Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

Доступний заробіток в інтернеті: тільки робочі способи

 1. Доступний заробіток в інтернеті - тільки робочі способи
 2. висновок

З появою глобальної мережі, люди, все частіше задаються питанням: «Чи можна легко  заробити в інтернеті

З появою глобальної мережі, люди, все частіше задаються питанням: «Чи можна легко заробити в інтернеті ? ». способи заробітку обчислюються тисячами, а то й десятками тисяч і, вибрати доступний заробіток в інтернеті, що не забирати багато сил і часу, складно.

Доступний заробіток в інтернеті - тільки робочі способи

Нижче, наведений список найпростіших способів заробітку у всесвітній павутині, а саме:

 1. Заробіток на серфінгу;
 2. Читання електронних листів;
 3. Вгадування, що на зображенні або введення капч;
 4. Платне анкетування;
 5. Участь в іграх з виведенням грошей;
 6. Викладання рекламних постів в соціальних мережах.

А тепер про ці способи доступного заробітку в інтернеті поговоримо докладніше.

серфінг . Цей вид доступного заробітку досить примітивний і не вимагає від користувача будь-яких умінь і знань. Спосіб підійде для школярів і дуже ледачих людей. принцип роботи в мережі «Серфера» полягає в тому, щоб переглядати сторінки, тим самим збільшувати відвідуваність сайтів. Звичайно, мільйонів тут не заробити, але вистачить поповнити баланс мобільного або «Донат» в онлайн іграх. доступний на Wmmail та інших сайтах для заробітку на кліках .

доступний на  Wmmail  та інших  сайтах для заробітку на кліках

Читання електронних листів . Черговий «ледачий» спосіб заробітку. Суть в прочитанні електронних листів, з подальшим переходом на певний сайт, прикладений в листі. досить легкий вид доходу , Так як листи читати - це вам не вагони вантажити! Читання листів приносить сущі копійки, зате власники сайтів і поштовиків , Здорово наживаються на цьому. Читати листи за гроші можна на Seosprint .

Читати листи за гроші можна на  Seosprint

введення капч . Спочатку з'ясуємо, що таке капча і де вона застосовується. По-простому капча - це захист сайту від масового спаму. Поширенням спаму займаються автоматичні програми, але їм не під силу розпізнати складні капчі. На допомогу їм приходять ледарі або школярі, які вирішили заробити на спам. Як правило, за 1 введення капчі виплачується від 0,01 до 0,05 центів. Цифри, що не вселяють оптимізм, але ж Москва не відразу будувалася і до бінарних опціонів ще треба дорости! Вводити капчу за гроші можна на RuCaptcha .

Платне анкетування. У глобальній мережі можна знайти безліч «опитувальників». Суть їх роботи полягає у виявленні потреб потенційних клієнтів, за допомогою анкетування. труднощі заробітку на опитуваннях полягає в тому, що опитування проводяться не дуже часто. На додаток до цього, що опитують цікавить вузька аудиторія, тобто з окремого регіону або певного віку. Плата за заповнення анкети залежить від довжини її змісту і складності питань. Проходити опитування за гроші найкраще тут: рубль Клуб або Експертна думка .

Участь у іграх з виведенням грошей . Останнім часом в інтернеті набирають популярність гри з виведенням грошей. Заробіток на іграх може вагомо поповнити ваш бюджет, адже робити те практично нічого не доведеться, потрібно тільки трохи вкласти і придбати собі ігрові ресурси (пташки, гноми, тварини і т.д.) А ось власне і кращі ігри для отримання доступного заробітку в інтернеті:

) А ось власне і кращі ігри для отримання доступного заробітку в інтернеті:

Викладання рекламних постів в соц.сетях. В даний час 80% населення планети мають свою сторінку в різних соціальних мережах. З їх допомогою можна заробляти в соціальних мережах невеликі гроші на кишенькові витрати. Досить робити пости, що рекламують:

 • сайт;
 • Спільнота в соц.сети;
 • Товари;
 • людини;
 • Послуги.

Говорячи простою мовою, оплата проводиться за допомогу при розкручуванні. Якщо ви популярні в тій чи іншій мережі і маєте велику кількість передплатників, то оплата за пост буде гідною. Даний вид заробітку суттєво високий по доходах, в порівнянні з вищевказаними способами. доступний на VkTarget .

Перераховані вище види заробітку годяться тільки для дрібних потреб. Щоб інтернет став основним доходом, потрібні певні вміння і знання, а в подальшому і деяких інвестицій. Тепер же давайте перейдемо до заробітку, який потребує наполегливій праці і який-небудь кваліфікації. До них відносяться:

 1. копірайтинг
 2. рерайтінг
 3. Партнерські програми або залучення рефералів
 4. Фріланс або заробляємо розумом.
 5. Продаж доменів.
 6. Платне консультування.

копірайтинг . Популярний вид заробітку у людей, які присвятили себе листа. Робота копірайтером під силу кожному. Головне - побороти «матінку» лінь. Дохід залежить від уміння писати грамотний і, в той же час цікавий текст. Ціни статей варіюються від 1 до 50 у.о. Пишуться статті, як правило, на замовлення. Для людини з високим рівнем копірайтерського майстерності даний спосіб є основним доходом. доступний на Advego і Text.ru .

рерайтінг . Майже те ж саме, що і копірайтінг. Тут статті переписуються вже з готових джерел, тільки своїми словами. Глибоко описувати даний вид заробітку не варто. Варто тільки відзначити, трохи занижену ціну. Обумовлено це, простотою переписування статей. Найкраще починати заробляти прямо зараз на Etxt .

Партнерські програми . Аналог страхового брокера, тільки в мережі. «Все й одразу» тут не вийде, зате можна не боятися, що потік грошей зупиниться. Тим прекрасний пасивний доход.Здесь потрібно залучати людей на сайти. За залучення однієї людини ви отримуєте відсоток. Чим більше людей прийдуть за вашими рекомендаціями, тим більше дохід.

Чим більше людей прийдуть за вашими рекомендаціями, тим більше дохід

фріланс . Підходить для початківців програмістів і веб-майстрів. Створення сайтів на замовлення дуже прибуткова справа. Сайт може коштувати від 10 до 10 тисяч доларів, іноді набагато більше. Плюсом даного напрямку є відсутність вкладень. Благо майданчиків для роботи безліч. Фріланс - це не тільки створення сайтів , До нього можна віднести і:

 • Просування чужих проектів;
 • Написання скриптів;
 • Рекламні послуги;
 • Дистанційне навчання.

Займатися фрілансом найпростіше на спеціалізованих біржах, таких як Work-Zilla , Kwork або Weblancer .

продаж доменів . Кожен день хтось вирішує створити свій сайт. Для простоти пошуку бажано вибирати доменне ім'я, що відбиває діяльність сайту. У цей момент активізуються продавці доменів. Це найспритніші користувачі мережі, давно зареєстрували за собою дюжину перспективних доменних імен. А тепер продають їх в 10-100 разів дорожче, ніж купували. Недоліком даної спеціалізацій є її «заїжджене». Майже всі домени зайняті. Доведеться неабияк пофантазувати з ім'ям. Продати або купити домен можна на Telderi .

Платне консультування. Люди, які відучилися на певну професію, але з волі обставин працюють в зовсім іншій сфері, досягнуть успіху в цій справі. Досить «стрім» і консультувати величезну аудиторію, яка буде вдячна вам грошима. Можна стати онлайн консультантом на тематичному сайті, або записати власний відеокурс і викласти його в YouTube. Всі корисні знання, що ви можете дати аудиторії, вважаються консультуванням. Дана сфера розвивається динамічно і, може стати основним «хлібом» для кваліфікованих фахівців.

висновок

У висновку додамо, що будь-хто зможе досягти успіху в вищевказаних сферах, а вже отримати перші 500 рублів в день зможе абсолютно будь-який бажаючий. Головна умова - бажання отримувати доступний заробіток в інтернеті, а не «горбатитися на дядька». Чекаємо ваших коментарів і оцінок до статті.

Вам також буде цікаво:

- Як заробити від 200 до 500 руб в день

- Де можна заробити Яндекс Гроші

- Заробіток на бінарних опціонах

"ОЦЕНИТЕ ЛАСКА прочитав статтю, АДЖЕ МИ НАМАГАЛИСЯ СПЕЦІАЛЬНО ДЛЯ ВАС"

Новости