Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

Електронний гаманець деньги@mail.ru. Огляд платіжної системи як покласти на рахунок і як вивести гроші з деньги@mail.ru | IT-блог про веб-технологіях, серверах, протоколах, базах даних, СУБД, SQL, комп'ютерних мережах, мовами програмування і створення сайтів.

 1. Для чого використовується електронна платіжна система Деньги@mail.ru
 2. Як створити гаманець в електронній платіжній системі Деньги@mail.ru
 3. Як налаштувати безпечну роботу в електронній платженой системі системі деньги@mail.ru
 4. Як поповнити гаманець Деньги@mail.ru і вивести кошти з гаманця Деньги@mail.ru
 5. Які операції вигідно виробляти, використовуючи електронний гаманець Деньги@mail.ru

Привіт, шановні відвідувачі сайту ZametkiNaPolyah.ru . У продовження рубрики електронні платжение системи . В якій ми розмовляли до цього дня тільки про платженой системі WebMoney і невеличкої замітки про Яндекс гроші , А так само робили огляд платженой системи Qiwi . Ще ми встигли поговорити про найпопулярніших електронних платіжних системах . А самій останнім записом в цій рубриці був огляд платіжної системи Яндекс.Деньги . Сьогодні буде огляд платіжної системи деньги@mail.ru. Ми коротко розглянемо всі основні моменти, пов'язані з електронним гаманцем деньги@mail.ru: виведення коштів з деньги@mail.ru, поповнення гаманця, як створити гаманець деньги@mail.ru і багато іншого.

ru

Електронні Гроші mail ru дозволяють здійснювати онлайн-платежі в інтернеті, тим самим економлять особистий час користувачів. Однак не всі операції, пропоновані даною платіжною системою, можна назвати вигідними з фінансової точки зору.


Для чого використовується електронна платіжна система Деньги@mail.ru

Зміст статті:

Сервіс Гроші mail.ru з'явився в 2009 році. Він дозволяє здійснювати різні інтернет-платежі:

 • поповнювати рахунок у іграх;
 • здійснювати грошові перекази;
 • оплачувати інтернет, мобільний зв'язок та інші послуги.

Користуватися системою можуть тільки громадяни Росії (під час реєстрації клієнт підтверджує російське громадянство). У даній платіжній системі є підключити у власному електронному магазині можливість оплати Деньгами@Mail.ru. Існує два способи реалізації даної функції:

1.Скачать і встановити html-форму.
2.Самостоятельно виписувати рахунки, які надійдуть клієнтам для оплати.

Незалежно від обраного способу, сам процес підключення відбувається наступним чином:

1. Сайт магазину перевіряється на відповідність умовам платіжної системи.
2. Клієнт вибирає спосіб підключення, відправляє відповідну заявку.
3.Собственнік магазину надає пакет документів (повний перелік є на офіційному сайті), укладається договір.
4. Відбувається технічне підключення послуги.
5. На сторінці інтернет-магазину розміщується інформація про можливість оплатити товари за допомогою Гроші майл.

В електронному гаманцю Гроші mail ru можна створити віртуальну карту ( QIWI VISA Virtual; поповнювати її зручно зі свого рахунку). Реквізити картки надсилаються в смс-ке на телефон. Власник може розплачуватися нею в інтернет-магазинах по всьому світу. Є обмеження по сумі здійснюваних операцій: не менше 300 рублів і не більше 14 000 рублів. Вартість послуги складає 2,5% від розміру перекладу.

Як створити гаманець в електронній платіжній системі Деньги@mail.ru

Електронний гаманець Гроші майл ру може бути створений тільки для физ.лица. Щоб зареєструватися на деньги@mail.ru (створити гаманець деньги@mail.ru для здійснення платежів) спочатку потрібно завести поштову скриньку. Необхідно придумати собі логін і пароль, заповнити зазначені поля. Зайдіть на пошту, перейдіть на сторінку Money.mail.ru, натисніть «Відкрити свій рахунок». Підтвердіть ваші дані (вони підтягуються з пошти, при необхідності їх можна змінити).

Натисніть на кнопку «Створити гаманець». Вам висвітиться номер гаманця, залишок коштів (нульовий), меню для здійснення різних операцій. Система повідомить вас про способи поповнення гаманця.

Як налаштувати безпечну роботу в електронній платженой системі системі деньги@mail.ru

Щоб всі операції з гаманцем гроші майл ру були максимально захищені від шахрайських дій, необхідно налаштувати безпечний режим роботи. Спочатку потрібно придумати платіжний пароль (його доведеться вводити в систему при кожному відвідуванні системи). При вході в гаманець спочатку слід пройти авторизацію на порталі (вказати адресу пошти, пароль до неї). Потім слід ввести платіжний пароль.

Справа вгорі є пункт меню «Налаштування». Тут можна поміняти платіжний пароль, якщо ви підозрюєте, що він потрапив до рук зловмисників. Також можна вказати певні IP-адреси комп'ютерів, з яких буде можливий доступ до системи. Тобто якщо третя особа спробує зайти в ваш гаманець з стороннього комп'ютера, щоб викрасти електронні гроші з гаманця майл ру, система не пропустить його. Можна підв'язати до Гроші mail номер телефону - це значно полегшить процес відновлення забутого пароля.

У підпункті «Налаштування повідомлень» слід зазначити графи «Зміна балансу», «Зміна платіжного пароля». Це дозволить вам завжди бути в курсі, якщо станеться спроба зміни пассворда * або хтось буде намагатися зняти гроші з вашого гаманця (в тому числ, е і ви самі). Детальну історію всіх проведених операцій можна подивитися в меню «Історія» на головному меню вгорі.

Як поповнити гаманець Деньги@mail.ru і вивести кошти з гаманця Деньги@mail.ru

Поповнити гаманець за допомогою таких дій:

 • готівкою (в салонах «Евросеть», «Зв'язковий»);
 • за допомогою банківської картки;
 • в системі інтернет-банкінгу;
 • в терміналі самообслуговування (Ківі, Зв'язковий, банкомат Ощадбанку);
 • через електронні гаманці (Ківі);
 • банківським переказом (відкривати рахунок не потрібно);
 • за допомогою мобільного оператора (Білайн, МТС).

Ось так легко Монжо поповнити гаманець Гроші Майл Ру.

Щоб перевести гроші з картки, необхідно її спочатку підв'язати до гаманця.

1. Зайдіть на сторінку прив'язки карти. Вкажіть номер телефону (на нього будуть приходити підтверджують коди у вигляді смс при активації, здійсненні операцій). Заповніть реквізити картки:

 • тип карти;
 • її номер;
 • дата закінчення дії;
 • CVC2 (CVV) код;
 • ім'я, прізвище власника.

2. На рахунку Деньги@mail.ru заблокується від 1 до 50 рублів. Це робиться для забезпечення безпеки користування карткою і підтвердження особи власника. Через 3 доби гроші стануть знову доступними.
3. На телефон прийде смс, в якому буде вказана сума, що підлягає блокуванню на карті (вона ж є додатковим паролем для активації). Також розмір блокування можна дізнатися в інтернет-банкінгу або на «гарячій лінії» банку-емітента.
4. Щоб активувати карту, слід ввести в системі CVC2 (CVV) код, суму заблокованих коштів, одноразовий пароль з смс.
5. Картку буде активовано, її можна поповнити, використовуючи одноразовий пароль по смс.

Таким чином можна здійснювати перекази в платженой системі Деньги@mail.ru.
Щоб вивести гроші з гаманця гроші майл ру, слід натиснути однойменну кнопку. Передбачені такі способи перекладу:

 • на картку;
 • на е-mail;
 • на банківський рахунок (поточний, депозитний, кредитний);
 • оплата товарів, послуг за допомогою банківського переказу;
 • на рахунок іншого користувача Гроші майл.

А так ми можемо воводіть гроші з платіжної системи.

Які операції вигідно виробляти, використовуючи електронний гаманець Деньги@mail.ru

Тарифи платженой системи Деньги@mail.ru, в основному, орієнтовані на платні послуги з переказу грошей, а додаткові можливості здійснюються безкоштовно. Наприклад, не тарифікуються:

 • введення коштів на mail.ru;
 • оплата покупок, послуг в інтернет-магазинах.

Вигідні тарифи (за аналогією з Ківі-гаманцем) дозволяють сервісу привернути до себе увагу, заявити про можливості клієнта заощадити на обслуговуванні. Що стосується переказу коштів від одного користувача іншому, комісія за послугу становить 0,5%. Це менше, ніж в порівнянні, наприклад, з Webmoney (0,8%). Якщо ж буде проведений виведення коштів на карту, комісія складе до 3,5% від суми операції (плюс комісія посередників - тих же банків).

Таким чином, використовувати гаманець Гроші mail ru для виведення грошей недоцільно. Найкраще валютою Майла оплачувати:

 • інтернет;
 • мобільний зв'язок;
 • хостинг і домени;
 • онлайн-покупки;
 • гри в інтернеті, пр.

Також його можна використовувати для оплати товарів в буржунете (за допомогою віртуальної карти), на eBay (якщо прив'язати карту до PayPal). Дана платіжна система відносно молода, і постійно вдосконалюється.

Новости