Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

Drupal проти системи Joomla та WordPress: розробка CMS [інфографіка]

 1. Drupal: плюси і мінуси
 2. переваги Drupal
 3. недоліки Drupal
 4. Рекомендоване використання
 5. Joomla: плюси і мінуси
 6. Переваги системи Joomla
 7. Недоліки системи Joomla
 8. Рекомендоване використання
 9. WordPress: плюси і мінуси
 10. Рекомендоване використання
 11. висновок

WordPress, Joomla і Drupal - це три найпопулярніших онлайн системи управління контентом. Всі три мають відкритий вихідний код і є побудованими на PHP + MySQL. Всі три істотно розрізняються з точки зору можливостей, потенціалу, гнучкості та простоти використання. Нижче ми поглянемо на деякі з переваг і недоліків кожного з цих CMS рішень:

Нижче ми поглянемо на деякі з переваг і недоліків кожного з цих CMS рішень:

Drupal: плюси і мінуси

Drupal - це дідусь CMS систем в цьому списку - він був вперше випущений на початку 2001 року. Як WordPress і Joomla, Drupal теж володіє відкритим вихідним кодом, заснованим на PHP і MySQL. Drupal - це робота професійних розробників, які зробили його популярним місцем для багатьох ресурсномістких сайтів, таких, як Whitehouse.gov і Data.gov.uk.
Давайте розглянемо деякі плюси і мінуси Drupal:

переваги Drupal

Надзвичайно гнучка система: потрібен простий блог зі статичної головною сторінкою? Drupal може впоратися з цим. Хочете потужний движок, який може підтримати кожен місяць сотні тисяч сторінок і мільйони користувачів? Звичайно, Drupal може також зробити це. Програмне забезпечення є потужним і гнучким - тому не дивно, що це улюблена система серед розробників.
Дружня розробка: базова установка Drupal - це досить проста операція. Розробники можуть створювати свої власні рішення. Хоча це не дуже корисно для користувачів, з'являється цілий ряд можливостей для розробників.
Розширені можливості SEO: Drupal був розроблений з нуля, щоб стати дружнім пошуковій системі.
Приємне управління: строгий контроль різновиди й функції управління зробити Drupal для корпоративних клієнтів. Програмне забезпечення також може з легкістю обробляти сотні тисяч сторінок Контенту.
Стабільність: Drupal працює легко і стійко, навіть якщо обслуговує тисячі користувачів одночасно.

недоліки Drupal

Крута «крива навчання»: перехід з WordPress на Drupal може здатися так, як ніби з автомобіля ви пересіли в кабіну Боїнга 747 - все так складно! Якщо у вас немає навичок програмування і, вдумливого вбирання великої кількості технічної документації, вам буде надзвичайно важко використовувати Drupal.
Відсутність безкоштовних плагінів: плагіни в Drupal називаються "модулями". За укоріненою первісної ініціативи найкращі модулі не надаються безкоштовно.
Відсутність гідних тем: аскетична установка Drupal виглядає як пустеля після посухи. Присутність теми робить речі краще. Вам доведеться знайти хорошого дизайнера, якщо ви хочете, щоб ваш сайт став за допомогою Drupal більш іншим, ніж, наприклад в 2002 році.

Рекомендоване використання

Drupal є повноцінним корпоративним класом CMS. Рекомендується для великих проектів, де стабільність, масштабованість і потужність мають пріоритет над зручністю використання і естетикою.

Joomla: плюси і мінуси

Joomla володіє відкритим вихідним кодом для управління контентом за допомогою розгалуженого програмного забезпечення від Мамбо. Це одне з найбільш популярних рішень CMS в світі, яке налічує понад 30 млн. Завантажень на сьогоднішній день. На Joomla побудовані такі сайти, як Cloud.com, Linux.com і т. Д.

Переваги системи Joomla

Зручність для користувача: Joomla НЕ WordPress, але вона залишається порівняно простий у використанні. Нова версія має гнучкий і потужний користувальницький інтерфейс, хоча і потрібно ще невеликий графік навчання для з'ясування всіх нюансів.
Серйозне співтовариство розробників: як і WordPress, Joomla теж має серйозне співтовариство розробників. Бібліотека плагінів (так звані 'розширення' в Joomla) для вільного використання має відкриті плагіни.
Розширення варіативності: розширення Joomla розділені на п'ять категорій - компоненти, плагіни, шаблони, модулі та мови. Кожен з них відрізняється по функціональності, потужності і можливостям. Компоненти, наприклад, працюють в якості міні-додатків, які можуть повністю змінити установку Joomla. Модулі, з іншого боку, додають деякі можливості, такі, як динамічний вміст, RSS-канали та функції пошуку на веб-сторінці.
Сильні можливості управління контентом: на відміну від WordPress Joomla спочатку створювалася як клас CMS. Це робить її більш здатною на обробку великого обсягу статті в порівнянні з WordPress.

Недоліки системи Joomla

Деякі моменти навчання: Ви не можете перейти прямо до установки Joomla і почати розробку нових проектів, якщо Ви не є знайомим з програмним забезпеченням. Графік навчання нескладний, але цього може бути достатньо, щоб налякати рядових користувачів.
Недолік можливостей SEO: зробити на WordPress SEO так само легко, як встановити безкоштовний плагін. З Joomla вам доведеться виконати багато роботи, щоб дістатися до високого рівня користування. Якщо у вас немає бюджету для того, щоб найняти хорошого фахівця в області SEO, ви можете подивитися на альтернативні рішення.
Обмежена підтримка ACL: ACL (список контролю доступу) посилається на список дозволів, які можуть бути надані окремим користувачам для конкретних сторінок. ACL є життєво важливим компонентом будь-якого рішення корпоративного рівня CMS. В Joomla підтримка ACL присутній тільки після версії 1.6. Підтримка ACL як і раніше обмежена в стабільній версії v2.5.1, що робить її непридатною для корпоративних клієнтів.

Рекомендоване використання

На Joomla можна побудувати сайт з більш структурним стабільним вмістом, ніж WordPress, через досить зрозумілого інтерфейсу. Якщо ви хочете стандартний Сайт зі стандартними можливостями - блог, статичний / динамічний фронтенд, форум і т. Д. - використовуйте Joomla. Joomla - це також хороший варіант для малих і середніх магазинів електронної комерції. Якщо ви хочете щось більш потужне для використання на підприємстві, розгляньте Drupal.

WordPress: плюси і мінуси

Нью-Йорк Таймс, CNN, Forbes і РІА Новини - список WordPress.com читається клієнтами як видання dream-team. Більше 68 мільйонів веб-сайтів використовують WordPress, що робить його улюбленим програмним забезпеченням в світі. Він досить гнучкий для того, щоб розмістити 500 блогів компанії, а також періодично оновлювати особисті журнали.
Нижче ми поглянемо на деякі з переваг і недоліків використання WordPress:
переваги WordPress

Кілька авторів: WordPress був побудований з нуля декількома авторами - це найважливіша характеристика для будь-якого серйозного видання.
Величезна бібліотека плагінів: Вордпресс - це афіша з відкритим вихідним кодом спільноти розробників, які розробили сотні тисяч полігонів для нього. Але є кілька речей, які Вордпресс не містить у своїй великій бібліотеці плагінів.
Дружній інтерфейс: призначений для користувача інтерфейс для WordPress - це простий у використанні і інтуїтивно зрозумілий інтерфейс навіть для початківців блогерів. Ви можете поставити тему, додати кілька плагінів, почати вести свій блог протягом кількох хвилин.

Широкі можливості SEO: за допомогою плагінів для SEO ви можете почати вести свій блог відразу, не турбуючись на сторінці про SEO.
Легка настройка: система WordPress призначена для простого налаштування. Будь-яка людина з невеликим розумінням HTML і CSS може налаштовувати теми WordPress під свої потреби.
Гнучкість: з WordPress можна зробити практично все що завгодно - запустити інтернет-магазин, розмістити відео на сайті, вибрати в якості портфоліо або для роботи в блозі компанії - завдяки плагинам і настроюється темам.

Безпека: в якості ведучого програмного забезпечення з мільйонами виконаних інсталяцій WordPress є часто мішенню хакерів. Сама програма не надто безпечна, тому вам доведеться встановлювати сторонні плагіни для підвищення безпеки WordPress.
Несумісність зі старими плагінами: команда WordPress постійно випускає нові оновлення для виправлення прогалин в безпеці і проблем з патчем. Ці оновлення часто несумісні зі старими плагінами. Якщо ваш сайт заснований на старих плагинах, вам, можливо, доведеться почекати з оновленням (що зробить ваш сайт ще більш уразливим для хакерських атак).
Обмежені можливості проектування: хоча WordPress є нескінченно налаштованим, більшість установок WordPress і раніше виглядають як колишні установки. Хоча останні оновлення та покращення в плагіни / теми трохи виправили цю проблему, WordPress-це як і раніше наштовхується на обмеженість варіантів дизайну.
Обмежені можливості управління сайтом: WordPress спочатку створювався як блог-платформа. Це впливає на його здатність справлятися з великими обсягами Контенту. Якщо ви плануєте опублікувати сотні постів блогу за тиждень (не рідкість для великих видавців), ви можете знайти за замовчуванням WordPress для обробки такого великого Контенту.

Рекомендоване використання

WordPress-це часто називають 'міні-CMS'. Він не настільки потужний і здатний як Drupal або Joomla, але досить легкий для будь-якого користувача. Використовуйте WordPress, якщо ви хочете простий, легкий у використанні блог, який виглядає добре і може легко розмістити кілька авторів.

висновок

Незважаючи на те, що WordPress, Joomla і Drupal будуються по одній і тій же технології, вони сильно розрізняються за функціями і можливостям. Сподіваюся, наведена вище інформація допоможе вам вибрати CMS, яка відповідає Вашим вимогам.

оригінал статті оригінал перекладу Переклад статті Яришева Тетяна

Хочете потужний движок, який може підтримати кожен місяць сотні тисяч сторінок і мільйони користувачів?

Новости