Связаться с нами

 • (097) ?601-88-87
  (067) ?493-44-27
  (096) ?830-00-01

Статьи

Держмито за заміну посвідчення водія: вартість в 2019 році

 1. Де заплатити держмито за заміну посвідчення водія?
 2. Оплата мита через інтернет
 3. Оплата через термінал
 4. Оплата через банк
 5. Оплата через мобільний телефон
 6. Підтвердження факту оплати мита
 7. Ціна питання
 8. Скільки коштує заміна водійського посвідчення: формування ціни
 9. Чи обов'язково потрібно платити держмито при заміні посвідчення водія?
 10. Терміни оплати мита
 11. Які документи потрібні при заміні посвідчення водія?

Посвідчення водія підлягає обов'язковій заміні в разі його втрати, зміну прізвища власника транспортного засобу, якщо закінчився термін дії документа (пройшло 10 років) Посвідчення водія підлягає обов'язковій заміні в разі його втрати, зміну прізвища власника транспортного засобу, якщо закінчився термін дії документа (пройшло 10 років).

При подачі заяви на заміну посвідчення людина повинна сплатити держмито. Це обов'язковий платіж, який чинять автовласником за надання адміністративної послуги.

Яка вартість держмита за заміну посвідчення водія в 2019 році, де можна оплатити її, - відповіді на ці питання ви знайдете, прочитавши статтю до кінця.

Де заплатити держмито за заміну посвідчення водія?

Податок можна оплатити декількома способами:

 1. На сайті держпослуг - gosuslugi.ru .
 2. Через термінали у відділенні ГИБДД.
 3. У відділенні банку.
 4. Через мобільний додаток.

Оплата мита через інтернет

Не знаєте, де сплатити держмито за заміну посвідчення водія і при цьому ще й заощадити Не знаєте, де сплатити держмито за заміну посвідчення водія і при цьому ще й заощадити? Зробити це можна не виходячи з дому.

До речі, з січня 2017 року сплатити мито можна зі знижкою в 30%.

Зробити це можна на офіційному порталі держпослуги - gosuslugi.ru . Сплатити держмито з заниженою ціною можна до 1 січня 2021 року.

Щоб отримати знижку необхідно:

 1. Подати заяву на необхідну послугу через портал.
 2. Почекати, поки відомство виставить рахунок на оплату мита за заявою клієнта в його особистому кабінеті.
 3. Вибрати безготівковий спосіб, оплатити.

Якщо всі умови будуть дотримані, тоді людина автоматично отримає знижку на оплату держмита.

До речі, зробивши платіж через сайт gosuslugi.ru , Людина заощадить 600 рублів, заплативши при цьому всього 1400 рублів.

Оплата через термінал

Сплатити мито в цьому випадку можна в будь-якому відділенні ГИБДД Сплатити мито в цьому випадку можна в будь-якому відділенні ГИБДД.

Тільки потрібно знати, що автомат не видасть вам здачі. Тому, якщо ви вирішите сплатити податок цим способом, необхідно заздалегідь підготувати потрібну суму.

В іншому випадку, як варіант, автомат може запропонувати перевести залишок коштів на мобільний зв'язок або погасити інші платежі.

Також потрібно мати на увазі, що термінал може зажадати комісію за досконалу операцію. Її розмір у різних банках свій. Найчастіше комісія становить не більше 50 рублів.

Оплата через банк

Держмито також можна заплатити в банку. Сбербанк Росії, Русь-банк і інші комерційні банківські структури приймають подібні платежі від людей.

Але і тут потрібно мати на увазі, що банк може стягувати комісію за досконалу операцію.

Оплата через мобільний телефон

Нещодавно з'явилася нова послуга - оплата держмита за посвідчення водія через спеціальний додаток в телефоні Нещодавно з'явилася нова послуга - оплата держмита за посвідчення водія через спеціальний додаток в телефоні.

Завдяки такому нововведенню багато водіїв економлять час, тому що тепер немає необхідності вистоювати в довгих чергах.

Досить завантажити потрібну програму, мати на рахунку гроші, щоб сплатити держмито через мобільний телефон.

Квитанцію про оплату потім можна буде отримати в банку, яке справляє послугу з оплати держмита через телефон.

Підтвердження факту оплати мита

Кожній людині, хто вирішив сплатити держмито за заміну посвідчення водія, необхідно мати на руках квитанцію про оплату податку.

Бланк квитанції можна взяти:

 1. У банку, через який клієнт оплачував податок. При цьому заповнити платіжний документ може співробітник банку, однак, він обов'язково візьме за цю послугу гроші.
 2. На сайті ГИБДД - gibdd.ru . Для цього потрібно вибрати свій регіон проживання, перейти на вкладку "Заміна водійського посвідчення», вибрати підрозділ ГИБДД, у вікні з електронної квитанцією потрібно ввести свої дані (П.І.Б., адреса, суму податку). Після заповнення документа його можна роздрукувати в банку.
 3. Отримати бланк квитанції у відділенні Пошти Росії. Людина від руки повинен заповнити необхідні графи. Якщо в документі буде хоч одна помилка, то інспектор ДАІ має право відмовити клієнту у видачі прав.

У квитанції обов'язково має бути присутня наступна інформація:

 • П.І.Б платника держмита;
 • сума платежу;
 • реквізити органу ГИБДД, куди були оплачені гроші;
 • дата оплати.

Ціна питання

Так яка ж вартість держмита за заміну посвідчення Так яка ж вартість держмита за заміну посвідчення? У 2019 розмір цього платежу встановлюється на рівні:

 • 2000 рублів - якщо водій подає заяву на видачу пластикової картки;
 • 500 рублів - якщо автомобіліст хоче отримати документ в паперовій формі;
 • 1600 рублів - якщо водій хоче отримати нове посвідчення міжнародного зразка.

Ознайомитися з вартістю держмита за послугу заміни водійського посвідчення можна в Податковому кодексі РФ (стаття 333.33).

На практиці отримати права паперового зразка важко, тому що органи ДАІ не вітають документ на такому носії. Такі права швидко втрачають свій зовнішній вигляд, на відміну від їх пластикового аналога.

Скільки коштує заміна водійського посвідчення: формування ціни

Вартість заміни водійського документа становить близько 5 тисяч рублів. Ця ціна формується з таких пунктів, як:

 • вартість медичної довідки;
 • держмито;
 • фотографії.

Вартість медичної довідки може коливатися в залежності від регіону і клініки, в якій вона буде видаватися. А також окремим пунктом стануть витрати на взяття довідки від психіатра і нарколога.

В цілому за медичні довідки потрібно буде викласти від 1,5 до 2 тисяч рублів. За держмито, як було зазначено вище, доведеться віддати 2 тисячі рублів. Фотографії на посвідчення обійдуться приблизно в 300 рублів.

Чи обов'язково потрібно платити держмито при заміні посвідчення водія?

Необхідність оплати грошового збору в казну РФ обумовлена ​​тим, що при заміні посвідчення водія передбачається оформлення та видача автовласникові нової картки Необхідність оплати грошового збору в казну РФ обумовлена ​​тим, що при заміні посвідчення водія передбачається оформлення та видача автовласникові нової картки.

Тобто в процесі підготовки документа беруть участь державні службовці. Вони виготовляють, оформляють картку, перевіряють водія на позбавлення прав, наявність штрафів та т. Д.

Держава надає водієві послугу, за яку той повинен заплатити.

Тобто держмито при заміні посвідчення водія - це цілком законний платіж, який потрібно обов'язково зробити при заміні посвідчення.

Терміни оплати мита

Законом не передбачені терміни оплати держмита. Квитанція про оплату має юридичну силу до того моменту, поки водій не отримає нові права.

Але в разі якщо реквізити відділення ГИБДД поміняються, а людина не буде про це знати і проведе оплату за старими рахунками, тоді йому доведеться заново оплатити мито.

Без неоплаченої держмита отримати нове водійське посвідчення неможливо.

Які документи потрібні при заміні посвідчення водія?

Щоб отримати водійський документ нового зразка, людина повинна мати при собі: Щоб отримати водійський документ нового зразка, людина повинна мати при собі:

 • паспорт або військовий квиток;
 • квитанцію про оплату держмита;
 • ІПН;
 • номер страховки;
 • старе посвідчення (при його наявності);
 • посвідчення про закінчення автошколи;
 • Заява.

Незалежно від того, з якої причини вам потрібно замінити водійське посвідчення, від сплати держмита ви не звільняєтесь.

Держмито - це грошовий платіж в казну держави, здійснюваний особою, бажаючим отримати нове водійське посвідчення.

Вартість мита в 2019 році на отримання посвідчення внутрішнього зразка становить 2 тисячі рублів, міжнародного формату - 1,6 тисячі рублів. Держмито є обов'язковим платежем, без якого водієві не видадуть нові права.

Відео: Заміна водійського посвідчення в 2019 році


Де заплатити держмито за заміну посвідчення водія?
Де заплатити держмито за заміну посвідчення водія?
Чи обов'язково потрібно платити держмито при заміні посвідчення водія?
Які документи потрібні при заміні посвідчення водія?

Новости

Фольгированные шары с гелием
Для начала давайте разберемся и чего же выполнен фольгированный шар и почему он летает дольше?! Как вы помните, наши латексные шарики достаточно пористые, поэтому их приходится обрабатывать специальным

Все товары для праздника оптом купить
Как сделать правильный выбор в работе, бизнесе и жизни, о котором никогда не придется жалеть. Мы хотим рассказать вам об удивительной и очень простой технике 7 вопросов, которые позволят оценить ситуацию

Как сделать красивую снежинку из бумаги
Красивые бумажные снежинки станут хорошим украшением дома на Новый год. Они создадут в квартире атмосферу белоснежной, зимней сказки. Да и просто занимаясь вырезанием из бумаги снежинок разнообразной

Пиротехника своими руками в домашних
Самые лучшие полезные самоделки рунета! Как сделать самому, мастер-классы, фото, чертежи, инструкции, книги, видео. Главная САМОДЕЛКИ Дизайнерские

Как сделать из бумаги самолет
 1. Самолеты сделанный по первой и второй схеме являются самыми распространенными. Собирается такое оригами своими руками достаточно быстро, несмотря на это самолет летит достаточно далеко за счет свое

Аниматоры на детские праздники в Зеленограде
Уж сколько раз твердили миру…Что готовиться ко дню рождения нужно заранее, а не бегать в предпраздничный день угорелой кошкой. Нельзя впихнуть в 24 часа дела, рассчитанные на недели. К празднику нужно

2400 наименований пиротехники
В последние десятилетия наша страна может похвастаться появлением нескольких десятков отечественных производителей, специализирующихся на выпуске пиротехники. Если вы сомневаетесь, какой фейерверк заказать,

Надувные шарики с гелием с доставкой
На праздники часто бывают востребованы воздушные шарики, надутые гелием. Обычно, их покупают уже готовыми (надутыми) и привозят на праздник. Или, приглашают специалистов, которые приезжают и надувают