Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

Додаток «Управління стилями»

Додаток Управління стилями дозволить вам:

 • Змінювати за розкладом оформлення всього вашого сайту або окремих додатків (поселень)
 • Змінювати фон вашого сайту за заданим розписні
 • Містить попередні налаштування для 15 тем дизайну, включаючи тему дизайну Default 3.0

Як випливає з назви, додаток Управління стилями дозволяє змінювати стилі відображення вашого сайту, Магазину, Блогу, Хаба, Фотогалереї і будь-яких інших додатків (далі просто сайт) відповідно до заданих вами в настройках правилами. Мінімальний період, на який можна змінити стилі, становить один день (одна доба). Додаток має дуже простий, інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, і підтримує необмежену кількість правил за якими слід змінювати стилі вашого сайту. Найбільш простий і затребуваний приклад - зміна фону сайту. Наприклад, ви можете один раз створити правила для всіх значущих свят, і тоді в ці дати фон вашого сайту буде замінений на обраний. Або ж, він може змінюватися в залежності від пори року або навіть конкретного місяця. Гнучкість і простота настройок дозволяють вам задати абсолютно будь-які правила і уникнути ситуації, коли в березні місяці фоном для вашого сайту служать красиві сніжинки :) Аналогічно ви можете змінювати не тільки фон, але і стиль відображення всіх інших елементів.

Весь інтерфейс управління розташований на одній сторінці.

Весь інтерфейс управління розташований на одній сторінці

Створення нового правила

Для створення нового правила клікніть по посиланню Нове правило і на екрані з'явиться діалогове вікно створення нового правила для зміни стилів сайту з автоматично підставленими стилями для зміни фону. Якщо вони вам не будуть потрібні, то їх можна просто видалити.

В даному вікні обов'язковими є поля Назва правила, Додаток і Правило для поселення. Решта поля заповнюються / змінюються за потребою. Детальніше про кожного з полів:

 1. Назва правила. У цьому полі необхідно вказати назву створеного правила, яке в подальшому буде відображатися в списку створених правил.
 2. Правило для додатка. Необхідно вибрати конкретне додаток, для якого буде застосовуватися створюване правило, або ж вибрати пункт Всі програми. У цьому випадку це правило буде застосовуватися для всіх додатків і всіх їхніх поселень, доступних у фронтенді вашого сайту.
 3. Правило для поселення. Якщо в попередньому пункті ви вибрали конкретний додаток, то тоді вам необхідно вказати до якого з існуючих поселень додатки застосовувати створюване правило. Якщо ви хочете щоб створене правило застосовувалося до всіх поселень додатки, то можна вибрати відповідну опцію. Якщо ж ви вказали конкретне поселення, то створене правило буде застосовуватися саме для цього поселення. Для інших поселень вибрану програму ви можете створити інші правила з іншими умовами.
 4. Період дії. Необхідно вказати часовий період дії для створюваного правила. Це може бути абсолютно будь-який період. Наприклад, якщо ви вказали період з 1 Січня по 10 Січня, то фон буде змінений при зверненні до обраної вітрині в період з 00-00 1 січня будь-якого року по 23-59 10 Января будь-якого року. Зазначені в цьому полі параметри так само відображаються в списку створених правил.

Далі ви можете додати і заповнити необхідну кількість полів описують ту чи іншу CSS-властивість, яке ви хочете змінити для вашого сайту. Для кожного CSS-властивості необхідно заповнити 3 стовпці:

 • Елемент. Тут необхідно вказати елемент до якого буде застосовуватися вказане властивість. Наприклад, body. Або це може бути клас елементів, наприклад .mydiv.
 • Назва властивості. Назва CSS-властивості котоорое ви хочете змінити / застосувати для зазначеного елемента. Перелік всіх властивостей CSS доступний в відповідних довідниках .
 • Значення. Необхідно вказати значення обраного властивості.

Зверніть увагу: при збереженні правил правильність введених значень не перевіряється. Для кожного властивості повинні бути заповнені всі поля (Елемент, Назва, Значення). Якщо будь-яка з полів не заповнено, то це властивість не буде збережено.

Для вашої зручності передбачена можливість швидкого вибору файлу для використання, наприклад, в якості фону. Ви можете вибрати для фону вашого сайту файл із зображенням, який попередньо повинен бути завантажений на ваш сайт з використанням файл-менеджера додатка Сайт.

Режими роботи

Для того щоб створені вами правила почали працювати і автоматично змінювати фон або стилі сайту за заданим розкладом, необхідно в шаблон використовуваної (-емих) теми дизайну додати хелпер
{if $ wa-> bgchange} {$ wa-> bgchange-> getBg ()} {/ if}

У більшості випадків достатньо додати цей рядок перед закриває тегом </ head> файлу index.html вашої теми дизайну. Але тому що кожна ситуація індивідуальна, то можуть знадобитися додаткові дії, або ж вибір іншого файлу теми дизайну для розміщення хелпера, в залежності від завдання.

Якщо ви хочете щоб фон або стилі змінювалися у всіх додатків вашого сайту, окрім якихось конкретних, то можна створити правила для кожної програми, для якого потрібно такі зміни, а можна вказати перелік ID цих додатків в хелперів через кому. Наприклад, такий рядок буде змінювати фон / стилі у всі додатків сайту під фронтенді, за винятком додатків Фото та Корреспондент: Точка зору

{if $ wa-> bgchange} {$ wa-> bgchange-> getBg ( 'photos, blog')} {/ if}

Порядок обробки створених правил

Оскільки додаток підтримує роботу з необмеженою кількістю правил, а ті, в свою чергу, можуть перетинатися і "вкладатися" по періоду дії, то при виборі конкретного правила відповідного за умовою Період дії плагін вибирає те з них, яке представлено вище в списку створених правил на сторінці налаштувань. Для зміни порядку (сортування) створених правил, ви можете мишею "перетягнути" потрібний правило вгору або вниз за списком. Обраний вами порядок сортування буде збережений автоматично.

Редагування і видалення правил

Для зміни налаштувань конкретного правила або його видалення можна скористатися відповідною "іконкою" в рядку таблиці з підметом редагування або видалення правилом. Для створення копії раніше створеного правила передбачена відповідна іконка.

Якщо у вас виникли якісь питання по налаштуванню або Використовуючи програму, Ви завжди можете звернутися в службу підтримки через форму зворотного зв'язку .

У чому ми вам зможемо допомогти в рамках підтримки: ми допоможемо вам встановити необхідні настройки в правилі для зміни фону, допоможемо визначити шаблон і конкретне місце, куди необхідно додати хелпер.

Що не входить в рамки підтримки плагіна: внесення змін до шаблони теми дизайну з метою адаптувати тему дизайну для використання програми. Якщо ви хочете змінити не тільки фон, але і ряд інших елементів, то перелік елементів, властивості і необхідні значення властивостей ви повинні визначити самостійно.

Якщо ви хочете змінити не тільки фон, але і ряд інших елементів, то перелік елементів, властивості і необхідні значення властивостей ви повинні визначити самостійно

Список тем дизайну, для який в додатку передбачені попередні налаштування для зміни фону сайту:

 • Default 3.0
 • Clear
 • Casual
 • MultiShop
 • Custom
 • Shopping
 • купити просто
 • зручна покупка
 • Вигідна покупка
 • Дизайн зі смаком 2.0
 • MegaShop
 • Beauty
 • YourShop
 • proStore
 • Universal

Для тим дизайну proStore і Universal можуть знадобитися додаткові настройки

Перелік тем дизайну для яких в додатку є попередні налаштування для зміни фону буде розширюватися.

Новости

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,