збільшує ризик несанкціонованого доступу до програми, отже, до конфіденційної інформації і управління засобами користувача. Даною можливістю слід користуватися тільки в разі, коли немає технічної можливості зберігати ключі доступу на змінному носії (наприклад, ноутбук, в якому немає дисковода).

Новости

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают