Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

Дизайн етикетки на пляшку горілки

 1. створення етикетки Розробка етикеток для лікеро-горілчаної продукції, є невід'ємним етапом формування...
 2. колір етикетки
 3. форма етикетки
 4. Назва бренду
 5. Шрифт, який використовується при створенні етикетки
 6. Технологічність створюваного продукту

створення етикетки

Розробка етикеток для лікеро-горілчаної продукції, є невід'ємним етапом формування стилю і дизайну майбутнього продукту.

Створення етикетки, створення пляшки, процес формування фірмового стилю і майбутнього позиціонування продукту - взаємопов'язані і взаємодоповнюючі один одного процеси.

Виробник, плануючи випускати горілку, позначає сегмент ринку, для якого даний продукт буде призначатися. При виборі моделі, ідеї майбутнього продукту враховується безліч факторів, основними з яких є ціна продукту, а також соціальна ніша майбутнього продукту. Виходячи з розроблених передумов, в майбутньому буде формуватися інформаційне поле навколо продукту, форма його подачі кінцевого споживача, ну і звичайно ж стиль і дизайн етикетки для горілки, вина або ж шампанського.

Розробка етикеток на пляшку горілки, вина, коньяку або ж шампанського має свої особливості і пріоритети.

Етикетка на пляшку

Сучасний дизайн етикетки - це комплекс візуальних елементів оформлення пляшки - гра форми, кольору, шрифту, назви і технології.

Кожен елемент має значення! Ця теза цілком можна застосувати при створенні дизайну етикетки для лікеро-горілчаної продукції. З невеликим застереженням, різні елементи, що формують дизайн етикетки, в різного ступеня виділяються в продукції різних цінових категорій.

колір етикетки

Колір в дизайні є одним з основних елементів. Його поєднанням, насиченістю і масою інших параметром можна досягти необхідного ефекту.

Так, в масовому сегменті, як правило застосовуються яскраві кольори, яскраві картинки, які покликані викликати у покупця певні відчуття і асоціації.

Чим дорожчий продукт випускається на ринок, тим частіше використовуються помірні колірні рішення, зменшується кількість використовуваних квітів. Акцент змішається на інші елементи дизайну.

форма етикетки

Форма має значення, особливо в середньому ціновому сегменті. Підбір правильної, гармонійно поєднується форми, ведеться постійно. Даний фактор дуже важливий, проте тут також існують певні правила і закономірності.

При створенні етикетки на горілку, дизайнерська студія керується формулою: чим вище цінова категорія продукту, тим більшою мірою форма етикетки, поступається місцем рівню її технологічності. Наприклад, в продуктах Преміум і Еліт класу приділяється більше значення формі пляшки, технологічності етикетки або ж в цілому технологічності оформлення пляшки, назвою бренду.

Назва бренду

Неймінг - назва бренду, яке буде бачити кожен покупець, на основі якого буде формуватися маркетингова кампанія продукту. Назва бренду задає характер і стиль його оформлення.

Філософію підбору назви для горілки можна позначити - "від простого до складного". Від масового споживача до естета і гурмана.

Масовий сегмент лікеро-горілчаної продукції за краще прості назви, а також загальноприйняті і раніше відомі споживачеві. Як правило, тут використовуються дуже знакові для людей асоціації. Вони можуть бути пов'язані з географією території поширення продукту або ж можуть використовуватися прямі асоціації, такі як - "Пшенична", "Московська".

Преміальний сегмент прагне створити назвою продукту певну ауру благополуччя і достатку. Тому назва горілки - "Білуга" або ж "Золото Партії", є прикладом вдалого нейминга в дорогому ціновому сегменті.

Шрифт, який використовується при створенні етикетки

Чим дорожчий продукт, тим більше значення має його шрифт, його ексклюзивність. Дуже часто, в дорогих продуктах, застосовуються шрифтові етикетки.

Застосування унікального шрифту, якісно виділяє його на полиці. Шрифт важливий при створенні етикетки, де необхідно зробити акцент на назві, зробити його "центром тяжіння".

Технологічність створюваного продукту

Поняття технологічності, може бути застосовано до всього продукту, в цілому, але сильно відбивається на вартості готової продукції. Як правило, чим дорожчий продукт, тим складніші технології використовуються при його створенні. Це ж правило застосовується і при створення етикетки.

Дизайн етикетки. Технологія створення етикетки

Розглянемо ряд концепцій, а саме - створення етикетки на горілку, в залежності від її цінового сегмента.

Етикетка на горілку

Новости

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно